Jump to content

ההנהלה הלכה צעד אחד רחוק מדי

נועם שוהם

Recommended Posts

19 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

לא זכור לי גינויים כאלה פה בפורום ופעולות מטעם ההנהלה על הלגיטימיות של הפנאטיקס כשהם הרימו שלטי Freefom for ultras ו-Against modern football שגם הם נוגדים את העקרונות של מכבי ורוב הקהל הרחב, אף אחד גם לא מדבר כשהארגון מדליק אבוקות ביציע מה שגורר קנסות ופוגע באופן ישיר במכבי(לשם ההשוואה, שלא יובן מדבריי שיש לי משהו נגד הארגון).

אז מה הצביעות הזאת כשזה נוגע לשלט מסכן? בעיניכם זה רע, בעיני אחרים זה טוב, לגיטימי זה בטוח.

איך אתה יודע כשאתה 100% טועה? כשאתה נוקט האסטרטגיה העלובה ביותר - whataboutism.

כבר לא נשארת לך אף נקודה בדיון. אתה מבין שהצד שלך טועה, שאין לדתיים שום זכות בשום צורה לדרוש את זה, שזאת כפייה שבאה משום מקום ומנוגדת לגמרי לאינטרס של הקבוצה והקהל מלבד אותו מיעוט מסכן. 

מה עושים?

שואלים מה עם מקרים אחרים שהם לא בסדר? אז עזוב את הדוגמה הלא נכונה ולא קשורה, זה לא הדיון. לא הנושא. כזאת טקטיקה עלובה - ואוו.

25 דקות לפני, Lahav8 said:

כדורגל צריך לשחק ביום חופש, ז"א שבת בלבד, כמו שהיה פעם. 

אם כבר משהו הורס, זה כל המשחקים התקועים בראשון ושני בערב בגלל טלויזיה, זכויות שידור ומחסור באצטדיונים.

אם למישהו יותר חשוב לשמור שבת, אז שיהיה לו בכבוד ושישמור את השבת, וייקח בחשבון שכמו שהוא לא יכול לראות טלויזיה בשבת בבוקר, הוא גם לא יכול לראות כדורגל.

בגרמניה כל האוהדים עשו מחאות על משחק אחד במחזור שתקעו אותו ביום שני ולא יום חופש פה מנסים לעשות הפוך.

29 דקות לפני, avielmaccabi4 said:

לא זכור לי גינויים כאלה פה בפורום ופעולות מטעם ההנהלה על הלגיטימיות של הפנאטיקס כשהם הרימו שלטי Freefom for ultras ו-Against modern football שגם הם נוגדים את העקרונות של מכבי ורוב הקהל הרחב, אף אחד גם לא מדבר כשהארגון מדליק אבוקות ביציע מה שגורר קנסות ופוגע באופן ישיר במכבי(לשם ההשוואה, שלא יובן מדבריי שיש לי משהו נגד הארגון).

אז מה הצביעות הזאת כשזה נוגע לשלט מסכן? בעיניכם זה רע, בעיני אחרים זה טוב, לגיטימי זה בטוח.

אתה מוזמן לחפש את הנושא מאותו משחק. זאת גם הייתה תקופה שהמשטרה לא אישרה להכניס תפאורות (שזה משהו שמייצג את מכבי) אז זה שלט שאפשר להבין והיו גם ביקורות נגדו. והיו תקופות של המחאות שהארגון קיבל פה ביקורות בלי סוף בערך כל שבועיים היה נושא נטחן של הקהל הרחב נגד הארגון.

וזה ממש לא שלט מסכן או החולצה שהם לובשים הוא היה די ענק.

אגב שאלה היו ניסונות בעוד קבוצות לעשות את זה או שזה רק במכבי? לפי מה שראיתי בהפגנות שהוא ארגן (שזה מעצבן אך לגיטימי) לא הגיעו כמות של אנשים שמצדיקה שלט כזה באצטדיון.

עם כל הרעש שעושים בפייסבוק בלי סוף נראה לי שלא היו שם 40 איש.

ואיך עוד לא הזכירו פה את המכתב לגולדהאר והכתבה של צנציפר שונא מכבי מספר 1 בתקשורת שכל הזמן מנסה לפגוע במכבי.

8 hours ago, avielmaccabi4 said:

אם מישהו יצליח לרתום את אחד הצדדים הפוליטיים למחאת freedom for ultras אני אשמח שישתף אותי

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

איך אתה יודע כשאתה 100% טועה? כשאתה נוקט האסטרטגיה העלובה ביותר - whataboutism.

כבר לא נשארת לך אף נקודה בדיון. אתה מבין שהצד שלך טועה, שאין לדתיים שום זכות בשום צורה לדרוש את זה, שזאת כפייה שבאה משום מקום ומנוגדת לגמרי לאינטרס של הקבוצה והקהל מלבד אותו מיעוט מסכן. 

מה עושים?

