Jump to content

מולטמדיה הפועל חיפה

T.L MTA

Recommended Posts

16 דקות לפני, yellow_blood said:

חארטה.

לא חושב שזה פשע לרצות לעודד 90 דקות וגם רחמנא ליצלן אפילו לראות את המשחק.

אם בן אדם 90 דקות בלי הפסקה רואה רק דגל מול הפנים בלי שיוכל לראות שניה מהמשחק, אפשר להבין למה זה מפריע לו, גם אם זה יציע עידוד.

כמה דקות פה ושם בהפרשים אם מעלים דגלים, אף אחד לא יגיד כלום אבל 90 דקות בלי הפסקה יגרום להרבה אוהדים שכן רוצים לעודד דווקא להתרחק מהגוש.

ולא, ללכת לצד של שער 10 או 8 זה לא פתרון טוב, העידוד שם לא אינטנסיבי וקרוב ללהיות כמו בשער 11.

אחי אם מישהו עושה מנוי ליציע עידוד,שיש אחד כזה באיצטדיון (יש לך את 8,7,13,2 שהם ישיבה) צריך לקחת בחשבון

שהוא מגיע ליציע שיכול להיות שהוא לא יראה משחק כמו שצריך,וגם שדגל יכול להתנופף לו מול הפנים 90 דקות.

מי שלא מסוגל לזה שפשוט ישב בצד של היציע למעלה במקום שאין דגלים או שיעבור יציע 

באמת עצוב שזה נראה למישהו לגיטימי להתלונן על דגלים ביציע עידוד. בכל העולם אזור הגוש ויציע העידוד מפוצץ בדגלים מי שהלך לקנות מנוי ל-11 ידע בדיוק מה הולך שם. ומי שרוצה לעודד בלי דגלים יכול היה גם לעשות לשער 8 עליון ולחזק שם את היציע בעידוד שזה לא פחות חשוב מלשבת ב-11.

25 דקות לפני, BRoi said:

אחי אם מישהו עושה מנוי ליציע עידוד,שיש אחד כזה באיצטדיון (יש לך את 8,7,13,2 שהם ישיבה) צריך לקחת בחשבון

שהוא מגיע ליציע שיכול להיות שהוא לא יראה משחק כמו שצריך,וגם שדגל יכול להתנופף לו מול הפנים 90 דקות.

מי שלא מסוגל לזה שפשוט ישב בצד של היציע למעלה במקום שאין דגלים או שיעבור יציע 

אני מבין מה אתה אומר אבל כל דבר צריך להיות בטעם ובגבול, בכלל בחיים.

אם שעה וחצי מה שאתה צריך לראות זה רק דגל ולנחש מה קורה במגרש, זה לא כיף במקרה הטוב ויכול לחרפן במקרה הרע.

כמו שאמרתי, פה ושם לעלות דגלים זה אחלה. אז תפסיד רבע שעה מהמשחק, בקטנה. אבל את כל המשחק? מבאס.

תשב עכשיו במסעדה ולידה יהיה רעש מסוים שמטריד, אם זה עשר דקות אתה תקבל את זה בהבנה אבל אם זה יקרה כל הזמן שאתה יושב שם זה יפריע לך מן הסתם ויעורר אצלך אנטגוניזם. ברור שאפשר ללכת למסעדה אחרת או לשבת בבית, זה לא אומר שזה הפתרון. זו בכלל לא הפואנטה.

אוהד שרוצה לתת 90 דקות את הגרון לטובת מכבי, לשבת ביציע אחר זה לא הפתרון עבורו.

כן לגיטימי לרצות לראות משחק ולעודד 90 דקות, לא חושב שזאת בקשה מוגזמת.

נשמע לי הרבה יותר הגיוני לראות ולחיות את המשחק מאשר רק לראות בד מול הפנים. מחשבה מעוותת אני יודע.

5 דקות לפני, yellow_blood said:

נשמע לי הרבה יותר הגיוני לראות ולחיות את המשחק מאשר רק לראות בד מול הפנים. מחשבה מעוותת אני יודע.

בהחלט לגיטימי בגלל זה יש את 8 עליון או לעבור למעלה/צד של 10

לעמוד באמצע היציע עידוד ולצפות שלא יהיו דגלים מי שזה מפריע לו לא חייב לשבת דווקא שם.

