Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

בינתיים נעצר חשוד בירי בלוד. במקום לתפוס את המחבלים ברחובות עוצרים אנשים שמנסים להתגונן. 

עניין של זמן עד שיגיע אסון כי אנשים מפחדים להגיב.

הבלאגן בחברה הערבית היא ורק בגללנו

למה?

כי יש בנו המון פחדנים שיוצרים סדקים וחוסר בטחון בקרב המדינה ולא מוכנים שננניף דגלים והם קוראים לזה פרובוקציה, לאומניות ומהלך ימני מובהק

הערבים רואים את הסדק הזה ומנצלים אותו לטובתם בכל דרך.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

הבלאגן בחברה הערבית היא ורק בגללנו

למה?

כי יש בנו המון פחדנים שיוצרים סדקים וחוסר בטחון בקרב המדינה ולא מוכנים שננניף דגלים והם קוראים לזה פרובוקציה, לאומניות ומהלך ימני מובהק

הערבים רואים את הסדק הזה ומנצלים אותו לטובתם בכל דרך.

הבלאגן בחברה הערבית הוא בגלל שיש בחברה הערבית מיעוט (כן. מיעוט) שלא נאמן לישראל ולא בגלל שיש יהודים יותר או פחות פייסנים כלפיהם. 

ביבי כבר עם רגל וחצי בחוץ אז בואו ניפטר גם מההרגל להספין כל דבר רע שקורה בארץ על השמאל.

4 דקות לפני, ravid said:

הבלאגן בחברה הערבית הוא בגלל שיש בחברה הערבית מיעוט (כן. מיעוט) שלא נאמן לישראל ולא בגלל שיש יהודים יותר או פחות פייסנים כלפיהם. 

ביבי כבר עם רגל וחצי בחוץ אז בואו ניפטר גם מההרגל להספין כל דבר רע שקורה בארץ על השמאל.

העיקר שאתה מאמין לעצמך.

12 דקות לפני, ravid said:

זה ממש לא מיעוט, זה הרבה יותר ממה שאתה חושב..

הוא לא נאמן לישראל כי יש אנשים שמזדהים איתו וגורמים לו להרגיש שזה בסדר לא להיות נאמן למדינה, שזה בסדר לא להניף דגלים, שזה בסדר שאפשר לעשות טרור.

השמאל של פעם היה ציוני חזק, אני רואה את כל האורי משגבים למיניהם והפוסטים שלהם ואני קולט שהיום השמאל הוא קיצוני ומשסע...בן גוריון ורבין ז"ל היו מתביישים בהם וזורקים אותם לכל הרוחות.

17 דקות לפני, ravid said:

מיעוט חחחחחח. המיעוט הם הנורמלים שנשארו וגם הם על אש קטנה עכשיו.

מעניין אם אתה באמת מאמין לעצמך?! בטח אם ירגמו אותך באבנים, אתה תצא ותחבק אותם ותביא להם פרחים. 

19 דקות לפני, ravid said:

כמו כל דבר בחיים, מי שעושה הכי הרבה רעש הוא זה שמכתיב את שיח הציבור כלפיו, ללא קשר לשפויים בלי קשר לאם הם רוב או לא.

כמו היחס לחרדים בתקפות הקורונה.

הפכתם את הציונות למושג ימני , קיצוני ולאומני..פעם ציונות זה היה סמל לגאווה בלי שום קשר לדעה פוליטית

כל מיני ארגוני שמאל של היום פשוט דחפו מאחורי הקלעים יחד עם הפלשתינאים בתי משפט בחו"ל להפוך את הציונות למושג מעוות ואפרטהייד.

הממשלות שלנו היום נדחקו לפינה ונרפסו, יש מולם אזרחים לא נאמנים למדינה שלו ולכן הוא לא מוכן שאנחנו נניף דגל. 

