Jump to content

יתר הליגה - מחזור 10

Recommended Posts

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה מרחק נגיעה ממכבי? איזה צהוב ערוץ הספורט פשוט בושה. הוא לא יודע מי זאת מכבי האמיתית?!

הההה. מרגיש שאני בגן ילדים כל פעם שמדברים על הסוגייה של ״מכבי״

7 hours ago, turgi said:

חיפה יהיו שם עד הסוף

:( 

5 hours ago, itan17 said:

לצערי חיפה קבוצה טובה, שהכול גם הולך לה.

מפחיד מאוד אם הם ירוצו איתנו עד הסוף, מה שבטוח שכולם יהיו איתם - שופטים, יריבות. כמו שהיה בעונה הראשונה שב״ש לקחה.

:( 

27 דקות לפני, קמאנן said:

אם איכשהו נגיע לסאחי עופר בפער של שני משחקים וננצח שם, הסיפור גמור.

עוד לא הפסדנו לקופים בבית שלהם. זה הולך להיות משחק על כל הקופה, הם יבואו להתאבד מולנו

2 hours ago, Krishi said:

לא צריכים בכלל להסתכל על חיפה, להמשיך לנצח את המשחקים שלנו כל הדרך לאליפות וזהו.

תנו לתקשורת ולאוהדים המונגולים שלהם להתלהב מה"הכדורגל היפה והמרגש" של חיפה בזמן שנרים עוד צלחת. 

מדמיין את איביץ' בסוף העונה מתראיין ואומר: "אולי זה בכלל הכל היה עניין של מזל"...

כמו שכתבתי בתחילת שנה זה תלוי אך ורק בנו.

1 hour ago, קייפטאון said:

עוד לא הפסדנו לקופים בבית שלהם. זה הולך להיות משחק על כל הקופה, הם יבואו להתאבד מולנו

איזה להתאבד. בלבול יפחד על הביצים שלו נגדנו ויעלה הגנתי.

וגם אם לא, זה לא משנה. לא רואה סרט שהם מנצחים אותנו.

וזה תקף לכל קבוצה בליגה, צריך לקרות משהו באמת יוצא דופן כדי שנפסיד העונה.

11 דקות לפני, Krishi said:

איזה להתאבד. בלבול יפחד על הביצים שלו נגדו ויעלה הגנתי.

וגם אם לא, זה לא משנה. לא רואה סרט שהם מנצחים אותנו.

וזה תקף לכל קבוצה בליגה, צריך לקרות משהו באמת יוצא דופן כדי שנפסיד העונה.

שמע אחרי אך שקטלו אותו על המשחק בתחילת השנה אני ממש לא בטוח שהוא שוב יעלה ככה הגנתי

אם הוא לא יעלה הגנתי הוא יקבל בראש 

אם הוא יתן לנו שטחים הוא יקבל בראש

הפעמים הבודדות שהם ניצחו אותנו בשנים האחרונות היו דרך בונקר ומתפרצות

גם המשחק האחרון שהם עלק שלטו במחצית השניה היה  ויתור של איביץ על האמצע (בלי קשר משחק לא טוב שלנו ללא ספק) והם פשוט לא הגיעו לשער, הם לא קבוצה שיכולה ליזום נגדנו

בנוסף הם עולים לכל משחק מולנו עם המחסום הפסיכולוגי שאנחנו הטים טו ביט והלחץ האטומי שהולך שם עם האובבססיביות להיות אנחנו משתק אותם

כשהם אשכרה יצליחו להתעלות על זה אולי זה יתחיל להציק

נכון לכרגע שימשיכו לבלבל את המוח כל חצי שעה עם כותרת אחרת ויהנו מהמיץ של עצמם

חיפה מנצחת איזו ליגה חזקה יש העונה אה?

1 דקה לפני, kutomer said:

שמע אחרי אך שקטלו אותו על המשחק בתחילת השנה אני ממש לא בטוח שהוא שוב יעלה ככה הגנתי

הלוואי שישחק פתוח. עם הקישור וההגנה שיש לו זה כמו לזכות בלוטו בשבילנו.

