Jump to content

ההנהלה הלכה צעד אחד רחוק מדי

נועם שוהם

Recommended Posts

אתם יודעים מה יהיה מצחיק? אם שווימר ביום מין הימים (בגיל 120 ובשיבה טובה) יגיע לבית דין של מעלה, והקב"ה יכעס ולא יתן לו מקום בעולם הבא, כי הוא הנגיש לציבור יראי השמיים בארץ את ביטול התורה ותרבות יוון והעכו"ם.

זו תהיה חתיכת טוויסט בעלילה

לא רוצים כדורגל בשבת, לא רוצים תחבורה ציבורית בשבת, לא רוצים מרכולים בשבת, לא רוצים מסעדות בשבת

לנו אסור להנות ביום חופש שלנו אחרי שבוע עבודה כי אנחנו חייבים לכבד אותם

חצופים 

די ברור שמכבי הורידו את השלט כי הם יכולים. סביר להניח שאם השלט היה מונף בלב שער 11 לא היו עושים מאמץ להוריד.

אפשר גם להבין את מכבי, מבחינתם זה טוב כדורגל בשבת והשלט שלכם יכול לפגוע להם בהכנסות\אסטרטגיה או איך שלא תקראו לזה.

אני אישית חושב שכדורגל חייב להיות ביום חופש, לפחות רוב המשחקים. ואם היום חופש הוא שבת, אז בשבת. ועוד יותר אני חושב ש19:50 זה אפילו מאוחר. עדיף בחורף ב17:00 ובקיץ ב19:00 גג. הכי נוח, הכי מביא משפחות וילדים, הכי סבבה לחזור הביתה בשעה סבירה.

1 hour ago, הנדון said:

למכבי בהחלט מותר להוריד שלט שמייצג רק מיעוט מאוד זניח בקהל. לא מבין למה אנשים חושבים שבכל מקום מותר להם לתלות איזה שלט שהם רוצים.

הקהל לא צריך לריב איתם בתוך האצטדיון וטוב שמכבי לא מאפשרת לזה לקרות, במקרה ישבתי 4 שורות מעל השלט הזה לא רוצה שהוא ייצג אותי וכך הרוב המוחלט של האצטדיון. הדבר היחיד שהם עושים זה לגרום לעוד אנשים אנטי לדת ואת זה מבינים הדתיים השפויים שלא תומכים במחאה הזאת למרות שהיא משרתת אותם.

לא מבין מאיפה החוצפה הזאת לגרור קהל שלם בתוך אצטדיון לדבר הזה ועוד לשחק אותה איזה קדוש מעונה.

אבל אתה מנוי בשמונה עליון איך ישבת ליד השלט הזה? אלא אם כן אתה מדבר על המשחק נגד בני יהודה שגם אני ראיתי את שויימר וצאצאיו הנחמדים מתעסקים בשלט המטופש.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אבל אתה מנוי בשמונה עליון איך ישבת ליד השלט הזה? אלא אם כן אתה מדבר על המשחק נגד בני יהודה שגם אני ראיתי את שויימר וצאצאיו הנחמדים מתעסקים בשלט המטופש.

מעל שווימר

מכבי הורידו את השלט כי הוא הוברח פנימה בלי לקבל אישור מאף גורם בדרך, זה לא מפריע לגנבי דעת לשקר על העניין. 

27 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

מכבי הורידו את השלט כי הוא הוברח פנימה בלי לקבל אישור מאף גורם בדרך, זה לא מפריע לגנבי דעת לשקר על העניין. 

כמובן. 

לאחר שהוסבר והובהר שהדגל לא עומד בדרישות מנהלת הליגה.

לא יאמן איזה פעולות טרור הם מבצעים נגד מכבי ועוד זוכים להגנה מ"אוהדי מכבי"

אם המשחק היה ב17:00 האיצטדיון היה מלא יותר.

כמות חובשי הכיפה באיצטדיון לא קיימת. 

כדורגל אך ורק בשבת ואם אפשר כמה שיותר מוקדם.

תודה רבה.

11 דקות לפני, Maximus said:

תודה רבה.

כן, אבל מה עם חופש הביטוי ?!??!?!!??!?? 

מעניין אם אני אביא לבית כנסת שלט ענק "כדורגל רק בשבת" מה יעשו לי. 

