Jump to content

אילון אלמוג

itanar

Recommended Posts

יכול להיות שאתה צודק לגבי גולסה, למרות שאני ממש לא בטוח.
ובכל אופן לא רציני לספור אותו בעיני בתחרות מי הטוב בארץ, מאז שעזב את חיפה אין לו עונה אחת מלאה ובשלוש עונות שהוא במכבי יש לו כמות דקות שפרץ משחק בעונה וחצי.

1 hour ago, Adir12 said:

אם גולסה כשיר אני מעדיף אותו על דור ב50-50 בקלות. 

לא בטוח כמה גלזר 6 טוב יותר. גלזר נמצא כרגע בכושר מעולה ולא צריך להזיז אותו משם, אבל דור נתן שם המון משחקים גדולים .לדעתי אם הוא מכוון לאירופה אז בעמדת 6 הוא יכול להגיע רחוק יותר מה50-50.

תאורטית זה נכון. אבל גולסה כשיר זאת פנטזיה.

בקשר למספר 6, גלזר הוא ממש שובר שיוויון בליגה ומול פרץ עולה בכל הפרמטרים החשובים ל6- מחוייבות הגנתית אמיתית, ריכוז, אומץ לשים את הרגל בכל תאקל, האהבה לעשות הגנה.

לדור פרץ יש אספירציות אחרות, כך לפחות אני מרגיש. הוא לא סלע, הוא לא בטון. כ6.

גולסה מקסימום יכול להיות סופר סאב מהספסל דקה 65 כזה בשביל להניע שוב את המשחק. לא מאמין שהוא יכול לשרוד סיבוב שלם בהרכב.

החוזה שלו צריך להיבחן לפי כמה הוא יצליח להישאר כשיר העונה אם יפצע שוב לתקופה ארוכה נצטרך להיפרד כידידים אם יצליח לשמור על כשירות עד סוף העונה חוזה לשנתיים גג.

אם גולסה מצליח לשרוד בלי פציעות רציניות עד סוף העונה וכמובן תרומה מקצועית, אז צריך להציע לו חוזה חדש של שנה שנתיים אם אופצייה להאריך אותו.

3 hours ago, המכבייה said:

מי מוכשר יותר לדעתכם? איילון או חוזז?

זה הרבה יותר מנתונים פיזיים, אילון אלמוג בפער. הוא יכול וצריך לשחק בעתיד בקבוצה אירופאית טובה, אולי מרכז טבלה בליגה בכירה, או לכל הפחות להגיע לרמת טל בן חיים. אם חוזז אי פעם משחק בליגה שהיא לא ישראל/קפריסין/משהו בסגנון הלסת שלי תישמט, וגם בליגות הללו אני לא רואה אותו הופך לאחד הכוכבים הגדולים בליגה. הוא כבר בן 23, לא מראה שהוא איזה כוכב, אצילי בגילו לצורך העניין ניקנק את הליגה.

3 דקות לפני, סלבה said:

זה הרבה יותר מנתונים פיזיים, אילון אלמוג בפער. הוא יכול וצריך לשחק בעתיד בקבוצה אירופאית טובה, אולי מרכז טבלה בליגה בכירה, או לכל הפחות להגיע לרמת טל בן חיים. אם חוזז אי פעם משחק בליגה שהיא לא ישראל/קפריסין/משהו בסגנון הלסת שלי תישמט, וגם בליגות הללו אני לא רואה אותו הופך לאחד הכוכבים הגדולים בליגה. הוא כבר בן 23, לא מראה שהוא איזה כוכב, אצילי בגילו לצורך העניין ניקנק את הליגה.

מעניין. 

28 דקות לפני, סלבה said:

ניקנק חחחחח

איזה סלבה זה

בגדול אתה צודק בהשוואה בניהם למרות שכן יש שחקנים שפרצו בגיל מאוחר

3 hours ago, Adir12 said:

אם גולסה כשיר אני מעדיף אותו על דור ב50-50 בקלות. 

לא בטוח כמה גלזר 6 טוב יותר. גלזר נמצא כרגע בכושר מעולה ולא צריך להזיז אותו משם, אבל דור נתן שם המון משחקים גדולים .לדעתי אם הוא מכוון לאירופה אז בעמדת 6 הוא יכול להגיע רחוק יותר מה50-50.

זה + העובדה שחוזז צריך לראות המון מכון כושר בתקופה הקרובה

ובונים אחלה סגל לשנים הבאות

איילון גם צריך להתחיל לראות מגרש במיוחד העונה שיכולה להיות עונת מפתח וציון דרך בשבילו

כיף שהאריך..הבא בתור זה קארצב בתקווה רבה

1 hour ago, yellow_blood said:

ניקנק חחחחח

איזה סלבה זה

צריך לנקנק את יענק'ל השרמוט

11 hours ago, Adir12 said:

לראות עליו כסף אנחנו נראה, השאלה כמה נדרוש ואם זה יהיה סכום ריאלי.

אני חושב שכבר עכשיו הוא מרוויח בסביבות 250-300 אלף דולר, זה אומר שבשביל להאריך חוזה אתה תצטרך לתת לו 400-450 אלף דולר. אתה חושב שהוא שווה את הסכום הזה?

אני לא בטוח לגבי השכר.

בכל מקרה, כל עוד יש פה הגבלת זרים אני מעדיף להאריך לו חוזה.

3 hours ago, yellow_blood said:

ניקנק חחחחח

איזה סלבה זה

מילה אנדרייטד, על כל צורותיה. לא ברור למה נעלמה מהמפה.

אם איילון גדל במכבי פ"ת וסולומון אצלנו, הוא היום בשחטאר וסולומון חותם ל5 שנים על הארכת חוזה. 

