Jump to content

רשמים מהניצחון על ה. חיפה בבלומפילד | 3-0 גדול, מתחברים.

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, tomer958 said:

אני איתך בקטע הזה

למשל את כל יוצאי בש למינהם (ואלה שעדין שם)

באמת יש סיבה לקלל.

היה קטע בקרן שלהם שבן בסט הלך לעודד אותו היה נראה שהוא בשוק

אתם מחפשים יותר מידי היגיון. ערבי,דרוזי, עשה צבא, לא עשה. העיקר שהצלחנו לגרום לו להסתובב ל11 ולהיכנס לו לראש.  

38 דקות לפני, המכבייה said:

יוני עדיין לא הרוויח את הפיזור והיהירות במשחק שלו(ואני לא מדבר על הפנדל). כל כך הרבה מאניירות שמכסות על פוטינציאל של שחקן באמת מיוחד.

כרגע, המון ממשחק ההתקפה והמעבר של מכבי בנוי על הגב לשער של צ'יקו. והוא כל כך לא צפוי. לפעמים הלסת נשמטת(בעיקר במסירות בנגיעה כקיר) ולפעמים הנגיעה השניה מכשילה אותו. ממש מוזר. אבל האיש כל הזמן עובד והסך הכל שלו הוא ממש טוב עד עכשיו. הוא אמין. 

הרסו לג'ראלדס שני בישולים היום.

לגלזר לקח קצת זמן להיכנס למשחק היום. 

היה שיפור גדול מרעננה ומול קבוצה טובה יותר מהם.

השיא הזה מתחיל להיות נטל עלי(רועד כל פעם שמתקרבים ל16 שלנו) אבל שרק ימשיך. 

יפה לאצילי הפירגון. בקבוצה מפרגנת זה הופך למדבק.

וגולסה. רק בריאות.

מזל שאתה לא צריך לרעוד יותר מדי כי בקושי אפשר להתקרב לרחבה שלנו.

* היה משחק מעולה היום, אנחנו אחרי 3 נצחונות מול כל המתמודדות הישירות, מקום ראשון עם מאזן 8-2-0 ומרגיש שמכבי עדין לא קרובה לתקרת הזכוכית שלה.

* איביץ' פשוט יצר מפלצת, מאז שהגיע בליגה אנחנו עם מאזן 35-10-1! היכולת שלו לשמור את כולם כל הזמן חדים פשוט יוצאת דופן.

* מלחיץ כמה שגולסה טוב, חבל שמבזבזים זמן כשירות שלו על פגרה.

* מילה טובה לגוש בשער 8 שהולך ומשתפר ממשחק למשחק, היום עשיתם באמת עבודה טובה.

למה לזרוק כוסות ימפגרים? 

ילד בן 15 זורק כוס ומרגיש על גג העולם וכשכולם צועקים עליו עוד מסתובב איזה בבון ואומר "מה אתם צועקים עליו זה ערבי"... 

מייאש

7 דקות לפני, Afrojack said:

למה לזרוק כוסות ימפגרים? 

ילד בן 15 זורק כוס ומרגיש על גג העולם וכשכולם צועקים עליו עוד מסתובב איזה בבון ואומר "מה אתם צועקים עליו זה ערבי"... 

מייאש

קופים

6 דקות לפני, kutomer said:

מזל שאתה לא צריך לרעוד יותר מדי כי בקושי אפשר להתקרב לרחבה שלנו.

* היה משחק מעולה היום, אנחנו אחרי 3 נצחונות מול כל המתמודדות הישירות, מקום ראשון עם מאזן 8-2-0 ומרגיש שמכבי עדין לא קרובה לתקרת הזכוכית שלה.

* איביץ' פשוט יצר מפלצת, מאז שהגיע בליגה אנחנו עם מאזן 35-10-1! היכולת שלו לשמור את כולם כל הזמן חדים פשוט יוצאת דופן.

* מלחיץ כמה שגולסה טוב, חבל שמבזבזים זמן כשירות שלו על פגרה.

* מילה טובה לגוש בשער 8 שהולך ומשתפר ממשחק למשחק, היום עשיתם באמת עבודה טובה.