44 דקות לפני, yellow_blood said:

טוב אחי

הרי אם אני אגיד לך עכשיו שאור יום בחוץ אתה תמצא דרך לשכנע שחושך.

לא אחי, בדיוק ההיפך. אתה לא מבין כנראה את הקונספט של יציע עידוד. אם כבר, אני זה שמנסה להסביר לך שאור יום בחוץ ואתה מנסה לשכנע אותי שחושך.

מילא הייתי מדבר על דגלים בשערים אחרים זה אפשר להבין אבל מי שקנה מנוי ל-11 ידע בדיוק על מה הוא חתם.

ואתם חוזרים על אותה מנטרה. להגיד "לך תשב ב-8" זה להקטין ראש כי אתם יודעים ש-8 זה ממש לא 11 מבחינת עידוד, לחזור על זה 5 פעמים לא אומר שזה פתרון.

אם יש הרבה אנשים שזה מפריע להם כנראה שיש סיבה.

תנסה לשבת 90 דקות שכל מה שאתה רואה זה רק דגל? וואלה מבאס ת'תחת מה אני אגיד.

יציע עידוד? סבבה שיעודדו, לא סותר את זה שמותר לראות גם משחק. לא קוראים לזה יציע דגלנים.

אנחנו לא רובוטים כמו הפועל לשמחתי. חוויה הרבה יותר כיפית לדעתי גם לתת את הגרון וגם לראות את המשחק במקביל.

12 דקות לפני, yellow_blood said:

אם שעה וחצי מה שאתה צריך לראות זה רק דגל ולנחש מה קורה במגרש, זה לא כיף במקרה הטוב ויכול לחרפן במקרה הרע.

כמו שאמרתי, פה ושם לעלות דגלים זה אחלה. אז תפסיד רבע שעה מהמשחק, בקטנה. אבל את כל המשחק? מבאס.

תשב עכשיו במסעדה ולידה יהיה רעש מסוים שמטריד, אם זה עשר דקות אתה תקבל את זה בהבנה אבל אם זה יקרה כל הזמן שאתה יושב שם זה יפריע לך מן הסתם ויעורר אצלך אנטגוניזם. ברור שאפשר ללכת למסעדה אחרת או לשבת בבית, זה לא אומר שזה הפתרון. זו בכלל לא הפואנטה.

הדוגמה שלך יפה, אבל במקרה הזה אני חושב שיותר נכון יהיה להגיד שזה כמו שתצא למועדון ותחליט שרועש לך מדי אז במקום לצאת תבקש מהdj להנמיך קצת.

יש במקרה הטוב 1000 מקומות שמפריע להם הדגל, אולי פחות, אתה רוצה ספציפית להיות שם, אבל בתנאים שלך, מצטער יש עוד בערך 20,000 מקומות אחרים שבהם זה לא יפריע לך.

אגב, אני היום ממש לא רוצה דגל בפנים 90 דקות, גם לא רבע שעה, לכן אני מנוי בשער 8.

אגב, אני לא מוצא שום בעיה לעודד את מכבי 90 דקות גם משער 8.

19 דקות לפני, yellow_blood said:

דגלים לא מתונפפים 90 דקות תמיד יש הפסקות קטנות וגם אם כן זה לא מסתיר לך 100 אחוז זה מסתיר בקטנה פה ושם אבל זה יציע עידוד וזה מה יש...

ולצערי עוד לא הגענו למצב שיש דגלים בכל היציע אז הדיון הזה מיותר חח

3 דקות לפני, yellow_blood said:

ואתם חוזרים על אותה מנטרה. להגיד "לך תשב ב-8" זה להקטין ראש כי אתם יודעים ש-8 זה ממש לא 11 מבחינת עידוד, לחזור על זה 5 פעמים לא אומר שזה פתרון.

יציע עידוד? סבבה שיעודדו, לא סותר את זה שמותר לראות גם משחק. לא קוראים לזה יציע דגלנים.

אנחנו לא רובוטים כמו הפועל לשמחתי. חוויה הרבה יותר כיפית לדעתי גם לתת את הגרון וגם לראות את המשחק במקביל.

