Jump to content

FM20

DeepSpace

Recommended Posts

לפני4 שעות , I promise said:

איזה טקטיקה אתם משתמשים ? 

אני תוך שלוש עונות עשיתי פעמיים אלופות ורבע גמר אירופית אבל לא מצליח לזכות באליפות בעונה של קמפיין אירופי , מרגיש שהסגל קצר מדי

יחסית דומה למה שיש באמיתי.

4 בהגנה, קשר אחורי, שני קשרי אמצע, שני ווינגרים וחלוץ.

לחץ בלתי פוסק והרבה בעיטות מרחוק של דור פרץ

לפני4 שעות , I promise said:

איזה טקטיקה אתם משתמשים ? 

אני תוך שלוש עונות עשיתי פעמיים אלופות ורבע גמר אירופית אבל לא מצליח לזכות באליפות בעונה של קמפיין אירופי , מרגיש שהסגל קצר מדי

בדרך כלל 4-1-2-3 לחץ בלתי פוסק. 

קשר אחורי, דינמי, ופליימייקר מתקדם. שני שחקני אגף וחלוץ לוחץ. 

באירופה נגד קבוצות טובות יותר אני משחק על התקפות מתפרצות שקולות או בונקר מוחלט, אבל רק מוסיף עוד קשר אחורי במקום דינמי.

לגבי הסגל, אתה חייב שיהיו לך שני הרכבים. לי יש הרכב לליגה והרכב לאירופה וככה כולם נשמרים בכושר טוב.

אם אתה ממש צריך זר נוסף ויש לך כבר 6 יש שיטה לעקוף את זה. עד ינואר אתה יכול לשחק עם הרישום כמה שבא לך ככה שאתה יכול להביא 7 זרים וכל משחק לרשום שש אחרים.

לי העונה יש כבר 8 זרים ואני כל הזמן מחליף ברישום. עוד מעט שני שחקנים זרים שהבאתי בהתחלה מקבלים אזרחות ואז אני כולם יוכלו לקבל רישום (אחרי חמש שנים רצופות בישראל זרים מקבלים אזרחות). 

אגב, עלי מוחמד באנקר אצלי בהרכב עם אזרחות.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

באירופה נגד קבוצות טובות יותר אני משחק על התקפות מתפרצות שקולות או בונקר מוחלט, אבל רק מוסיף עוד קשר אחורי במקום דינמי.

לגבי הסגל, אתה חייב שיהיו לך שני הרכבים. לי יש הרכב לליגה והרכב לאירופה וככה כולם נשמרים בכושר טוב.

אם אתה ממש צריך זר נוסף ויש לך כבר 6 יש שיטה לעקוף את זה. עד ינואר אתה יכול לשחק עם הרישום כמה שבא לך ככה שאתה יכול להביא 7 זרים וכל משחק לרשום שש אחרים.

לי העונה יש כבר 8 זרים ואני כל הזמן מחליף ברישום. עוד מעט שני שחקנים זרים שהבאתי בהתחלה מקבלים אזרחות ואז אני כולם יוכלו לקבל רישום (אחרי חמש שנים רצופות בישראל זרים מקבלים אזרחות). 

יש לך המלצות לזרים טובים שנה ראשונה? מחפש חלוץ

3 דקות לפני, zeudemort said:

יש לך המלצות לזרים טובים שנה ראשונה? מחפש חלוץ

תביא את שון וייסמן בהשאלה וכשיהיה לך כסף תוכל לקנות אותו במחיר סביר. הוא עד היום החלוץ הפותח שלי והוא נהדר. 

לגבי זרים תראה בהודעה הבאה שלי.

On 24.9.2020 at 00:25, מכביסט לעד said:

לא למכור. מכרתי אותו ביותר 5 מיליון עם אחוזים. 

בקשר למחליף אם אתה עדיין בעונה הראשונה יש שחקן בשם Pedro Chirivella מליברפול והוא מסיים חוזה. שחקן ענק. 

אם אתה רוצה יש גם שחקן צעיר וממש טוב (שחקן כנף) שמסיים חוזה בנוער של מארסיי גם בסוף העונה בשם Isaac lihadji (הוא כנראה לא ירצה לבוא בהתחלה, אז תחכה לאזור יוני יולי) .

שני זרים ממש טובים וצעירים. הקשר מליברפול בקיץ הקרוב מקבל אזרחות ועד היום הוא אדיר אצלי. 

תוכל למכור את גלזר/פרץ והכסף הזה להביא את וייסמן בגלל הפייר פליי. אגב, אצלי הוא כבר מזמן נגמר ויש לי 15 מיליון בתקציב העברות.

עוד טיפ לכולם, בתחילת כל עונה יש המון שחקנים צעירים שמסיימים חוזה. תביאו אותם בחינם ותשאילו אותם אם הם לא מספיק טובים.

במקרה הטוב מאוחר יותר הם ישתפרו ואם לא אז תוכלו למכור אותם ולהרוויח בלי שהפסדתם שקל. השקעה בטוחה.

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך זרים מקבלים אזרחות?

7 דקות לפני, I promise said:

איך זרים מקבלים אזרחות?

לפי המנג'ר אם שחקן זר משחק חמש שנים רצוף בישראל הוא יכול להירשם כישראלי. בגלל זה כדאי להחתים לפחות שני זרים צעירים וטובים על תחילת הקריירה כדי שבהמשך הם לא יחשבו כזרים.

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תביא את שון וייסמן בהשאלה וכשיהיה לך כסף תוכל לקנות אותו במחיר סביר. הוא עד היום החלוץ הפותח שלי והוא נהדר. 

