Jump to content

רשמים מהניצחון על ה. חיפה בבלומפילד | 3-0 גדול, מתחברים.

Sawyer

Recommended Posts

פתיחת העונה המדשדשת כבר מזמן מאחורינו ורצף הנצחונות האחרון כבר מתחיל להזכיר את מכבי של שנה שעברה, גרף ההשתפרות בעקבות חזרת פצועים רק עושה טוב והמטרה ברורה - להגיע להתמודדות הבאה מול חיפה כשהיא כבר לא חלק מהמירוץ. בשביל לעשות את זה צריכים את כל הנקודות והיום מגיעה עוד משוכה לא פשוטה, הפועל חיפה.

איביץ' ממשיך לתת קרדיט בדיוק לאותם 11 שפתחו בשבוע שעבר וכשזה כולל את גולסה אני מגיע רגוע.

המשחק נפתח בקצב נהדר עם הזדמנויות לשתי הקבוצות כשהפועל חיפה לא נרתעת משטף המצבים של הצהובים ושולחת שחקנים במתפרצות לנסות להגיב. החניכים של איביץ' מסרבים להוריד את הרגל מהגז עד שהפועל חיפה כבר לא יכולה. דקה 26 הסכר נפרץ והראשון מגיע אחרי מהלך כדורגל יפה של הצהובים שלא מורידים רגל מהגז וממשיכים לתקוף כשרק קבוצה אחת נמצאת על המגרש עד סיום המחצית. מחצית שניה מכבי ממשיכה עם הלחץ וכבר בדקה ה55 מהלך ענק של גולסה נגמר בשער שקובע 2-0 מכבי. את השיפור במשחק של  מכבי אפשר לראות בעיקר מהדקות האלו עד הסיום כשהפועל חיפה מתקשה לנסות לחזור והצהובים ממשיכים להחזיק בכדור ולייצר מצבים ואפילו להחמיץ פנדל, דקה 90 ואחרי כמה חילופים טובים המחליף אצילי מפרגן למחליף הטרי שכטר ששולח את השלישי לרשת וקובע 3-0 גדול לצהובים בסיום.

שופט: סביר- (אני מרחם עליו מאוד בגלל שבחצי שעה הראשונה שפט טוב, נתן לשחק כדורגל בעיקר וזה מאוד חשוב. מאז הדקה ה30 התחיל בקריסה מרחמים על הפועל חיפה שכללה כמעט את כל סוגי הטעויות שיפוט הקיימות לרבות התסמרטוטויות עלובות)

שחקנים: טננבאום ממשיך לנפץ שיאים בלי לגעת בכדור, בלתי נתפס. הדאיג אותי לחצי שניה כשלא יצא איזה פעם. ההגנה ממשיכה להיות מדהימה ולשמור על רשת נקייה. יאיר ממשיך להראות דומיננטיות בראש ומבצע פעולות הגנה נפלאות עם חצאי טעויות לא משמעותיות, טיבי באופן רשמי לא מקבל ביקורות יותר עד הודעה חדשה. קיצר, אל+. סבוריט ממשיך להראות שהוא המגן הטוב בארץ עם דומיננטיות מוחלטת בשני צידי המשחק אבל מי שממשיך להפתיע זה שג'ראלדש שגם נמצא שם תמיד בהגנה וגם ממשיך להשתפר בהתקפה (רק תראו אותו בהחמצה של חוזז דקה 15). גלזר פשוט ואוו. אין לי מילים הוא פשוט בכל מקום, מחפה על כל טעות, מחלץ כדורים כמו מכונה ואפילו קצת דוחף קדימה ומאיים על השער, אמאלה. גולסה היום אייל גולסה ניצח את גלזר בתחרות על המצטיין עם משחק טוב מאוד הגנתית ומופלא התקפית עם דריבלים, איומים על השער ו2 בישולים ענקיים. מיכה השלים את הקישור ואני לא יודע אם זה היה המשחק שהוציא אותו מהתקופה הרעה כי עדיין היו לו רגעים קצת נרפים אבל בסה"כ סיים עם הוקי אסיסט וגול אחרי מהלך גדול עם אייל, יופי דור. קח את זה קדימה. גם ההתקפה שלנו תפקדה יפה היום כשקודם כל חוזז היה אולי במשחק הכי טוב שלו במכבי, תזזיתי, פורץ קדימה, סיפק כמה הרמות נפלאות וקינח במהלך גדול בשלישי, יופי מתן. יוני עלה היום לא 100% כשירות ולדעתי קצת יצא מהאדישות שהייתה לו, היה נראה יותר מחויב ורשם עוד שער נהדר ברגל החלשה, שיקח אותו ולא את ההחטאה מהמשחק. צ'יקו ממשיך בתקופה הטובה גם אם לא רשם משחק, היה דומיננטי, הוריד כדורים, פרץ באגפים. נתן כל מה שיש לו.

*אצילי נכנס, מחלץ כדורים, מאיים על השער. יאללה אני חושב שאחרי הפגרה הוא מוכן להרכב. יש לו מה להוסיף לנו.

פיקנטריה:

- טקס לשחקן עבר (+ הפועל נחליאלי)

- טננבאום ממשיך לנפץ שיאים ונמצא 10 דק משיא כל הזמנים בליגה

- מכבי משווה שיא של 10 משחקים ללא ספיגה מפתיחת העונה בכל העולם

- שלישייה ראשונה בבלומפילד החדש.

- התרגיל של גולסה, דור מלול עדיין בוכה.

