Jump to content

5 שנים לפיצוץ הדרבי

rkoron

Recommended Posts

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אגב, לא יאמן שעדיין רואים את פואד במגרשים. בדיחה.

באנגליה על גזענות מרחיקים לכל החיים פה אחרי שנה הוא כבר חזר כאילו כלום.

הרחיקו בגרמניה כמה אוהדים של הרטה ברלין לכל החיים אחרי שקיללו *מחוץ למגרש!!* אוהד הרטה אחר בקללות אנטישמיות

8 hours ago, קאוביין said:

מה ? 

הקהל שלכם חגג בטירוף והדגיש בפעם המי יודע כמה שהאנטי למכבי הרבה יותר חזק מטובת הפועל. 

זה בערך היה כמו שמחבל חמאס (פואד) הצליח לעשות פיגוע וכל העזתים (שער 5)  חוגגים מדם יהודי (זהבי) שנשפך אפילו שהם יודעים שיהיו השלכות קשות. 

במשוואה הזו אתה זה המוחבראת. 

ממש לא, הרוב גם לא ממש הבינו מה קרה, והכל עבר בשמועות.

אני למשל לא ראיתי במגרש את פואד פורץ, וקלטתי רק את המהומת שחקנים. כשהרחיקו את זהבי בשניה הראשונה חגגתי, ואז שאלתי את מי שמסביבי על מה, הרוב לא ידעו, ושניים התחילו לריב כשאחד אמר שאוהד פרץ למגרש לרוץ אל הקהל שלכם וזהבי הפיל אותו כמו מוסא, ואחד אמר שהאוהד רץ אל זהבי והוא רק התגונן, והאדום הוא על משהו שהיה בתוך המהומה. אנשים לא ידעו על מה מדובר.

הקהל במגרש עצמו היה לוהט, כי תמיד מהומות במגרש מלהיטות את הקהל וגורמות לעודד יותר חזק, אבל ברגע שהוכרז ברמקולים שהמשחק בוטל (בערך 10 דקות אחרי שירדו למחצית) אף אחד לא ידע איך להגיב.

5 hours ago, שמש צהובה said:

הבנזונה היחיד במקרה הזה, הוא רנשרייבר. בגלל מליון סיבות.

שומעים בשידור את שפיגלר הביצה הזה "כולם טועים בערב הזה". אז זהו, שלא. היה משחק עד לאותו רגע, 1-1. היה שם שיא של זהבי של רצף משחקים שהוא כבש בהם, היתה אווירה מצויינת של דרבי.

והיה שמן שיכור שקפץ לדשא. באותו רגע רנשרייבר היה צריך לבחור באחת משתי אופציות, או לשרוק לסיום על תקיפת שחקן או לתת למשחק להמשיך לאחר וידוא עם המשטרה שהם מתגברים כוחות מאחורי השערים.

מה הדביל עשה, בחר באופציה הכי גרועה, הרחיק את אלוהים. באותו רגע הוא שפך נפט לתוך מדורה שרק היתה צריכה קצת מים.

ולגבי הפועל, את העונש על הערב הזה הם קיבלו כמה עונות אחרי.

ההצעה להמשיך את המשחק לא רלוונטית. אין ערך ספורטיבי למשחק כדורגל אם אוהד יכול לרדת לדשא ולהרביץ לשחקן. היום שופט יכול להפסיק משחק בגלל גזענות ביציע (נדמה לי שגם אז זה היה רלוונטי) אז אוהד שיורד לדשא כדי להרביץ לשחקן? שרוק לסיום במיידי, אין מקום להפעיל שום שיקול דעת.

13 דקות לפני, Mario said:

ההצעה להמשיך את המשחק לא רלוונטית. אין ערך ספורטיבי למשחק כדורגל אם אוהד יכול לרדת לדשא ולהרביץ לשחקן. היום שופט יכול להפסיק משחק בגלל גזענות ביציע (נדמה לי שגם אז זה היה רלוונטי) אז אוהד שיורד לדשא כדי להרביץ לשחקן? שרוק לסיום במיידי, אין מקום להפעיל שום שיקול דעת.

אז לתת נצחון לחוליגן הזה ולעודד אחרים שיעשו את זה בעתיד גם?

לא חכם בכלל. תתגבר עוד מאבטחים ויס"מ באיזורים הבעיתיים , ותשבור את הפרצוף למי שיחשוב לעשות כזה דבר שוב.

7 דקות לפני, שמש צהובה said:

אז לתת נצחון לחוליגן הזה ולעודד אחרים שיעשו את זה בעתיד גם?

לא חכם בכלל. תתגבר עוד מאבטחים ויס"מ באיזורים הבעיתיים , ותשבור את הפרצוף למי שיחשוב לעשות כזה דבר שוב.