ההיפך אם כבר, על הנייר הדרך היחידה שלו לנצח אותנו זה לשבת חזק בהגנה ולבנות על התקפות מעבר כי רק בהתקפה יש להם את הכלים שעוד איכשהו יכולים לגרום לנו נזק. הקישור (ההגנתי לפחות) וההגנה שלהם די חלשים.

אולי באמת עם כל הביקורת שעשו עליו בתוספת לזה שזה יהיה משחק בית ישנה את דעתו. one can only hope....

1 דקה לפני, Prici said:

אם הוא לא יעלה הגנתי הוא יקבל בראש 

אם הוא יתן לנו שטחים הוא יקבל בראש

הפעמים הבודדות שהם ניצחו אותנו בשנים האחרונות היו דרך בונקר ומתפרצות

גם המשחק האחרון שהם עלק שלטו במחצית השניה היה  ויתור של איביץ על האמצע (בלי קשר משחק לא טוב שלנו ללא ספק) והם פשוט לא הגיעו לשער, הם לא קבוצה שיכולה ליזום נגדנו

בנוסף הם עולים לכל משחק מולנו עם המחסום הפסיכולוגי שאנחנו הטים טו ביט והלחץ האטומי שהולך שם עם האובבססיביות להיות אנחנו משתק אותם

כשהם אשכרה יצליחו להתעלות על זה אולי זה יתחיל להציק

נכון לכרגע שימשיכו לבלבל את המוח כל חצי שעה עם כותרת אחרת ויהנו מהמיץ של עצמם

חיפה מנצחת איזו ליגה חזקה יש העונה אה?

לא לא, אנחנו עדיין מקום ראשון, זאת הליגה הכי חלשה בעולם.

המשחק בסמי הוא פתוח לגמרי(והוא עדיין רחוק). אבל הגישה פה לגמרי מזכיר את "רק תבואו" לבש. אפס ביכולת הפנמה. אין לי שום ספק אגב שמכבי תפסיד העונה. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

המשחק בסמי הוא פתוח לגמרי(והוא עדיין רחוק). אבל הגישה פה לגמרי מזכיר את "רק תבואו" לבש. אפס ביכולת הפנמה. אין לי שום ספק אגב שמכבי תפסיד העונה. 

למה אתה צריך להרוס? איפה האמונה שלך? האחוות יחידה? המכביזם? שיזדיינו למה מי הם בכלל. וגם אפשר לחשוב שאנחנו עולים על הדשא....

לא נראה לי שמישהו באמת מאמין שלא נספוג או שלא נפסיד העונה, זה הכדורגל. 

זה שהמשחק פתוח לגמרי זה נכון, זה שאנחנו יותר טובים במשחק פתוח? לטעמי כן. 

אם אנשים פה חושבים אחרת גם סבבה, אבל זה לא אומר שאנחנו בעמדת נחיתות מולם, עם כל הכבוד. 

ולא מדובר ב׳רק תבואו׳ או זלזול, פשוט אמונה וביטחון בקבוצה שלנו. 

7 דקות לפני, Krishi said:

למה אתה צריך להרוס? איפה האמונה שלך? האחוות יחידה? המכביזם? שיזדיינו למה מי הם בכלל. וגם אפשר לחשוב שאנחנו עולים על הדשא....

באמת שאף פעם לא הבנתי את זה מה בעיה שאוהדים "ישתחצנו" ויזלזלו בחיפה הם הביאו לנו מספיק סיבות לעשות את זה. כמו שאתה אומר אנחנו לא אלו שעולים על המגרש אנחנו תמיד צריכים לשאוף לאנוס כל קבוצה בליגה.

שהצוות המקצועי שעושה את תפקידו בצורה מעולה ידאג לכך ששחקנים לא יזלזלו ומי שמזלזל מוצא את עצמו מחוץ לסגל כאוהדים לא צריך להזיז לנו. באמת שעדיף לנו שיבואו לשחק נגדנו פתוח ולא סגור אין סיכוי שהם לוקחים אותנו במרכז המגרש עם גולסה וגלזר.

