Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 2-0 ורימון.

Sawyer

Recommended Posts

5 hours ago, סלבה said:

פיקנטריה שלא ברור איך לא צוינה:

שכטר חגג בטירוף אחרי הגול וכנראה ששכח שהוא בבלומפילד ולא בנתניה, כי במקום לרוץ ל-11 כמו שמצופה רץ כמו בנתניה ליציע לאורך המגרש.

אתה היית רץ ליציע שאחרי גול חלק ממנו עושה לך זין?

11 דקות לפני, tomer958 said:

אתה היית רץ ליציע שאחרי גול חלק ממנו עושה לך זין?

באמת שזה מה שעבר לו בראש עם שער בדקה האחרונה של המשחק אחרי הרבה זמן שהוא לא כבש.

3 hours ago, nirc2 said:

מגעיל, באמת. 

לא יודע מה עם אחרים, אני ממש לא שמחתי כשראיתי את הרימון הזה. מילא אם זה היה סתם משהו שאוהדים בשני המחנות יכולים להגיד "טוב, הכנסתם לנו", אבל ברור שזה ייגמר רע. כל הסיפור הזה כל כך אידיוטי וכל כך לא שווה את זה. יותר מזה, לקחת בחלק במשחק המטומטם הזה רק יעודד את הצד השני להמשיך בו. באמת שמתקשה לראות בשביל מה זה טוב בהנחה שעברתם את גיל 15 ושלראות רימון עשן צהוב ביציע היריבה לא עושה לכם את זה.

מישהו שמע את הפרק של הפודיום שעלה היום? 

אני לא חושב שיוסיפוביץ' שונא מכבי, יכול להיות שסתם משעמם לו והוא נמשך אחרי הסנסציוניזם, אבל הבן אדם מדבר שטויות כשזה נוגע למכבי. השיא - ניר צדוק אומר שאף אחד מהשישייה ההגנתית (שוער, מגנים, בלמים וקשר אחורי) של חיפה לא נכנס להרכב של מכבי, והוא מתחיל להתווכח שסיינסבורי ומבוקה כן. סיינסבורי, ששיחק שלושה משחקים (ועשרים דקות) ולפחות באחד מהם היה נפילה, ומבוקה שלדעתי אמא שלו לא שמה אותו בליגת החלומות לפני ג'ראלדש. הזייה. 

2 hours ago, Darwin said:

רואה עכשיו את המשחק בשידורר חוזר, דקה 59 חילוץ של אמאדור וכל ב"ש משתגעים ועידן טל עם הברקה:

"אני אומר שהחילוץ נקי ואם לא בשביל זה יש את ה var", "אני חושב שהייתה כאן עבירה".

מה עידן טל קשור?

2 hours ago, המכבייה said:

מת עליו. רוצה שיפרוש במכבי.

הוא מסוג השחקנים שגם בכדורגל עם הבן שלו הוא יהיה חייב לנצח, כבר אין הרבה כאלו בכדורגל של היום.

גם החוכמה שלו בהפרעה לבלמים מעולה למרות שכמובן חסר לו הרבה דברים כבר בגיל הזה אבל הוא מפצה עליהם עם הרבה נחישות.  

שכטר הלוואי ימשיך אצלנו עד שיפרוש, רק צריך להיגמל מההרגל המגונה של הנפילות.

לדעתי בכלל הוא צריך להיות החלוץ הראשון שלנו. לא רואה את צ'יקו ובטח לא את שוינפלד עושים גול כמו שלו אתמול. זה נראה פשוט אבל אף חלוץ שלנו חוץ ממנו לא חוטף וגם מסיים ככה את המהלך

Just now, yellow_blood said:

שכטר הלוואי ימשיך אצלנו עד שיפרוש, רק צריך להיגמל מההרגל המגונה של הנפילות.

לדעתי בכלל הוא צריך להיות החלוץ הראשון שלנו. לא רואה את צ'יקו ובטח לא את שוינפלד עושים גול כמו שלו אתמול. זה נראה פשוט אבל אף חלוץ שלנו חוץ ממנו לא חוטף וגם מסיים ככה את המהלך

עושים עושים, אל תגזים.

כמו שכתבתי כבר, צריך קישור התקפי יותר ממה שיש עכשיו כדי ששחקני ההתקפה יבקיעו יותר.

