Jump to content

ציקו נגד רעננה

Armagedon

Recommended Posts

15 hours ago, Bloper said:

צריך להיות אהבל רציני כדי להגיד שגרלדאש לא שווה 800k מהמשחק השני שלו ראו שהביאו לפה מגן שלא עומד ליפול מדסה

עד סוף העונה הוא כבר יהיה מפלצ רציני

למה לדבר ככה מלוכלך?! 

החלטת נגד ק''ש בטוטו שהוא לא נופל מדסה על סמך מה?

הרי גם אחרי נגד בני יהודה הוא עדיין היה נראה נפילה הגנתית ולא שייך לתחום ההתקפי 

רק לפני כמה משחקים התחיל לתרום בהתקפה (ועושה את זה יפה) הגנתית אחרי הנפילה נגד בני יהודה הוא כבר עשה קפיצת מדרגה, מפה ועד 800 אלף יורו על זר?! לי זה נראה סתם מוגזם 

והלוואי ישתפר עוד ויראה שהוא שווה הרבה יותר מ5 מיליון יורו אבל אתה רואה דמיונות אם ראית את זה במשחק השני שלו

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפייר פליי מסתיים בקיץ. אם יש לך שחקן זר ששיחק פה, התאקלם והוכיח שהוא טוב, אין טעם להחליף אותו.

בסוף נוותר עליו ונביא איזה מאנה ונבכה על זה.

הסנקציות של הפייר פליי מסתיימות אבל תמיד נצטרך לעמוד בהוצאות הכספיות שמוכלות על כולם, כמו שאתה יודע אז בשביל מה אתה בכלל מעלה את הנקודה הזאת? 

בכלל מדהים בעיניי שאנשים כבר מדברים על מכירה של גלזר ובכלל רואים את הדולרים על הישראלים הכוכבים אבל רוצים לשרוף את הכסף על זר סבבה 

3 דקות לפני, Dr. Caligari said:

הסנקציות של הפייר פליי מסתיימות אבל תמיד נצטרך לעמוד בהוצאות הכספיות שמוכלות על כולם, כמו שאתה יודע אז בשביל מה אתה בכלל מעלה את הנקודה הזאת? 

בכלל מדהים בעיניי שאנשים כבר מדברים על מכירה של גלזר ובכלל רואים את הדולרים על הישראלים הכוכבים אבל רוצים לשרוף את הכסף על זר סבבה 

אם לא תשקיע עליו כסף, אז על מי כן?

אתה חושב ששחקנים מחכים רק לבוא לפה?

22 hours ago, gilgil28 said:

מה שצריך זה לפעול לביטול מגבלת הזרים

22 hours ago, Dr. Caligari said:

חחח בהצלחה 

חשבתי על זה קצת.

יש מצב שדווקא בגלל שקאדר הישראלים שלנו כ"כ איכותי וכולם צעירים, בעוד שנתיים-שלוש אחרי מגבלות הפייר-פליי נוכל לקנות בכל שנה ישראלי בכיר ולהיות מונופול על שחקנים ישראלים טובים. 
פחות זרים = קשה יותר באירופה, אבל גם פחות זרים = יותר קל בליגה

1 דקה לפני, gilgil28 said:

חשבתי על זה קצת.

יש מצב שדווקא בגלל שקאדר הישראלים שלנו כ"כ איכותי וכולם צעירים, בעוד שנתיים-שלוש אחרי מגבלות הפייר-פליי נוכל לקנות בכל שנה ישראלי בכיר ולהיות מונופול על שחקנים ישראלים טובים. 

אז אתה אומר שקבוצות אחרות יבינו את זה ויפעלו לביטול ההגבלה/ הגדלת המכסה?

5 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אז אתה אומר שקבוצות אחרות יבינו את זה ויפעלו לביטול ההגבלה/ הגדלת המכסה?

צריך ללכת הפוך על הפוך
ולהתנות השאלת שחקנים בתמיכה בביטול המגבלה

17 דקות לפני, gilgil28 said:

צריך ללכת הפוך על הפוך
ולהתנות השאלת שחקנים בתמיכה בביטול המגבלה

וואלה אני אוהב את הצורת חשיבה הזאת הלוואי ומכבי יעשו עוד מהלכים כאלה כמו אז עם ההגדלה ל6 זרים (למרות שספציפית זה מעצבן כי זה לא הגדיל את מספר הזרים בהרכב) 

עדיין צריך לשכלל את זה כי אם באמת יגדילו את מספר הזרים ל10 אז קבוצות כבר לא יספרו את ההשאלות שחקנים מהגדולות 

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

וואלה אני אוהב את הצורת חשיבה הזאת הלוואי ומכבי יעשו עוד מהלכים כאלה כמו אז עם ההגדלה ל6 זרים (למרות שספציפית זה מעצבן כי זה לא הגדיל את מספר הזרים בהרכב) 

עדיין צריך לשכלל את זה כי אם באמת יגדילו את מספר הזרים ל10 אז קבוצות כבר לא יספרו את ההשאלות שחקנים מהגדולות 

הקטנות תמיד ישמחו לקבל שחקן שקבוצה אחרת משלמת לו את המשכורת.

2 דקות לפני, הנדון said:

הקטנות תמיד ישמחו לקבל שחקן שקבוצה אחרת משלמת לו את המשכורת.

