Jump to content

כרטיסים דרבי חוץ

Recommended Posts

2 hours ago, המכביסטית15 said:

אני אישית שילמתי הרבה יותר כדי בשביל הסימון (לנשים גם יש הנחה ב11..) ככה שאני בטוחה שעוד הרבה עשו כמוני. ברגע שכתבו סימון חייבים לפעול על פי זה. מקווה שהסדרנים יעזרו אם יהיו בעיות

את חושבת שאנשים שהיו בהסיטריה לקנות כרטיס בדקו באיזה מושב ספציפי החסר שלהם קנה? נשמע הזוי

13 דקות לפני, רון ויאלגוס said:

את חושבת שאנשים שהיו בהסיטריה לקנות כרטיס בדקו באיזה מושב ספציפי החסר שלהם קנה? נשמע הזוי

זה בעיה שלה שאנשים לא בדקו את זה? מה אתה רוצה ממנה?

לא יודע, בתור אחד שקנה כרטיסים עם לאן המפגרים האלה לא נראה לי אפשרי ש100% מהקהל יצליח לשבת במקום שרצה מלכתחילה. משחק דרבי חוץ בכל זאת..

41 דקות לפני, רון ויאלגוס said:

לא יודע, בתור אחד שקנה כרטיסים עם לאן המפגרים האלה לא נראה לי אפשרי ש100% מהקהל יצליח לשבת במקום שרצה מלכתחילה. משחק דרבי חוץ בכל זאת..

זו לא בעיה של מי שקנה כרטיסים מסומנים. אף אחד לא הכריח אותך לקנות כרטיס למושב שלא נראה לך.

34 דקות לפני, רון ויאלגוס said:

באופן כללי באף משחק אני לא חושבת ש100% מהקהל מצליח לקנות בדיוק למקום שרצה, כולל במנויים אבל בסופו של דבר ככה זה עובד כל הקודם זוכה וצריך לכבד את זה גם אם הפעם לא הצלחת.

2 hours ago, רון ויאלגוס said:

לכבד או לא לכבד תגיעי למגרש ותראו שלא ישימו על זה יותר מדי זין.

מי שלא ישים זין יבואו מאבטחים וידאגו להגיד לו שכדאי לו לשים זין

13 hours ago, רון ויאלגוס said:

למה? בגמר גביע אין יציעים מסומנים? 

20 hours ago, המכביסטית15 said:

אני אישית שילמתי הרבה יותר כדי בשביל הסימון (לנשים גם יש הנחה ב11..) ככה שאני בטוחה שעוד הרבה עשו כמוני. ברגע שכתבו סימון חייבים לפעול על פי זה. מקווה שהסדרנים יעזרו אם יהיו בעיות

תדאגי להגיע מספיק זמן לפני (להיות בפנים לפחות 45 דקות לפני) כדי שאם מישהו יושב לך במקום, יהיה זמן ולא יהיה עמוס מדי והסדרנים יועילו בטובם להתעסק בזה...

מי שיגיע 5-10 דקות לפני השריקה כנראה יתקשה הרבה יותר...

56 דקות לפני, דרדסבוף said:

מי שיש לו כרטיס לדרבי אני חייב כרטיס אחד מוכן לשלם יותר מהמחיר נקוב תעזרו לבן אדם.

לא שאני בעד העניין, אבל בטוח יהיה מחוץ לאצטדיון שעתיים לפני המשחק במחירים מופקעים.

1 hour ago, קובי השועל said:

לא שאני בעד העניין, אבל בטוח יהיה מחוץ לאצטדיון שעתיים לפני המשחק במחירים מופקעים.

ידוע הדבר אני ספציפית יש לי כרטיס

אני מחפש לאוהד שלא היה 3 שנים בארץ

On 29.11.2019 at 13:36, המכביסטית15 said:

מזה שילמת הרבה יותר?! אם מדובר על השורות הראשונות אז ברור שזה מקום מסומן. על שער 13 למעלה לא ניתן יהיה לשבת ע"פ מקום מסומן

32 דקות לפני, אריה8 said:

מזה שילמת הרבה יותר?! אם מדובר על השורות הראשונות אז ברור שזה מקום מסומן. על שער 13 למעלה לא ניתן יהיה לשבת ע"פ מקום מסומן

שילמה הרבה יותר זה 126 ב13 במקום 50 ב11.

מניח שלזה התכוונה.

בכל אופן, יהיה בעייתי (בעיקר כי זה משחק גדול) בגלל ההגבלה לרכישת כרטיס בודד.

די תפסיקו לזיין את השכל.

שער 13 הוגדר בתור שער מסומן. מי שקנה למושב כלשהו ב13 ישב במושב הזה. מי שישב לו במקום הסדרנים/מאבטחים אני מקווה יעזרו לו לקום וללכת למקום המסומן שלו. כל דבר אחר זה ביזיון. 

51 דקות לפני, פשוט צהוב said:

שילמה הרבה יותר זה 126 ב13 במקום 50 ב11.

מניח שלזה התכוונה.

בכל אופן, יהיה בעייתי (בעיקר כי זה משחק גדול) בגלל ההגבלה לרכישת כרטיס בודד.

בדיוק יותר מפי 2 מבשער 11. ואני לא יודעת מה איתכם אבל אני קניתי לשני מנויים ביחד. אפשר לעשות את זה אחרי שבוחרים מיקום, ככה שאין הגבלה על לשבת ביחד זה רק כדי שלא יוכלו לקנות למי שלא מנוי. 

1 hour ago, המכביסטית15 said:

בדיוק יותר מפי 2 מבשער 11. ואני לא יודעת מה איתכם אבל אני קניתי לשני מנויים ביחד. אפשר לעשות את זה אחרי שבוחרים מיקום, ככה שאין הגבלה על לשבת ביחד זה רק כדי שלא יוכלו לקנות למי שלא מנוי. 

איפה עלה כרטיס ב50 ל11? או שאתה משווה כרטיס נוער ב11 לכרטיס מבוגר ב13 ? 

24 דקות לפני, nirnir20 said:

איפה עלה כרטיס ב50 ל11? או שאתה משווה כרטיס נוער ב11 לכרטיס מבוגר ב13 ? 

אני בחורה ויש הנחה גם לנשים ב11 במחיר של נוער.. 

תקשיב יגאל אני מבין מה אתה אומר אבל אם תלך אחורה לא משנה כמה, לא זוכר משחקי חוץ עם יציעים מסומנים.

מנסה להיזכר במשחקי חוץ  בנתניה ביציעים במערבי אם היה מסומן וגם חושב שלא.

תקן אותי שלא