Jump to content

FM20

DeepSpace

Recommended Posts

On 4.4.2020 at 14:25, matis said:

פגרת המונדיאל (חורף בקאטר) זיינה אותי (צרפת לקחה שוב), חזרתי מגמגם ובאיירן עם 7 ניצחונות ברצף כולל ניצחון אצלי בבית, הפסד ראשון העונה בליגה

הפער צומצם ל4 נקודות

יש אליפות, יש אליפות

אחרי 10 רצופות של באיירן שטוטגארט עם האליפות השביעית בהסיטוריה

יש גם גמר גביע נגד באיירן וגמר ליגת אלופות נגד יונייטד

מריחים טרבל 

47 דקות לפני, Shahar_Mio said:

FM19 עולה כסף עכשיו? 

אישית לא יצא לי להתקל במשחק שבגלל ששיחררו גרסה חדשה שלו את הישנה התחילו לחלק.

סיימתי עונה שלמה עם בטיס, סיימנו מקום 4, אתלטיקו לקחו אליפות בפער נקודה מבארסה, ריאל סיימו מקום 3. 

לא ככ נהנתי, רוב העונה הייתה קלילה כזו והחל מינואר הייתה נסיגה מטורפת בגלל המכירה של פקיר (סירבתי להצעות של 45 מיליון דולר והוא ביקש לעזוב בגלל המועדונים שהציעו, ליברפול ודורטמונד.. בסוף נמכר לדורטמונד ב58.) זה היה כמה ימים לסגירת החלון ולא מצאתי מישהו במחיר נורמלי ומשכורת נורמלית ולא הבאתי מחליף.

בכל אופן סגרתי את השמירה והחלטתי ללכת על האתגר שאמרו פה, התחלתי מובטל עם התעודה הכי נחותה שיש והניסיון הכי גרוע. הגשתי מועמדות לשוויץ U21, ישראל U21, ספרד U21 וסנגל U23

כולן דחו אותי מלבד ישראל.

המטרה לעלות לאליפות אירופה, ואחרי הטורניר להתפטר בכל מקרה ולחפש הצעה מליגה לאומית או ליגת על, ומשם להתקדם עם המוניטין שייצבר.

5 דקות לפני, turgi said:

שי כפרה תעבור לאנגלית זה כואב לי בעיניים

האמת שכבר כמה ימים אני רוצה לעבור לאנגלית וכל פעם אומר שאעשה את זה תכף ושוכח, העברתי עכשיו.

עבדאללה חליל מקריית שמונה גולר גדול. 

6 דקות לפני, turgi said:

איך נחמני?

היה חלש מאוד מול הונגריה (ידידות) לפני המוק' אז ויתרתי עליו ואני פותח עם אייל אינברום (מלך שערים שלי) או עם חילאל, ואושר דוידה מחליף.

זה הסגל שלי:

image.thumb.png.e8decfe60375bb9dff158623eb339a2a.png

שמות ומפעלים נשארו בעברית :(

90 אחוז מהספיגות שלי זה ממצבים נייחים מה זה החרא הזה.

איך שחקן לא גבוה במיוחד עם 10 בהדינג ו11 בג'מפינג ריץ' מבקיע צמד על בלמים שקופצים איתו לאותו כדור? 

עוד מישהו פה אוכל גולים קלים מידי בנייחים? 

5 דקות לפני, Barksdale said:

90 אחוז מהספיגות שלי זה ממצבים נייחים מה זה החרא הזה.

איך שחקן לא גבוה במיוחד עם 10 בהדינג ו11 בג'מפינג ריץ' מבקיע צמד על בלמים שקופצים איתו לאותו כדור? 

עוד מישהו פה אוכל גולים קלים מידי בנייחים? 

תעשה אימונים של נייחים הגנתיים, אמור לעזור 

ניסוי כלים ראשון עם סושו תחילת עונה שלישית, פעם ראשונה רואה שני שחקנים עם ציון 10.

גרינווד וג'ונס פותחים עונה שניה כמושאלים אחרי עונת בכורה משוגעת, לג'ונס יש סעיף תמורת 22M, על גרינווד רצו 140 :(.

סרג'י גומז מדורטמונד הגיע בחינם ונעשו עוד כמה רכישות בינואר של העונה השנייה.

בנוסף יש לי כישרונות על בנוער ונרכשו עוד איזה עשרה צעירים שמיועדים להיות השלד בשנים הקרובות.

ההנהלה דורשת לא להחתים שחקנים מעל גיל 30 ושמים דגש על סגל צעיר (ממוצע הגיל בקבוצה הוא 21.9).