אפשר לתת את הגרון גם בשער 8 עליון אם למישהו לא מתאים לשבת ב11..

הפנטיקס דאגו להבהיר מראש מה הולך להיות הקו של היציע וכל מי שעשה מנוי ליציע הזה היה צריך לקחת

בחשבון שגם דגלים זה חלק מהעניין,למרות שהדיון הזה מיותר כי אין דגלים בכלל 

6 דקות לפני, yellow_blood said:

אבל זה לא שהדגלים מתנופפים באותו מקום 90 דקות. הדגלים עוברים ממקום למקום ולא מתנופפים כל הזמן. 

וזה גם לא שיש לנו דגלים ענקיים שמסתירים את כל זווית הראיה. זה אמנם מפריע ליראות, אבל אם עוברים למקום טיפה יותר למעלה או בצד רואים טוב.

8 עליון זה לא 11. לא באינטסיביות, לא בעוצמה, לא בטירוף. לא יעזור.

דרך אגב, להביא את כל הענייני אולטראס האלה בטענה שככה זה כמעט בכל מקום בעולם זה בדיוק כמו הקטע של הרימון והמשחקי פיפי קקה האלה.

לא חושב בשום צורה שבן אדם צריך לצאת עם נכות לכל החיים או להיפצע קשה בגלל כדורגל והשטויות האלה. הטענה המצחיקה הזאת שהוא היה צריך לקחת בחשבון וככה זה בין האולטראסים אז זה עושה את זה לגיטימי? וואלה זה לא עושה את זה לגיטימי. זה ילדותי ומפגר לגמרי ואלה שדפקו לו מכות זונות ומטומטמים לא פחות ממנו.

הויכוח הזה לא מתקדם ולכל אחד יש הראיה שלו בעניין איך זה צריך להתנהל אבל להגיד שמי שמבקש לראות משחק וגם לעודד זה לא לגיטימי וצריך לחטוף חסימה, זה וואחאד הגזמה ואפילו חוצפה.

אבל אנחנו מדברים על פאקינג דגלים ביציע עידוד לא אבוקות ורימוני עשן זה הדבר הכי בסיסי שצריך להיות ביציע עידוד דגלים. 

אבל אתה לא מבין שב-11 זה לא לגיטימי לבקש להוריד דגלים בדיוק כמו שמישהו ינסה לעמוד לכולם על הראש בשער 2 זה לא יהיה לגיטימי. כל אחד שקנה מנוי ליציע מסוים ידע בדיוק מה האווירה שם.

אז בשער 8 קרישי לא מניף את הדגל שלו בזמן משחק כי הוא יודע שזה לא 11 וצריך להתחשב באנשים אבל כן יש עידוד.  

בסיסי זה גם לראות משחק, שזו המטרה העיקרית שבאים אליה לאצטדיון בסופו של דבר.

שינופפו דגלים באקראיות כמה דקות כל פעם ובמיקומים קצת שונים. מתקבל בברכה.

90 דקות על הפנים בלי לראות דקת משחק? מזוכיסט מי שנהנה מזה.

2 דקות לפני, yellow_blood said:

שינופפו דגלים באקראיות כמה דקות כל פעם ובמיקומים קצת שונים. מתקבל בברכה.

90 דקות על הפנים בלי לראות דקת משחק? מזוכיסט מי שנהנה מזה.

נו אבל מה שרשמת זה בדיוק מה שקורה.

על מה הויכוח?

תגיד את זה לאיש גדר

תפאורה ב11 זה חלק מהמשחק, אין זכות להתלונן על זה, לא מתאים לך זוז קצת הצידה או תעבור שער, אף אחד לא אמר שעידוד זה רק ב11, אבל אם אתה רוצה לשבת שם תיישר קו עם הנהלים

18 דקות לפני, yellow_blood said:

8 עליון זה לא 11. לא באינטסיביות, לא בעוצמה, לא בטירוף. לא יעזור.

דרך אגב, להביא את כל הענייני אולטראס האלה בטענה שככה זה כמעט בכל מקום בעולם זה בדיוק כמו הקטע של הרימון והמשחקי פיפי קקה האלה.

