Jump to content

FM20

DeepSpace

Recommended Posts

58 דקות לפני, MR.Krabs said:

לגמרי טעות. 

התחלתי עם קלן. אעדכן.

השמות של הקבוצות אצלי עדיין בעברית, למישהו יש מושג למה?

אתה משחק עם מאגר נתונים בשם hebrew, זה מתרגם את השמות לעברית בלי קשר לשפת המשחק.

1 hour ago, סלבה said:

אתה משחק עם מאגר נתונים בשם hebrew, זה מתרגם את השמות לעברית בלי קשר לשפת המשחק.

תודה! 

מקווה שאזכור לתקן את זה בשמירה הבאה.

הציפיות היו לא לרדת ליגה.

זה המצב אחרי ינואר, היו לי כמה ספיגות שהרגשתי שתלויות בקשר אחורי, עמדה שהייתה קצת בעייתית אצלי, אז הבאתי את קטאדלי מלאציו.

שימו לב לכובשי השערים :)

image.thumb.png.db78de240d3daa2ec80f84e1e7bc9bc6.png

הבאתי את יוני ב1.5M$, בינואר הציעו לי 6.25M$. כמובן שלא שקלתי את זה אפילו.

הוא מעולה.

קניתי את המשחק בסופו של דבר.

אחרי כמה ניסויי כלים התחלתי עם ברשיה שמועמדת לירידה.

בגזרת הרכש הגיעו שני בלמים, ילד מארגנטינה ב2.3 מיליון שאמור להיות הבלם הטוב בסגל, ובלם נבחרת האיטי בחינם כגיבוי.

dQvFaKm.jpg

בחרתי ב5-3-2.

בהתחלה גם הקשר השמאלי עוד היה BBM, אבל היה קשה מאוד לייצר מצבים ככה ובניית ההתקפות שלי הייתה מאוד שקופה. שיניתי לMezzala התקפי, בנוסף לדיוטי התקפי יותר למגן באותו צד - ומאז זה נראה הרבה יותר טוב. 

ביארנסון דוחף למעלה כשאנחנו עם הכדור ומרווח שמאלה, המגן עוקף אותו על הקו ומשם מנסים להניע את הכדור לרחבה. 

כמעט כל התקפה עוברת דרך טונאלי.

2lRIPry.jpg

באלוטלי התחיל את העונה עם השעיה ל4 מחזורים, ואחריה נפצע ל4-6 שבועות.

החלוץ השני הכי טוב שלי, דונארומה, נפצע בזמן ההכנה לעונה לחצי שנה.

knWaPiE.jpg

86Sy8pr.jpg

7gPbqNv.jpg

eUL9rso.jpg

למרות זאת ריצה נהדרת בינתיים. ההגנה מאוד יציבה מההתחלה, הקבוצה מתגוננת מאוד צר עם קו הלחץ הנמוך ביותר שיש. היריבות מגיעות עד רחבת ה16 במספרים גדולים אבל מתקשות לייצר משם משהו ממשי.

ההתקפה משתפרת עם הזמן בזכות שינויים קטנים כמו אלה למעלה.

47 דקות לפני, Chris said:

קניתי את המשחק בסופו של דבר.

אחרי כמה ניסויי כלים התחלתי עם ברשיה שמועמדת לירידה.

בגזרת הרכש הגיעו שני בלמים, ילד מארגנטינה ב2.3 מיליון שאמור להיות הבלם הטוב בסגל, ובלם נבחרת האיטי בחינם כגיבוי.

dQvFaKm.jpg

בחרתי ב5-3-2.

בהתחלה גם הקשר השמאלי עוד היה BBM, אבל היה קשה מאוד לייצר מצבים ככה ובניית ההתקפות שלי הייתה מאוד שקופה. שיניתי לMezzala התקפי, בנוסף לדיוטי התקפי יותר למגן באותו צד - ומאז זה נראה הרבה יותר טוב. 