קבוצה מרגשת ואחת השמירות הכיפיות שיצא לי לשחק.

מי שרוצה לראות מאזן, העברות, סטטיסטיקות וכו' מוזמן לבקש.

aa.png

3 hours ago, Barksdale said:

ניסוי כלים ראשון עם סושו תחילת עונה שלישית, פעם ראשונה רואה שני שחקנים עם ציון 10.

גרינווד וג'ונס פותחים עונה שניה כמושאלים אחרי עונת בכורה משוגעת, לג'ונס יש סעיף תמורת 22M, על גרינווד רצו 140 :(.

סרג'י גומז מדורטמונד הגיע בחינם ונעשו עוד כמה רכישות בינואר של העונה השנייה.

בנוסף יש לי כישרונות על בנוער ונרכשו עוד איזה עשרה צעירים שמיועדים להיות השלד בשנים הקרובות.

ההנהלה דורשת לא להחתים שחקנים מעל גיל 30 ושמים דגש על סגל צעיר (ממוצע הגיל בקבוצה הוא 21.9).

קבוצה מרגשת ואחת השמירות הכיפיות שיצא לי לשחק.

מי שרוצה לראות מאזן, העברות, סטטיסטיקות וכו' מוזמן לבקש.

aa.png

אני אשמח לראות העברות וטקטיקה

נראה מעולה.

לגבי הנייחים, גם אני אכלתי המון מנייחים, עבדתי על זה וזה עזר מאוד. עכשיו כל קדם עונה וכמה פעמים בחודש אני דואג לעבודה על זה.

13 hours ago, MR.Krabs said:

אני אשמח לראות העברות וטקטיקה

נראה מעולה.

לגבי הנייחים, גם אני אכלתי המון מנייחים, עבדתי על זה וזה עזר מאוד. עכשיו כל קדם עונה וכמה פעמים בחודש אני דואג לעבודה על זה.

בבקשה אחי.

החלון של העונה עדיין בעיצומו אבל לא מאמין שישתנה משהו, אולי מגן שמאלי זול.

ברוב טיפשותי רכשתי ילד בן 15 ב9 מיליון שזה רוב התקציב שלי והברקזיט זיין אותי בהפתעה (שלושה אנגלים בקבוצה :doh:)  אז נאלצתי לשלוח להשאלה שני כישרונות ברזילאים שלי שיועדו לגיבוי.

tactics.png

transfer s1.png

transfers s2.png

transfers s3.png

7 hours ago, Barksdale said:

בבקשה אחי.

החלון של העונה עדיין בעיצומו אבל לא מאמין שישתנה משהו, אולי מגן שמאלי זול.

ברוב טיפשותי רכשתי ילד בן 15 ב9 מיליון שזה רוב התקציב שלי והברקזיט זיין אותי בהפתעה (שלושה אנגלים בקבוצה :doh:)  אז נאלצתי לשלוח להשאלה שני כישרונות ברזילאים שלי שיועדו לגיבוי.

tactics.png

transfer s1.png

transfers s2.png

transfers s3.png

נראה ממש טוב!

נשמע כמו שמירה הצגה

ברקסדייל, עלית ליגה בעונה הראשונה?

אני מתחיל להשתעמם מהנבחרת, אין לי אופציה אפילו למשחקי ידידות ועד סוף 2022 (אני ביולי 21) יש לי רק משחק ידידות אחד, נגד מלטה. למרות העלייה שלנו, אני לא מקבל יותר מדי הצעות (פרט לאחת מק''ש,סירבתי מזמן), הגשתי הרבה מועמדויות אבל לא הלך. 

מתלבט אם לפתוח שמירה חדשה כבר.

עשית טעות ענקית שהלכת לנבחרת, זה שיעמום טוטאלי וקשה מאוד להתקדם. עדיף ללכת לליגות נמוכות, הכי טוב באנגליה, גרמניה ואיטליה, גם הולנדית שנייה מגניבה, אבל זה יותר קבוצות ב' ולא יודע אם מציעים על ההתחלה.

On 10.4.2020 at 12:22, סלבה said:

עשית טעות ענקית שהלכת לנבחרת, זה שיעמום טוטאלי וקשה מאוד להתקדם. עדיף ללכת לליגות נמוכות, הכי טוב באנגליה, גרמניה ואיטליה, גם הולנדית שנייה מגניבה, אבל זה יותר קבוצות ב' ולא יודע אם מציעים על ההתחלה.

לגמרי טעות. 

התחלתי עם קלן. אעדכן.

השמות של הקבוצות אצלי עדיין בעברית, למישהו יש מושג למה?