Jump to content

יתר הליגה - מחזור 10

Recommended Posts

31 דקות לפני, Krishi said:

אני שומר את המתח למשחקים עצמם.

שוב, מי ימצמץ? אתה? אם תמצמץ לא יקרה כלום, לא למכבי לפחות. מבטיח.

זאת היתה אנלוגיה למכבי- מכבי תמצמצץ. היא מיצמצה מעט מאד תחת איביץ אבל כל אחד כזה היה קריטי מאד. וברור שמתח במשחק ולא כשאני קונה בגדים או אוכל.

ובכלל, על מה אני מצטדק פה? זה מצב טבעי עבור  אוהד קבוצת כדורגל. 45 שנות ניסיון(: 

1 hour ago, המכבייה said:

גם לא צריכה להיות בעיה עם אוהדים ריאלים. יש כאן מלא כאלה. 

לא אמרתי שצריכה להיות בעיה עם אוהדים ריאלים כמו שאני לא חושב שניתן להפועל תוצאה גבוהה בדרבי הקרוב. אני כיוונתי לאלו שיוצאים על אוהדים "שמזלזלים" כאילו אנחנו אלו שמשחקים.

37 דקות לפני, הנדון said:

לא אמרתי שצריכה להיות בעיה עם אוהדים ריאלים כמו שאני לא חושב שניתן להפועל תוצאה גבוהה בדרבי הקרוב. אני כיוונתי לאלו שיוצאים על אוהדים "שמזלזלים" כאילו אנחנו אלו שמשחקים.

כמו שכתוב על החולצות(וקרישי הזכיר)-respect all, fear none. זאת הרוח. 

2 hours ago, המכבייה said:

המשחק בסמי הוא פתוח לגמרי(והוא עדיין רחוק). אבל הגישה פה לגמרי מזכיר את "רק תבואו" לבש. אפס ביכולת הפנמה. אין לי שום ספק אגב שמכבי תפסיד העונה. 

אם נבוא לשם בפער 5 נקודות ומעלה אני קונה תיקו עם הרוגים 

האומללים לא ניצחו אותנו משחק אחד בבית כבר כמה וכמה שנים טובות (בסמי עופר אף פעם לא)

ניצחון שלהם עלינו יתן להם דחיפה מנטלית והרגשה שהם שברו מחסום אחד ובדרך לשבור עוד מחסום(אליפות),ניצחון שלנו והם חוזרים לממדים הרגילים שלהם.

13 דקות לפני, BRoi said:

האומללים לא ניצחו אותנו משחק אחד בבית כבר כמה וכמה שנים טובות (בסמי עופר אף פעם לא)

ניצחון שלהם עלינו יתן להם דחיפה מנטלית והרגשה שהם שברו מחסום אחד ובדרך לשבור עוד מחסום(אליפות),ניצחון שלנו והם חוזרים לממדים הרגילים שלהם.

פלשבקים מהסיבוב הראשון.

שיבוא ישחק בלבול עם רביעיית הגנה רק שיבוא, הסיכוי היחיד שלו להוציא משהו זה בבונקר רצחני בלי לחשוב בכלל על שער שלהם.

קישור של גולסה וגלזר שמאחורה טיבי סבוריט וזאיר זה חתיכת מנעול רציני.

33 דקות לפני, קובי השועל said:

פלשבקים מהסיבוב הראשון.

שיבוא ישחק בלבול עם רביעיית הגנה רק שיבוא, הסיכוי היחיד שלו להוציא משהו זה בבונקר רצחני בלי לחשוב בכלל על שער שלהם.

קישור של גולסה וגלזר שמאחורה טיבי סבוריט וזאיר זה חתיכת מנעול רציני.

קרו דברים מאז אותו משחק. לשתי הקבוצות. גם לאיביץ יש עבודה טקטית לעשות והוא ידוע כאחד שמתכונן ספציפית לכל משחק, גם מול יריבות פחות חזקות. הוא יעשה התאמות ומצידו גם ינסה לעצור חוזקות של חיפה. טבעי ונורמלי. 

1 hour ago, המכבייה said:

כמו שכתוב על החולצות(וקרישי הזכיר)-respect all, fear none. זאת הרוח. 

רק אני עד היום לא מת על המשפט ולא חושב שזאת הרוח של מכבי? יש משהו תבוסתני במשפט הזה...מאד בעייתי (לטעמי).

1 דקה לפני, Mtamir said:

רק אני עד היום לא מת על המשפט ולא חושב שזאת הרוח של מכבי? יש משהו תבוסתני במשפט הזה...מאד בעייתי (לטעמי).

מה מפריע לך בו? הוא לא היציאה הכי טובה, זה נכון, אבל הוא דיי סביר.

12 דקות לפני, המכבייה said:

מה מפריע לך בו? הוא לא היציאה הכי טובה, זה נכון, אבל הוא דיי סביר.