מאמין שגם הרמה שלו יותר גבוהה ממנו (רק שהוא קיבל פחות דק ליגה להראות את זה). 

אלמוג צעיר יותר,כמעט ב3 שנים וזה מאוד משמעותי כי כרגע מהמעט שראיתי משניהם הוא הרבה יותר בשל לקבוצת בוגרים מאשר מתן,בעיקר בהיבט הפיזי.

בנוסף הוא נראה טכני יותר בכל מה שקשור לעצירת כדור או דריבל.

מה גם שכמה שאורי אוזן הוא לפעמים זיין שכל גדול,הוא אימן את שועה,סולומון ואלמוג והוא טוען שהשלישי הוא המוכשר ביותר או לפחות שווה לסולומון.

אז ככה שאני לפחות הרבה יותר בונה על אלמוג למרות שלפעמים המהירות של מתן כן מלהיבה 

לא זוכר שששמעתי את אוזן אומר את מה שאמרת לגבי אלמוג, דווקא כן זוכר שהוא אמר שאלמוג מוכשר יותר ומוכן יותר להצלחה מנטלית משועה אבל שאין מה להשוות אותו למנור כי מנור שחקן באמת מיוחד בכל קנה מידה.
אם אילון אלמוג ברמה של מנור סולומון והוא עוד לא ראה הרכב בשום קבוצה בארץ חוץ מחצי עונה בחדרה זה פאלטה של מכבי בעיני.

1 hour ago, Mario said:

לא זוכר שששמעתי את אוזן אומר את מה שאמרת לגבי אלמוג, דווקא כן זוכר שהוא אמר שאלמוג מוכשר יותר ומוכן יותר להצלחה מנטלית משועה אבל שאין מה להשוות אותו למנור כי מנור שחקן באמת מיוחד בכל קנה מידה.
אם אילון אלמוג ברמה של מנור סולומון והוא עוד לא ראה הרכב בשום קבוצה בארץ חוץ מחצי עונה בחדרה זה פאלטה של מכבי בעיני.

יש מצב טוב שאתה מדוייק ממני

אני בעיקר מסתמך על זה שהוא אמר יותר מפעם אחת שהוא המוכשר בשנתון שלו.יכול להיות בלי מנור

לגבי דקות המשחק המועטות שלו לזה באמת אין לי הסבר,אבל אני זוכר שגם סולומון לא היה מולחם להרכב בקבוצה שירדה ליגה ככה שזה הזוי לא פחות וכנראה מעיד על הכלל ושועה היה יוצא דופן אצל אבוקסיס

ב17/18 הם לדעתי סיימו בחלק העליון של הפלייאוף התחתון והוא היה לגמרי מולחם להרכב, והוא היה בן 18.
עונה שעברה הוא עבר בינואר לשחטאר  ושיחק עד שעבר בכל המשחקים שהם שיחקו בליגה.

19 hours ago, המכבייה said:

חד משמעית איילון אלמוג. פגשתי אותו לפני שבוע במספרה, הבנאדם מפלצת פיזית. הוא בנוי לאירופה.

אם אני צריך להמר אז איילון אלמוג יעשה קריירה יפה באירופה וחוזז יהיה שחקן ליגת על לגיטימי.

19 hours ago, המכבייה said:

הם רחוקים מאוד אחד מהשני באיך שהם משחקים לא יודע כמה ההשוואה הוגנת, מתן מהיר יותר(לדעתי אחד המהירים בליגה) אבל אין לו בעיטה מספיק טובה, אם הוא ישחק אתם תראו אותו שורף מגנים ועם סבוריט איתו אז בכלל הכניסות לרחבה שלהם יחד יהיו הצגה, מצד שני אלמוג הרבה יותר "חלוץ" ממנו ומחפש את השער יותר. 

אתה צודק.אלמוג הוא היחיד מהשלושה שלא ראה דשא באופן רציף בליגת העל

ההחלטה היא של מכבי והפועל חדרה,לא יודע מה לחשוב על זה.אני חושב שפשוט אסמוך על המערכת במקרה הזה כמו בכל דבר

14 hours ago, OB_MTA said:

זה + העובדה שחוזז צריך לראות המון מכון כושר בתקופה הקרובה

ובונים אחלה סגל לשנים הבאות

איילון גם צריך להתחיל לראות מגרש במיוחד העונה שיכולה להיות עונת מפתח וציון דרך בשבילו

כיף שהאריך..הבא בתור זה קארצב בתקווה רבה

הלוואי וכל השחקנים במכבי היו במכון כושר כמו שמתן הולך. 

17 דקות לפני, Almogl said:

אתה צודק.אלמוג הוא היחיד מהשלושה שלא ראה דשא באופן רציף בליגת העל

ההחלטה היא של מכבי והפועל חדרה,לא יודע מה לחשוב על זה.אני חושב שפשוט אסמוך על המערכת במקרה הזה כמו בכל דבר

אני איתך גבר.
אני לא חושב שעושים איתו טעות כי אני פשוט לא יודע מספיק כדי להכריע בעניין הזה. 
אמרתי שבהנחה שהוא באותה רמה של מנור (זו רמה גבוהה מאוד) הוא היה צריך לשחק יותר.

סומך לגמרי על המועדון שגידל אחוז מטורף מהשחקנים שלו ומשחקני הליגה שיודע לטפח ולטפל בשחקנים צעירים. לא הייתי רוצה שמה שקורה עם שועה לצורך העניין היה קורה עם אלמוג, ולא רק בקטע המנטלי ששועה מצטייר כאחד השחקנים המטומטמים ששיחקו פה.