1 hour ago, קאוביין said:

כן, אבל מה עם חופש הביטוי ?!??!?!!??!?? 

מעניין אם אני אביא לבית כנסת שלט ענק "כדורגל רק בשבת" מה יעשו לי. 

יסקלו אותך בסוכריות טופי.

1 hour ago, Maximus said:

תודה רבה.

האמת שזה לא נכון. ראיתי גם ביציע וגם מחוץ לו לא מעט.

מה ההבדל הגדול בין 17:00 ל19:50?

בכל מקרה זה לא נותן להם זכות לקבוע.

13 hours ago, yellow_blood said:

מישהו מוסמך יכול לתת תשובה אם זה Shoimer או Shwimer?

Shoimer fucking shabbas

על הזין אם זה לגיטימי או לא, טוב מאד שהורידו להם את השלט הזה, הוא לא מייצג את אוהדי מכבי שגדלו על כדורגל בשבת

כל זין שרוצה למחות על משהו או לקדם איזה אג׳נדה יניף שלט ביציע? לא אהבתי את זה עם דגלי להבה שהיו פעם ולא אוהב את הדגל של שווימר, פרובוקטור בשקל שלא בוחל בשום אמצעי כדי לקדם את האינטרסים האישיים שלו, אני במקום ההנהלה גם שולל לו את המנוי אחרי כל הטינופים שלו.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

האמת שזה לא נכון. ראיתי גם ביציע וגם מחוץ לו לא מעט.

מה ההבדל הגדול בין 17:00 ל19:50?

בכל מקרה זה לא נותן להם זכות לקבוע.

מה ההבדל? באמת?

18 דקות לפני, Maximus said:

מה ההבדל? באמת?

לא יודע, זוכר את עצמי בתור ילד קטן הולך למשחקים ב20:00 בלי בעיה.

ראיתי ביציע לא מעט ילדים קטנים. לא מאמין שמספר האוהדים היה גדל באופן משמעותי במידה והמשחק היה שעתיים קודם.

אלה עובדות שמגובות בהוכחות מספריות - ככל שהמשחק בשבת בשעה מוקדמת יותר, כך גם מספר הצופים הממוצע באיצטדיון עולה.

אני פשוט נדהם כל פעם מחדש מהחוצפה של הציבור הדתי לבוא בדרישות חד צדדיות לחלוטין, כאילו אנחנו כציבור חילוני צריכים להתכופף בהנאה לרצונותיהם ולהיתקע עם משחקים במהלך ימי עבודה, מה שבוודאי יגרום בטווח הארוך לירידה משמעותית בכמות הצופים (הרי לכמה מאיתנו יש את הפריבילגיה לצאת כל שבוע מוקדם מהעבודה, להשאיר את בת/בן הזוג עם הילדים לבד על בסיס קבוע באמצע שבוע או סתם את האנרגיה להתארגן וללכת למשחק כדורגל עד מאוחר אחרי יום עבודה ארוך? וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על ילדים, נוער, חיילים וסטודנטים שמשחקים ביום חול זה פוטנציאל לסיוט עבורם).

עכשיו, אם מדברים פרטנית על אוהדי מכבי שמתלוננים על משחקי הקבוצה אז הטיעון שלהם הוא מביך מארץ המביכים כי הרוב המוחלט של המשחקים העונה (ובעונות האחרונות) שוחק לאחר צאת שבת, 8 מתוך 10 ליתר דיוק. אני מעריך שסטטיסטית אם יבדקו אז יראו שגם האוהד החילוני הממוצע לא יכול להגיע למשחק-שניים על כל עשרה משחקים עקב אילוצים כאלה ואחרים. בכלל, מבלי לבדוק משחק-משחק אני יכול להגיד דיי בביטחון שלפחות בכל הנוגע לקבוצות הגדולות (או במילים אחרות - למאסת האוהדים המשמעותית שיש בכדורגל שלנו) המצב הנוכחי הוא ממש לא נורא כמו שמציירים אותו ורוב המשחקים שלנו, של בית"ר כמובן, של חיפה, של ב"ש ואפילו של הפועל משוחקים או לאחר צאת השבת או בתחילת השבוע.