ביארנסון דוחף למעלה כשאנחנו עם הכדור ומרווח שמאלה, המגן עוקף אותו על הקו ומשם מנסים להניע את הכדור לרחבה. 

כמעט כל התקפה עוברת דרך טונאלי.

2lRIPry.jpg

באלוטלי התחיל את העונה עם השעיה ל4 מחזורים, ואחריה נפצע ל4-6 שבועות.

החלוץ השני הכי טוב שלי, דונארומה, נפצע בזמן ההכנה לעונה לחצי שנה.

knWaPiE.jpg

86Sy8pr.jpg

7gPbqNv.jpg

eUL9rso.jpg

למרות זאת הקבוצה רצה נהדר בינתיים. ההגנה מאוד יציבה מההתחלה, הקבוצה מתגוננת מאוד צר עם קו הלחץ הנמוך ביותר שיש. היריבות מגיעות עד רחבת ה16 במספרים גדולים אבל מתקשות לייצר משם משהו ממשי.

ההתקפה משתפרת עם הזמן בזכות שינויים קטנים כמו אלה למעלה.

איך אתה מגיע להבין נגיד שכל ההתקפות עוברות דרך טונלי?

אתה רואה את המשחק באורך מלא?

4 דקות לפני, Mentel said:

איך אתה מגיע להבין נגיד שכל ההתקפות עוברות דרך טונלי?

אתה רואה את המשחק באורך מלא?

comprehensive, ונתוני מסירות בזמן משחק. הוא מגיע לפעמים ל140 מסירות ו7 מסירות מפתח כשהמוסר הבא אחריו עם 70.

העברתי גם הרבה שמירות אחרות על extended. תלוי בסוג השמירה ומה אני מנסה להוציא ממנה.

056096688afbabe53cc9d0619c51cfe2.png

רצף נוראי, מלבד הניצחון המאוד מאוד מפתיע על שאלקה. סופגים המון, גולים שטותיים בעיקר.

למזלי הרבה מאוד נק' צברתי בתחילת העונה, אבל המקום בין 6 הראשונות מוטל בספק ענק.

e0a1c9cbee15f779c9fae9bef0ec6ace.png

לפחות בגביע הולך לנו חלק, יחסית:

66b94c6c9d055caaab33b49afc41b632.png

שיחקתי עם הטקטיקות בתקופת המשבר הזו, בסוף חזרתי למקורית שלי מתחילת העונה, ונראנו קצת יותר טוב.(שוב)

c6b712a12374ec96520f32a7b966e44f.png2429a38fed6e91ba5f97129566f247f6.png9316c8651cd96395a9e7c95e49cfc430.pngf369f5be874577b5b513218b716c5de5.png

במקור אני משחק על Higher defensive line, אבל ספגתי המון גולים בגלל זה והחלטתי להוריד לסטנדרט.

למישהו יש הצעות לשיפור?

On 10.4.2020 at 10:55, MR.Krabs said:

ברקסדייל, עלית ליגה בעונה הראשונה?

אני מתחיל להשתעמם מהנבחרת, אין לי אופציה אפילו למשחקי ידידות ועד סוף 2022 (אני ביולי 21) יש לי רק משחק ידידות אחד, נגד מלטה. למרות העלייה שלנו, אני לא מקבל יותר מדי הצעות (פרט לאחת מק''ש,סירבתי מזמן), הגשתי הרבה מועמדויות אבל לא הלך. 

מתלבט אם לפתוח שמירה חדשה כבר.

ביום של ההודעה הזו, בלילה.

1 hour ago, MR.Krabs said:

056096688afbabe53cc9d0619c51cfe2.png

רצף נוראי, מלבד הניצחון המאוד מאוד מפתיע על שאלקה. סופגים המון, גולים שטותיים בעיקר.