שואלים מה עם מקרים אחרים שהם לא בסדר? אז עזוב את הדוגמה הלא נכונה ולא קשורה, זה לא הדיון. לא הנושא. כזאת טקטיקה עלובה - ואוו.

אח שלי אין לי עניין בלקחת צד במאבק הזה, בחיים לא פגשתי את שווימר, בחיים לא התבטאתי נגד כדורגל בשבת, יותר מזה, אני חושב שפריסת המשחקים שפורסמו עד עכשיו היא מאוד הוגנת.

אין פה שום טקטיקה או נסיון לשכנע, אתם הפכתם את זה לעוד נושא של בעד/נגד כדורגל בשבת, זה בכלל נושא על חופש הביטוי וסתימת פיות ביציע ורוב הטיעונים שהוצגו פה לא מסתדרים ואפילו סותרים מקרי עבר.

14 דקות לפני, הנדון said:

אגב שאלה היו ניסונות בעוד קבוצות לעשות את זה או שזה רק במכבי? לפי מה שראיתי בהפגנות שהוא ארגן (שזה מעצבן אך לגיטימי) לא הגיעו כמות של אנשים שמצדיקה שלט כזה באצטדיון.

עם כל הרעש שעושים בפייסבוק בלי סוף נראה לי שלא היו שם 40 איש.

זה הכי מעצבן.

איך כל השלטים, מחאות ותגובות בפייסבוק הן רק אצלנו? 

למה בפייסבוק של מכבי אני רואה תגובות של אוהדי ב"ש או חיפה נגד כדורגל בשבת אבל אצלם יש שקט תעשייתי? 

אני רוצה לראות אותם תולים כזה באנר בצפוני ויוצאים משם בשלום. 

7 דקות לפני, Moryo said:

זה הכי מעצבן.

למה בפייסבוק של מכבי אני רואה תגובות של אוהדי ב"ש או חיפה נגד כדורגל בשבת אבל אצלם יש שקט תעשייתי? 

זה בגלל שמובילי המחאה הם "אוהדי מכבי" ואחרי שהם הצהירו באופן ברור שבנושא הזה מכבי בכלל לא רלוונטית ורק השבת חשובה - ברור שהם יקריבו את הקבוצה ועתידה למען השבת, כל שאר האוהדים רוכבים על ההזדמנות לפגוע במכבי 

ואחרי כל זה מתלוננים למה ההנהלה מגנה על עצמה בצורה הכי בסיסית. שמעו הם באמת עברו כל גבול החבורת כפייה דתית החצופה הזאת. 

עוד לפני שזה מסר שנוגד את מכבי, זה מסר פוליטי. הייתי מצפה ממכבי להוריד שלט בחירות ולכן באותה המידה אני שמח שמכבי דאגה להסרת השלט הזה. 

זה שהוא נוגד את האינטרסים של המועדון זה רק מוסיף עוד קומה על מה שכבר אמרתי.

14 דקות לפני, Moryo said:

זה הכי מעצבן.

הם מנסים להוציא למכבי שם רע של רודפת אוהדים והורסת הדמוקרטיה, ליצור סכסוך מיותר בקהל שאנחנו בתקופה נפלאה. שילכו להתעלק על חיפה וב"ש גם להן קהל גדול ומשחקות בשבת הרי הם אומרים שזאת מחאה של אנשים מכל הקבוצות בינתיים רק במכבי ראיתי שהם מנסים לעורר פרובוקציות.

9 דקות לפני, avich15 said:

עוד לפני שזה מסר שנוגד את מכבי, זה מסר פוליטי. הייתי מצפה ממכבי להוריד שלט בחירות ולכן באותה המידה אני שמח שמכבי דאגה להסרת השלט הזה. 

זה שהוא נוגד את האינטרסים של המועדון זה רק מוסיף עוד קומה על מה שכבר אמרתי.

חובה לציין כי מכבי הבהירה בצורה ברורה לתולי השלט טרם התלייה שמדובר בשלט פוליטי עקב פנייתם לגורמים בפוליטיקה הישראלית וביקשו שלא יתלה יותר מאחר והם קיבלו אזהרה בנושא ואם זה יתלה שוב ניתן יהיה להפעיל סנקציות נגדנו.

בידיעה מוחלטת כי זה המצב השלט נתלה על מנת לפגוע בקבוצה ולייצר פרובוקציה 

אחרי זה עוד זיו לא מתבייש לכתוב את כל השטויות האלו ולא להבין למה הורידו. בושה. 

אני קורא למכבי להעיף מהיציע את כל האנשים שפוגעים בה במתכוון. טרוריסטים של השבת. המיץ של הזבל. 

חחחחח סוויר לפעמים אתה מזכיר לי בתגובות שלך את אייל. כל מי שלא מסכים אתכם הוא לא אוהד מכבי/עוכר ישראל/בלה בלה בלה. שחרר.

