Jump to content

רשמים מהניצחון על רעננה במושבה | 2-0 נוסף, 3 נקודות חשובות בכיס.

Sawyer

Recommended Posts

הטירוף של משחק העונה עדיין מורגש והמטרה ברורה - לרוץ קדימה ולא לשמוט נקודות עד שלא ישארו לנו יריבות בצמרת. המשחק על פניו נוח, רעננה קבוצה מאומנת ועם חלוץ מסוכן אבל לא מאריות הליגה ובמושבה צריך לדעת לנצח אותה. איביץ' מעלה הרכב נהדר שכולל סוף סוף את גולסה בהרכב וחוד דינמי של יוני מתן וצ'יקו. 

המשחק נפתח בסערה, השינוי של גולסה בקבוצה מורגש מהדקות הראשונות ומהלכי כדורגל יפים מתורגמים למצבי הבקעה כבר מהפתיחה. דקה עשירית שער נהדר של צ'יקו מעלה אותנו ליתרון אבל לא מוריד את הרגל מהגז ולמעשה כמעט עד סוף המחצית שליטה מוחלטת של הצהובים ועוד מצבים טובים לכיבוש השער השני, מחצית טובה מאוד.

המחצית השניה כבר נראתה אחרת לגמרי כשאמנם המשכנו להגיע למצבים ולסכן את השער של צור אבל רעננה החלה להעז יותר והעורף שלנו נחשף מספר פעמים, החילוף איחר להגיע ובדקות מסוימות רעננה כבר הייתה קרובה לשוויון. החילופים של איביץ' כבר שינו את כיוון המגרש, שער שני (יפיפיה) ומשם שיוט לניצחון חשוב, 2-0 טוב מול קבוצה לא פשוטה.

שופט: סביר+ (לא היה מאוד מורגש וזה לזכותו, פספס ספק אדום לרעננה ועוד כמה פעמים נתן להם לעצור אותנו בלי צהוב, בסה"כ שיפוט בסדר ביחס למה שרגילים. הרבה בזכות השער המוקדם כנראה)

שחקנים: טננבאום המשיך לשמור על שער נקי אך לא נראה בטוח ויציב כבד"כ כשקצת ערערו אותו. גם ההגנה שלנו לא הייתה ביום מושלם כשאמאדור רושם משחק שני עם קצת יותר מדי טעויות הגנתיות כשגם טיבי לצידו שהיה טוב ברוב דקות המשחק נפל פעמיים שלוש ליכולת של גאנם, המגינים למזלנו ממשיכים להיות נקודת חוזקה בשני הצדדים כשגם סבוריט שומר על יכולת נפלאה, חכם ומדויק בהגנה, יצירתי ופעיל בהתקפה וג'ראלדש ממשיך להפתיע עם משחק סולידי הגנתי לצד דומיננטיות בהתקפה, הוא מעולה בדאבל פס עם מיכה ויודע להעביר כדורים חדים למרכז הרחבה. הקישור שלנו היה האחראי לדקות הנפלאות במחצית הראשונה כשגלזר ממשיך להיות הבולדוזר הכי קטלני בליגה, קנטה הלבן. רק שהפעם מצטרף אליו גם אייל גולסה עם עבודת דינמו, חילוצי כדור והתוספת ההתקפית של יציאה קדימה, איומים על השער - רמה מעל מה שיש לנו בליגה. מיכה דווקא מעט זייף היום עם משחק נרפה, לא מדויק ואף לא אחראי לדקות מסוימות - חייב להתעורר. חוזז לא היה מאוד דומיננטי היום, לפחות יצר מצב וחצי ועשה עבודה הגנתית, יונתן כהן על אף השער הנפלא מתחיל קצת לעצבן, אסור בטעות אפילו שיראה שיש לו איזה פוזה עליו, לא מספיק רץ, לא מספיק רוצה, מזייף. חייב להתאבד על המגרש. צ'יקו ממשיך בכושר הטוב כשהפעם הוא גם מנפק קבלות, שער במבצע נפלא ועוד בישול חכם לסטטיסטיקה - יופי צ'יקו.

