Jump to content

אז מה, מלחמה #2345

Mtamir

Recommended Posts

המדינה מופגזת כבר 4 שעות, מיליונים ביטלו את היום שלהם על חיסול של מישהו לא בדיוק הכי רם דרג.

הם קבעו משוואה חדשה, אין ספק שישראל מורתעת מחיסולים. זה הראשון מאז צוק איתן וזה אומר הרבה.

בינתיים 0 תגובה של צהל לכל הירי הזה. בטח רוצים להכיל כרגיל.

לתת לערבים "לפרוק לחץ".

לחמאס אגב החיסול הזה טוב. מחזק את שילטונם.

יש לי היום משמרת לילה (אני עובד בבונקר אז כן טילים לא טילים זה לא משנה לי), קם בבוקר להקפיץ את הילד לגן והאישה לעבודה. נוסעים לגן - איך שמגיעים מודיעים לנו שסגור. מגיעים לעבודה של אישתי - מקבלת הודעה שעבודה בוטלה. חוזר הביתה. הלך היום חופש...

47 דקות לפני, Dalembert said:

איך החלטת שהוא לא רם דרג? מכל הדיווחים בחדשות משתמע אחרת

מח"ט שטח באזור צפון הרצועה. זה שניסו להוריד בסוריה אם כבר, זה דג באמת שמן.

בכל מקרה, 0 תגובה לכל השיגורים.

5 דקות לפני, ravid said:

עוד כמה שעות יחזור השקט כאילו כלום לא קרה. זה מס שאנחנו צריכים לשלם אחת לכמה חודשים על כך שאנחנו חיים במזרח התיכון. 

גם אני חושב שזה הולך לסבב קצר, חיסלנו בכיר בג’יהאד, החמאס גם יכולים להיות מרוצים מזה

6 hours ago, cassano said:

מח"ט שטח באזור צפון הרצועה. זה שניסו להוריד בסוריה אם כבר, זה דג באמת שמן.

בכל מקרה, 0 תגובה לכל השיגורים.

תאמין לי שמאד כואב לאיראנים להתאושש מחיסול של מפקד שהוציא לפועל פיגועים בלי לפחד מהשלכות מיוחדות ומורכבות בתוך הרצועה (במיוחד של השנתיים האחרונות),

כואב להם לא פחות (אם לא יותר) על חיסול כזה מאחד של בכיר שלא מלכלך את הידיים שלו יותר מדי בהורדת פקודות מהלשכה שלו בדיר א-זור/דמשק (פקודות שמגיעות מאיראן).

מניח שאתה לא דייג מקצועי, אז לא לדבר שטויות על "לא הדג הכי שמן". 

16 hours ago, Mtamir said:

תאמין לי שמאד כואב לאיראנים להתאושש מחיסול של מפקד שהוציא לפועל פיגועים בלי לפחד מהשלכות מיוחדות ומורכבות בתוך הרצועה (במיוחד של השנתיים האחרונות),

כואב להם לא פחות (אם לא יותר) על חיסול כזה מאחד של בכיר שלא מלכלך את הידיים שלו יותר מדי בהורדת פקודות מהלשכה שלו בדיר א-זור/דמשק (פקודות שמגיעות מאיראן).

מניח שאתה לא דייג מקצועי, אז לא לדבר שטויות על "לא הדג הכי שמן". 

יש נטייה שחוזרת על עצמה להשתיק אנשים, או לרמוז שהם לא מבינים כלום.

אף פעם לא ראיתי את אותם משתיקים מפרסמים פה גם סרטונים של תוכניות תחקירים שלאחר מכן חושפות שחיסולים כמו אלה הם בעצם טעות.

לדוגמה - למוסד לקח כמה שנים להתאושש מחשיפת 20 ומשהו הסוכנים שלו לאחר חיסול מבחוח, שלא היה הדג הכי שמן.

מערכת הביטחון טועה, מערכת הביטחון טועה הרבה.

31 דקות לפני, טוני said:

אף פעם לא ראיתי את אותם משתיקים מפרסמים פה גם סרטונים של תוכניות תחקירים שלאחר מכן חושפות שחיסולים כמו אלה הם בעצם טעות.

לדוגמה - למוסד לקח כמה שנים להתאושש מחשיפת 20 ומשהו הסוכנים שלו לאחר חיסול מבחוח, שלא היה הדג הכי שמן.

להסתמך על תוכניות תחקירים זו גם דרך לא משהו לנסות לקבל תמונה ברורה על פעולות של מערכת הביטחון, בשלוף יש לי את תוכנית ההכפשות של עובדה על שי אלבז.

בכל מקרה, דג שמן או לא, הבן זונה היה חייב למות, לא סתם זה ניסיון חיסול שני שלו.

3 hours ago, avielmaccabi4 said:

להסתמך על תוכניות תחקירים זו גם דרך לא משהו לנסות לקבל תמונה ברורה על פעולות של מערכת הביטחון, בשלוף יש לי את תוכנית ההכפשות של עובדה על שי אלבז.