מבחינתם זה טריגר לצאת החוצה ולעשות בלאגנים ולהגיד הנה היהודים האלה מנסים לפגוע בזכיות שלנו ומניפים פה דגל במדינה שלהם, שהיא בעצם המדינה שלנו בפועל.

לצערי יש לנו זיכרון קצר.

היום עם הרשתות החברתיות יותר קל לשלהב את החולי נפש האלה.

יש פה גיס 5 .

38 דקות לפני, ravid said:

אתה מתעלם מהתרבות הערבית ולכן התגובה שלך היא תגובה שמגיעה מתוך פוזיציה.

לפני9 שעות , טוני said:

מוזמנים להיכנס לפורום סקופים של רוטר כדי להבין שיש אשכרה ליל בדולח בישראל.

שוטרים נצורים בתחנת רמלה, בית עלמין ברמלה עולה באש, לינץ׳ ביהודי בכפר כנא, תחנת משטרה שרופה בכפר מנדא ועוד כל-כך הרבה דיווחים.

אחרי זה הם יבכו שהיהודים כבר לא באים לקנות חומוס ולא באים לתקן את הרכב אצלם והם בכלל בעד שלום ודו קיום.

להחרים.

13 דקות לפני, meler said:

לצערי יש לנו זיכרון קצר.

היום עם הרשתות החברתיות יותר קל לשלהב את החולי נפש האלה.

יש פה גיס 5 .

אנחנו סמרטוטים שלא יורים במתפרעים האלה ונותנים להם לפרוק זעם כאילו זה אספסוף רוסי במאה ה17 שבא לעשות פוגרום ביהודים 

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

אני חייב לומר שעניין הבלגאנים עם ערביי ישראל מטריד אותי כרגע הרבה יותר מההתכתשות עם החמאס בעזה

יש כל מיני קרנות במימון אירופי וביידניסטי שמטרידות אותי יותר.

צריך לטפל בהם.

היתה פעולת התססה ממומנת היטב שמטרתה למנוע שיתוף פעולה של ערבים בממשלה. (לא רק סמוטריצ'ים מתנגדים לזה).

6 דקות לפני, טוני said:

אתה מתעלם מהתרבות הערבית ולכן התגובה שלך היא תגובה שמגיעה מתוך פוזיציה.

"תרבות ערבית" או בכללי כל ניסיון הכללה של תרבות כלשהי היא שקר גס, תרבות ערבית זה גם דרוזים ונוצרים לצורך העניין.

ההבדל כמה אותה חברה מקצינה מבחינה דתית, זה אלמנטים שחוזרים על עצמם במהלך ההיסטוריה, בכל דת אפשרית.

הציבור המדובר הוא שטוף מוח מבחינה זו ולזה צריך לשים סוף, זה עולמי ולאו דווקא קשור ל"מאבק בציונות" או לערביי ישראל בפרט, מזמן.

2 דקות לפני, אקיטה said:

"תרבות ערבית" או בכללי כל ניסיון הכללה של תרבות כלשהי היא שקר גס, תרבות ערבית זה גם דרוזים ונוצרים לצורך העניין.

ההבדל כמה אותה חברה מקצינה מבחינה דתית, זה אלמנטים שחוזרים על עצמם במהלך ההיסטוריה, בכל דת אפשרית.

הציבור המדובר הוא שטוף מוח מבחינה זו ולזה צריך לשים סוף, זה עולמי ולאו דווקא קשור ל"מאבק בציונות" או לערביי ישראל בפרט, מזמן.

תרבות ערבית אפשר לראות גם אצל יהודים. היא ממש לא הכללה והיא קיימת. אתה רוצה פירוט?

אגב, תוסיף אידיאולוגיה קיצונית מוסלמית, גילאים צעירים, הזנחה של הרשויות במשך עשרות שנים וזה מה שתקבל.

פשוט בתרבות הערבית מוסלמית האלימות גם כוללת עריפת ראשים.