למזלי הרבה מאוד נק' צברתי בתחילת העונה, אבל המקום בין 6 הראשונות מוטל בספק ענק.

e0a1c9cbee15f779c9fae9bef0ec6ace.png

לפחות בגביע הולך לנו חלק, יחסית:

66b94c6c9d055caaab33b49afc41b632.png

שיחקתי עם הטקטיקות בתקופת המשבר הזו, בסוף חזרתי למקורית שלי מתחילת העונה, ונראנו קצת יותר טוב.(שוב)

c6b712a12374ec96520f32a7b966e44f.png2429a38fed6e91ba5f97129566f247f6.png9316c8651cd96395a9e7c95e49cfc430.pngf369f5be874577b5b513218b716c5de5.png

במקור אני משחק על Higher defensive line, אבל ספגתי המון גולים בגלל זה והחלטתי להוריד לסטנדרט.

למישהו יש הצעות לשיפור?

ממליץ על הטקטיקה של remInvincible FMSCOUT

מעולה, יוצרת הרבה מצבים וכיבושים ברמה גבוהה.

צירפתי לינק להורדה

להעתיק לתיקייה - Documents\Sports Interactive\Football Manager 2020\tactical_styles

אחרכך בטקטיקה יש אפשרות לטעון. וזהו.

https://gofile.io/?c=aZj6MX

2 hours ago, MR.Krabs said:

למישהו יש הצעות לשיפור?

אני חושב שחלק מההוראות שלך סותרות את עצמן.

מצד אחד יש לך מסירות על slightly shorter, play out of defence וקצב slightly lower. מצד שני אתה משחק עם SK, שני BPD, עם pass into space. מה הם אמורים לעשות?

בהגנה המערך נראה מאוד פגיע, אחרי איבוד כדור בהתקפה יש לך שני שחקנים ששמרו על עמדה הגנתית, הבלמים. כל השאר נשלחים מאוד גבוה במגרש בגלל הרולים שבחרת. בנוסף קו הלחץ הגבוה גם מונע מהם לחזור אחורה - כלומר זה או שאתה חוטף את הכדור בחזרה או שאכלת אותה.

זה לא בהכרח שלילי/חיובי, לכל טקטיקה יש נקודות תורפה, אבל אם אתה קבוצה יחסית קטנה וסופג הרבה, אלה דברים שהייתי שוקל.

הסקין הוא OPZ ELITE :)

1 hour ago, Chris said:

מצד אחד יש לך מסירות על slightly shorter, play out of defence וקצב slightly lower. מצד שני אתה משחק עם SK, שני BPD, עם pass into space. מה הם אמורים לעשות?

בהגנה המערך נראה מאוד פגיע, אחרי איבוד כדור בהתקפה יש לך שני שחקנים ששמרו על עמדה הגנתית, הבלמים. כל השאר נשלחים מאוד גבוה במגרש בגלל הרולים שבחרת. בנוסף קו הלחץ הגבוה גם מונע מהם לחזור אחורה - כלומר זה או שאתה חוטף את הכדור בחזרה או שאכלת אותה.

זה לא בהכרח שלילי/חיובי, לכל טקטיקה יש נקודות תורפה, אבל אם אתה קבוצה יחסית קטנה וסופג הרבה, אלה דברים שהייתי שוקל.

ממש חיפה של בלבול

יאללה להחתים את נטע להחזיק את האמצע

8 hours ago, Chris said:

:wubyellow3:

14 hours ago, Chris said:

שיניתי קצת את המערך והטקטיקה, לפי הניסויי כלים של הטרום עונה זה אמור לעבוד יפה. 

12 hours ago, מכביסט לעד said:

חח חרשת יפה

כן, אבל שמע... מה יש לעשות כבר

• 3 months later...
  • 3 weeks later...

שאלה למביני עניין...

האם יש גרסת מנג'ר טובה לאנדרואיד?

מעולם לא שיחקתי מנג'ר בסמארטפון

עד כמה יש הבדלים בין ה-PC לסמארטפון?