בכל מקרה, דג שמן או לא, הבן זונה היה חייב למות, לא סתם זה ניסיון חיסול שני שלו.

לדוגמה

9 hours ago, טוני said:

לא צריך להיות מגן הצדק לדעות מסויימות ואנטי לדעות אחרות איפה שלא, לא כל אחד שמביא דעה מנוגדת הוא משתיק וצריך לתקוף בחזרה (זה להיות מתגונן בכאילו),

לא השתקתי אותו הבאתי לו נקודת מבט אחרת שאולי הוא ימצא אותה כנכונה (זכותו שלא).

אתה מסתמך על תוכניות תחקירים של מקרים בודדים ואומר שחיסולים זה רע לפעמים, בסדר מסכים,

אבל לא הבנתי מה הקשר של מה שאתה רשמת על חיסול מבחוח בכירוגיה של שני החיסולים, או בכללי לדיון אם אבו אל-עטא דג שמן או לא. מה הקשר של הדיון שלנו לזה שמערכת הביטחון טועה ?

עוד משהו, למה שאפרסם סרטונים של פאשלות אם אני לא חושב שמערכת הביטחון טעתה שם ? זה יהיה מאד מוזר מבחינתי ולא חושב שבדר"כ שאתה בא להציג למישהו דעה אתה עושה את זה (אלה אם כן אתה בתדריך מבצעי או משהו).

אני בסה"כ מסתמך על אינטואיציה מההווה וקצת יותר מזה מהעבר, אז הבאתי את דעתי האישית, אתה לא חייב להקשיב לה כמישהו שרואה הרבה תוכניות תחקירים ויש לו נקודת מבט אחרת. 

תמיד אפשר למצוא דוגמא נגדית ושלילית לסיטואציות שמטיבות ב90-99 אחוז מהמקרים (וזה גם חלק מהתפקיד של מתכנני החיסול).

ואני יכול לבוא ולומר (אם בא לי להיות בגישה שלך) שיש פה לאנשים נטייה לנגח את ה"משתיקים" מכיוונים שלא קשורים בכלל וזה מביך.

11 hours ago, טוני said:

בעולם הפעולות הללו כמעט אין באמת טעויות אבסולוטיות או הברקות אבסולוטיות, זה עניין של נקודת מבט. תמיד יהיו כאלה שיחשבו שעשו טעות, ולצידם כאלה שיחשבו שנעשה הדבר הנכון, חלק יסתכלו על דבר אחד כפגיעה עצמית, חלק לא, וחלק גם יראו בזה פגיעה עצמית אבל יחשבו שזה משהו ששווה לספוג כי הרווח גדול יותר.

14 hours ago, טוני said:

אתה מכיר מישהו שלא טעה בחיים?או נושא שאין בו טעויות בכלל?

כל אחד טועה בחיים ובכל נושא/חברה/זוגיות ככל הנראה נעשתה טעות מתי שהוא. העניין הוא ללמוד את כמות הטעויות אל מול כמות ההצלחות. 

7 hours ago, Adir12 said:

אתה מכיר מישהו שלא טעה בחיים?או נושא שאין בו טעויות בכלל?

כל אחד טועה בחיים ובכל נושא/חברה/זוגיות ככל הנראה נעשתה טעות מתי שהוא. העניין הוא ללמוד את כמות הטעויות אל מול כמות ההצלחות. 

המבצע הזה יכול לקחת "ימים". נשמע כמו משך הזמן המדויק שביבי צריך כדי ללכת לבחירות שלישיות.

אני חושב שאנחנו לא לומדים מטעויות.

http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=5465&fbclid=IwAR3FnoM5r0KxQwW8SUZ-KloCVmtrHLsnnmt_23S_rmtYl7KXuRZovIUAcbs

אפשר לא להסכים עם הכתוב בכתבה הזו, אני בוחר להסכים כמעט עם כולה.

6 hours ago, טוני said:

המבצע הזה יכול לקחת "ימים". נשמע כמו משך הזמן המדויק שביבי צריך כדי ללכת לבחירות שלישיות.

אני חושב שאנחנו לא לומדים מטעויות.

http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=5465&fbclid=IwAR3FnoM5r0KxQwW8SUZ-KloCVmtrHLsnnmt_23S_rmtYl7KXuRZovIUAcbs

אפשר לא להסכים עם הכתוב בכתבה הזו, אני בוחר להסכים כמעט עם כולה.

רציתי להפסיק לקרוא ב"החלטנו לרצוח את אשתו וילדיו" , אבל אני מאמין ב"דע את האויב" אז המשכתי עד הסוף. 

גבב כזה מזוקק של בולשיט לא קראתי כבר הרבה זמן, אני לא חושב שהאהבל הזה הצליח להוציא משפט אחד הגיוני בכל טור הדעה הזה. 

אשכרה ערימה של משפטים שהקשר בינם לבין המציאות לא קיים, סותר את עצמו, שום פתרון לא הוצע.

מדובר בסה"כ בעוד ניסיון השתלחות מביך בצה"ל.