Jump to content

רשמים מהניצחון על רעננה במושבה | 2-0 נוסף, 3 נקודות חשובות בכיס.

Sawyer

Recommended Posts

לא יודע מה עפתם על גולסה, היה מאוד חלוד היום. לא חד ואיבד כמה כדורים. ברור שכאשר הוא יכנס לכושר הוא ה-50/50 הכי טוב שהיה פה מאז לא זוכר מתי.

עוד ניצחון של יעילות ואופי בעיקר.

חצי ראשון היינו טובים, חצי שנה עד הגול כמו קבוצה אבודה.

מיכה במשחק חלש כל-כך שאני לא זוכר כזה ממנו הרבה זמן, אפילו הבלמים לא היה במיטבם ועדיין 0:2, איזה חוזק.

32 דקות לפני, gilgil28 said:

לא יודע מה עפתם על גולסה, היה מאוד חלוד היום. לא חד ואיבד כמה כדורים. ברור שכאשר הוא יכנס לכושר הוא ה-50/50 הכי טוב שהיה פה מאז לא זוכר מתי.

גם עם חלודה הוא עושה דברים שאף אחד אחר בקבוצה לא עושה.

אחלה מחצית ראשונה.

די בנוהל, לא עולים למחצית השנייה. מתישהו זה יפגע בנו.

מי שהיה קורא את התגובות פה בלי לדעת מה התוצאה היה בטוח שהפסדנו. מצד אחד מה נסגר איתכם? מצד שני, "ומתלונן כל החיים..."

בכל מקרה, תענוג מכבי, נקודת אור כאן מאמריקה...

ודבר נוסף, לא בהכרח קשור לנושא הזה או אם כבר דנו בזה כאן או שזה כבר קיים ביציע כי אני לא שם... זה רק אני או ש... לדעתי ה"כל הפועל בני זונות" יכול להיות יותר עוצמתי אם ישירו לפני זה חלק מהבית המקורי של השיר, לפחות בפעם הראשונה, ואז להמשיך רק עם הפזמון המוכר.

1.למעט צ'יקו, ההתקפה כמעט לא עבדה בכלל. ציפיתי מיונתן (למרות הגול) וחוזז לתרום יותר באגפים ולאיים יותר. 

2.גולסה תרם המון למשחק. גם מניע את המשחק וגם מחלץ כדורים ופשוט מרגישים את הנוכחות שלו בכל רגע, למעט פרץ/ברסקי שיכולים להיעלם פתאום.

3. מיכה במשחק מחריד. לא תרם התקפית, לא נתן מסירה אחת שפותחת הגנה וגם אבד כדורים. נראה שהוא מתעסק קצת יותר מדי באחרים עם המון תנועות ידיים וצעקות לכולם. חבל. מקווה שיחזור לעצמו.

4. להמשיך להעלות את מכסת הדקות של אצילי וגולסה. במיוחד לאצילי שנראה עדין חלוד מאוד. היו לו שני מצבים ברחבה שהסתבך איתם יותר מדי במקום לשחרר בעיטה כמו שהוא אוהב ויודע.

5. ירידה חדה מדי ביכולת באמצע המשחק- דווקא אחרי שרוב המחצית הראשונה היתה מלאה באנרגיות ותחושה שאפשר סוף סוף "להתפוצץ". מנגד, משחק שני ברציפות שנגמר ביותר מגול (בשעה טובה), אז לא נתלונן.

6 hours ago, ששון הצהוב said:

אם כך, גם אם מצרפים לאנטמן תוספות זמן זה 1,100 בערך.

אגב, יש בחיפה גרסא שהשיא הוא 1,093 דק' כי שובץ להם גם ניצחון נגד הפועל (שנמנעה מלשחק!)

אין מה להוסיף לאנטמן את אותה התוספת מאחר וב-89 לא היו תוספות זמן ארוכות כמו היום

(אפרופו תוספות זמן, מי שזוכר אז בכלל השופט לא היה מכריז כמה זמן תוספת זמן יש. היום זה נראה ממש מוזר אבל עד מונדיאל 98' זה היה החוק בכדורגל).

לגביי הפועל, ברור שבדיחה לציין את זה. הפועל אגב ב-89' הייתה בבלאגנים פנימיים. המקרה הנ"ל בקרית אליעזר היה כשהשחקנים הבכירים שלהם שבתו באותה שבת. הפועל הגיעה לשם עם איזה 7 שחקנים או משהו כזה.

image.thumb.png.cd32855476380624687099fad4bec5fe.png

image.thumb.png.32abe288cb1605a1311c63831df0dab5.png

51 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אין מה להוסיף לאנטמן את אותה התוספת מאחר וב-89 לא היו תוספות זמן ארוכות כמו היום

(אפרופו תוספות זמן, מי שזוכר אז בכלל השופט לא היה מכריז כמה זמן תוספת זמן יש. היום זה נראה ממש מוזר אבל עד מונדיאל 98' זה היה החוק בכדורגל).

