Jump to content

אילון אלמוג

itanar

Recommended Posts

4 דקות לפני, Adir12 said:

לא חושב שהוא צריך להישאר. הוא ואנחנו צריכים שהוא יצא לאירופה ונרוויח עליו כסף.

כמה כבר נרוויח עליו בשנת חוזה? בסוף הוא יעזוב אותנו בחינם כמו דסה.

10 דקות לפני, Adir12 said:

לא חושב שהוא צריך להישאר. הוא ואנחנו צריכים שהוא יצא לאירופה ונרוויח עליו כסף.

בגדול אני מסכים.

בקיץ הוא בשנת חוזה אחרי שנה בלי כדורגל, אתה חושב שנראה עליו כסף?

2 hours ago, turgi said:

בגדול אני מסכים.

בקיץ הוא בשנת חוזה אחרי שנה בלי כדורגל, אתה חושב שנראה עליו כסף?

לראות עליו כסף אנחנו נראה, השאלה כמה נדרוש ואם זה יהיה סכום ריאלי.

אני חושב שכבר עכשיו הוא מרוויח בסביבות 250-300 אלף דולר, זה אומר שבשביל להאריך חוזה אתה תצטרך לתת לו 400-450 אלף דולר. אתה חושב שהוא שווה את הסכום הזה?

20 דקות לפני, Adir12 said:

לראות עליו כסף אנחנו נראה, השאלה כמה נדרוש ואם זה יהיה סכום ריאלי.

אני חושב שכבר עכשיו הוא מרוויח בסביבות 250-300 אלף דולר, זה אומר שבשביל להאריך חוזה אתה תצטרך לתת לו 400-450 אלף דולר. אתה חושב שהוא שווה את הסכום הזה?

שווה לתת לו חוזה ארוך של 350-400 אלף דולר בלי סעיף שחרור. 

אנחנו חייבים לשמור על הישראלים הטובים אצלינו ולא לאבד אותם בחינם/בכלום כסף.

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שווה לתת לו חוזה ארוך של 350-400 אלף דולר בלי סעיף שחרור. 

אנחנו חייבים לשמור על הישראלים הטובים אצלינו ולא לאבד אותם בחינם/בכלום כסף.

בשביל 350 הוא לא יישאר כי אלה סכומים שהוא יכול להרוויח גם בחו"ל, ואם נכונה ההצעה שהייתה לו מרוסיה אז בקלות הוא יכול לקבל את המשכורת הזאת.

לא הבנתי, אתה חושב שאם תתן לו חוזה של 400-450 אתה תצליח למכור אותו ב4-5 מיליון יורו?איך עובד בדיוק החישוב שלך?

11 דקות לפני, Adir12 said:

בשביל 350 הוא לא יישאר כי אלה סכומים שהוא יכול להרוויח גם בחו"ל, ואם נכונה ההצעה שהייתה לו מרוסיה אז בקלות הוא יכול לקבל את המשכורת הזאת.

לא הבנתי, אתה חושב שאם תתן לו חוזה של 400-450 אתה תצליח למכור אותו ב4-5 מיליון יורו?איך עובד בדיוק החישוב שלך?

לא. אני חושב שצריך להאריך לו חוזה כי הוא אחד השחקנים הטובים בליגה וצריך לשמור אותו אצלינו.

במידה ותגיע הצעה של 2.5 מיליון ומעלה אפשר למכור אותו, אבל בשנת חוזה קשה לי להאמין שזה יקרה. במיוחד אחרי שהוא נפצע וכנראה לא ישחק עוד הרבה העונה.

אני מאמין שכרגע התקרת שכר הלא רשמית במכבי היא 400 אלף

(בעידן ג'ורדי זה היה הבייסיק, עד היום שויינפלד על שכר כזה) ודור פרץ כן ראוי להיות משתכר בכיר במכבי.  

כמה שנים קדימה גלזר חתום?
ברור שצריך להאריך גם לדור פרץ, אם נקבל עליו הצעה ראויה חד משמעית למכור אבל בשביל לקבל הצעה ראויה צריך שהוא יהיה מעוגן אצלינו בחוזה ארוך טווח בלי סעיף/ עם סעיף גבוה.
לא נקבל הצעה? יש לנו בסגל את ה50:50 הכי טוב בליגה.

4 דקות לפני, Mario said:

ברור שצריך להאריך גם לדור פרץ, אם נקבל עליו הצעה ראויה חד משמעית למכור אבל בשביל לקבל הצעה ראויה צריך שהוא יהיה מעוגן אצלינו בחוזה ארוך טווח בלי סעיף/ עם סעיף גבוה.