שוב זה אולי טעם אישי אבל קודם כל זה שהמילה פחד מוזכרת בכלל, גם אם זה לא לפחד מאף אחד זה לא צריך להיות מוזכר בכלל, 

ולכבד את כולם ? אני מכבי, מי הם בכלל ? 

39 דקות לפני, Mtamir said:

שוב זה אולי טעם אישי אבל קודם כל זה שהמילה פחד מוזכרת בכלל, גם אם זה לא לפחד מאף אחד זה לא צריך להיות מוזכר בכלל, 

ולכבד את כולם ? אני מכבי, מי הם בכלל ? 

תכלס הייתי זורם על כיתוב

kol hliga al hazain

זה יותר אנחנו

1 hour ago, Mtamir said:

המשפט הזה ממש ממש מעצבן ולא מכביסטי בעיניי.

Just now, ravid said:

סלוגן למכירת חולצות, מה לקחתם קשה

לא עפתי על הקטע הזה שכל קבוצה דוחפת בכוח משפט. זה לא mes que un club, ובטח שלא ynwa. אם יש משפט שמזוהה עם המועדון, מילא... אבל לא בכוח.

אם  כבר, הייתי שמח לראות 'מועדון אחד לפני כולם'

9 דקות לפני, ravid said:

סלוגן למכירת חולצות, מה לקחתם קשה?

המשפט כתוב על החולצה כן? 

לא תבוסתני או לא מכביסטי פשוט .. סתמי

מועדון אחד לפני כולם או הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח זה האובייס.

19 דקות לפני, דקסטר said:

המשפט כתוב על החולצה כן? 

לא תבוסתני או לא מכביסטי פשוט .. סתמי

מועדון אחד לפני כולם או הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח זה האובייס.

הצלחה קודמת לעבודה רק במילון- זה הכי מזוהה בעיני. והמשפט הזה מקפל בתוכו גם כבוד ליריב ןכבוד בכלל(לפני 13, היינו עשור שלא רק שלא היינו מכבי ומי אתם בכלל- היינו כלום בפיתה).

מספיק לשמוע את איביץ(וגם את יורדי) כדי להבין שזאת כל התורה. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

הצלחה קודמת לעבודה רק במילון- זה הכי מזוהה בעיני. והמשפט הזה מקפל בתוכו גם כבוד ליריב ןכבוד בכלל(לפני 13, היינו עשור שלא רק שלא היינו מכבי ומי אתם בכלל- היינו כלום בפיתה).

לא חושב שהמשפט של אבי והמשפט של האגודה הם לא מכבדים יריבים, פשוט מפארים את עצמנו.

אבל כן, אוהב מאוד גם את מה שרשמת. אם אני לא טועה המשפט היה תלוי באחד החדרים במגרש בלטות הישן של מכבי כדורסל ברחוב מכבי. וכמובן התפאורה האדירה מהדרבי שהפועל זרקו בסופו מוטות.

4 hours ago, המכבייה said:

מבין למה אתה מתכוון, אבל לא לוקחים תקופה שחורה של המועדון ומדביקים לסלוגן כ"לקח".

מכבי בראי היסטורי זה מועדון שזולל תארים ומי כמוך יודע שבראיה רחבה (כמובן שהכל בדיעבד ותודה לג'ורדי על כך) זו עוד תקופה במועדון כמו שנות ה80.

בעיניי ואני בטוח במאתיים אחוז שגם בעינייך (או לפחות במיינדסט שלך) אנחנו תמיד היינו הכי גדולים גם בתקופות האלו.

ניסו לצאת עם קלאס אירופאי מוגזם וקצת פספסו את המטרה (ובפעם האלף זה הכל טעם אישי).

1 hour ago, Mtamir said:

מבין למה אתה מתכוון, אבל לא לוקחים תקופה שחורה של המועדון ומדביקים לסלוגן כ"לקח".

מכבי בראי היסטורי זה מועדון שזולל תארים ומי כמוך יודע שבראיה רחבה (כמובן שהכל בדיעבד ותודה לג'ורדי על כך) זו עוד תקופה במועדון כמו שנות ה80.

בעיניי ואני בטוח במאתיים אחוז שגם בעינייך (או לפחות במיינדסט שלך) אנחנו תמיד היינו הכי גדולים גם בתקופות האלו.

ניסו לצאת עם קלאס אירופאי מוגזם וקצת פספסו את המטרה (ובפעם האלף זה הכל טעם אישי).

במיינדסט שלי תמיד היינו הכי שווים ואין אחרת, זה נכון. זה החזיק אותי בשני רצפים איומים שנמשכו 23 שנה במצטבר.

הם והמשחק מולם לא מעניינים, נמשיך לנצח עד הסוף ונהיה אלופים זה הדבר היחיד שצריך לחשוב עליו.
בין אם הם טובים יותר או פחות ממכבי זה לא מעניין, הם מספיק טובים כדי לנצח את כל הקבוצות האחרות שהן לא מכבי וכמו שראינו בעבר אם אנחנו לא נהיה מספיק טובים זה עלול להספיק להם.