*שכטר עושה עבודה חשובה גם אם זה לכמה דקות, טוב לראות את אצילי שיתחיל לכבוש ולהכנס לעניינים.

פיקנטריה:

- בלאגן משוגע בכניסות למגרש

- הכרוז אומר אוראל גולסה

- גולסה בהרכב

- שוינפלד בסגל 

- משחק תשיעי ללא ספיגה.

קהל:

טירוף האוהדים בחצי האצטדיון שקיבלנו היום במושבה היה נראה כאילו עשו אובר בוקינג והיה נראה שכולם נדחסים. הרוח גם הייתה טובה אחרי ב"ש והפתיחה הייתה בהתאם. מחצית ראשונה נפלאה וכיפית - שבת לפי הספר.

מחצית שניה הארגון המשיך לעודד ולתת את הגרון אבל זה הרגיש שההצטרפות הרחבה שתרים את הקבוצה קצת הייתה חסרה, שטויות. העיקר 3 נקודות והאווירה הטובה. להמשיך ככה כי הולכים להיות לנו משחקי בונקרים קשים מאוד שבהם יצטרכו את הקול שלנו כדי לפרוץ את ההגנה. אסור להוריד רגל לשניה.

שבת, 19:50, בלומפילד. נתראה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה היה בכניסות?

היה כיף ביציע ובמיוחד עם השירים על הפועל בסוף.

איזה הזוי זה ששבוע הבא עוד פעם משחק בשבת. תענוג.

אני הגעתי קצת מאוחר, סביבות 16:30 לאזור האצטדיון וכבר היה בלאגן ולקח לי איזה 7 דק להכנס. אנשים שהגיעו לאצטדיון אחרי 17:00 רובם לא הצליח להכנס לשריקה. משהו חריג.

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני הגעתי קצת מאוחר, סביבות 16:30 לאזור האצטדיון וכבר היה בלאגן ולקח לי איזה 7 דק להכנס. אנשים שהגיעו לאצטדיון אחרי 17:00 רובם לא הצליח להכנס לשריקה. משהו חריג.

אני דווקא הגעתי מהראשונים. המושבה זה תענוג בשבילי.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה היה בכניסות?

היה כיף ביציע ובמיוחד עם השירים על הפועל בסוף.

איזה הזוי זה ששבוע הבא עוד פעם משחק בשבת. תענוג.

חסכו כסף להציב סדרנים בעוד כניסות 

laHF7BB.jpg

הכניסה היום הייתה בזיון. 

הגעתי ב 17:00 ונכנסתי לאצטדיון דקה 8. 

היה נראה שחסכו בסדרנים ולא פתחו את כל הכניסות מה שיצר עומס מטורף 

4 דקות לפני, Double said:

חסכו כסף להציב סדרנים בעוד כניסות 

laHF7BB.jpg

שלא לדבר על זה שחסמו את הגישה לשערים בכלל 

כדי כביכול להוריד מהעומס 

גועל נפש ילדים נדחסו שם

כן, זה חתיכת בזיון. היו חייבים להביא עוד סדרנים ולפתוח עוד כניסות. לא הגיוני יותר מ10 דק' כניסה גם בפיק שלקראת המשחק.

בגלל דברים כאלו אני בחיים לא מסתכן ומגיע כ"כ מאוחר למשחק, מבואס בשביל כל מי שהגיע על הקשקש ופספס. פתחנו חשמל.

לותיקים שביננו, טטנבאום בקיפאון ובתגובות, קצת מזכיר את מוישלה מרכוס. לא זיכרון נעים. כן, הוא לוקח את מה שהוא צריך לקחת ואני הכי בעדו אבל ההבעה הקפואה הזאת בסיטואציות מסויימות היא פלאשבק לא נעים.

