Jump to content

כרטיסים דרבי חוץ

Recommended Posts

6 דקות לפני, BRoi said:

יהיה ממש מגעיל אם שער 8 יהיה ריק

נראה לי שכבר לא נקבל יותר את ההרגשה של דרבי חוץ. בבלומפילד הישן דרבי חוץ הייתה אווירה של אנחנו נגד כל העולם שער 11 מול כל האדומים. פה מקבלים 7500 אלף מקומות כנראה עוד יותר שהם יותר גרועים מבני יהודה ולא ממלאים חצי אצטדיון עם יציע שיהיה ריק.

לא שאני מתלונן על המצב אבל הדרבי חוץ הישן תמיד הרגיש לי הרבה יותר כיף מדרבי בית.

אוהדי הפועל בהכנות לדרבי

במהלך משחק אימון שנערך היום (שישי) במגרש האימונים בפתח תקווה בין הפועל תל אביב לבין מכבי פתח תקווה, הגיעו כ-50 אוהדים אדומים וקיללו את השחקנים ואת בעלי הקבוצה שרון ניסנוב, כשהטיחו בהם מילות נאצה קשות. 

השחקנים נראו בהלם מהסיטואציה, גם מאור בוזגלו כבר לא חסין בפני האוהדים שקראו לו “****” ועוד קללות קשות שגם האבא יעקב שבא לתמוך בבן הרגיש לא נעים. עוד צעד במערכת היחסים העגומה בין האוהדים למועדון.

17 דקות לפני, הנדון said:

נראה לי שכבר לא נקבל יותר את ההרגשה של דרבי חוץ. בבלומפילד הישן דרבי חוץ הייתה אווירה של אנחנו נגד כל העולם שער 11 מול כל האדומים. פה מקבלים 7500 אלף מקומות כנראה עוד יותר שהם יותר גרועים מבני יהודה ולא ממלאים חצי אצטדיון עם יציע שיהיה ריק.

לא שאני מתלונן על המצב אבל הדרבי חוץ הישן תמיד הרגיש לי הרבה יותר כיף מדרבי בית.

מסכים איתך שיותר כיף מיעוט נגד רוב אבל שימותו ושכל דרבי שהם יארחו מעכשיו נבוא בכמויות לדרוך להם על הראש

12 דקות לפני, yellow_blood said:

מה יש לכם הכי כיף שהם נהיו סוג של הפועל חיפה. שיישרפו.

המיעוט האיכותי במשחקי חוץ יישמר לחיפה וטרנר.

כתבתי לא מתלונן מצדי שיהפכו לבית"ר רמלה תל אביב עדיין ההרגשה הזאת שאתה נכנס לשער 11 מורעל וחדור מוטיביציה שקומיניסטים ממולך וכל האצטדיון אדום זה היה משה מיוחד שרק אוהדי מכבי יכולים להבין.

3 דקות לפני, Afrojack said:

למה הם לא פותחים מכירה לשער 8?

כי יש להם אלפי כרטיסים לשערים 7 ו2 שעוד לא נמכרו והם לא הולכים לפתוח את 8 בשבילנו.

מה שיכול לקרות הוא שבשלב מסויים יהיו מספיק אוהדים שלנו שיחליטו שהם הולכים לדרבי בכל מחיר, גם אם זה ב2 או ב7 והכרטיסים שלהם יתחילו להגמר, ואז יפתח שער 8 ונקבל הסתערות המונית.

1 hour ago, הנדון said:

מה? רוב השנים בדרבי חוץ הינו מקבלים כמעט חצי אצטדיון. 11, 8 ו13 לפעמים. ככה היה גם בדרבי בית רק הפוך...

רק בשנתיים האחרונות בבלומפילד הישן זה השתנה... בעיקר בגלל כמות המנויים המטורפת שמכרנו אחרי האליפות של 2013

57 דקות לפני, ג'ונסון said:

מה? רוב השנים בדרבי חוץ הינו מקבלים כמעט חצי אצטדיון. 11, 8 ו13 לפעמים. ככה היה גם בדרבי בית רק הפוך...

רק בשנתיים האחרונות בבלומפילד הישן זה השתנה... בעיקר בגלל כמות המנויים המטורפת שמכרנו אחרי האליפות של 2013

זה השתנה מהדרבי של ה0-0 בשנה של הדאבל שלהם.

3 hours ago, הנדון said:

אם הפועל יחזרו לשחק כדורגל אתה תחווה את זה שוב, כרגע הם לא בקטע של להתמסר ולהבקיע שערים.

3 hours ago, הנדון said:

בדוק

עד היום אנשים רבו מכות על כרטיסים ועכשיו התארגנו על כרטיסים באהלן אהלן

דרבי יום רביעי

כמעט 10k מכבי

קצת מוזר

(לא בקטע רע חלילה, רק הרגשה)

15 דקות לפני, קובי השועל said:

אם הפועל יחזרו לשחק כדורגל אתה תחווה את זה שוב, כרגע הם לא בקטע של להתמסר ולהבקיע שערים.

גם אם הם יחזרו לשחק כדורגל לא ימלאו לעולם את בלומפילד אפילו לא קרוב לזה. 

54 דקות לפני, ניר ג. said:

בדוק

שמע.. מתוך 3 חברים בלי ניקוד חוץ (מנויים עם פוראבר) רק 1 הצליח לרכוש לשער 11.

זה נכון שלאוהד הקצת יותר מהממוצע כנראה לא הייתה בעיה גדולה לקנות כרטיס לדרבי, אבל ל11 עדיין היה טירוף.

1 hour ago, הנדון said:

גם אם הם יחזרו לשחק כדורגל לא ימלאו לעולם את בלומפילד אפילו לא קרוב לזה. 

דווקא בעונות הטובות שלהם הם היו עושים סולד אווט יחסית בקלות במשחקים הגדולים.

אני מאמין שהם יוכלו לגרד בעונת שיא את ה20,000.

1 hour ago, ניר ג. said:

בדוק

דרבי יום רביעי

כמעט 10k מכבי

קצת מוזר

(לא בקטע רע חלילה, רק הרגשה)

היו רבים על 2000 כרטיסים.

אתה משווה את זה ל7500?

23 דקות לפני, קובי השועל said:

דווקא בעונות הטובות שלהם הם היו עושים סולד אווט יחסית בקלות במשחקים הגדולים.

אני מאמין שהם יוכלו לגרד בעונת שיא את ה20,000.

שעלו לצ'מפיונס לא הצליחו להביא 12 אלף , איזה 20 בראש שלך. 

25 דקות לפני, nirnir20 said:

שעלו לצ'מפיונס לא הצליחו להביא 12 אלף , איזה 20 בראש שלך. 

יאמר לזכותם שהם לקחו איזה 250 שקל לכרטיס. משהו הזוי.

21 hours ago, Prici said:

נקווה שהם לא יערימו קשיים עם רכישות קודמות וכרטיסי אשראי ובלה בלה 

אכן עשו אופציה כזאת מאפשרים לקנות רק למי שיש היסטוריה רכישה למשחקי הפועל, גם בשדים כועסים

K9TMMQw.jpg

אהבתי שכתוב לו בחתימה לפטר את קורצקי, שאכן פוטר. גם המחליף שלו פוטר. והמחליף של המחליף פוטר. ואז המחליף של המחליף של המחליף פוטר, והחזירו את המחליף של המחליף, שפוטר שוב. הביאו לו מחליף העונה. גם הוא כבר פוטר.