לא חושב בשום צורה שבן אדם צריך לצאת עם נכות לכל החיים או להיפצע קשה בגלל כדורגל והשטויות האלה. הטענה המצחיקה הזאת שהוא היה צריך לקחת בחשבון וככה זה בין האולטראסים אז זה עושה את זה לגיטימי? וואלה זה לא עושה את זה לגיטימי. זה ילדותי ומפגר לגמרי ואלה שדפקו לו מכות זונות ומטומטמים לא פחות ממנו.

הויכוח הזה לא מתקדם ולכל אחד יש הראיה שלו בעניין איך זה צריך להתנהל אבל להגיד שמי שמבקש לראות משחק וגם לעודד זה לא לגיטימי וצריך לחטוף חסימה, זה וואחאד הגזמה ואפילו חוצפה.

שום חוצפה ושום בטיח. החוצפה היחידה היא לדרוש להוריד דגלים ביציע עידוד. זאת החוצפה. נראה לי קצת התבלבלת.

משגע אותי לראות אנשים רוצים לשבת ב-11 ומבקשים להוריד דגלים, גם כשאני הייתי ב-11 או בכל איצטדיון אחר בגוש או קרוב לגוש בחיים לא היה על דעתי להגיד למישהו להוריד את הדגל (שלא לדבר על זה שבחלק מהפעמים אני זה שהייתי עם הדגל). היו לי משחקים שחצי מהם לא ראיתי כי הייתי עסוק בעידוד והנפת דגל או כי דגל של מישהו אחר הסתיר לי אבל זה לא היה אכפת כי באתי לעודד את מכבי. אם הייתי רוצה לראות את המשחק בסבבה שלי או שהייתי עובר למקום אחר או יושב בבית. תבין איפה אתה נמצא ותתאים את עצמך או שתעוף ליציע אחר. זה לא כזה קשה להבנה, באמת. כשאני ב-8 כמו שהנדון אמר פה אני לא מניף להם 90 דקות בפנים כי ליציע הזה לא מתאים. כשהייתי ב-11 הנפתי כל המשחק גם. ואם מישהו היה אומר לי משהו הייתי ממליץ לו לעבור מקום. מה לא חטפתי כוסות קללות יריקות איומים. אנשים מפגרים שלא מבינים לאן הם הגיעו. אז תסלח לי בבקשה שאני קצת רגיש כלפי הנושא, אבל להגיד ביציע עידוד להוריד את הדגל זה שיא החוצפה ולא רק חוצפה זה גם שיט הטמטום. יש מלא יציעים אחרים, יש מקומות בצדדים באותו היציע שגם אפשר לעמוד ולעודד. לבוא ולהגיד להוריד את הדגל ב-11 מבחינתי שקול לבאן, כן. לא נעים לשמוע אבל ככה זה.

אני בתקופה של הדגלים בחיים לא ביקשתי ממישהו להוריד את הדגל. קיבלתי את זה או זזתי לצד אבל אם אתה אומר שצריך לחסום מישהו שסה"כ מבקש לראות משחק, אז אתה חוצפן וזה לא במקום.

להגיד אין זכות ותתיישר על הנהלים? איזה נהלים, אתה מההנהלה או אחראי על האירוע? לא מפתיע כל המכות והבלגאנים שהיו עם זה. מה זה 90 דקות לא לראות משחק בכלל? תתבגרו ותקבלו גם דעות של אחרים. 

אף אחד לא אמר בלי דגלים בכלל אבל יש גבול לדברים והכל צריך להיות בטעם. בהרבה מקרים היה חוסר התחשבות וראיתי שגם עושים בכוונה.

גם ככה כמו שאמרו פה הויכוח הזה עקר כי זה לא קיים עכשיו.

רק תזכרו שתמיד אפשר להתחשב ויציע עידוד לא אומר שזה בסדר לא לראות את רוב המשחק, אפילו שזה ככה גם באולטראסים בעולם.

סיימתי פה עם העניין הזה

Just now, yellow_blood said:

אני בתקופה של הדגלים בחיים לא ביקשתי ממישהו להוריד את הדגל. קיבלתי את זה או זזתי לצד אבל אם אתה אומר שצריך לחסום מישהו שסה"כ מבקש לראות משחק, אז אתה חוצפן וזה לא במקום.