חוזז, יוני ומיכה במשחק אובדני ממש של חוסר ריכוז. 10 מ10 בהחלטות רעות וכדור בורח.

מחצית שניה ממש קשה. רעננה פשוט טיילה ושלטה.

וזה גם הגיוני- לא הפכנו לוורלד ביטרס תוך חודשיים. קבוצות ברמה של רעננה(סודובה בוודאי) העיפו אותנו לא ממש מזמן. אז כן התקדמנו מאז אבל לגמרי לא מספיק.לא רוצה לחשוב מה זה אומר על רמת הליגה פה.

חוסר הדיוק במחצית השנייה היה ברמת הביזיון. מיכה, חוזז, יונתן. ממש חסרי אחריות. אני חושב עד דקה 70 לא ביצענו פעולה התקפית אחת. כל ניסיון לצאת מהר קדימה נכשל פעם אחר פעם. איביץ לדעתי היה צריך להגיב עם החילופים מהר יותר. אם הבעיטה למשקוף נכנסת אנחנו מדברים עכשיו אחרת לגמרי. 

שוב היום ההוכחה שיונתן צריך לשחק קרוב לשער. הוא קטלני שהוא מגיע עם הפנים מול השער. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לותיקים שביננו, טטנבאום בקיפאון ובתגובות, קצת מזכיר את מוישלה מרכוס. לא זיכרון נעים. כן, הוא לוקח את מה שהוא צריך לקחת ואני הכי בעדו אבל ההבעה הקפואה הזאת בסיטואציות מסויימות היא פלאשבק לא נעים.

לגמרי. גם קלטתי את זה. נופל מהר מידי ומצלם.  כמו שאמרת את מה שהיה צריך לקחת לקח אבל עדיין יש בו משהו שגורם לי לרצות שוער יותר טוב.

עם שאר ההודעה מסכים לגמרי. המגמת שיפור נמשכת. לאט לאט, אבל זה קורה.

היה כדור מקרן שטננבאום היה צריך פשוט לקחת ליידים ובמקום זה הדף, לא היה עליו לחץ אבל הוא חסר ביטחון, יש לו הגנה גדולה.

אחד המשחקים הלא מדוייקם של מיכה וכהן שאני זוכר.

משהו קרה לדור מיכה היום, במשחק לא היה טוב ומבולגן. בחגיגות בסוף הוא היה נראה עצבני ורב שם עם חצי קבוצה במקום לבוא לקהל, בכללי היה משהו מאוד מאופק ועצבני בשחקנים היום בסוף המשחק. מאמין שאיביץ' מסדר אותם כבר

לגבי טננבאום, מקווה שאני טועה אבל זה נראה שהוא לא לרמה, עם כמה הזוי שזה נשמע אחרי 9 משחקים עם רשת נקייה הוא פשוט נראה שוער לא טוב, וביום שההגנה שלנו לא תתפקד יהיו פה כאוס, ההדיםות שלו מוזרות, חוסר בטחון, לא יוצא בחיים לכדורי גובה, משחק לאט, שוב מקוה שאני טועה אבל זה הרושם שלי ממנו, שוער נחמד אבל לא אחד שיכול לעמוד בשער שלנו

16 דקות לפני, Helly22 said:

לגבי טננבאום, מקווה שאני טועה אבל זה נראה שהוא לא לרמה, עם כמה הזוי שזה נשמע אחרי 9 משחקים עם רשת נקייה הוא פשוט נראה שוער לא טוב, וביום שההגנה שלנו לא תתפקד יהיו פה כאוס, ההדיםות שלו מוזרות, חוסר בטחון, לא יוצא בחיים לכדורי גובה, משחק לאט, שוב מקוה שאני טועה אבל זה הרושם שלי ממנו, שוער נחמד אבל לא אחד שיכול לעמוד בשער שלנו

קשה לא לגעת בכדור על כך הרבה זמן. 

עדיין לדעתי הוא טוב מהיווני