Jump to content

רשמים מהניצחון על ה. חיפה בבלומפילד | 3-0 גדול, מתחברים.

Sawyer

Recommended Posts

גולסה זה כל השוני. כל כך היה חסר שחקן שילך עם דריבל קדימה וישבור את מערך ההגנה של היריבה, ללא גולסה זה היה עוד אחד מאותם משחקים שראינו עד עכשיו העונה, איזה שחקן על.

7 hours ago, Afrojack said:

מסתובב איזה בבון ואומר "מה אתם צועקים עליו זה ערבי"... 

הקטע הוא שלאלה היה איש קבע בחיל האוויר אם אני לא טועה. יש לי תחושה שזה יותר ממה שאותו בבון תרם לצבא

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמה שזה היה ברור שיונתן יחמיץ את הפנדל.

כל המצלמות המסריחות + העיכוב בואר לא השאירו מקום לתקווה.

העיכוב הזה באמת בעיה לפני פנדל.

זה כמו ששחקנים בכדורסל מחטיאים עונשין חשוב אחרי פסק זמן. דיברנו על זה ביציע שזה פנדל מסוכן עם כל ההמתנה הזו.

7 hours ago, Cosmic said:

המחצית הראשונה המצויינת מול רעננה אותתה שמכבי מתחילה למצוא את הקצב שלה. נראה שאחרי הערב אפשר כבר להכריז על כך רשמית. 

לוח המשחקים הנוח שלנו ביחס ליריבות בצמרת מייצר הזדמנות אדירה לסיים את הסיבוב הראשון בפער נקודות של שני משחקים + על פני הסגנית. 

מילה על חוזז - אני חושב שהוא סיפק עוד משחק בינוני בסך הכל, אבל אפשר להבין מדוע איביץ׳ רץ איתו כרגע. הוא שחקן האגף היחיד בקאדר שמסוגל לשחק ״עם רגל על קו האורך״ ולהיות אפקטיבי. 

העובדה שהוא מרגיש שם בנוח ולא מחפש את הכניסות למרכז - גורמת לריווח משמעותי של משחק ההתקפה כולו, וגם מאפשרת לסאבוריט להכנס לשטחים באזור המרכז-שמאל.

בכך מכבי מרוויחה עוד שחקן עם חוכמת משחק וקבלת החלטות טובה שיכול לעזור בפוזשנים המסודרים. 

מהבחינה הזו אגב , קצת טריקי להכניס את אצילי להרכב על חשבונו של חוזז.

אצילי יכול לשחק רק בימין, מה שיאלץ להזיז את יונתן שמאלה, ובכך להפר את האיזון שיש כרגע בשטף ההתקפי. יהיה מעניין לראות איך איביץ׳ ייתמודד עם זה. 

זה בדיוק מה שאמרתי לאבא שלי על חוזז במהלך המשחק. נראה שהוא יודע איפה לעמוד ולאן ללכת. היה קטע שעמד לבד פנוי לגמרי וגם כשראה שלא הולכים לכיוון הוא לא התפתה לחתוך פנימה לעבור ההמולה כדי לקבל כדור אלא נשאר שם והצעדים שעשה היו רק כדי לוודא שעדיין פנוי, ושלא בנבדל. לא יודע כמה שניות זה לקח, אבל ממש הרשים אותי שלא איבד סבלנות.

אגב, היה לו גם אחלה כדור לאצילי בגול של שכטר. עד עכשיו נראה שהוא יכול להתפתח להיות שחקן טוב.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

העיכוב הזה באמת בעיה לפני פנדל.

זה כמו ששחקנים בכדורסל מחטיאים עונשין חשוב אחרי פסק זמן. דיברנו על זה ביציע שזה פנדל מסוכן עם כל ההמתנה הזו.

אולי עדיף שהשופט לא ישרוק ויצביע אל הנקודה במקרים כאלה, אלא מראש יתייחסו לזה כאל החלטה שלו ללכת לבדוק אם היה פנדל. ואם החליט שכן, רק אז יסמן לנקודת הפנדל.

8 hours ago, MR.Krabs said:

פיקנטריה - סאבוריט מנקה את המגרש מכוסות, מגלה שכוס אחת מלאה - שותה ממנה. 

קטע ענק

זה היה חזק. סבוריט אגדה.

15 דקות לפני, Omer said:

אולי עדיף שהשופט לא ישרוק ויצביע אל הנקודה במקרים כאלה, אלא מראש יתייחסו לזה כאל החלטה שלו ללכת לבדוק אם היה פנדל. ואם החליט שכן, רק אז יסמן לנקודת הפנדל.

:g:

קצת נתונים מאתמול:

- אייל גולסה כרגיל עם הכי הרבה דריבלים מוצלחים במכבי, 4 מוצלחים מתוך 4 נסיונות. אחריו חוזז עם 3 מ-9

- מאבקים(אוויר +קרקע) - גלזר עם 12 מוצלחים מ-21, נמוך יחסית. גולסה הבא אחריו עם 10 מ-13

איבודי כדור - גלזר עם 6, כהן אחריו עם 5

איזה כיף היה אתמול ביציע, מהדקה הראשונה היה ברור לי שננצח והייתה תחושה של חגיגה, המשחק שהכי נהנתי בו בבלומפילד עד עכשיו.

סופר מרוצה מחוזז, סוף סוף מצאנו שחקן שיודע לשחק על הקו ולעשות את מה שאנחנו כל כך צריכים, פשוט לעבור שחקן על הקו ולהרים ולא להכנס לאמצע כדי להכריח את ההגנה לפתוח לצדדים ולהשאיר מרווחים באמצע מדי פעם.