זה כבר התפקיד של בית הדין לתת להם הפסד טכני ו5 משחקים ללא קהל והרחקה של פואד וזה לא קורה יותר + האולטראס שלהם נכנס ליציע ומקבל בוז צורם+ כשפואד חוזר מהרחקה (כי הכל פה שכונה) הוא מקבל בוז עוד יותר צורם.

אין ערך ספורטיבי למשחק כזה לא יעזור כלום.

לא אשכח לעולם איך  בבוקר של המשחק הזה בערוץ הספורט  היה 

אולפן פתוח ושאלו מישהו מזוהה עם המועדון של הפועל איך 

הפועל יכולה לא להפסיד את המשחק הזה והוא ענה "שהמשחק יתבטל " חחחח

1 hour ago, Mario said:

זה כבר התפקיד של בית הדין לתת להם הפסד טכני ו5 משחקים ללא קהל והרחקה של פואד וזה לא קורה יותר + האולטראס שלהם נכנס ליציע ומקבל בוז צורם+ כשפואד חוזר מהרחקה (כי הכל פה שכונה) הוא מקבל בוז עוד יותר צורם.

אין ערך ספורטיבי למשחק כזה לא יעזור כלום.

אשכרה לא ניתנה שום הרתעה.איך קיבלנו את אותו עונש. 

זה כאילו אם נגיע למחזור סיום עם אותם נקודות כמו חיפה עם הפרש שערים לטובתינו ההחלטה הכי טובה תהיה לפרוץ לדשא ולהוריד סטירה לחיימוב. 

50 דקות לפני, zion8 said:

זה כאילו אם נגיע למחזור סיום עם אותם נקודות כמו חיפה עם הפרש שערים לטובתינו ההחלטה הכי טובה תהיה לפרוץ לדשא ולהוריד סטירה לחיימוב. 

גם אוהדי חיפה ישמחו לתת לחיימוב כאפה.

8 hours ago, zion8 said:

גם בזה אשם השופט הטיפש, אם היה שורק לסיום אז הסיבה לפיצוץ המשחק הייתה פואד. בגלל שהדביל הרחיק את זהבי והמשיך את המשחק אוהדים של מכבי היו צריכים לקחת את זה בידיים (ואני נגד כל פריצה כזו באופן גורף) כדי שיבינו שאין ערך למשחק כזה ושלא משנה מה משחק לא יהיה פה , בטח אחרי ההרחקה ההזויה של זהבי.

מורן מאירי הגיע בידיים כבולות לדיונים בהתאחדות, אם אין דיין עם מוח וביצים (ואין) אין לנו יותר מדי קייס כי אנחנו כביכול פיצצנו את המשחק.

קצת באיחור, אבל גם אני הצלחתי להשיג כרטיס לדרבי הזה אחרי הרבה אכזבות בלי כרטיס לדרבי חוץ והייתי מעל החור שבין 10 ל11.
בדקה הראשונה אם אני זוכר נכון פתחו ממש עלי רימון עשן וזה בדיעבד זיין לי את כל המשחק. היה לי כאב ראש היסטרי כל המשחק ובאמא שלי שאני לא אשכח את הרימון עשן הזה (מנוי ב8 כל החיים, לא רגיל להיות בתוך עשן של רימונים חחח). 
לא נעים לי להסכים עם היירי אבל גם אני לא קלטתי בהתחלה בכלל מה קרה, גם אני זוכר שזה התפשט כשמועות יותר מאשכרה אנשים שראו מה קרה ליד שער 5 מהיציע שלנו, והקטע שאני ממש זוכר זה את החוסר סדר וחוסר ידיעה של הקהל מה קורה. היה אדום, לא היה ברור לנו על מה, המשחק הופסק להרבה זמן בלי שהכרוז יגיד משהו או שהשופט יסמן משהו ופשוט הייתה חוסר ודאות טוטאלית. אני זוכר שהתקשרתי לחברים בבית כדי שיגידו לי מה אומרים בטלויזיה. גם אחרי הפיצוץ השני לא היה ברור אם המשחק פוצץ או לא, פשוט היינו שם בחוסר ודאות מוחלטת.
אחרי כמה זמן שהבנו שהמשחק פוצץ ישר הלכנו לאוטו וגם אני זוכר שהיה פשוט הלם בשתי המחנות, לא זכור לי מכות או אירועים חריגים בחוץ, בעיקר הלם. אני זוכר שלא הייתה חציצה בין האוהדים שלנו לשלהם בחוץ, המשטרה כנראה לא הייתה ערוכה שאוהדים יצאו בשעה הזאת והיה מאוד מתוח ללכת בין כל אוהדי הפועל לאוטו.
הביזיון הכי גדול שאני זוכר בתקופתי בכדורגל בפער. הרבה מעבר למה שהיה על המגרש, גם כל המסביב היה הזוי לגמרי.