ברבע שעה האחרונה היו שני קרוסים קלים שחיפה הוציאה מאגף שמאל שלנו למרכז הרחבה. קלים. אני לא הייתי היחיד שלא רגוע. סאבוריט דיי הופקר שם. ועזוב שיא, 2-0, דקות אחרונות, זה לגמרי לא משחק גמור

16 דקות לפני, קייפטאון said:

היה משחק טוב, האווירה בבלומפילד הייתה מצוינת היום.

הגיוני שהיו 23,500. היו בשורות האחרונות של 13 ו-2 כיסאות ריקים, גם בשער 4. 

חייבים לעשות משהו עם האוטובוסים בסוף המשחק. הם חייבים לקבל עדיפות בדרך. הפרייבטים תוקעים את כל הכבישים בסוף המשחק. 
איפה עיריית ת"א? איפה משרד התחבורה? העיקר "לעודד הגעה בתחבורה ציבורית". 
אני כבר לא מנסה לתפוס את קו 1/240, פשוט הולך ישר לשדרות הר ציון ועולה על 51/70/68. תוך 35 דקות בבית. 

הבנתי שיש עוד משתמשים בפורום שנתקלו בבעיה הזו. 
שלחתי מייל למיטל להבי, מחזיקת תיק התחבורה בעיריית ת"א. 
אעדכן כשתהיה תגובה מצידה. 
מציע לכל מי שמשתמש בתחב"צ לפנות אליה בפייסבוק/במייל. חשוב שהנושא הזה יעלה מול העירייה. 

6 דקות לפני, MR.Krabs said:

פיקנטריה - סאבוריט מנקה את המגרש מכוסות, מגלה שכוס אחת מלאה - שותה ממנה. 

קטע ענק

הייתי בטוח שרק אני קלטתי את זה

קטע ענק 

18 דקות לפני, itanar said:

יש לנו חלק גזען בקהל, אי אפשר להסתיר את זה.

רק מה? הוא בכלל דרוזי ששירת בצהל (לא שערבי צריך לקלל).

הלוואי שזה היה רק זה

שכטר כובש גול ואנשים עושים זין 

Just now, המכבייה said:

ברבע שעה האחרונה היו שני קרוסים קלים שחיפה הוציאה מאגף שמאל שלנו למרכז הרחבה. קלים. אני לא הייתי היחיד שלא רגוע. סאבוריט דיי הופקר שם. ועזוב שיא, 2-0, דקות אחרונות, זה לגמרי לא משחק גמור

זה היה בצחוק, אבל אם כבר ענית ברצינות אז מסכים שהיה שם איזה מצב וחצי שאולי היה אפשר למנוע.

אבל זה עדין כדורגל, בסוף אנחנו נספוג, מין הסתם זה טבעי שכחלק מהמשחק הפועל חיפה יגיעו למצבים מדי פעם אי אפשר למנוע הכל, ההגנה עושה בינתיים עבודה מעולה, גם היום.

לילה טוב :)

1 hour ago, Mark said:

תוספת לפיקנטריה- שיפור מטורף בקליטה/אינטרנט בתוך האצטדיון, בשעה טובה.

לא פחות ממדהים

19 דקות לפני, kutomer said:

זה היה בצחוק, אבל אם כבר ענית ברצינות אז מסכים שהיה שם איזה מצב וחצי שאולי היה אפשר למנוע.

אבל זה עדין כדורגל, בסוף אנחנו נספוג, מין הסתם זה טבעי שכחלק מהמשחק הפועל חיפה יגיעו למצבים מדי פעם אי אפשר למנוע הכל, ההגנה עושה בינתיים עבודה מעולה, גם היום.

לילה טוב :)

כל מילה. ההגנה גם ברמה האישית וגם איזורית, פשוט....

39 דקות לפני, MR.Krabs said:

פיקנטריה - סאבוריט מנקה את המגרש מכוסות, מגלה שכוס אחת מלאה - שותה ממנה. 

קטע ענק

אני מת.

34 דקות לפני, קייפטאון said:

הבנתי שיש עוד משתמשים בפורום שנתקלו בבעיה הזו. 
שלחתי מייל למיטל להבי, מחזיקת תיק התחבורה בעיריית ת"א. 
אעדכן כשתהיה תגובה מצידה. 
מציע לכל מי שמשתמש בתחב"צ לפנות אליה בפייסבוק/במייל. חשוב שהנושא הזה יעלה מול העירייה. 

סיוט לגמרי כל התחב"צ. ביזיון.

20 דקות לפני, Sawyerdroid said:

איזה כיף!! 