נראה לי 3

לא ראיתי את שניהם מספיק כדי לתת דעה באמת מוצקה, אבל אני הולך עם איילון.
המשחק בלי כדור של חוזז עומד ממש בעוכריו, יכול להיות שזה בגלל שהוא לא שחקן קבוע במכבי ואין לו את המקום והתפקיד הקבוע שלו אבל זה נראה כאילו אם הכדור לא אצלו אין לו מושג מה לעשות

17 דקות לפני, eran_7 said:

התקרת זכוכית של אלמוג יותר גבוהה לדעתי

המונח "תקרת זכוכית" לא שייך בהקשר הזה 

אתה יכול להגיד לדוגמא שהתקרת זכוכית של ערבי בשוק העבודה יותר גבוהה משל אתיופי. 

11 דקות לפני, קאוביין said:

המונח "תקרת זכוכית" לא שייך בהקשר הזה 

אתה יכול להגיד לדוגמא שהתקרת זכוכית של ערבי בשוק העבודה יותר גבוהה משל אתיופי. 

כן, הכוונה לפוטנציאל.

קורא יותר מדי אתרי זבל

1 hour ago, Mario said:

באמת פרץ 50:50 הכי טוב בליגה? אני חושב שהעמדה הזאת עושה לו עוול והוא צריך להיות קשר אחורי כי שם הוא נראה הכי טוב. בגלל אילוצי הרכב דחפו אותו ל50-50 ושם בעונה שעברה הוא נראה מעולה אבל זה לא התפקיד שהוא הכי טוב בו וראינו את זה העונה.

אם תשים את גלזר ב50:50 גם הוא ייראה הרבה פחות טוב. שניהם שחקני 6.

אני מאמין שפרץ רוצה לצאת לאירופה וזה יתרום לנו בפן הכלכלי. אם ירצה להישאר בחוזה ארוך טווח של 350-400 אז ברכה ושיתחרה עם גלזר על עמדת ה6.

19 דקות לפני, Adir12 said:

באמת פרץ 50:50 הכי טוב בליגה? אני חושב שהעמדה הזאת עושה לו עוול והוא צריך להיות קשר אחורי כי שם הוא נראה הכי טוב. בגלל אילוצי הרכב דחפו אותו ל50-50 ושם בעונה שעברה הוא נראה מעולה אבל זה לא התפקיד שהוא הכי טוב בו וראינו את זה העונה.

אם תשים את גלזר ב50:50 גם הוא ייראה הרבה פחות טוב. שניהם שחקני 6.

אני מאמין שפרץ רוצה לצאת לאירופה וזה יתרום לנו בפן הכלכלי. אם ירצה להישאר בחוזה ארוך טווח של 350-400 אז ברכה ושיתחרה עם גלזר על עמדת ה6.

זה נכון. אבל גלזר 6 טוב יותר ואם רוצים להנות מהיתרונות המסויימים של דור, אז מנוס מהצבתו כ50. 

א. לדעתי גלזר 6 טוב ממנו בהרבה, ו50:50 פחות טוב ממנו בהרבה (למרות שיש לו עוד לאן לצמוח ואם הוא ירצה מאמין בו שיצליח ללמוד גם את ה50:50 ולהיות בו מצוין)
לדור פרץ יש יכולות הגנתיות מעולות, מסירה קדימה מעולה ויכולת ניהול משחק ברמה יחסית גבוה, וכמובן הצטרפות מקו שני שזה לדעתי גם אחד מהחוזקות הגדולות שלו.
ראינו את זה מתבטא ב8 שערים מעמדת ה50:50 (האחרון שאני זוכר ממנו מספרים כאלו מהעמדה הזו - ויכול להיות שאני טועה- זה אחד ערן זהבי עם 10 גולים משם בדאבל של הפועל), גם בנבחרת תופקד בעמדה הזו ונתן הופעות מעולות וגם גול ובישול (אולי יותר מאחד?).

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה נכון. אבל גלזר 6 טוב יותר ואם רוצים להנות מהיתרונות המסויימים של דור, אז מנוס מהצבתו כ50. 

אם גולסה כשיר אני מעדיף אותו על דור ב50-50 בקלות. 

לא בטוח כמה גלזר 6 טוב יותר. גלזר נמצא כרגע בכושר מעולה ולא צריך להזיז אותו משם, אבל דור נתן שם המון משחקים גדולים .לדעתי אם הוא מכוון לאירופה אז בעמדת 6 הוא יכול להגיע רחוק יותר מה50-50.