Jump to content

מכירת כרטיסים לרעננה (במושבה שבת 17:30)

Recommended Posts

4 דקות לפני, yellow_blood said:

כושלאחותם השרמוטה, בזה אין ספק.

מבאס שמכבי משתפת איתם פעולה בדברים האלה.

אבל לפי השמועות וממה שרשמו פה כמה פעמים כנראה זאת השנה האחרונה איתם.

לפי ההנהלה זה לא נראה שיפסיקו לעבוד איתם

10 דקות לפני, Double said:

לפי ההנהלה זה לא נראה שיפסיקו לעבוד איתם

הפסקתי להקשיב אחרי 2 וחצי דקות... הוא פשוט מתגונן בתשובות שלו ולא מתייחס לבעיות עצמן

דוחפים את כולם לעבוד דרך האינטרנט ולתת כלים וירטואלים שלאוהדים יהיה נוח לשחזר סיסמה וכו בשרות עצמי, כל הכבוד, אבל למה לדחוף עמלה הזויה על השרותים האלה בזמן שלעסק עצמו זה חוסך כסף? 

אין אף אחד בכנסת שזה מעניין אותו ויוביל חקיקה בנושא, למכבי כנראה שלא אכפת כי הם בכלל לא מתייחסים למחיר העמלה, ואנחנו בינתיים לקוחות שבויים שמשלמים 11 שקלים עמלה כל משחק חוץ כדי שלא נצטרך לנסוע לאמצע תל אביב לקנות כרטיס באזור הכי פקוק ונטול חניה בארץ / לא נעמוד שעות בתור בקופות ביום המשחק.

2019-2020, הכל דיגיטלי וממוחשב, ואנחנו משלמים עמלה על משהו שאמור להיות ברירת מחדל בטכנולוגיה של היום... את העמלות צריך לחייב את מי שבא לקנות בלאן או בקופות וגורם להם להחזיק עובדים בשכר, לא את אלה שקונים אונליין

2 hours ago, yellow_blood said:

מסכים ורשמתי שגובה העמלה מוגזם, ברור ש-11 שקל לכרטיס שעולה 60 זאת גניבה.

גם 2 עמלות זה מיותר וסוג של גניבה. ממה שהבנתי פעם אז ההיגיון שלהם מאחורי זה הוא כזה:

העמלה הראשונית והבסיסית זאת בעצם עמלת מכירה מוקדמת, עצם זה שאתה מבטיח את המקום שלך מראש ולא מסתכן בזה שלא יהיו כרטיסים + לא עומד בתור לקניית כרטיס באצטדיון - על זה העמלה.

העמלה השניה זאת עמלת אינטרנט/הזמנה טלפונית שבעצם האקסטרה עמלה שאתה מוסיף זה שלא הטרחת את עצמך לדלפק בדיזנגוף ועשית את ההזמנה בלי להגיע אליהם אם זה באתר או אם זה טלפונית.

כושלאחותם השרמוטה, בזה אין ספק.

מבאס שמכבי משתפת איתם פעולה בדברים האלה.

אבל לפי השמועות וממה שרשמו פה כמה פעמים כנראה זאת השנה האחרונה איתם.

1. מכירה מוקדמת? המכירה פתוחה לכולם, אין שום דבר מוקדם בה. תמו הימים שהיית צריך להגיע לקופות ב11 שעות לפני המשחק כדי להבטיח כרטיס לפני למעלה מעשור. 

2. עמלת אינטרנט? אם הם היו סוגרים את המוקדים הטלפוניים ולא היו פותחים את הדלפק בדיזינגוף, היה נחסך להם כוח עבודה יקר מאוד.

לפי ההיגיון הזה, הם אמורים לעודד אנשים לקנות באינטרנט, ולא רק שהם צריכים להוריד את העמלה הבזויה הזאת, אלא למכור את הכרטיס בזול יותר / לתת בונוס לקנייה האינטרנטית הבאה. וככה שני הצדדים מרוויחים.

27 דקות לפני, Coolio said:

1. מכירה מוקדמת? המכירה פתוחה לכולם, אין שום דבר מוקדם בה. תמו הימים שהיית צריך להגיע לקופות ב11 שעות לפני המשחק כדי להבטיח כרטיס לפני למעלה מעשור. 

2. עמלת אינטרנט? אם הם היו סוגרים את המוקדים הטלפוניים ולא היו פותחים את הדלפק בדיזינגוף, היה נחסך להם כוח עבודה יקר מאוד.

לפי ההיגיון הזה, הם אמורים לעודד אנשים לקנות באינטרנט, ולא רק שהם צריכים להוריד את העמלה הבזויה הזאת, אלא למכור את הכרטיס בזול יותר / לתת בונוס לקנייה האינטרנטית הבאה. וככה שני הצדדים מרוויחים.

1. יש 2 סוגי מכירה, אחת מוקדמת עד האירוע והשניה באירוע עצמו. העמלה היא על זה שאתה בעצם מבטיח את המקום שלך בקניה מוקדמת. אין פה מה לסבך יותר מדי.

נכון שברוב המשחקים יישארו כרטיסים בקופות אבל הם לא ישנו את זה כל משחק בהתאם ליריבה, לא משנה אם זאת רעננה או דרבי/חיפה.

2. מסכים איתך, אותי אתה לא צריך לשכנע שהעמלה מיותרת. עניתי לבחור ששאל מה עומד מאחורי העמלה הנוספת.

אם הם ממשיכים לעשות את זה אז לא קשה לנחש שזה משתלם להם וההכנסות מעמלות שוות להם יותר מהכח אדם שהם מחזיקים.

גם מי ישמע איזה כח אדם יש שם. זה לא איזה מוקד של סלקום עם 200 עובדים, כולה איזה חטיארית ש700 שנה שם ונראית כבר כמו הדפסה ביתית + איזה 2-3 נציגים. 

כנראה שזה משתלם להם, לאף אחד לא אכפת ואין מה שיעצור את זה, אז למה שלא יעשו את זה?

1 hour ago, YalaMaccabi said:

למה אני מנסה להזמין וזה כותב לי האירוע אינו זמין

https://www.leaan.co.il/he-IL/events/הפועל רעננה - מכבי ת'א/2019-11-2_17.30/אצטדיון המושבה?hallmap

4 דקות לפני, yehonatan6597 said:

שאלה 

עשיתי הדפסה ביתית כמו תמיד אבל אין לי אפשרות להדפיס הפעם את הכרטיסים , מישהו יודע איך אני מוודא שיחכו לי כרטיסים בקופות ??

אפשר להעביר את הברקוד בטלפון רק להוריד לפני את כרטיס מהמייל.