Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 2-0 ורימון.

Sawyer

Recommended Posts

הורדנו להם את כל האוויר.

זו הסיבה שאני לא מתעסק באחרות, קלישאה, אבל הכל תלוי בנו.

חייבים לשחרר שחקנים מיותרים בינואר, אין מנוס מלהנחית כאן חלוץ משוגע שישלים את הפאזל.

4 דקות לפני, הנדון said:

תשני לו לברווז או שיש כבר? 

יש פה כבר ברווז צהוב

יש בפורום הזה לפחות עשרה יוזרים שהם חיות מוצהרות 

באמת אף אחד לא שם לא לקטע האדיר שטננבאום צריך על השחקנים שלא השאירו שחקן לשמור על ויטור בקרן שלנו, שניה אחרי שויטור קיבל אדום ועוד לא יצא מהמגרש?

20 דקות לפני, עמית ר said:

באמת אף אחד לא שם לא לקטע האדיר שטננבאום צריך על השחקנים שלא השאירו שחקן לשמור על ויטור בקרן שלנו, שניה אחרי שויטור קיבל אדום ועוד לא יצא מהמגרש?

ויטור לא יצא מתחומי המגרש בשביל למשוך זמן שב"ש יוכלו להתארגן (עם חילוף ו/או מערך) לדעתי טננבאום צרח על שחקנים שיבקשו שיציאו אותו בשביל לחדש את המשחק כמה שיותר מהר ולנצל את זה שב"ש לא מאורגנים.

1 hour ago, YoniC said:

יכול להיות שהיו להם יותר ניסיונות צלילה ברחבה מאשר ניסיונות הבקעה שלנו?

קבוצה מגעילה

ניסו לשחק על הרגש של אדלר ש'יפצה' אותם על האדום, ולא מופרך בכלל שהוא היה נותן להם.

3 דקות לפני, avich15 said:

ניסו לשחק על הרגש של אדלר ש'יפצה' אותם על האדום, ולא מופרך בכלל שהוא היה נותן להם.

אני על כך שמח על הVAR שמאפשר לשופטים להתעלם מהחרא הזה ולדעת שיש להן גיבוי, בכל כך הרבה משחקים אכלנו זין מהצלילות שלהם

15 דקות לפני, kutomer said:

ויטור לא יצא מתחומי המגרש בשביל למשוך זמן שב"ש יוכלו להתארגן (עם חילוף ו/או מערך) לדעתי טננבאום צרח על שחקנים שיבקשו שיציאו אותו בשביל לחדש את המשחק כמה שיותר מהר ולנצל את זה שב"ש לא מאורגנים.

די בטוח שאתה טועה. היה נראה שהוא ממש לחוץ מזה, מסמן לשמור עליו וגרלדש לא הבין מה הוא רוצה. אחרי זה סימן לו (גרלדש לטננבאום) משהו והוא נרגע 

Just now, עמית ר said:

די בטוח שאתה טועה. היה נראה שהוא ממש לחוץ מזה, מסמן לשמור עליו וגרלדש לא הבין מה הוא רוצה. אחרי זה סימן לו (גרלדש לטננבאום) משהו והוא נרגע 

לא הבנתי איך זה קרה, הרי ויטור עמד ליד קו האמצע וסתם עשה פוזות של אני מחכה שיגידו לי לצאת

45 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא הבנתי איך זה קרה, הרי ויטור עמד ליד קו האמצע וסתם עשה פוזות של אני מחכה שיגידו לי לצאת

נראה היה שהוא חושב שאולי הואר יבטל את האדום, למרות שזה היה צהוב שני וואר לא בוחן צהובים.

מה שכן בלט מאוד אתמול זה המחסור בחלוץ.

היו המון פעמים שהגענו למצבים מצויינים ופשוט לא היה אף אחד באמצע. 

אני עד עכשיו לא מבין מי שיחק חלוץ אתמול. לפעמים זה היה נראה שצ'יקו ולפעמים שיוני.

אפשר להיות רגועים, אולטראס בש העלו תמונה קבוצתית בפייסבוק ושחררו את הצבא בוטים באינטרנט להציל את הכבוד על פעולה שכבר לא מעניינת אף אחד מהעשור הקודם.

כמובן ראויים לשבח החיפושים אחר אוהדי מכבי בידיעה שאוהדי מכבי כבר לא שמה כי בשלב מסוים נכנסים למשחק והם מגיעים חצי שעה לפני בנוהל אבל מחפשים בכל זאת בשביל להגיד חיפשנו והם לא היו שם.

ומעל הכל קיפול הציוד המרגש 5 דק לפני סיום משחק והיציאה בליווי המשטרתי האלמותי, כשזה הפוך בלית ברירה הם כותבים על זה שירים.

