Jump to content

כרטיסים להפועל חיפה

Dan eran

Recommended Posts

בשער 5 לבד היה איזה 1000 מקומות פנויים, תוסיפו 1000 חציצות, 8-7 עליון 1000 מקומות, שער 2 1000 ונוסיף עוד 1000(שזה המון) מנויים שלא הגיעו.

זה 5000 מקומות ריקים, להחסיר מ29k זה 25k מקומות.

55 דקות לפני, קובי השועל said:

בשער 5 לבד היה איזה 1000 מקומות פנויים, תוסיפו 1000 חציצות, 8-7 עליון 1000 מקומות, שער 2 1000 ונוסיף עוד 1000(שזה המון) מנויים שלא הגיעו.

זה 4000 מקומות ריקים, להחסיר מ29k זה 25k מקומות.

אז לאן נעלמו 2,000 אוהדים בספירה? אתמול הסתכלתי על האיצטדיון בהערכה בעין נראה שבערך 3000 אולי 4000 אוהדים חסרים.

43 דקות לפני, ניסו said:

מאכזב ביותר.

שער 4 במחיר של 50 שקלים היה חצי ריק

למה מאכזב? מתחילת העונה אנחנו מביאים לכל משחק בית מעל 22 אלף אוהדים. שכחתם ששנה שעברה היו משחקים שבאו 6 אלף אוהדים?

39 דקות לפני, Double said:

זאת התשובה לכל השויימרים למה עושים בשבת בצהריים ולא במוצ״ש 

לא היו באים יותר אוהדים. השעה הייתה נוחה לדתיים (ראיתי לא מעט כאלה ביציע) וגם לילדים (גם מהם היו לא מעט).

אי אפשר לצפות שלכל משחק נביא מעל 24 אלף. 22 זה יפה מאוד למשחק נגד הפועל חיפה והכל טוב.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה מאכזב? מתחילת העונה אנחנו מביאים לכל משחק בית מעל 22 אלף אוהדים. שכחתם ששנה שעברה היו משחקים שבאו 6 אלף אוהדים?

כי ייחלנו ופיללנו לבלופילד, והנה בשעה נוחה ומחיר מוזל עדיין לא ממלאים

מה גם שפוטציאל האוהדים גבוהה בהרבה יותר.

בלי להתייחס בכלל למיקום ולמצב בטבלה

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא היו באים יותר אוהדים. השעה הייתה נוחה לדתיים (ראיתי לא מעט כאלה ביציע) וגם לילדים (גם מהם היו לא מעט).

אי אפשר לצפות שלכל משחק נביא מעל 24 אלף. 22 זה יפה מאוד למשחק נגד הפועל חיפה והכל טוב.

לפי הנתון הרשמי של מכבי אתמול הגיעו 23 אלף, אם מקזזים את אוהדי הפועל חיפה זה 21.5 אלף, המספר הכי נמוך שלנו העונה בבלומפילד, ובהחלט מאכזב כי אחרי הניצחונות האחרונים ציפיתי לאצטדיון מלא ועוד במוצ״ש.

השויימרים הבטיחו שיש מלא דתיים שלא יכולים לבוא בגלל שבת ורק אם יזיזו את המשחק כמה שעות אחרי אז יבואו, התאוריה שלהם לא עבדה אתמול כי עובדה מול הפועל חדרה הבאנו יותר. 

Just now, ניסו said:

כי ייחלנו ופיללנו לבלופילד, והנה בשעה נוחה ומחיר מוזל עדיין לא ממלאים

מה גם שפוטציאל האוהדים גבוהה בהרבה יותר.

בלי להתייחס בכלל למיקום ולמצב בטבלה

אבל השינוי הזה לא מגיע תוך שלושה חודשים.

ממומצע של 9-10 אלף הפכנו לממוצע של 23 אלף וזה שינוי אדיר.

אוהדים שקנו כרטיס לחדרה, חיפה או בני יהודה לא בהכרח יקנו שוב כרטיס נגד הפועל חיפה או רעננה כי אז כבר היה עדיף להם לעשות מנוי.

אני מאמין ששנה הבאה יעלה מספר המינויים וגם הממוצע. להגדיל את כמות הקהל זה לא תהליך של כמה חודשים.

3 דקות לפני, Double said:

לפי הנתון הרשמי של מכבי אתמול הגיעו 23 אלף, אם מקזזים את אוהדי הפועל חיפה זה 21.5 אלף, המספר הכי נמוך שלנו העונה בבלומפילד, ובהחלט מאכזב כי אחרי הניצחונות האחרונים ציפיתי לאצטדיון מלא ועוד בשבת, השויימרים הבטיחו שיש מלא דתיים שלא יכולים לבוא בגלל שבת, התאוריה שלהם לא עבדה אתמול כי עובדה מול הפועל רעננה הבאנו יותר. 

חדרה*

בכל מקרה אני לא חושב שזה היה משנה יותר מדי אם המשחק היה בשש או בשמונה כי בכל מקרה השעות האלה מתאימות גם למשפחות. אוהדים שקנו כרטיס נגד חיפה, ב"ש וחדרה לא בהכרח יקנו שוב גם נגד הפועל חיפה.

בשורה התחתונה עשינו התקדמות גדולה בכמות הקהל וצריך להמשיך את התהליך, אבל צריך גם סבלנות.

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם היה ב 18:30 היו באים יותר בוודאות.