3 דקות לפני, הנדון said:

באמת שאף פעם לא הבנתי את זה מה בעיה שאוהדים "ישתחצנו" ויזלזלו בחיפה הם הביאו לנו מספיק סיבות לעשות את זה. כמו שאתה אומר אנחנו לא אלו שעולים על המגרש אנחנו תמיד צריכים לשאוף לאנוס כל קבוצה בליגה.

שהצוות המקצועי שעושה את תפקידו בצורה מעולה ידאג לכך ששחקנים לא יזלזלו ומי שמזלזל מוצא את עצמו מחוץ לסגל כאוהדים לא צריך להזיז לנו. באמת שעדיף לנו שיבואו לשחק נגדנו פתוח ולא סגור אין סיכוי שהם לוקחים אותנו במרכז המגרש.

נכון. זה בדיוק מה שאני אומר.

8 דקות לפני, Krishi said:

פלאשבק לא נעים. זה היה גם הדיבור אז. בוא נתכונן לעונה מתוחה ומקסימום נופתע. מעבר לזה שמכבי עצמה עדיין תקועה בהילוכים הראשונים להרגשתי.

6 דקות לפני, הנדון said:

שהצוות המקצועי שעושה את תפקידו בצורה מעולה ידאג לכך ששחקנים לא יזלזלו ומי שמזלזל מוצא את עצמו מחוץ לסגל כאוהדים לא צריך להזיז לנו.

גם לא צריכה להיות בעיה עם אוהדים ריאלים. יש כאן מלא כאלה. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

פלאשבק לא נעים. זה היה גם הדיבור אז. בוא נתכונן לעונה מתוחה ומקסימום נופתע. מעבר לזה שמכבי עצמה עדיין תקועה בהילוכים הראשונים להרגשתי.

5 דקות לפני, המכבייה said:

גם לא צריכה להיות בעיה עם אוהדים ריאלים. יש כאן מלא כאלה. 

אבל למה לחיות בסבל לא מבין.

תהנה, תאמין בקבוצה שלך. איך רשום אצלנו? respect all, fear none. תבוא בגישה שננצח כל משחק שקיים וזה בכלל לא משנה מה חיפה יעשו (מלבד המשחקים נגדנו, שגם אותם ננצח).

לא יקרה כלום גם אם נטעה בסוף. אבל לא נטעה. כי אנחנו מכבי ואנחנו הכי טובים.

1 דקה לפני, Krishi said:

אבל למה לחיות בסבל לא מבין.

תהנה, תאמין בקבוצה שלך. איך רשום אצלנו? respect all, fear none. תבוא בגישה שננצח כל משחק שקיים וזה בכלל לא משנה מה חיפה יעשו (מלבד המשחקים נגדנו, שגם אותם ננצח).

לא יקרה כלום גם אם נטעה בסוף. אבל לא נטעה. כי אנחנו מכבי ואנחנו הכי טובים.

אני לא סובל. גם בשלושת שנות יורדי האחרונות "לא סבלתי". יש הבדל בין סבל למתח. ומתח זה בילד אין באהדת קבוצה, לפחות אצלי. על הכל נלחמים, שום דבר לא מובן מאליו. בטח שרק לי יש מה להפסיד כאן בתכלס. אני הפיבוריט, אני הקבוצה לנצח. הוכחת העליונות הספורטיבית היא קרב יומיומי. תמצמץ, ודברים פחות טובים יקרו.

Just now, המכבייה said:

אני לא סובל. גם בשלושת שנות יורדי האחרונות "לא סבלתי". יש הבדל בין סבל למתח. ומתח זה בילד אין באהדת קבוצה, לפחות אצלי. על הכל נלחמים, שום דבר לא מובן מאליו. בטח שרק לי יש מה להפסיד כאן בתכלס. אני הפיבוריט, אני הקבוצה לנצח. הוכחת העליונות הספורטיבית היא קרב יומיומי. תמצמץ, ודברים פחות טובים יקרו.

אני שומר את המתח למשחקים עצמם.

שוב, מי ימצמץ? אתה? אם תמצמץ לא יקרה כלום, לא למכבי לפחות. מבטיח.