גולסה זה השחקן שאני בא בשבילו למגרש ויושב רגוע בנחת כשהוא עולה בהרכב כי אני יודע שאין מצב שלא נהיה טובים היום, פשוט מת עליו!

גלזר זה אגדה למרות משחק קצת פחות טוב ביחס לממוצע שלו, באמת לא מוערך מספיק בארץ מחוץ לרדיוס של מכבי, שחקן העונה עד עכשיו.

כהן ממשיך לאכזב אותי למרות הגול היפה, אני לא מצליח למצוא בו כישורים ברמה גבוהה מעבר לטכניקת בעיטה. הדריבל לא קיים, מאבד לא מעט, אני מתחיל להיות מודאג שהוא מאבד את ההזדמנות שלו ועלול לחזור להיות שחקן רוטציה כמו שנה שעברה כשעטר/אצילי/אלמוג יחזרו יותר חזק לרוטציה.

כרגיל הגנה מדהימה העונה, סאבוריט נותן עונה הגנתית גדולה ולמרות שהוא חסר מאוד בהתקפה אני עדיין נהנה מהאיכות הגבוהה ו-0 הטעויות שלו במשחק, על זה צריך להוסיף משחק ראש גדול.

יאללה שתגמר כבר הפגרההה

20 דקות לפני, Omer said:

מבין את הכוונה שלך.

תאורטית זה רעיון לא טוב.

מטרת הואר היא לאשש את החלטת השופט, ואולי להתערב במקרי קצה.

מכך נובע שתפקיד שופט המחשב הוא להתערב כמה שפחות, אם זה לא מקרה קצה.

כלומר, להצטרף אל החלטת השופט.

שופט הואר צריך לפעול בפשטות.

ובמשימה נפרדת יש לו גם את השאיפה להתמקד בארועים הגלויים למצלמה, אך נסתרים מעין השופט (מרפק בקצה המגרש הרחוק).

זהו.

מה שהשופט גם ככה ראה אך מתלבט- לא צריך לזכות לעוד כובד מצד שופטי הואר.

כל מה שכתבתי בטל בישראל.

השופטים פחדנים.

הואר מתגלה כמערכת לסירוס המשחק.

בעצם מפקירים את השופט להחליט מול המסך.

שופטי הואר לחוצים, הם לא מבינים שטעות זה בסדר, אין מה לפחד לטעות.

עד לפני חצי שנה לא היה ואר.

עכשיו מדקדקים חצי שעה כל שריקה.

בטח השופטים מרגישים אימפוטנטיים.

אם השריקה גבולית- יש להם רק להפסיד.

אם השריקה ברורה והם פיספסו אותה- אז יצאו קטנים.

אם השריקה ברורה וראו אותה וכבר יצאו גדולים- אז הואר מכבה ומערער עליהם שיבואו להחליט מול המסך. מדכא.

הצעה לא פופולרית-

שיכשירו לתפקיד שופטי ואר, אנשים שלא באו מהדשא, דמויות לא מוכרות שלא מפחדות לטעות.

שופטים לכל דבר אבל לא אנשים שאנחנו מכירים מהדשא, אלא שופטים חדשים נייטרלים שיתמקדו נטו בואר בלי הסנטימנטים שקשורים לניהול משחק בפועל (קהל, תקשורת, לחץ, שריקות בוז וכו')

רק ככה הפסיקות יוכלו להיות טהורות.

נ.ב

בהמשך שווה להרהר האם להגביל את כמות ההליכות לואר.

או שלהפקיד את זה בידי הקבוצה.

(כל מאמן זכאי להשתמש עד פעמיים במחצית).

גולסה חוזר, אצילי חוזר, חוזז משתפר ממשחק למשחק כמו גם ג'ראלדש, סאבוריט השאיר את הפציעה מאחוריו (חמסה חמסה), טיבי חזר לכושר שלפני 3 שנים, גלזר הפך ל 6 הטוב בארץ, צ'יקו השתפר משמעותית, חזרנו לבלומפילד והפייר פליי עומד להסתיים.

סה"כ הרגשה טובה.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

כמה שזה היה ברור שיונתן יחמיץ את הפנדל.

כל המצלמות המסריחות + העיכוב בואר לא השאירו מקום לתקווה.

חייב להבקיע כזה פנדל קל.

0-2 בבית אחרי שכבר כבשת.

תכניס את השוער עם הכדור לרשת, או שגש בפנאן בפס לפינה.

בעט סתם בלי כיוון ובלי עצמה.

הצלה גדולה, אבל בעיקר פנדל רע.

מי יכול לספק נתונים על פנדליסטים במכבי?

כמה יוני כהן כבר בעט?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מבאס שאין תקציר נורמאלי.

אמאדור עם מלא החמצות בקרנות. חייב להתאמן לזה כי הוא מגיע ראשון ובכל זאת לא מצליח לנגוח למסגרת.

זה באמת תופעה 

אולי בגלל הקקטוס שיש לו על הראש 

9 hours ago, MR.Krabs said:

פיקנטריה - סאבוריט מנקה את המגרש מכוסות, מגלה שכוס אחת מלאה - שותה ממנה. 

קטע ענק

יצחק בן יצחק עשה את זה פעם עם ארטיק קרח

איזה אח סבוריט
טיפש מי שזורק כוסות למגרש, לא חבל על הקנס/רדיוס?
בקשר ללאלא, את מי זה מעניין אם הוא ערבי/דרוזי/חרדי ? שחקן של הפועל שתפר אותנו בדרבים, יקבל קללות עד שיצא מאיזון (בדיוק כמו שקרה) המחבל כמובן היה מיותר ומגעיל.