1 hour ago, Darwin said:

בוודאות לא מכיוון שבשעה כזו להרבה אוהדים המשחק לא רלוונטי. אוהדים שיש להם ילדים קטנים מאוד, תלויי תחבורה ציבורית ושומרי שבת.

1 hour ago, Darwin said:

התחב"צ אתמול היה מפוצץ. אם הבמשחק היה מוקדם יותר הרבה לא היו באים כי אין תחב"צ. 

גם לא מעט דתיים ראיתי. לא חושב שהשעה וחצי הבדל הייתה עושה שינוי.

4 דקות לפני, Shlomix said:

אנשים מתאכזבים מ22 אלף אוהדים מול הפועל חיפה.

איזה זמנים מדהימים.

לא עניין של אכזבה, 

התכולת מגרש 29200 אלף

הודיעו שהגיעו 23200 אלף 

אבל מלבד שער 4-5 שהיה חצי ריק, נראה שהיו רק מאות מקומות בודדים ב 7-8, וב 13 (ואני משער שגם ב 2 אבל לא ראיתי) 

אז זה תופעה לא ברורה. אתה הרגשת שאפשרי היה להכניס עוד 6000 (!) איש אתמול לבלומפילד ? 

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

התחב"צ אתמול היה מפוצץ. אם הבמשחק היה מוקדם יותר הרבה לא היו באים כי אין תחב"צ. 

גם לא מעט דתיים ראיתי. לא חושב שהשעה וחצי הבדל הייתה עושה שינוי.

זה לא אומר שהם לא היו מגיעים למשחק אלא פשוט מחפשים דרך אחרת להגיע(קורקינטים, טרמפים וכו׳) ולפי הדיווחים עוד שבועיים צפויים לפתוח קווי אוטובוס בשבת בגוש דן והסביבה.

ובלי קשר ליום משחק התחבצ תמיד יהיה מפוצץ כי ברור שהוא לא יוכל לעמוד באלפי האנשים שמגיעים ועוד עכשיו כשהגדילו את בלומפילד, אגב גם רכבת קלה בספק אם תעמוד בכמות הזאת כי הקרונות יוכלו להכיל 500 אנשים בנסיעה(אם היו בונים מטרו אפשר היה להכיל 2000 אנשים שזה יתרון עצום, אבל לפחות תהיה רכבת קלה גם משהו)

52 דקות לפני, קאוביין said:

לא עניין של אכזבה, 

התכולת מגרש 29200 אלף

הודיעו שהגיעו 23200 אלף 

אבל מלבד שער 4-5 שהיה חצי ריק, נראה שהיו רק מאות מקומות בודדים ב 7-8, וב 13 (ואני משער שגם ב 2 אבל לא ראיתי) 

אז זה תופעה לא ברורה. אתה הרגשת שאפשרי היה להכניס עוד 6000 (!) איש אתמול לבלומפילד ? 

בול.

למי שעושה את הספירות האלה לא הייתי נותן לו לעשות ספירת מלאי בקיוסק.

או שאולי בכלל מהלחץ של הזמן הפועלים חיפפו בכיסאות ובלומפילד לא מכיל 29,000, הכל יכול להיות במדינה הזאת

On 3.11.2019 at 21:10, קובי השועל said:

מלא זה אומר 26-27 K

בקושי לב"ש הצלחנו למלא.

ואמרתם לי שאני סקפטי שלא מאמין בקהל,

הקהל שלנו די מוזר בקטע הזה.

1 hour ago, קובי השועל said:

23 אלף נגד הפועל חיפה זה יפה מאוד

1 hour ago, הנדון said:

23 אלף נגד הפועל חיפה זה יפה מאוד

שמתוכם 1500 חיפאים.

21.5k הישג מכובד לכל הדעות אבל עדיין כולנו ציפינו לסולד אווט. לא קריטי בשבילי.

שלחתי מספר שאלות למכבי לגבי האי בהירות לגבי מספר הצופים שנכחו במשחק מול הפועל חיפה ועל הדרך שאלתי לגבי מספר המנויים העדכני.

שלוש שאלות שמאוד מטרידות אוהדים שלנו והייתי שמח אם ניתן לקבל עליהן תשובה מלאה או חלקית: .

1) במשחק הליגה האחרון מול הפועל חיפה הודיעו באיצטדיון כי נכחו 23,150 צופים. לחלק מהאוהדים נראה לא סביר כיצד חסרים 6,000 אוהדים (לאיצטדיון מלא של 29,150 צופים), מכיוון שהאיצטדיון לפחות בעין נראה יותר בסדר גודל של 25,000-26,000 אוהדים. האם יש לכם מספרים אחרים?

2) מי וכיצד מוסר נתונים למנהלת הליגה בכדורגל לגבי מספר הצופים שנכחו באיצטדיון? האם הבדיקה נעשית בתחילת המחצית השניה? בתחילת המשחק?

3) נכון להיום 13/11/2019, מהי כמות המנויים שנמכרה לעונת המשחקים 2019/20?

תשובות:

1) . האצטדיון מכיל כ-29000 מקומות. רק ביציעים 4-5 נכחו 2500 מתוך 5000 כסאות שנמצאים בשער

2. מוסרים לפי מערכות הכניסה של האיצטדיון (גם אנחנו לפעמים לא מבינים את הנתונים במה שהמנהלת מפרסמים)

3.אנחנו לא מוסרים נתונים על מנויים

On 10.11.2019 at 22:30, קובי השועל said:

אחי אתה ועוד רבים כאן כתבו בקיץ שנביא סביבות 15K למשחקים כאלה, אז איך אתה מתאכזב מ-23K?