Ultra' away days!

1 דקה לפני, אקיטה said:

אפשר להיות רגועים, אולטראס בש העלו תמונה קבוצתית בפייסבוק ושחררו את הצבא בוטים באינטרנט להציל את הכבוד על פעולה שכבר לא מעניינת אף אחד מהעשור הקודם.

כמובן ראויים לשבח החיפושים אחר אוהדי מכבי כשהם יודעים שאוהדי מכבי כבר לא שמה אבל מחפשים בכל זאת בשביל להגיד חיפשנו.

ומעל הכל קיפול הציוד המרגש 5 דק לפני סיום משחק והיציאה בליווי המשטרתי האלמותי, כשזה הפוך בלית ברירה הם כותבים על זה שירים.

Ultra' away days!

חח מדויק.

עד היום הם שרים על השוטרים שמלווים אותנו. 

הקטע שהם מחפשים הכי מפגר. יש קבוצה בליגה שהם לא חיפשו? שיעזרו לטאהא לחפש את השער שלו אולי ככה הוא לא יבקיע עצמיים.

ממש קשה לנו לשים גול. זה פשוט לא בא לנו בקלות. 

אני מקווה שהחזרה של אצילי וגולסה תשפר אותנו קצת בקטע הזה ותעזור ליונתן והשאר להיכנס לזה.

אולי גם הגול של שכטר יחזיר אותו לעניינים.

2 דקות לפני, רועי .ק. said:

ממש קשה לנו לשים גול. זה פשוט לא בא לנו בקלות. 

אני מקווה שהחזרה של אצילי וגולסה תשפר אותנו קצת בקטע הזה ותעזור ליונתן והשאר להיכנס לזה.

אולי גם הגול של שכטר יחזיר אותו לעניינים.

אין לנו חלוץ.

17 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

עם חלוץ טוב אנחנו דורסים את הליגה 

ויותר טובים מעונה שעברה

חייבים חלוץ בינואר ולגמור את הסיפור של העונה הזאת. יאללה טים פריצה.

16 דקות לפני, Coolio said:

אין לנו חלוץ.

לא בטוח שגם אם יגיע חלוץ שהוא יותר טוב ממה שיש לנו.

להביא חלוץ זר טוב ועוד במגבלות שיש לנו זה משימה מאוד קשה שהחלק הכי עיקרי בה זה מזל (כמו עם כל זר שמגיע, במיוחד בהעברה חופשית/סכום קטן בינואר)

גם עם מה שיש עכשיו צריך להוציא יותר, אני חושב שזה ישתפר עם הזמן.

באותה מידה שחסר חלוץ חסר לי קשר 50-50, דור פרץ לא היה קשר 50-50 לרגע, ברסקי עוד יותר רחוק מזה, מת כבר שגולסה יחזור לכושר 90 דקות!!

אמור לשדרג משמעותית את מיכה ואת כל משחק ההתקפה ואז אולי העבודה של צ'יקו כחלוץ שמושך תשומת לב ונותן גב תתחיל לשחרר יותר אוויר לשחקני הכנף , אפקט דומינו של התקפה שאמורה להסתדר.

לא זוכר מי זה היה אבל בגול של שכטר אחד השחקנים של בש פשוט עשה ריצה קלה ברחבה, שכטר הגיע לידו כשחתך קצת לאמצע ובעט, וזה של בש היה ממש קרוב אבל כאילו היה ניטרלי ולא עשה שום דבר למנוע, מדהים.

מתסכל שהשחקני התקפה מגיעים עד לרחבה ופשוט מתבלבלים ולא יודעים מה לעשות. בין דקה 45 ל60 היינו חייבים לגמור את המשחק.  גולסה היה צריך להיכנס במחצית כדי לספק איכות בחלק ההתקפי.

גלזר עלה חד כמו סכין למשחק הזה. כל פעולה נעשה בהחלטיות, שום הססנות. גם בהתקפה ובטח בהגנה.

אצילי עצבן בגישה שלו. זה משחק נגד אחת היריבות לתואר ומובילים 1-0 לחוץ. קצת פחות אנוכיות. משחק הבא תביא את הגול שלך. 

האמת שאתמול ממש הרגשתי בחסרונו של פרץ דור. 

משחק כזה בעונה שעברה נגמר בחמישייה בקלות.

הפס האחרון/מסירה האחרונה ביזיונית אצלנו עד עכשיו. חייבים חלוץ ברמה ושהשחקנים היצירתיים (מיכה, אצילי, יוני, עטר) ירימו את עצמם.

כשזה יקרה - אדמה חרוכה וכו'.