להגיד אין זכות ותתיישר על הנהלים? איזה נהלים, אתה מההנהלה או אחראי על האירוע? לא מפתיע כל המכות והבלגאנים שהיו עם זה. מה זה 90 דקות לא לראות משחק בכלל? תתבגרו ותקבלו גם דעות של אחרים. 

אף אחד לא אמר בלי דגלים בכלל אבל יש גבול לדברים והכל צריך להיות בטעם. בהרבה מקרים היה חוסר התחשבות וראיתי שגם עושים בכוונה.

גם ככה כמו שאמרו פה הויכוח הזה עקר כי זה לא קיים עכשיו.

רק תזכרו שתמיד אפשר להתחשב ויציע עידוד לא אומר שזה בסדר לא לראות את רוב המשחק, אפילו שזה ככה גם באולטראסים בעולם.

סיימתי פה עם העניין הזה

אתם הזויים אחי

מי שלא מתאים לו דגלים פשוט יעבור למקום בצד בתוך היציע ששם אין דגלים או שיעבור יציע ,ובינתיים הדיון הזה הוא לטחון מים כי אין דגלים גם ככה

8 דקות לפני, yellow_blood said:

לארגון יש מנדט ב11, גם אם זה מתאים לך וגם אם לא, הם מובילים את העידוד שם והם קובעים את הנהלים, אם הם יחליטו (וזה יתאפשר מבחינת גורמים כמו משטרה\הנהלה וכו') שמניפים דגלים כל המשחק אז אין לאף אחד זכות לבקש להוריד את הדגלים. זאת לפחות דעתי האישית, זכותך לומר את דעתך אבל לדעתי אתה קצת מנותק מהמציאות ביציע.

ולגבי עניין החסימה ובאן וכו' אני כמובן לא בעד, עדיף להסביר לך עד שתבין :)

מ-2002 אני מנוי ב-11, מנותק אני לא אחי חחח. ראיתי כבר הכל בכל התקופות.

התגובות פה על אנשים שמבקשים לראות משחק (גם אם זה בשער 11) זה בריונות לדעתי.

הזויים, חסימות וכו'. וואלה לא מתאים. יש גם אנשים שרוצים לתת את הנשמה בעידוד + לראות משחק, לא חושב שמגיע להם דיבור כזה.

הזויים, חסימות וכו'. וואלה לא מתאים. יש גם אנשים שרוצים לתת את הנשמה בעידוד + לראות משחק, לא חושב שמגיע להם דיבור כזה.

אני יכול להסכים איתך על הצורה שבה נאמרים הדברים, אבל בוא לא נשכח שזה פורום כדורגל והרבה פעמים מוציאים פה דברים מפרופורציה בלי סיבה

ואם אתה מנוי ב11 כל כך הרבה שנים אז דווקא אני מצפה ממך להבין מה אומרים פה, אין בעיה לתת את הנשמה בעידוד ולראות משחק, אבל אי אפשר לצפות שזה יקרה באמצע הגוש (או ב11 בכללי אם יחזרו הימים שכל היציע מכוסה דגלים)

1 hour ago, yellow_blood said:

בישביל זה יש גם את שער8 עליון במידה ושער 11 לא מתאים להם.

וכמובן שצריך לדבר כראוי ולא בזלזול באף משתמש כאן 

איזה דיון מטומטם. מי שרוצה לראות משחק וגם לעודד יכול לעשות את זה. כן כן, גם בשער 11.

בשביל מה הויכוח הסתמי הזה?

הרי בתאכלס, ברוב היציע אין שום דגלים.

אז פשוט זזים טיפה שמאלה או טיפה ימינה מהגוש וזהו.

חלאס, אנשים בצד של 10 ואנשים בגדר שצמודה ל13 אשכרה יושבים!! אז אתם מדברים איתי על לראות משחק ושדגלים לא יסתירו.

אפילו בשער 11 שלפני השיפוץ היו מספיק מקומות שאפשר לראות בהם משחק.

אתם מתווכחים על עיקרון לא רלוונטי.

ביום שנהיה קיר שלם שקופץ 90 דקות עם עשרות דגלים (סטייל דורטומנד לדוגמא) אולי יהיה על מה לדבר.