Jump to content

יאניס ספרופולוס

Omer

Recommended Posts

איזה מבטא מרגש, מאיפה הוא הביא עם האנגלית הזאת שלו את הפרטגוניסטס במסיבת עיתונאים? 

עריכה: סקרן אותי, המילה באמת במקור מיוונית :lol:

On 20.12.2019 at 01:25, סלבה said:

רוצה אותו לעוד עשור.

מרגיש כמו סמל עתידי וחבר בהיכל התהילה של מכבי. איזה תותח.

קראתי עליו כתבות מיוון כשחתם במכבי. אם יצא לכם לשים לב, אחרי המשחקים הראשונים שלו היו המון תגובות תומכות גם של אוהדי אולי'. מסתבר שהיה פופולרי בקרב השחקנים, בקרב התקשורת, בקרב האוהדים - עזב נטו כי הרגישו שמיצו איתו.

זה מאמן ברמה שכל עוד אף קבוצה עם כסף לא גונבת לנו צריך להישאר פה לנצח. אני לא בטוח בכלל שהוא לא המאמן הכי טוב באירופה כיום, עם העונה של אובראדוביץ׳, ולא בטוח בכלל שנופל ממסינה. יהרגו אותי פה, אבל לפני 12 החודשים הראשונים שלו - גם מבלאט לא נופל. מאמן מדהים.

לא סתם שמעון אמר שנדיר לראות בן אדם שמתחבר ככה למועדון ושמעביר את זה לשחקנים. יאניס לא אידיוט. לא רק שהוא מבין כדורסל, הוא נראה אדיר ביחסי אנוש. מבין את השחקנים, את האוהדים ואת ההנהלה - ומאזן בין כל שלושת הגורמים. העונה הזאת מדהימה ועולה על כל הציפיות בינתיים.

עזבו לרגע את העברית (גם באמצע הקטע, כשצחק), שימו לב איך ציין כל שחקן ושחקן. לא רק מבין כדורסל, גם אומן ביחסי אנוש. פלא שהשחקנים שלנו נראים כמו שהם נראים? זה מאמן שאתה טורף את המגרש בשבילו.

הלוואי שיישאר עשור. פחדתי רצח שלא יחתום על הארכת חוזה כדי שבסוף העונה הזאת יקבל חוזה גדול במועדון עשיר יותר. אבל איך שמדבר על מכבי, זה שלומד קצת עברית ומשתמש בה, ובכלל כל ההתנהלות שלו - הוא מתנהג כמו בן אדם שמאושר איפה שנמצא ושרוצה להישאר ולהחזיר את גביע אירופה לת"א.

זכינו.

אם אפשר היה להזמין גופייה של מאמן, הייתי מזמין שלו.

• 4 weeks later...

פשוט עצום, מאמן ענק.

להגיד שיאניס מאמן הגנה זה לעשות לו עוול. קל להתמקד בהגנה הגדולה שלנו, אבל המשחק ההתקפי שלנו איכותי לא פחות. אנחנו משחקים התקפה מרהיבה, על אוטומט. הכל מאוד מהיר ודינאמי, וכמעט תמיד מי שלוקח את הזריקה זה השחקן הנכון.

מכבי משחקת העונה בצורה מרהיבה. תענוג לצפייה.

רובין אוקס, אקטיביסטית ביסקסואלית מובילה, הגדירה ביסקסואליות כך:

"אני קוראת לעצמי ביסקסואלית כי אני מכירה בפוטנציאל שבי להימשך רומנטית או מינית, לאנשים מיותר ממין אחד, לא בהכרח באותו הזמן, לא בהכרח באותו האופן, ולא בהכרח באותה מידה."

1 hour ago, פנחס שוף said:

רובין אוקס, אקטיביסטית ביסקסואלית מובילה, הגדירה ביסקסואליות כך:

"אני קוראת לעצמי ביסקסואלית כי אני מכירה בפוטנציאל שבי להימשך רומנטית או מינית, לאנשים מיותר ממין אחד, לא בהכרח באותו הזמן, לא בהכרח באותו האופן, ולא בהכרח באותה מידה."

אני נמשך גם לאיביץ וגם ליאניס באותה מידה.

• 1 month later...