Jump to content

מולטמדיה הפועל חיפה

T.L MTA

Recommended Posts

מישהו יודע להגיד לאן ולמה נעלמו הדגלים בשער 11?

בעבר זה היה קבוע, היציעים היו עמוסים בדגלים.

זה לא דורש המון עבודה, כולה לפזר אותם ביציע וזה תורם ומוסיף המון צבע ואווירה.

אם לא במהלך המשחק, לפחות בעליית שחקנים.

היום מה שנשאר זה מספר קטן של בדים במצב רעוע ( לא יכול לקרוא לזה דגל אפילו)

IMG_0906.jpg

1.jpg

DSC_0537.JPG

Derby_2006-07_fixture_7-3.jpg

27 דקות לפני, North Side said:

מישהו יודע להגיד לאן ולמה נעלמו הדגלים בשער 11?

בעבר זה היה קבוע, היציעים היו עמוסים בדגלים.

זה לא דורש המון עבודה, כולה לפזר אותם ביציע וזה תורם ומוסיף המון צבע ואווירה.

אם לא במהלך המשחק, לפחות בעליית שחקנים.

היום מה שנשאר זה מספר קטן של בדים במצב רעוע ( לא יכול לקרוא לזה דגל אפילו)

לא יודע מה הסיבות לכך אבל חיסרון הדגלים ושלטי הגדר אלו הדברים שהכי מבאסים אותי בבלומפילד החדש. אישית חשבתי שהחזרה שלנו ל11 תהיה יותר מרשימה בקטע הזה.

2 hours ago, דקסטר said:

לא יודע מה הסיבות לכך אבל חיסרון הדגלים ושלטי הגדר אלו הדברים שהכי מבאסים אותי בבלומפילד החדש. אישית חשבתי שהחזרה שלנו ל11 תהיה יותר מרשימה בקטע הזה.

אמת.

העידוד מצוין, הקהל באווירה טובה, אבל הצבע ביציע חסר מאוד.

7 hours ago, דקסטר said:

לא לרצוח אותי, אבל זה על פניו מרגיש הדבר הכי קל לשיפור.

לאף אחד לא באמת אכפת איך זה נראה כמה באנרים פשוטים, דגלים בצהוב וכחול ויאלה קרנבל.

לפי מה שהבנתי עושים הרבה יותר בעיות לאירגון ומגבילים אותם מבחינת דגלים ובאנרים.

אישית אני חושב שהקיר ב11 מאחורינו חייב להיות עם באנר יפה.

אולי בגלל המצלמות שעל החיפוי ? באנר שיחסום אותן בטוח לא יתנו לשים, אבל אולי זה גם קשור להגבלה של הדגלים ? סתם מעלה השערה אין לי מושג באמת.

10 דקות לפני, Mtamir said:

אולי בגלל המצלמות שעל החיפוי ? באנר שיחסום אותן בטוח לא יתנו לשים, אבל אולי זה גם קשור להגבלה של הדגלים ? סתם מעלה השערה אין לי מושג באמת.

לא חושב, לא יודע להגיד בדיוק למה אבל מרגיש שהפנאטיקס כבר תקופה ארוכה לא הכי שמים על זה דגש. פעם היו להם כמה דגלים יפים ומרשימים, היום נשאר רק הדגל אמסטרדם שגם הוא לא נמצא כל משחק, והרבה דגלונים חלקים בצהוב/כחול (לא ביחד).

חבל, כי הרי ברור לכולם שהפוטנציאל פה הוא בשמים.

34 דקות לפני, avich15 said:

לא חושב, לא יודע להגיד בדיוק למה אבל מרגיש שהפנאטיקס כבר תקופה ארוכה לא הכי שמים על זה דגש. פעם היו להם כמה דגלים יפים ומרשימים, היום נשאר רק הדגל אמסטרדם שגם הוא לא נמצא כל משחק, והרבה דגלונים חלקים בצהוב/כחול (לא ביחד).

חבל, כי הרי ברור לכולם שהפוטנציאל פה הוא בשמים.

הדגל של אמסטרדם אחד היפים.

47 דקות לפני, Mtamir said:

יש מצב שהמצלמות מפריעות ואין להם איך לתלות את זה שם.

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מתווכח, אבל היה לצורך העניין דגל כחול ממש יפה שהיו מניפים כל משחק, והוא נעלם...

אחד הדברים שהכי מפריעים לי ואני בטוח לעוד מלא אנשים עיניין הצבע ביציע פשוט מבאס שאין כל משחק מלא דגלים גדולים ובנארים שמפוצצים את היציע בצבעים של הקבוצה . מקווה שמישהו מהארגון רואה את זה ושיתחילו לצבוע בדגלים ותפאורות 

4 hours ago, מכביסט מראשון said:

אחד הדברים שהכי מפריעים לי ואני בטוח לעוד מלא אנשים עיניין הצבע ביציע פשוט מבאס שאין כל משחק מלא דגלים גדולים ובנארים שמפוצצים את היציע בצבעים של הקבוצה . מקווה שמישהו מהארגון רואה את זה ושיתחילו לצבוע בדגלים ותפאורות 

איך יהיה דגלים אם על כל דגל הכי קטן אנשים צועקים תוריד תדגלללל..