אי אפשר לראות כבר את התגובות של "הם מבינים שלפיד מגיע ומרשים לעצמם" די. כמה אנשים יכולים לשקר לעצמם? מפמפמים את החרטא של "העשור השקט ביותר" ביבי מומחה בלטאטא מתחת לשטיח ולהשאיר החלטות אסטרטגיות חשובות לבאים אחריו. תחת ביבי לא מדובר בשקט, מדובר בשעון חול.

3 דקות לפני, sveta said:

אי אפשר לראות כבר את התגובות של "הם מבינים שלפיד מגיע ומרשים לעצמם" די. כמה אנשים יכולים לשקר לעצמם? מפמפמים את החרטא של "העשור השקט ביותר" ביבי מומחה בלטאטא מתחת לשטיח ולהשאיר החלטות אסטרטגיות חשובות לבאים אחריו. תחת ביבי לא מדובר בשקט, מדובר בשעון חול.

באמת היה עשור שקט ביותר. למרות שזה לא נוח לך.

27 דקות לפני, טוני said:

תרבות ערבית אפשר לראות גם אצל יהודים. היא ממש לא הכללה והיא קיימת. אתה רוצה פירוט?

כן כן ברור לי מה שאתה מנסה לומר.

אני אומר אבל שזה לאו דווקא אספקט תרבותי, אני לא רואה נוצרים מסתובבים ומפגיזים אנשים למען הדת, גם לא יהודים וגם לא דרוזים. 

הבעיה לטעמי היא הקצנה דתית, זה מוטיבים חוזרים גם בדתות אחרות רק שהחברה המוסלמית עם אחוזי שטיפת מוח הרבה יותר גבוהים וזו התוצאה, שזה "לגיטימי" להתפרע בגלל איזה מסגד מסריח. לכן זה פחות קשור ל"ציונות" או אם יש יהודים שהם מפויסים יותר כביכול או שמאלנים.

מה שאני מנסה לומר, שכל תגובות סטייל כל הערבים לגז והטיהורים האתניים שהיו פה חוטאים לסיבות ולמטרה, זה גם דברים שניסו לעשות במהלך ההסיטוריה והפתעה זה לא עזר.

וגם אם זה יקרה ולא יהיו במדינת ישראל ערבים, זה לא יעזור בכלום, הטיפול צריך להיות שורשי בכל מה שקשור להקצנה דתית, רק ככה יצמחו דורות נורמליים, כל טענה של זה מלחמה על הציונות זה קרקס פוליטי ותו לא.

47 דקות לפני, erantheking21 said:

זה ממש לא מיעוט, זה הרבה יותר ממה שאתה חושב..

הוא לא נאמן לישראל כי יש אנשים שמזדהים איתו וגורמים לו להרגיש שזה בסדר לא להיות נאמן למדינה, שזה בסדר לא להניף דגלים, שזה בסדר שאפשר לעשות טרור.

השמאל של פעם היה ציוני חזק, אני רואה את כל האורי משגבים למיניהם והפוסטים שלהם ואני קולט שהיום השמאל הוא קיצוני ומשסע...בן גוריון ורבין ז"ל היו מתביישים בהם וזורקים אותם לכל הרוחות.

1 מכל 5 ישראלים בערך הוא ערבי. בוא נניח שיש כרגע עשרות אלפי מפגינים ומתפרעים ברחבי הארץ. זה מיעוט. אמנם לא מיעוט של 2-3 אחוז שניתן לבטל אלא יותר מזה אבל זה עדיין מיעוט (אני רוצה להאמין). 

הסיבה שערבים שונאים את ישראל היא בהחלט לא הסיבה שציינת. ערבים שונאים את ישראל כי ערבים שונאים את ישראל. ככה זה היה תמיד וככה זה ישאר בלי קשר לדגל כזה או אחר. יש פה אשכרה סכסוך של מעל 100 שנה שכבר כלל בתוכו כמה וכמה מלחמות רציניות, פרעות ולינצ'ים, פיגועים ומה לא, אבל האורי משגבים אשמים בכל זה... ואחרי זה עוד מגיבים לי בשאלה האם אני זה שמאמין לעצמו...

