Jump to content

כרטיסים דרבי חוץ

Recommended Posts

3 hours ago, דקסטר said:

שמע.. מתוך 3 חברים בלי ניקוד חוץ (מנויים עם פוראבר) רק 1 הצליח לרכוש לשער 11.

זה נכון שלאוהד הקצת יותר מהממוצע כנראה לא הייתה בעיה גדולה לקנות כרטיס לדרבי, אבל ל11 עדיין היה טירוף.

מי שהתחבר בזמן הספיק לקנות ל11, נכון שאחרי 20 דקות נגמרו כמעט כל הכרטיסים ובאמת היה טירוף אבל עדיין מי שהתחבר מוקדם הצליח, אצלי 4/4 חברים עם פוראבר ובלי ניקוד הצליחו לקנות

50 דקות לפני, Banz said:

מי שהתחבר בזמן הספיק לקנות ל11, נכון שאחרי 20 דקות נגמרו כמעט כל הכרטיסים ובאמת היה טירוף אבל עדיין מי שהתחבר מוקדם הצליח, אצלי 4/4 חברים עם פוראבר ובלי ניקוד הצליחו לקנות

הם ניסו מ18:00 אבל לא רלוונטי, זה היה בתגובה ל"הלכו מכות על כרטיסים" בעבר כשמין הסתם יש הבדל בין 2000 כרטיסים לשער 11 של לפני השיפוץ בלבד לאיזור ה7,500 עכשיו. אתה ואני אומרים אותו דבר.

3 hours ago, Dalembert said:

אהבתי שכתוב לו בחתימה לפטר את קורצקי, שאכן פוטר. גם המחליף שלו פוטר. והמחליף של המחליף פוטר. ואז המחליף של המחליף של המחליף פוטר, והחזירו את המחליף של המחליף, שפוטר שוב. הביאו לו מחליף העונה. גם הוא כבר פוטר. 

לפטר את המפוטרים

לא ברור על מה לעזאזל הדיון כאן, כאילו שמישהו לא צפה את זה מראש.
יש להפועל 8.5K מנויים. איתם אפשר למכור עוד גג 3000 כרטיסים למשחק. 
בסה"כ כמעט 12K אדומים במשחק בית. האצטדיון מכיל 29,150 מקומות. אנחנו לא קרובים למלא אפילו פאקינג חצי אצטדיון.
מה חשבתם שיקרה? שכ"כ הרבה מקומות ישארו ריקים?
זו תעודת עניות לקהל שלנו שמכבי ובית"ר מסוגל להביא/מביאים (ואם היו נותנים להם יותר - הם היו לוקחים) למשחק חוץ כמות קהל כמו כמעט כל המנויים שלנו. אז איפה הקהל הרחב שלנו?
ביום שיהיו לנו 18-19 אלף מנויים כמו למכבי, אז נוכל להנות מהפריבילגיה של לתת להם רק את 10-11 וסלאמת.
עד אז, זה המצב הנוכחי.

6 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

כרגע בלאן נראה שאזלו כל הכרטיסים, מחר ישחררו כרטיסים נוספים?

יש 700 כרטיסים בהקפאה בשער 13 לטובת חציצה עם שער 1, עוד לא ידוע אם ישחררו למכירה

אשכרה אוהדים שעשו מנוי שנה ראשונה או כאלה שלא מגיעים למשחקי חוץ ועם 0 עגול בניקוד השיגו כרטיס עם הפוראבר, הזייה.

באיזשהו מקום זה אפילו קצת מרגיז אחרי כל ההשקעה במשחקי חוץ וההקפדה לקנות כרטיסים תמיד מראש בשביל הניקוד.

העיקר שנחזור עם 3 נקודות.

4 דקות לפני, itan17 said:

אשכרה אוהדים שעשו מנוי שנה ראשונה או כאלה שלא מגיעים למשחקי חוץ ועם 0 עגול בניקוד השיגו כרטיס עם הפוראבר, הזייה.

באיזשהו מקום זה אפילו קצת מרגיז אחרי כל ההשקעה במשחקי חוץ וההקפדה לקנות כרטיסים תמיד מראש בשביל הניקוד.

עם המעבר לבלומפילד זה היה די צפוי שהניקוד די יאבד מהרלוונטיות שלו.

כרגע טרנר זה המקום היחיד במשחקי ליגה שיהיה צורך בניקוד, שתי עונות רעות של באר שבע וגם שם לא יהיה צורך בניקוד.

בכל מקרה למשחקי גביע/אירופה הניקוד יכול להיות קריטי ככה שזה לא לחינם.

30 דקות לפני, itan17 said:

ההשקעה במשחקי החוץ?

בהרבה מהמקרים אני נהנה במשחקי חוץ יותר מהבית. עם או בלי הניקוד הייתי הולך למשחקי חוץ. זה לראות את מכבי זה כמעט תמיד כיף.

מסכים שלאנשים עם מתחת ל15 ניקוד לא מגיע, אבל סך הכל זה כיף להגיע למשחקי חוץ. הניקוד הוא פרס, לא אמורים לבוא רק בשבילו.

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההשקעה במשחקי החוץ?

בהרבה מהמקרים אני נהנה במשחקי חוץ יותר מהבית. עם או בלי הניקוד הייתי הולך למשחקי חוץ. זה לראות את מכבי זה כמעט תמיד כיף.

מסכים שלאנשים עם מתחת ל15 ניקוד לא מגיע, אבל סך הכל זה כיף להגיע למשחקי חוץ. הניקוד הוא פרס, לא אמורים לבוא רק בשבילו.

נראה לי שבהשקעה הוא התכוון לעמלות. 

היינו יכולים לחסוך בקלות 100-200 שקל בעונה אם היינו קונים בקופות ולא בהזמנה מראש. 

3 דקות לפני, Moryo said:

היינו יכולים לחסוך בקלות 100-200 שקל בעונה אם היינו קונים בקופות ולא בהזמנה מראש. 

זה משהו אחר. מסכים עם זה וחבל שאין לזה פתרון.

15 דקות לפני, Moryo said:

עמלה.

אני גם נהנה יותר במשחקי חוץ בהרבה

הקבוצה יכולה להמיר את הנקודות לזיכויים בחנויות האוהדים או הטבות כאלו ואחרות למתמידים. ניקוד זה למעשה הנוסע המתמיד של קבוצות כדורגל.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

ההשקעה במשחקי החוץ?

כל מילה אח שלי

מכבי זה דרך חיים אם ניקוד או בלי תמיד שם.