6 hours ago, מכביסט לעד said:

יש מצב שהמצלמות מפריעות ואין להם איך לתלות את זה שם.

אז לא משנה שיביאו שני באנרים ענקיים , הרבה איזולירבנד וזהו, זה ישנה את 11 בטירוף.

וכמובן שגם אני מצטרף לדעה שצריך יותר דגלים וצבע ב11.

1 hour ago, קובי השועל said:

איך יהיה דגלים אם על כל דגל הכי קטן אנשים צועקים תוריד תדגלללל..

גם אם הם באוויר רק חלק קטן מהזמן זה מוסיף המון צבע..

הדגלים זו בעיה שמציקה לי כבר הרבה זמן, אין לי מושג מה הסיבה לכך אבל זה לגמרי מבאס.

לא צריך שום תפאורה, שום דגלי פריסה ולא כלום, רק דגלים שזה בייסיק של ממש(שלא להזכיר את הכרזות המדהימות שיש למכבי).

הייתי שמח לדעת באמת מה הסיבה שאין כלום ביציעים.

*הסיבה היחידה שעולה לי- שכל מי שהיה עם הדגלים בעבר פשוט כבר לא בגיל וגם לזה יש פיתרון- להעביר את זה לדור ההמשך(תמורת סכום סימלי,אם בכלל).

**זה אפילו שווה נושא**

3 hours ago, nitzan_yavne said:

זה אבסורד שמצד אחד אנחנו שואלים איפה הדגלים אבל כשיש דגלים כולם צועקים להוריד את הדגל כי הוא מסתיר

אני אפתור לך את הדילמה... לפני תחילת המשחק שיהיו ים דגלים כשמתחיל המשחק מורידים. בגול אפשר להרים בחזרה. מה לעשות? אנשים רוצים לעודד אבל גם לראות את המשחק.

40 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני אפתור לך את הדילמה... לפני תחילת המשחק שיהיו ים דגלים כשמתחיל המשחק מורידים. בגול אפשר להרים בחזרה. מה לעשות? אנשים רוצים לעודד אבל גם לראות את המשחק.

אנשים שנמצאים ביציע עידוד ומבקשים להוריד את הדגל לא משנה באיזה שלב של המשחק צריכים לקבל באן

30 דקות לפני, Krishi said:

אנשים שנמצאים ביציע עידוד ומבקשים להוריד את הדגל לא משנה באיזה שלב של המשחק צריכים לקבל באן

בדיוק. מי שמפריע לו הדגלים או שיעבור לצד או שיעבור יציע.

34 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

בלי להכנס לזה יותר מידי, זה לא מהסיבות שאתם חושבים וזה רחוק מלהיות תלוי בארגון, עם הזמן זה יפתר

חשבתי בבלומפילד החדש נגמרו הבעיות עם ההנהלה/ משטרה :thumbdown:

2 hours ago, Krishi said:

חארטה.

לא חושב שזה פשע לרצות לעודד 90 דקות וגם רחמנא ליצלן אפילו לראות את המשחק.

אם בן אדם 90 דקות בלי הפסקה רואה רק דגל מול הפנים בלי שיוכל לראות שניה מהמשחק, אפשר להבין למה זה מפריע לו, גם אם זה יציע עידוד.

כמה דקות פה ושם בהפרשים אם מעלים דגלים, אף אחד לא יגיד כלום אבל 90 דקות בלי הפסקה יגרום להרבה אוהדים שכן רוצים לעודד דווקא להתרחק מהגוש.

ולא, ללכת לצד של שער 10 או 8 זה לא פתרון טוב, העידוד שם לא אינטנסיבי וקרוב ללהיות כמו בשער 11.

2 דקות לפני, yellow_blood said:

חארטה.

לא חושב שזה פשע לרצות לעודד 90 דקות וגם רחמנא ליצלן אפילו לראות את המשחק.

אם בן אדם 90 דקות בלי הפסקה רואה רק דגל מול הפנים בלי שיוכל לראות שניה מהמשחק, אפשר להבין למה זה מפריע לו, גם אם זה יציע עידוד.

כמה דקות פה ושם בהפרשים אם מעלים דגלים, אף אחד לא יגיד כלום אבל 90 דקות בלי הפסקה יגרום להרבה אוהדים שכן רוצים לעודד דווקא להתרחק מהגוש.

ולא, ללכת לצד של שער 10 או 8 זה לא פתרון טוב, העידוד שם לא אינטנסיבי וקרוב ללהיות כמו בשער 11.

לא חארטה ולא נעליים.

יציע עידוד באים לעשות אוירה לעודד להניף דגלים גם אם זה כל המשחק, מי שרוצה לראות משחק שילך ליציע אחר. או מקסימום לפינות של היציע עידוד כמו שאמרו פה. מי שזה יגרום לו להתרחק מהגוש - מצוין, פחות אנשים מעצבנים ומציקים שמבקשים להוריד את הדגל ואחרי זה עוד מאיימים והולכים מכות כי המושג יציע עידוד לא נקלט להם טוב בראש כנראה.