13 דקות לפני, ravid said:

1 מכל 5 ישראלים בערך הוא ערבי. בוא נניח שיש כרגע עשרות אלפי מפגינים ומתפרעים ברחבי הארץ. זה מיעוט. אמנם לא מיעוט של 2-3 אחוז שניתן לבטל אלא יותר מזה אבל זה עדיין מיעוט (אני רוצה להאמין). 

הסיבה שערבים שונאים את ישראל היא בהחלט לא הסיבה שציינת. ערבים שונאים את ישראל כי ערבים שונאים את ישראל. ככה זה היה תמיד וככה זה ישאר בלי קשר לדגל כזה או אחר. יש פה אשכרה סכסוך של מעל 100 שנה שכבר כלל בתוכו כמה וכמה מלחמות רציניות, פרעות ולינצ'ים, פיגועים ומה לא, אבל האורי משגבים אשמים בכל זה... ואחרי זה עוד מגיבים לי בשאלה האם אני זה שמאמין לעצמו...

כמה ערבים אתה שומע שמגנים את הדברים? עזוב אותך הרוב שם תומך שקט בהתפרעויות וטרור. היה איזה מישהו בלימודים שהיה חבר של כולם, סאחבק והכל אבל איך שהתחיל המבצע הראשון בזמן התואר הוא חשף את הפרצוף האמיתי שלו עם שיתוף פוסט להשמדת ישראל והציונים. רק למעטים יש אומץ להגיד את האמת ואז הם מנודים וחשופים להצקות מצד השכנים שלהם. 

13 דקות לפני, ravid said:

בוא נשאל את הערבים אם הם באמת רוצים להיות חלק מארץ ישראל שנותנת להם עבודות, מזון, בגדים וכ'ו והם נחשבים אזרחים שווים או לגור בעזה תחת מדינת שעומד בראשה ארגון טרור ושלטון מושחת(באמת מושחת) שלוקח את הכסף לכיס שלו על חשבון האזרח הקטן ונראה מה הם יגידו? רובם יגידו שטוב להם פה והם רוצים שקט אז התאוריה שלך כבר לא כלכך נכונה, עברו הרבה מים בנהר והדורות השתנו. הם "שונאים" את ישראל אבל אוהבים את מה שישראל נותנת לה, נח להם מכל הצדדים.. זה בדיוק הבעיה, שאתה נותן לילד חופשיות לעשות מה שהוא רוצה אז בהתחלה הוא לוקח את האוטו בלי רשות, אחרי זה הוא גונב כסף מהארנק ובסוף הוא גם הורג, אבל אם יש מי שיתן לו גב ויגיד לו שאתה ילד מסכן אז מותר לך אז ברור שהוא יהיה סורר ומורה.

לפני8 שעות , Double said:

אל אקצא עולה באש והחגיגות ברקע. סרטון מרגש

בושה, למשטרה יש הרבה עבודה לעשות. נקווה שהיא תגייס מספיק משאבים ותחקור את האנשים שצריך לחקור.

כמו את איימן עודה שמתסיס לאלימות ולמרי אזרחי כשהוא נמצא במו"מ על הקמת ממשלה.

נו עדיין אפשר להשוות את עודה וטיבי למנסור עבאס?

הבדל עצום בין האישים האלו.

לפני9 שעות , טוני said:

https://rotter.net/forum/scoops1/696075.shtml

לוד, רמת אשכול- מתפרעים עכשיו שוברים את מוזיאון הפסיפס החדש  

6099b19607f72ded1.jpg

יש מצלמות ביימינו בכל פינה.

אם המשטרה תרצה לעשות עבודה, היא תעבור דלת דלת ותעצור את האנשים האלו.

מדובר באזרחי ישראל, לא בפלסטינים. אנשים כאלה צריכים להיכנס לכלא לכמה שנים, לשלם על הנזק מכספם ולעשות עבודות שירות.