גולסה, אצילי, מיכה(שעדיין לא בישל אם אני לא טועה) וגם ניקוליץ' בתקווה, הם אלו שיעלו את המספרים גם של החלוצים זה כל הולך ביחד. 

2 hours ago, Omer said:

לא יודע מה עם אחרים, אני ממש לא שמחתי כשראיתי את הרימון הזה. מילא אם זה היה סתם משהו שאוהדים בשני המחנות יכולים להגיד "טוב, הכנסתם לנו", אבל ברור שזה ייגמר רע. כל הסיפור הזה כל כך אידיוטי וכל כך לא שווה את זה. יותר מזה, לקחת בחלק במשחק המטומטם הזה רק יעודד את הצד השני להמשיך בו. באמת שמתקשה לראות בשביל מה זה טוב בהנחה שעברתם את גיל 15 ושלראות רימון עשן צהוב ביציע היריבה לא עושה לכם את זה.

הבעיה העיקרית שלי היא שבין כל "המלחמות" האלו, הקטע עם הרימונים האלה מכניסים את גם את הקהל הרחב לתמונה.

כל עוד האירגונים למיניהם הולכים מכות בינם לבין עצמם, שיבושם להם, אבל ברגע שפוגעים באנשים שמשחקי הכבוד האלה שמחוץ לכר הדשא לא מעניינים אותם, זה בעייתי.

4 דקות לפני, Brandon Roy said:

הבעיה העיקרית שלי היא שבין כל "המלחמות" האלו, הקטע עם הרימונים האלה מכניסים את גם את הקהל הרחב לתמונה.

כל עוד האירגונים למיניהם הולכים מכות בינם לבין עצמם, שיבושם להם, אבל ברגע שפוגעים באנשים שמשחקי הכבוד האלה שמחוץ לכר הדשא לא מעניינים אותם, זה בעייתי.

מסכים.

לראות את הטומטומים של ב"ש, נשים ילדים זקנים שרים שירי גבורה באולטראס ולקבל וייבים של קרינג'.

ותכל'ס זה כל כך פעולה להראות שמה שהקהל של מכבי שכח (ובאמת שכח, רימוני עשן זה כזה לפני 15 שנה) הם רק מתחילים ללמוד.

אשכרה רימוני עשן היו לגיטימיים בתקופה שתחיית המתים והמכבי דוט קום היו קיימים.

זה רלוונטי כמו אייסיקיו ומקושרים, לא צריך להיגרר לדיליי הזה של הבדואים

8 hours ago, Shahar_Mio said:

הקלטה של מישהו מהארגון שלהם מספר מה קרה, שהייתה טעות בזיהוי האוהד שמדמם בתמונות ולא הצליחו לתפוס את אלה שהדליקו.

החלק הכי מצחיק זה שהם יצאו החוצה וחיכה להם"גוש של 70 איש" והוא נשמע שם הלום קרב.

עריכה: באר שבע לא תרד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

16 דקות לפני, Meron's said:

עושים עושים, אל תגזים.

כמו שכתבתי כבר, צריך קישור התקפי יותר ממה שיש עכשיו כדי ששחקני ההתקפה יבקיעו יותר.

גולסה, אצילי, מיכה(שעדיין לא בישל אם אני לא טועה) וגם ניקוליץ' בתקווה, הם אלו שיעלו את המספרים גם של החלוצים זה כל הולך ביחד. 

ברור שדחיפה מהקישור תשליך אבל כפעולה של אינדבידואל שכטר הכי טכני לדעתי.

המהלך הזה נראה פשוט אבל שוינפלד לא עושה אותו ומסיים ככה. צ'יקו ב-5 מ-10 נסיונות היה בועט לגוף של שטקוס או מנסה להוציא רוחב.

החטיפה ועצם זה שטעא לא השיג אותו עם החיתוך הקטן והסיומת הקלילה - ממש לא מובן מאליו במצבת החלוצים שלנו. 

אוהב את צ'יקו, שם את שכטר לפניו.

3 דקות לפני, yellow_blood said:

ברור שדחיפה מהקישור תשליך אבל כפעולה של אינדבידואל שכטר הכי טכני לדעתי.

המהלך הזה נראה פשוט אבל שוינפלד לא עושה אותו ומסיים ככה. צ'יקו ב-5 מ-10 נסיונות היה בועט לגוף של שטקוס או מנסה להוציא רוחב.