עומר, זה לא משנה כמה תסביר לי למה כדורגל ושבת - זה לא הדיון.

הדיון אם אוהד מכבי יכול לתלות שלט, גם אם אני אישית לא מסכים לרעיון של השלט או גם אם הרוב לא מסכים לו או אפילו אם השלט נורא מרגיז את עומר.

אני אישית חושב שהוא יכול כל עוד הוא קשור לכדורגל/מכבי.

ובהמשך לזה, אנשים מבלבלים בין המחאה שלהם שגם אותי הדרך שלה מעצבנת (מוריו ציין את נושאי אוהדי ב"ש בפייסבוק), לבין הזכות בעיני של כל אוהד להביע דעה.

2 דקות לפני, נועם שוהם said:

חחחחח סוויר לפעמים אתה מזכיר לי בתגובות שלך את אייל. כל מי שלא מסכים אתכם הוא לא אוהד מכבי/עוכר ישראל/בלה בלה בלה. שחרר.

עומר, זה לא משנה כמה תסביר לי למה כדורגל ושבת - זה לא הדיון.

הדיון אם אוהד מכבי יכול לתלות שלט, גם אם אני אישית לא מסכים לרעיון של השלט או גם אם הרוב לא מסכים לו או אפילו אם השלט נורא מרגיז את עומר.

אני אישית חושב שהוא יכול כל עוד הוא קשור לכדורגל/מכבי.

ובהמשך לזה, אנשים מבלבלים בין המחאה שלהם שגם אותי הדרך שלה מעצבנת (מוריו ציין את נושאי אוהדי ב"ש בפייסבוק), לבין הזכות בעיני של כל אוהד להביע דעה.

גנב דעת. דמגוג.

לא להביע דעה. אתה התלוננת באופן ברור על למה מכבי הורידו את השלט!

קיבלת את התשובה, כי הוא מפר את החוקים בכדורגל. כי הוא פוליטי וכי כבר קיבלנו אזהרה לגביו  

מי שתלה את השלט יודע את זה ועשה את זה כפרובוקציה וכדי לפגוע במכבי.

לפחות תתנצל בפני מכבי בהודעה הפותחת, תערוך, תכתוב שטעית. שלא ידעת. שסתם קפצת להגן על אנשים שפועלים נגד מכבי במתכוון. תתבייש לך. 

תשתה קצת מים ותקרא אותי לפני שאתה כותב.

להביע דעה זה גם בשלט. איפה הסתירה במה שרשמתי?

להוריד שלט זה למנוע הבעת דעה.

מותר לשיר, לתלות שלט ולעשות כל דבר שנוגד את קו המחשבה של ההנהלה/מאמן/שחקנים.

4 דקות לפני, נועם שוהם said:

אפשר לתלות אצלך בבית/בעסק שלט של מרצ/הבית היהודי לקראת סבב הבחירות הקרובות?

6 דקות לפני, נועם שוהם said:

אז מחר כל אחד יבוא עם שלט מהבית ובלומפילד יראה כמו דוכן של מפלגה לפני בחירות זה מה שאתה רוצה שיקרה?

למה אצלו בבית ולמה שלט? אפשר להכנס לרחוב בבני ברק בשבת עם רכב?

הדרישות החד-סיטריות של הציבור הדתי זה תופעה אנתרופולוגית שצריך לחקור, לא חושב שזה קיים בשום מקום בעולם.

5 דקות לפני, נועם שוהם said:

השבת בכדורגל היא נושא פוליטי. שוימר דאג להפוך את זה בכך שאחרי שהבין שהקהל והקבוצה לא איתו הוא פנה לפוליטיקאים כדי לעקוף את מכבי והאוהדים והרצונות שלהם ולכפות דרך המושחתים בשלטון את הדת על כולנו. 

הקבוצה הודיעה לו שזה שלא פוליטי שאסור שיתלה באצטדיון כי אנחנו יכולים להענש כל זה. הוא תולה את זה בכוונה כדי שנענש. זהו. 

1 דקה לפני, הנדון said:

אז מחר כל אחד יבוא עם שלט מהבית ובלומפילד יראה כמו דוכן של מפלגה לפני בחירות זה מה שאתה רוצה שיקרה?

כבר רשמתי פה בנושא, שאני מתנגד ולא רואה מקום לתלות שלטים שלא קשורים לכדורגל ולמכבי.

זה לא המקרה.

3 דקות לפני, נועם שוהם said:

כבר רשמתי פה בנושא, שאני מתנגד ולא רואה מקום לתלות שלטים שלא קשורים לכדורגל ולמכבי.

זה לא המקרה.

מה בדיוק ההבדל? הוא פנה לכל סמוטריץ' אפשרי ראה שבהפגנות שהוא מארגן לא באים אנשים והחליט שיש לו זכות לתלות שלט שמייצג קבוצת מיעוט בתוך אצטדיון של 29 אלף איש.