Jump to content

FM20

DeepSpace

Recommended Posts

20 דקות לפני, חבסוס said:

מהלך שיווקי נהדר. אחרי שכולם יתמכרו, הם יקנו אחר כך את המשחק כי גם ככה אין מה לעשות וכבר התחלת קריירה, לא תמשיך?

גם ככה הכדורגל מושבת יכול להיות אדיר אם יביאו למאמנים/שחקנים לשחק אחד נגד השני במנג'ר. 

בני זונות. שנים לקח לי להיגמל מהחרא הזה ועכשיו באותו יום אני מקבל הודעה על חל"ת ועל מנג'ר חינם.

יש דרך להוריד את האדיטור הרגיל לא דרך סטים? 

2 hours ago, אם אין אני לי נמני said:

איך מורידים תמנג'ר ??? 

כנס לאתר של מנג'ר תרד קצת למטה ותראה אופציה הורדה בחינם לעוד 5 ימים. אם יש לך steam מותקן, אז אתה פשוט יכול להוריד ואם אין לך, אז תתקין (תלחץ שאין לך והם פשוט יתנו לך להוריד דרכם) ואחרי שהתקנ תוריד. 

די פשוט וההורדה מהירה יחסית.

מה הליגות האהובות עליכם?

לפני שאולימפיאקוס נפלו הייתי אוהב לקחת את הקבוצות הבינוניות ביוו, הייתה לי שמירה אגדית עם פאוק כשנאתכו שיחק שם.

חרשתי על האמ אמא של צ'מפיונשיפ-ליגה שלישית באנגליה.

מתעב את הליגה הישראלית, באופן מסורתי אני חונך את המנג'ר עם מכבי אבל נמאס לי מהר מאוד כי זה פשוט קל מדי.

חשבתי לקחת קבוצה ב-MLS ולהבין סופסוף מה הולך שם עם הדראפט, שוק ההעברות וכו'. מישהו ניסה?

On 20.3.2020 at 11:10, מכביסט לעד said:

כנס לאתר של מנג'ר תרד קצת למטה ותראה אופציה הורדה בחינם לעוד 5 ימים. אם יש לך steam מותקן, אז אתה פשוט יכול להוריד ואם אין לך, אז תתקין (תלחץ שאין לך והם פשוט יתנו לך להוריד דרכם) ואחרי שהתקנ תוריד. 

די פשוט וההורדה מהירה יחסית.

עוד חמישה ימים צריך לשלם כאילו?

38 דקות לפני, Mentel said:

עוד חמישה ימים צריך לשלם כאילו?

הם עשו את זה עד יום מסויים (אני חושב שעד רביעי הקרוב) פתוח לכולם. מי שרוצה לקנות אחרי זה ישמור לו את הקריירה שהוא כבר התחיל.

On 21.3.2020 at 14:46, אדביסי said:

מה הליגות האהובות עליכם?

לפני שאולימפיאקוס נפלו הייתי אוהב לקחת את הקבוצות הבינוניות ביוו, הייתה לי שמירה אגדית עם פאוק כשנאתכו שיחק שם.

מתעב את הליגה הישראלית, באופן מסורתי אני חונך את המנג'ר עם מכבי אבל נמאס לי מהר מאוד כי זה פשוט קל מדי.

חשבתי לקחת קבוצה ב-MLS ולהבין סופסוף מה הולך שם עם הדראפט, שוק ההעברות וכו'. מישהו ניסה?

MLS זה נחמד אבל אתה צריך עורך דין ורואה חשבון צמודים כדי לנהל את העסק טוב. מלא חוקים בתוך חוקים ומכסות, קצת כמו NBA רק יותר שחקנים.

נסה ליגה בלגית, ברזילאית או רוסית. גם גרמנית שנייה קטלנית.

13 hours ago, מכביסט לעד said:

הם עשו את זה עד יום מסויים (אני חושב שעד רביעי הקרוב) פתוח לכולם. מי שרוצה לקנות אחרי זה ישמור לו את הקריירה שהוא כבר התחיל.

אתמול הודיעו שהאריכו את החינם בעוד שבוע

מה הליגות האהובות עליכם?

אולי ליגה הולנדית (לא את הגדולות) או איטלקית שניה יכול להיות מעניין

מה הליגות האהובות עליכם?

הייתה לי שמירה עם זוולה בfm19 שלקח לי 3 עונות לקחת אליפות (בשיניים, נקודה מעל אייאקס) ו5 עונות כדי להגיע לבתים בצמפיונס. בעונה 6 הגעתי לרבע גמר ויובה זרקו אותי בבושת פנים ואז הפסקתי, היה כבר מייגע.

ב20 אני עונה 4 עם סקציה נס ציונה ונהנה, אבל כנראה שאפתח שמירה חדשה בקרוב (מתלבט בין ליגה בלגית/סקוטית/יוונית)

הmls לא כיפית כי ייקח לך 4 עונות רק להבין מה קורה שם בכלל. 

7 hours ago, Mike said:

אתמול הודיעו שהאריכו את החינם בעוד שבוע

לא מאמין. עשיתי שטויות בקריירה היום, כי ידעתי שסוגרים אותו מחר ואין מה לתכנן את העונה הבאה. יצאתי דביל.

1 hour ago, Mentel said:

איזה מסובך הפכו את המשחק,

קשה ליצלהבין את כל השברים שצריך לעשות.

אפילו איך מחפשים שחקנים לקניה.

לא קשה במיוחד.

לך לסקאוטינג, אחרי זה חיפוש, ואז תבחר איזו עמדה אתה רוצה, שווי, חלון העברות/השאלות, סיום חוזה וכו... 

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא קשה במיוחד.

לך לסקאוטינג, אחרי זה חיפוש, ואז תבחר איזו עמדה אתה רוצה, שווי, חלון העברות/השאלות, סיום חוזה וכו... 

לא חייב דרך הסקאוטינג

יש אופציה ללחוץ F5 ומשם לעשות סינון עד רמת הפרט הכי קטן של מה שאתה מחפש.

8 hours ago, MR.Krabs said:

לא חייב דרך הסקאוטינג

יש אופציה ללחוץ F5 ומשם לעשות סינון עד רמת הפרט הכי קטן של מה שאתה מחפש.

וואלה? לא הכרתי. אנסה את זה.