לגבי זרים תראה בהודעה הבאה שלי.

ירדתי מאופציית וייסמן הם רוצים יותר מדי כסף(שכר מלא+325 אלף יורו כל חודש).

אני אחפש להביא חלוץ זר צעיר לעמדה הזאת שיהיה לי לליגה ובאירופה אני ארוץ שם עם יוני

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם אין לך ברירה אתה יכול לנסות לשכנע את גולדהאר לשלם על העסקה. בהתחלה עשיתי את זה כמה פעמים ולפעמים הוא היה מסכים.

יש לי ברירה, עכשיו אני מביא חלוץ בן 19 מריבר פלייט בהשאלה פלוס אופציה, מחכה לדוח סקאוט המלא כדי לראות אם שווה את זה אבל בנתיים הוא נראה כמו פרוספקט מצוין.

58 דקות לפני, zeudemort said:

ירדתי מאופציית וייסמן הם רוצים יותר מדי כסף(שכר מלא+325 אלף יורו כל חודש).

אני אחפש להביא חלוץ זר צעיר לעמדה הזאת שיהיה לי לליגה ובאירופה אני ארוץ שם עם יוני

אני הבאתי בעונה השנייה חלוץ ברזילאי בן 18 בשם Elias, אחלה חלוץ לליגה

לפני19 שעות , Rotiman said:

אני הבאתי בעונה השנייה חלוץ ברזילאי בן 18 בשם Elias, אחלה חלוץ לליגה

שי אליאס מתחזה לחלוץ ברזילאי כדי לקבל שכר?

לפני1 שעה , AvielMaccabi4 said:

פתחתי 4 שמירות ביומיים האחרונים וכולם התחרבנו, יש איזה שיטה לבניית טקטיקה? מנג'ר אחרון ששיחקתי בו היה 2015, הכל מסובך.

זה תלוי בקבוצה ובשחקנים שיש לך.

8 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

פתחתי שמירה עם גנואה, אחריי 15 מחזורים מצאתי את עצמי מקום 17. 

לדעתי תשחק 4-1-4-1 עם קשר אחורי. נגד הקבוצות הגדולות יותר הייתי מוסיף עוד קשר אחורי.

מישהו יודע למה שחקן אצלי סיים את החמש שנים ועדיין לא קיבל אזרחות? רשום שהוא ממתין לתעודה כמעט חודש. אם אני אשאיל אותו לחו״ל זה יהרוס את האזרחות לדעתכם?

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי תשחק 4-1-4-1 עם קשר אחורי. נגד הקבוצות הגדולות יותר הייתי מוסיף עוד קשר אחורי.

מישהו יודע למה שחקן אצלי סיים את החמש שנים ועדיין לא קיבל אזרחות? רשום שהוא ממתין לתעודה כמעט חודש. אם אני אשאיל אותו לחו״ל זה יהרוס את האזרחות לדעתכם?

אל תשאיל אותו, הוא אמור לקבל אחרי חודשיים עד חצי שנה גג

15 דקות לפני, Rotiman said:

אל תשאיל אותו, הוא אמור לקבל אחרי חודשיים עד חצי שנה גג

הבעיה שיש לי 6 זרים, אז הוא לא יראה דקות והוא לא מסכים לעבור לקבוצת בת. מעצבן.

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בדיוק המערך שלי, הבעיה היא שאני סופג שערים הזויים, כל שחקן התקפה הופך מולי לאמבפה וההתקפה אימפוטנטית. הבעיה כנאאה בהוראות.

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

זה בדיוק המערך שלי, הבעיה היא שאני סופג שערים הזויים, כל שחקן התקפה הופך מולי לאמבפה וההתקפה אימפוטנטית. הבעיה כנאאה בהוראות.

תבדוק את ההוראות באמת. אולי כדאי שתבקש שמירה יותר צמודה. אולי גם ההגנה שלך לא משהו.

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הבעיה שיש לי 6 זרים, אז הוא לא יראה דקות והוא לא מסכים לעבור לקבוצת בת. מעצבן.

אל תרשום אותו בקיץ, עד ינואר הוא כבר אמור לקבל אזרחות ואז תוכל לרשום אותו בינואר

8 דקות לפני, Rotiman said:

אל תרשום אותו בקיץ, עד ינואר הוא כבר אמור לקבל אזרחות ואז תוכל לרשום אותו בינואר

אני עכשיו בינואר (קניתי אותו בינואר), אז רק בקיץ הוא יוכל להירשם.

ב-FM19 אפשר היה לבחור ליגות ב-VIEWABLE ONLY והשחקנים היו אמיתיים.

ב-20 משום מה לא.

מה שכן, מצאתי אופציה להוסיף ליגות לאחר פתיחת הסייב.

מישהו התנסה בזה ויודע להגיד מה קורה מבחינת שחקנים? אמיתיים? מזויפים? חצי-חצי?

לפני8 שעות , אורלנדו בלוף said:

ב-FM19 אפשר היה לבחור ליגות ב-VIEWABLE ONLY והשחקנים היו אמיתיים.

ב-20 משום מה לא.

מה שכן, מצאתי אופציה להוסיף ליגות לאחר פתיחת הסייב.

מישהו התנסה בזה ויודע להגיד מה קורה מבחינת שחקנים? אמיתיים? מזויפים? חצי-חצי?

אמיתיים, זה קיים כבר כמה שנים.

הליגה שאתה מוסיף תתווסף בסוף העונה שאתה משחק בה