הניסיון שלהם לצייר את המציאות האלטרנטיבית הזאת כמשהו הגיוני, טבעי וקליל שרק ינגיש את הכדורגל לכולם היא במקרה הטוב בדיחה ובמקרה הרע תעמולה איומה ושקרית שמאחוריה (כמו תמיד) מאוד ברור שרק צד אחד חשוב ומעניין. אין לי שום סיבה לרצות לתמוך או לבוא לקראת ציבור שבאופן שיטתי רואה רק את עצמו ולא מסוגל (או לא רוצה) לנסות ולהבין את הצד השני, וכשעל הדרך אתה גם לא ממלא אחר הוראות כמו הכנסת ציוד ושילוט למגרש באופן מסודר אז אין לי שום בעיה שיורידו לך שלט ולא משנה מה רשום עליו. סימפטיה תחפשו במקום אחר.

19 דקות לפני, g0lan said:

אני פשוט נדהם כל פעם מחדש מהחוצפה של הציבור הדתי לבוא בדרישות חד צדדיות לחלוטין, כאילו אנחנו כציבור חילוני צריכים להתכופף בהנאה לרצונותיהם ולהיתקע עם משחקים במהלך ימי עבודה, מה שבוודאי יגרום בטווח הארוך לירידה משמעותית בכמות הצופים (הרי לכמה מאיתנו יש את הפריבילגיה לצאת כל שבוע מוקדם מהעבודה, להשאיר את בת/בן הזוג עם הילדים לבד על בסיס קבוע באמצע שבוע או סתם את האנרגיה להתארגן וללכת למשחק כדורגל עד מאוחר אחרי יום עבודה ארוך? וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על ילדים, נוער, חיילים וסטודנטים שמשחקים ביום חול זה פוטנציאל לסיוט עבורם).

עכשיו, אם מדברים פרטנית על אוהדי מכבי שמתלוננים על משחקי הקבוצה אז הטיעון שלהם הוא מביך מארץ המביכים כי הרוב המוחלט של המשחקים העונה (ובעונות האחרונות) שוחק לאחר צאת שבת, 8 מתוך 10 ליתר דיוק. אני מעריך שסטטיסטית אם יבדקו אז יראו שגם האוהד החילוני הממוצע לא יכול להגיע למשחק-שניים על כל עשרה משחקים עקב אילוצים כאלה ואחרים. בכלל, מבלי לבדוק משחק-משחק אני יכול להגיד דיי בביטחון שלפחות בכל הנוגע לקבוצות הגדולות (או במילים אחרות - למאסת האוהדים המשמעותית שיש בכדורגל שלנו) המצב הנוכחי הוא ממש לא נורא כמו שמציירים אותו ורוב המשחקים שלנו, של בית"ר כמובן, של חיפה, של ב"ש ואפילו של הפועל משוחקים או לאחר צאת השבת או בתחילת השבוע.

הניסיון שלהם לצייר את המציאות האלטרנטיבית הזאת כמשהו הגיוני, טבעי וקליל שרק ינגיש את הכדורגל לכולם היא במקרה הטוב בדיחה ובמקרה הרע תעמולה איומה ושקרית שמאחוריה (כמו תמיד) מאוד ברור שרק צד אחד חשוב ומעניין. אין לי שום סיבה לרצות לתמוך או לבוא לקראת ציבור שבאופן שיטתי רואה רק את עצמו ולא מסוגל (או לא רוצה) לנסות ולהבין את הצד השני, וכשעל הדרך אתה גם לא ממלא אחר הוראות כמו הכנסת ציוד ושילוט למגרש באופן מסודר אז אין לי שום בעיה שיורידו לך שלט ולא משנה מה רשום עליו. סימפטיה תחפשו במקום אחר.

כל מילה רק יש לציין שזה לא כל הדתיים והרבה מאוד מבינים שזה המצב הטוב לכולם. אפילו בציבור שלו שמרוויח מזה אין לו תמיכה מלאה או סתם עניין. ראינו כמה באו להפגנת המיליון שארגן. 

מכביסט לעד תגיד מתי אתה חושב שילדים בני 4 עד 10 הולכים לישון כל יום?

בין 7 וחצי ל9 מקסימום הם כבר במיטה

משחק שמתחיל ב7 נגמר רק ב9 ועד שמתפזרים ומגיעים הביתה והילד נכנס למיטה זב בסביבות השעה 11 זה נראה לך נורמלי?

ואני לא מדבר פה בכלל על חיילים וסטודנטים ואם המשחק בכלל לא משוחק במרכז

קיצר שידחפו אצבע