Jump to content

אפשר לחזור לשנוא את קלינגר

שורה

Recommended Posts

20 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מתי בהיסטוריה קלינגר התבנקר?

בכנות מנסה להיזכר, ועולות לי רק פעולות התקפיות.

מכבי 2005 המכונה בונקר ניר

44 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מכבי 2005 המכונה בונקר ניר

אני זוכר שממש סבלתי

אני לא חושב שקלינגר חיפש להתבנקר אלא פשוט היינו גרועים

ואפילו חשנו איזושהיא אופוריה לא מוצדקת כתוצאה מהצ'מפיונס

בונקר זה ההפך-

זה לקום בבוקר עם תודעה של אין לי איך להתבטא הערב, אני אתמקד בלחרב את ההצגה דרך זה שהצד השני גם הוא לא יוכל לשחק כדורגל

4 hours ago, מנש שער 11 said:

אני ממש מבואס שלא זכינו לדרבי בעידן ניסו אביטן, עכשיו הוא יחנוק אותנו בבונקר של החיים (אבל בונקר יעיל לא כמו של ניסו)

תכלס? ב-2005 אם הוא לא היה משחק הגנתי היינו יורדים ליגה בנובמבר. זה עדיין עליו כי הוא הביא אותנו למצב שבו הקבוצה שלו היא הגרועה בליגה ולא יכולה להצליח, כן? אבל זה שלא היינו בסכנת ירידה בכלל זה הזוי, רק בסוף העונה התקרבנו לקו האדום למרות שאנחנו ובאר שבע היינו ביי פאר החלשות בליגה.

שברנו למיטב זכרוני לא מעט שיאי מועדון שליליים באותה עונה מבחינת כמות שערים, הפרש שערים ועוד. מול ב"ש והפועל לא רק שלא נראינו עדיפים, אלא שהפועל השפילה אותנו בקלות. לגבי ליגת האלופות, אנחנו כל הזמן אמרנו שזה לא מובן איך קבוצת תחתית ישראלית הוציאה 4 נקודות שם. לגבי הגביע, בוא, ניצחנו בפנדלים קבוצת תחתית מהליגה הלאומית. מרשים זה בטח לא היה, לי אישית המחשבה על כך שקלינגר ממשיך ושאנחנו לא מסוגלים לנצח אפילו את הרצליה העיבה מאוד על הזכייה הזאת.

היתה לנו ההתקפה השנייה הכי גרועה בליגה באותה עונה. אפילו באר שבע כבשה יותר מאיתנו, רק הפועל כבשה פחות. מה שהשאיר אותנו בליגה היה ההגנה.

ניפוץ שיאים שליליים של המועדון לא הופך אותנו לקבוצה הכי חלשה בליגה. הטבלה קובעת את זה.

גביע זה טורניר ולא רק הגמר שלו. לפני הגמר הדחנו 4 קבוצות ליגת העל, 2 מתוכן היו קבוצות צמרת גבוהה. אני בטוח שכל שנה הקבוצה החלשה בליגה ביי פאר תעשה ריצה כזאת :-)

"צמרת גבוהה" לא היתה באותה עונה. היתה מכבי חיפה, ואז שאר הליגה. את חיפה אכן ניצחנו 1-0 בבלומפילד, וזה הזיכרון החיובי היחיד שלי מאותה עונה חוץ מליגת האלופות.

הדבר היחיד שניצח לנו משחקים הוא בונקר, וגם איתו בסוף סיימנו רק 5 נקודות מעל הקו האדום. זה, וכמובן הרבה מזל.

אגב, הסיבה היחידה שההתקפה שלנו הבקיעה יותר מבאר שבע היתה משחק הזוי במחזור הלפני אחרון שהסתיים בתיקו 4 עם הפועל פ"ת. הובלנו מוקדם 3-0 כשעד אז נדיר שהיינו מבקיעים אפילו שני שערים במשחק, ואז הצלחנו לספוג ארבעה שערים. השוונו אחרי שסטרול משך בחולצה של פרוחה ברחבה והשופט נתן לנו פנדל כי חשב משום מה ששחקן של פתח תקווה עשה את זה.

אחרי המשחק המראיין אומר לקלינגר:

"ראינו את האוהדים היום שמחים מאוד, עוד כמה נצחונות לא יזכרו שלבשת צהוב."

קלינגר: "הלוואי, אני מאוד מקווה."

1 hour ago, Darwin said:

אחרי המשחק המראיין אומר לקלינגר:

"ראינו את האוהדים היום שמחים מאוד, עוד כמה נצחונות לא יזכרו שלבשת צהוב."

קלינגר: "הלוואי, אני מאוד מקווה."

לא ראיתי את הראיון אבל מאוד יכול להיות שהוא התכוון שהלוואי שעוד כמה נצחונות.

On 8.11.2019 at 12:08, Omer said:

יואב, לא היה שום טרייד שם. פנטסיל היה שרוף במכבי אחרי שעשה סצנות מול התקשורת בראיון אחרי המשחק במינכן והאשים שחקנים בהתנכלות אליו, ובחלון ההעברות מכבי הסכימו לתת אותו בהשאלה להפועל שהיתה מסובכת בקרבות תחתית, עם אופציית רכישה תמורת סכום לא גבוהה.

יותר מחודש (!!!) לאחר מכן הפועל חיפשה להיפטר ממארקש כדי לפנות מקום לזר ובגלל שהוא נתן הופעה שהפכה למיתוס בגביע הטוטו בתחילת אותה עונה דריקס אמר "יאללה, למה לא", כי לא היה מה להפסיד, ובמקום שהפועל תקפיא אותו הוא הסכים לקחת את השכר שלו, והוא עבר אלינו בחינם - הם חתמו על המסמכים על רכב מחוץ למשרדי ההתאחדות.

בדיוק, פנטסיל הגיע בתחילת או אמצע דצמבר, ומארקש עבר אליכם בתחילת ינואר.

התקשורת דיברה על זה כטרייד כבר בחתימה של מארקש רק במובן של זה שזה היה נדיר שבאותו חלון העברות כל קבוצה מעבירה שחקן ליריבה, אבל זה קצת נשכח מהר מאוד שזה הסיבה (לפחות אצלנו בפורום, כנראה שגם כאן) והתחילו ישר לדבר על זה בהקשר של טרייד רגיל, למרות שלא היה אחד כזה.

22 דקות לפני, hairy2hell said:

בדיוק, פנטסיל הגיע בתחילת או אמצע דצמבר, ומארקש עבר אליכם בתחילת ינואר.

התקשורת דיברה על זה כטרייד כבר בחתימה של מארקש רק במובן של זה שזה היה נדיר שבאותו חלון העברות כל קבוצה מעבירה שחקן ליריבה, אבל זה קצת נשכח מהר מאוד שזה הסיבה (לפחות אצלנו בפורום, כנראה שגם כאן) והתחילו ישר לדבר על זה בהקשר של טרייד רגיל, למרות שלא היה אחד כזה.

זה ממש לא קריטי לנקודה שניסיתי להעביר.

10 hours ago, ששון הצהוב said:

מתי בהיסטוריה קלינגר התבנקר?

בכנות מנסה להיזכר, ועולות לי רק פעולות התקפיות.

הלך לך הזיכרון אחי 

אנשים אכלו בדלים מרוב עצבים