קהל:

בלומפילד כמעט מלא (כ"כ חבל שכמעט) נותן אימפקט אדיר לקבוצה במשחקים מהסוג הזה. אתחיל בזה שהיה פשוט כיף ביציע לאורך כל 90 הדקות, הייתה שירה ועידוד חיובי. היו פיקים טובים ורגעים שהיינו שם בשביל הקבוצה, פה ושם בוז כשצריך ואפילו שירה לחכמון הזבל שבא לזיין אותנו (סופר חשוב!) עבודה מעולה של כל מי שמנווט את העידוד של מכבי, להמשיך באווירה הטובה הזאת ואנחנו ניהיה בלתי עצירים.

יוצאים לפגרה ארוכה, אחריה נסיעה ארוכה לק"ש, מבחן אמיתי וקשה מאוד לקבוצה (ולאוהדים שלה) - אל תפספסו הזדמנות להגיע בסיטואציה כ"כ נוחה ולקרוע את הגרון. יאללה מכבי!

תוספת לפיקנטריה- שיפור מטורף בקליטה/אינטרנט בתוך האצטדיון, בשעה טובה.

למשחק עצמו- הכי טוב שלנו העונה. הכל זרם, הנעת כדור בקצב גבוה,איומים,פחות אדישות. נהנתי מכל רגע.

לשם שינוי הגיעה סוף סוף קבוצה שכן מנסה לשחק כדורגל. נמאס מהקבוצות ליגה ז' האלה שבאות לחרב את המשחק בשם ה0-0 שלא יתרום להם כלום.

משחק ראשון העונה שבאמת הייתי מרוצה ברוב המוחלט של הדקות מאיך ששיחקנו. 

גולסה אל, טיבי אל, גלזר אל, סבוריט אל, חוזז וג'ראלדס במגמת השתפרות מתמדת. מתחיל להיות כיף לראות את הקבוצה זאת. רק שימשיכו ככה. 

גולסה זה כל ההבדל בין מה שרואים עכשיו למה שראינו בתחילת העונה. 

שחקן שפותח את המשחק, משתחרר מלחץ מדהים ואפילו מצליח ללכת קדימה וגם לסיים משחק עם 2 בישולים. 

חייב לציין שכל הכבוד לגוש עידוד ב 8 עליון 

ולגבי המשחק

כמה שהיה חסר לנו שחקן כמו גולסה. מה שהוא עושה במשחק אחד אף שחקן בליגה לא בעונה שלמה.

לפני המשחק הבאתי ציטוט שהם אמרו שהם רוצים לבוא ולהסתכל לנו בלבן שבעיניים, אז ראו.... איך זה לקבל 3. לא לומדים לא לומדים... 

image.png.0232c02b9931a18f161cab78912e3458.png

יוני עדיין לא הרוויח את הפיזור והיהירות במשחק שלו(ואני לא מדבר על הפנדל). כל כך הרבה מאניירות שמכסות על פוטינציאל של שחקן באמת מיוחד.

כרגע, המון ממשחק ההתקפה והמעבר של מכבי בנוי על הגב לשער של צ'יקו. והוא כל כך לא צפוי. לפעמים הלסת נשמטת(בעיקר במסירות בנגיעה כקיר) ולפעמים הנגיעה השניה מכשילה אותו. ממש מוזר. אבל האיש כל הזמן עובד והסך הכל שלו הוא ממש טוב עד עכשיו. הוא אמין. 

הרסו לג'ראלדס שני בישולים היום.

לגלזר לקח קצת זמן להיכנס למשחק היום. 

היה שיפור גדול מרעננה ומול קבוצה טובה יותר מהם.

השיא הזה מתחיל להיות נטל עלי(רועד כל פעם שמתקרבים ל16 שלנו) אבל שרק ימשיך. 

יפה לאצילי הפירגון. בקבוצה מפרגנת זה הופך למדבק.

וגולסה. רק בריאות.

איזה כיף בבלומפילד, מהקהל, כל כך מאושר שחזרנו לשם.

ממשחק למשחק יש גם יותר תיאום בין שער 11 לשערים האחרים.

כוס אומו העולם עכשיו שוב לחכות חודש עד המפגש הבא.

גולסה - לא סתם אני וכל הפורום פה התגעגע אליו.

על כל ההגנה אין מה להוסיף.

גלזר ממשיך להיות ענק.

חוזז עם כמה מהלכים מבריקים, רואים שהוא צובר ביטחון ממשחק למשחק.

מחצית ראשונה לא מבריקה, מחצית שנייה עד הפנדל שיחקנו כדורגל מצויין - בעיקר בגלל מיכה וגולסה שהניעו את הקבוצה.

אצילי מתחיל לאט לאט להיכנס לעניינים.

שבוע טוב

למישהו יש מושג מה קרה ביציע של הפועל חיפה במחצית השניה (איזור דקה 70-80)?

היה נראה שכולם שם נחנקים והם התחילו לצרוח על המאבטחים ולקפוץ מהיציע. לקחו גם איזה ילד לטיפול.

על פניו נראה שמישהו פתח שם גז פלפל אבל אני לא בטוח

Just now, סזאר מנדיונדו said:

למישהו יש מושג מה קרה ביציע של הפועל חיפה במחצית השניה (איזור דקה 70-80)?

היה נראה שכולם שם נחנקים והם התחילו לצרוח על המאבטחים ולקפוץ מהיציע. לקחו גם איזה ילד לטיפול.

על פניו נראה שמישהו פתח שם גז פלפל אבל אני לא בטוח

גם הלכו שם מכות איזה פעמיים בינם לבין עצמם. הייתי ממש מעליהם 

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

קוסמיק בטוח ימצא נק' רעות

היינו נרפים בפרקי זמן ארוכים במשחק, בעיקר במחצית השניה. זה משחק שצריך לגמור ב 0-5. בעצם לפי איך שהליגה הזו נראית חצי מהמשחקים (בטח בלומפילד) צריך לגמור 4-5 על האפס.