לא הפסיקו עם זה מאז חוק המושאלים? (אגב העברת חוקים.  אלונה ברקת,  השרמוטה הזאת, לשכנע אותה ומשם זה יהיה קל יותר) 

אני באמת לא מבין את אלה שנגד הגדלת הזרים.

איך הם לא רואים עד כמה הכדורגל שלנו ישתפר? כמה עיוורים וחסרי מושג הם?

חבל, זה יכול לעזור גם לקטנות וגם לגדולות.

4 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא הפסיקו עם זה מאז חוק המושאלים? (אגב העברת חוקים.  אלונה ברקת,  השרמוטה הזאת, לשכנע אותה ומשם זה יהיה קל יותר) 

נראה לי אחרי הכישלונות באירופה שחר ואלונה ישמחו לזה וסוף סוף הם הבינו מה אנחנו צועקים כבר שנים.

11 hours ago, dvirtop said:

יש ארבעה זרים מוכחים מעולים שמשחקים כל שבוע, ועוד שני סימני שאלה ביציע/ספסל.

במקרה שני הסימני שאלה הם החתמות מובהקות של איביץ, ככה שעדיין יש לי ציפיות מאד גדולות מהם.

אחרי סאבוריט וג'ראלדש אני לא אפסול את יאניוטיס בגלל התחלה חלשה, ואחרי אמדור אני לא אפסול את ניקוליץ' על זה שהעביר את השנה הראשונה במכבי ביציע/ספסל.

אני לא זוכר מתי היתה לנו קבוצת זרים כל כך איכותית.

באשכרה ועד לפני חודשיים שלוש- לא היה לי איך להגיב למי שטען את ההיפך בדיוק

2 hours ago, Dr. Caligari said:

לא יודע, בסה"כ הגבתי למכבייה שאני לא בטוח לגבי הנחרצות על הרכישה שלו במחיר כזה

אחי, ממתי הסכומים בתקשורת נכונים..? גם אחרי הרכישות והמכירות הם מסלפים/ סתם לא יודעים אז לפני ברור שאין להם מושג

2 hours ago, gilgil28 said:

חשבתי על זה קצת.

גם ללא הפייר פליי איזה מונופול בדיוק?

חיפה יכולה להציע לא פחות, אי אפשר לדעת מה יהיה עם חוגג, ב"ש במקרים מסויימים יכולה להציע סכומים דומים כששחקן יכול להעדיף הרכב שם על מלחמה על הסגל במכבי.

2 hours ago, gilgil28 said:

חשבתי על זה קצת.

אמת

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אני באמת לא מבין את אלה שנגד הגדלת הזרים.

איך הם לא רואים עד כמה הכדורגל שלנו ישתפר? כמה עיוורים וחסרי מושג הם?

חבל, זה יכול לעזור גם לקטנות וגם לגדולות.

זה התועלת האישית שלהם (רווח מקבוצות נוער שבבעלותם או דאגה לאחיין שרוצה להיות שחקן כדורגל ואין לו מספיק כישרון וטיפת אמביציה עמ"נ להתעלות על הזר הממוצע) לא איכפת להם בגרוש מהכדורגל הישראלי.

1 hour ago, הנדון said:

נראה לי אחרי הכישלונות באירופה שחר ואלונה ישמחו לזה וסוף סוף הם הבינו מה אנחנו צועקים כבר שנים.

חחח שחר עדיין חוגג עם האוהדים שלו את הניצחון ההירואי שעשו כשעפו לקבוצה שלא הגיעה לאירופית נגד 10 שחקנים (טעות שיפוט מטורפת שהייתה שייכת לשופט ישראלי)

תמיד אני מרגיש שהנושא הזה, של הגדלת מספר הזרים, הוא נאחס 

בכל פעם שאנחנו כקהל מתחילים לדון על הגדלת מספר הזרים מכבי מתדרדרת ברמה

תמיד עניין אותי לעשות ניסוי. לקחת סגל של נבחרת בינונית (להלן, נבחרת ישראל) ולפזר את כל השחקנים שלה בקבוצות גדולות באירופה (ברסה, יונייטד, באיירן וכו).
שנה שלמה, שלא ישחקו באף משחק רשמי, רק יתאמנו עם סגל שחקנים מהטופ העולמי. אחרי שנה להחזיר אותם לנבחרת - בכמה אתם חושבים שישתפרו?

43 דקות לפני, gilgil28 said:

תמיד עניין אותי לעשות ניסוי. לקחת סגל של נבחרת בינונית (להלן, נבחרת ישראל) ולפזר את כל השחקנים שלה בקבוצות גדולות באירופה (ברסה, יונייטד, באיירן וכו).
שנה שלמה, שלא ישחקו באף משחק רשמי, רק יתאמנו עם סגל שחקנים מהטופ העולמי. אחרי שנה להחזיר אותם לנבחרת - בכמה אתם חושבים שישתפרו?

בודדים מהם ישתפרו מאוד, רובם ירוויחו דברים מסויימים על חשבון דברים אחרים. ככה או ככה זה לא שתיהיה לך נבחרת אחרת אחרי שנה אחת ובלי נסיון במשחקים אמיתיים. 

תפזר את הנבחרת שלך עד גיל 13 במועדוני הפאר בארץ ואל תחזיר אותם עד הצבא, ניסוי יותר מעניין. 

אנחנו לא מעריכים מספיק את הבחור

ציקו שחקן ההתקפה הכי טוב בקבוצה,מבטיח לכם שהבלמים שמשחקים מולו משקשקים ומוטרדים בגללו