ועוד פגרה ארוכה! 

מעניין איך יראה ההרכב שלנו אחריה..

אני מפחד שיהיו יותר פצועים כמו בפגרות הקודמות.

המחצית הראשונה המצויינת מול רעננה אותתה שמכבי מתחילה למצוא את הקצב שלה. נראה שאחרי הערב אפשר כבר להכריז על כך רשמית. 

לוח המשחקים הנוח שלנו ביחס ליריבות בצמרת מייצר הזדמנות אדירה לסיים את הסיבוב הראשון בפער נקודות של שני משחקים + על פני הסגנית. 

מילה על חוזז - אני חושב שהוא סיפק עוד משחק בינוני בסך הכל, אבל אפשר להבין מדוע איביץ׳ רץ איתו כרגע. הוא שחקן האגף היחיד בקאדר שמסוגל לשחק ״עם רגל על קו האורך״ ולהיות אפקטיבי. 

העובדה שהוא מרגיש שם בנוח ולא מחפש את הכניסות למרכז - גורמת לריווח משמעותי של משחק ההתקפה כולו, וגם מאפשרת לסאבוריט להכנס לשטחים באזור המרכז-שמאל.

בכך מכבי מרוויחה עוד שחקן עם חוכמת משחק וקבלת החלטות טובה שיכול לעזור בפוזשנים המסודרים. 

מהבחינה הזו אגב , קצת טריקי להכניס את אצילי להרכב על חשבונו של חוזז.

אצילי יכול לשחק רק בימין, מה שיאלץ להזיז את יונתן שמאלה, ובכך להפר את האיזון שיש כרגע בשטף ההתקפי. יהיה מעניין לראות איך איביץ׳ ייתמודד עם זה. 

כל משחק שעובר ג׳ראלדש נכנס יותר לעניינים, נהנה לראות אותו על הקו, הוא חד ומהיר, אחת הרכישות הראשונות לעונה הבאה לפי מה שנראה עד כה. מזכיר לי את סאבו של העונה שעברה. בכללי הניצחון על הגמלים החזיר לקבוצה את הביטחון, כולם עובדים על המגרש, מי שמטייל נשאר בחוץ. חיילים טובים וגולסה אחד גדול. שמישהו יעלה גיף עם הדריבל על מלול

52 דקות לפני, Cosmic said:

המחצית הראשונה המצויינת מול רעננה אותתה שמכבי מתחילה למצוא את הקצב שלה. נראה שאחרי הערב אפשר כבר להכריז על כך רשמית. 

לוח המשחקים הנוח שלנו ביחס ליריבות בצמרת מייצר הזדמנות אדירה לסיים את הסיבוב הראשון בפער נקודות של שני משחקים + על פני הסגנית. 

מילה על חוזז - אני חושב שהוא סיפק עוד משחק בינוני בסך הכל, אבל אפשר להבין מדוע איביץ׳ רץ איתו כרגע. הוא שחקן האגף היחיד בקאדר שמסוגל לשחק ״עם רגל על קו האורך״ ולהיות אפקטיבי. 

העובדה שהוא מרגיש שם בנוח ולא מחפש את הכניסות למרכז - גורמת לריווח משמעותי של משחק ההתקפה כולו, וגם מאפשרת לסאבוריט להכנס לשטחים באזור המרכז-שמאל.

בכך מכבי מרוויחה עוד שחקן עם חוכמת משחק וקבלת החלטות טובה שיכול לעזור בפוזשנים המסודרים. 

מהבחינה הזו אגב , קצת טריקי להכניס את אצילי להרכב על חשבונו של חוזז.

אצילי יכול לשחק רק בימין, מה שיאלץ להזיז את יונתן שמאלה, ובכך להפר את האיזון שיש כרגע בשטף ההתקפי. יהיה מעניין לראות איך איביץ׳ ייתמודד עם זה. 

קיוויתי ממש שתתן הערה על הדברים הטובים, תביא גיף של האלסטיקו או תשלח אנשים להסתכל שוב על הנגיעה הקסומה של ג'ראלדש דקה 15 בנגיעה הראשונה במהלך שלפני ההחטאהה של חוזז.

אוף

יש לנו לוח משחקים נוח?

צמד הבלמים.

שני המגנים הטובים בליגה.

גלזר.

גולסה.

צ'יקואל!

אצילי.

איזה כיף.