החטיפה ועצם זה שטעא לא השיג אותו עם החיתוך הקטן והסיומת הקלילה - ממש לא מובן מאליו במצבת החלוצים שלנו. 

אוהב את צ'יקו, שם את שכטר לפניו.

אין לך מה לנסות להצדיק את הדעה המדוייקת שלך,  

אין כמעט חלוצים בליגה שמסוגלים בכזאת ערמומיות לחטוף את הכדור ככה,  שלא נדבר על לבצע את כל המהלך. 

ההמשך בריצה עם הכדור שטאהה לא מדביק אותו (טאהה נראה שם כמו משוגע).  לא לבעוט מהפינה, לא למסור רוחב גנרי,  כמה חוכמת משחק צריך כדי לקבל את ההחלטה הזאת של להמשיך לרוץ לרוחב ולעבוד על שטקוס- אני מוציא כדור רוחב  ובקטנה לבעוט מדוייק לפינה והכל במהירות ובהחלטיות. 

כמה חלוצים בליגה מסוגלים לבצע את כל אחת מהפעולות הללו בנפרד?!  שלא נדבר על אחת אחרי השנייה -  רוב החלוצים כאן בליגה נכנסים לסחרור במהלך שמצריך כמה פעולות טובות ועצם ההתלהבות מהחטיפת כדור היה גורם להם להפסיק לחשוב ולהסתפק במחיאות כפיים אחרי פס רוחב גרוע

32 דקות לפני, yellow_blood said:

החטיפה ועצם זה שטעא לא השיג אותו עם החיתוך הקטן והסיומת הקלילה - ממש לא מובן מאליו במצבת החלוצים שלנו

על המהלך עצמו אין תלונות, מעטים השחקנים בארץ ששמים את זה ברשת. 

קודם כל שמח על השינוי שבלקמן לשם שינוי לא היה בהרכב ואפילו לא בסגל. לא יודע אם זה היה בגלל פציעה, או בגלל סיבה מקצועית אבל זה מבורך ומקווה שככה זה ימשיך להיות. 

החלק ההתקפי נראה יותר טוב ו"משוחרר" ממשחקים קודמים, ולדעתי זה בגלל שבלקמן היה תוקע את המשחק, וכשסוף סוף יש שם שחקן כנף(הפעם חוזז ופעמים קודמות אלמוג) אז המשחק טיפה יותר שוטף, אם כי יש לאן להשתפר.

חוליית ההגנה עם עוד משחק מעולה, בדגש על גלזר ששדרג את עצמו בצורה פסיכית, אשכרה אי אפשר לעבור אותו.

אני לא יודע מי עכשיו אחראי על לעקוב אחרי שחקני רכש, אבל מאוד מקווה שמחפשים חלוץ לינואר, כי אנחנו חייבים חלוץ של 15+- שערים בעונה. צ'יקו כרגע עושה עבודה מעולה עם לחץ על הבלמים, מהירות,מבקיע טיפה, אבל עדיין לוקה בחסר בסיומת.

דבר אחרון לא מבין מאיפה הגיע הייבוש של איילון אלמוג בפעם השלישית מחוץ לסגל. אני חושב שאנחנו מפספסים פה שחקן טוב שכן יכול לתרום לנו, וכן יכול להשתפר עם הקבוצה, והוא יותר טוב מחלק מהשחקנים שמתלבשים לפניו.

נערך על ידי Adir12

33 דקות לפני, Double said:

בסרטון היה דומה לאתיופי, מקווה שהוא בריא הבחור נראה שהגמלים לא הצליחו להחטיף לו יותר מידי

TxrpsoV.jpg

לא אמרו שהם תפסו אנשים שהם לא אוהדי מכבי?

2 דקות לפני, tomer958 said:

זה קצת סותר את ההקלטה שפורסמה.

בכל מקרה הלוחם הזה נראה כמו ההוא שקיבל מכות ודימם אתמול, השאלה אם הסיפור שלו נכון.

Just now, tomer958 said:

יש 2 סרטונים, אחד של זה שזרק את הרימון לוחם mma לא הצליחו להרביץ לו יותר מידי הצמידו אותו לגדר וישר באו שוטרים, ועוד סרטון של אוהד ב”ש שטעו בזיהוי שרוע על הקרקע מדמם עם שיניים שבורות