לגביי הפועל, ברור שבדיחה לציין את זה. הפועל אגב ב-89' הייתה בבלאגנים פנימיים. המקרה הנ"ל בקרית אליעזר היה כשהשחקנים הבכירים שלהם שבתו באותה שבת. הפועל הגיעה לשם עם איזה 7 שחקנים או משהו כזה.

תקן אותי אם אני טועה,

אבל עד תקופה מסויימת תוספת הזמן ניתנה בסיום המשחק בלבד, ובמחצית הראשונה לא היה זמן פציעות? אני פה עכשיו הוזה או שזה היה?

וגם לדעתי עד בערך השנה שציינת לא ממש התייחסו ל"שופט רביעי".

הוא היה חיצוני לארוע, יותר כמו מזכירות בכדורסל.

פחות מעיר למאמנים, בלי לסמכות לעורר את תשומת הלב, כמובן בלי אוזנייה, ובלי הטייטל "שופט רביעי", קראו לזה משהו אחר.

סבוריט וגלזר זה אהבה. איזה כיף זה גולסה, הכי טוב בליגה רק שיצליח לשרוד כמה משחקים.

2 שערים ממהלכים יפים מאוד (השני אחד הכיפים, צופה בלופים), שער נקי, אווירה טובה, כל הפועל בני זונות, אחלה מכבי שבעולם.

הכשירות של גולסה ככ קריטית, שנה שעברה הוא היה כאן בפתיחת העונה עד שלקחנו אליפות עקרונית, העונה הוא התחיל קצת מאוחר מקווה שלא יפצע עד שזה יהיה סגור גם העונה. 

34 דקות לפני, ששון הצהוב said:

תקן אותי אם אני טועה,

אבל עד תקופה מסויימת תוספת הזמן ניתנה בסיום המשחק בלבד, ובמחצית הראשונה לא היה זמן פציעות? אני פה עכשיו הוזה או שזה היה?

וגם לדעתי עד בערך השנה שציינת לא ממש התייחסו ל"שופט רביעי".

הוא היה חיצוני לארוע, יותר כמו מזכירות בכדורסל.

פחות מעיר למאמנים, בלי לסמכות לעורר את תשומת הלב, כמובן בלי אוזנייה, ובלי הטייטל "שופט רביעי", קראו לזה משהו אחר.

היה גם במחצית הראשונה. קראו לזה אז זמן פציעות אגב, לא תוספת זמן.

אתה צודק, פחות שמו אליו לב אז. 

גם היום אגב המינוח הרשמי של הקוונים הוא עוזר שופט ולא קוון יותר.

אזנייה בטח שלא הייתה. גם השלטים של החילופים לא היו אלקטרוניים אלא סתם שלט עם מספר.

16 דקות לפני, BuSa said:

להביא את קייס גאנם בינואר

טרייד על עטר קל.

ובקשר למשחק - יונתן כהן זה אחד האוברייטדים הכי גדולים שיש, אין בו כלום חוץ מרגל שמאל חזקה.

זהו, אמרתי את זה.

19 דקות לפני, סוקראטס said:

טרייד על עטר קל.

ובקשר למשחק - יונתן כהן זה אחד האוברייטדים הכי גדולים שיש, אין בו כלום חוץ מרגל שמאל חזקה.

זהו, אמרתי את זה.

אל תגזים. הוא פשוט הולך לאיבוד על הקו, חייב להיכנס יותר לאמצע. 

5 דקות לפני, P.Maldini said:

גם אותי גאנם הרשים, שירשם בפרוטקול בבקשה

(מקפיצים עוד 3 שנים בנוהל ע"ש וואקמה)

הוא חזר!!

13 דקות לפני, itanar said:

מנספורד רצה את גאנם, השאלה מי מקבל החלטות עכשיו והאם עדיין רוצים אותו.

זה לא עניין של החלטות, זה עניין של פייר פליי וניסיון של בעלי קבוצות (אשר אלון) לעשות על חשבונינו קופה שמנה.

1 hour ago, סוקראטס said:

טרייד על עטר קל.

זהו, אמרתי את זה.

כן, אני בטוח שעטר ירוץ לרעננה.