1 hour ago, אלירןMTA said:

האמת? להטריף לפני הדרבי זה פשוט לראות את הסרטון הזה ולהבין כמה אני שונא אותם. 

כל פעם שאני רואה את זה אני משתגע כאילו זה קורה עכשיו.

1 hour ago, הילד בן 30 said:

ההתאחדות האנגלית ביטלה את האדום של סון.

מדהים שחבורת העסקנים פה לא הצליחה לבטל את האדום של זהבי

איזה לבטל? הם עד היום מצדיקים את ההחלטה.

נתנו אז תירוץ שאין אפשרות לבטל כרטיסים בגלל שזה לא בתוך התקנון. 

ועברו 5 שנים ועדיין לא הכניסו לתקנון אפשרות כזאת, חבורה של ליצנים.

13 hours ago, liewec815 said:

קצת באיחור, אבל גם אני הצלחתי להשיג כרטיס לדרבי הזה אחרי הרבה אכזבות בלי כרטיס לדרבי חוץ והייתי מעל החור שבין 10 ל11.
בדקה הראשונה אם אני זוכר נכון פתחו ממש עלי רימון עשן וזה בדיעבד זיין לי את כל המשחק. היה לי כאב ראש היסטרי כל המשחק ובאמא שלי שאני לא אשכח את הרימון עשן הזה (מנוי ב8 כל החיים, לא רגיל להיות בתוך עשן של רימונים חחח). 
לא נעים לי להסכים עם היירי אבל גם אני לא קלטתי בהתחלה בכלל מה קרה, גם אני זוכר שזה התפשט כשמועות יותר מאשכרה אנשים שראו מה קרה ליד שער 5 מהיציע שלנו, והקטע שאני ממש זוכר זה את החוסר סדר וחוסר ידיעה של הקהל מה קורה. היה אדום, לא היה ברור לנו על מה, המשחק הופסק להרבה זמן בלי שהכרוז יגיד משהו או שהשופט יסמן משהו ופשוט הייתה חוסר ודאות טוטאלית. אני זוכר שהתקשרתי לחברים בבית כדי שיגידו לי מה אומרים בטלויזיה. גם אחרי הפיצוץ השני לא היה ברור אם המשחק פוצץ או לא, פשוט היינו שם בחוסר ודאות מוחלטת.
אחרי כמה זמן שהבנו שהמשחק פוצץ ישר הלכנו לאוטו וגם אני זוכר שהיה פשוט הלם בשתי המחנות, לא זכור לי מכות או אירועים חריגים בחוץ, בעיקר הלם. אני זוכר שלא הייתה חציצה בין האוהדים שלנו לשלהם בחוץ, המשטרה כנראה לא הייתה ערוכה שאוהדים יצאו בשעה הזאת והיה מאוד מתוח ללכת בין כל אוהדי הפועל לאוטו.
הביזיון הכי גדול שאני זוכר בתקופתי בכדורגל בפער. הרבה מעבר למה שהיה על המגרש, גם כל המסביב היה הזוי לגמרי.

אני ישבתי בעשר וגם שם לא היה ברור, מישהו הצליח לקבל סרטון של מה שקרה והטלפון שלו עבר בכל היציע.

16 hours ago, liewec815 said:

לא יודע עם מה אתה מסכים.

באותו יום הייתה תחושה שהפערים בין הקבוצות כל כך גדולים שהפועל יבואו להרוס את המשחק, אם באלימות כמו שהם עושים בדרך כלל או בצורה שבה המשחק הסתיים בסופו של דבר.

ביזיון גדול שנתנו לאוהדים של הפועל את הפרס הזה שבתיקו ללא שערים וללא נקודות אחרי שיזמו את ההתפרעות כי לא יכלו להתמודד על המגרש.

למה שלא יעשו את זה בכל פעם שאין להם סיכוי להימנע מהפסד או מתבוסה?

הטעות הכי גדולה הייתה של קרויף שלא הוריד את כל הקבוצה לחדר הלבשה אחרי הירידה של פואד לדשא. בבית המשפט של ההתאחדות לאחר מכן הפועל היו אוכלים צינור

4 דקות לפני, תמיר8 said:

הטעות הכי גדולה הייתה של קרויף שלא הוריד את כל הקבוצה לחדר הלבשה אחרי הירידה של פואד לדשא. בבית המשפט של ההתאחדות לאחר מכן הפועל היו אוכלים צינור

היו מורידים לנו איזה עשר נקודות.