Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 2-0 ורימון.

Sawyer

Recommended Posts

הגנה היו מצוינים אבל מה עם ההתקפה... הבלם העיקרי יצא מחצית 1 טאהא הוא כלום בפיתה וכולם ראו את זה בגול של שכטר.

מקווה שאיביץ ינער אותם איכשהו

שחיפה וב"ש הדליקו לנו רימונים אמרנו שהם פאתטיים ... מקווה שהדרומיים הנחותים למדו לקח ושזה לא יחזור. 

הייתי מציע לכל אולטראס באשר הם לפתור סכסוכים בינהם כמו גברים עם אגרופנים, סכנים, מארבים ומכות רצח , כמו שעושים בחו"ל, ולא בשיטת הלזרוק ולברוח ולחנוק יציע שלם. 

7 hours ago, Cosmic said:

איזה מצב המהירות שלו סידרה ? 

מצד אחד אף אחד ממיכה ומעלה לא בלט אבל לגבי חוזז, בהיעדר בלקמן (ברוך השם) הרעב והלחץ שלו על ההגנה שלהם היו שינוי מרענן. הוא גם נראה חלק מהקבוצה בניגוד לבלקמן שלא מוצא את עצמו. יחסית למשחק ראשון שהוא פותח במעמד כזה, אני מרוצה ממנו. 

16 דקות לפני, קאוביין said:

שחיפה וב"ש הדליקו לנו רימונים אמרנו שהם פאתטיים ... מקווה שהדרומיים הנחותים למדו לקח ושזה לא יחזור. 

הייתי מציע לכל אולטראס באשר הם לפתור סכסוכים בינהם כמו גברים עם אגרופנים, סכנים, מארבים ומכות רצח , כמו שעושים בחו"ל, ולא בשיטת הלזרוק ולברוח ולחנוק יציע שלם. 

מה שמצחיק שלכל הקהל של מכבי זה היה סוג של רגע שמזכיר את השטויות אולטראס של העשור הקודם.

מה שהם מזיינים במוח עליו עכשיו זה פעולה לא רלוונטית לעשור הזה אפילו אבל הגיע הזמן שהאהבלים האלה יזכרו שהם אלמושים כמו שהם אוהבים בשפה שלהם.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

ויטור אתמול - מה נסגר איתו?

לא זוכר שראיתי כזה מפגן טמטום משחקן כבר הרבה זמן. זה היה יותר גרוע מפרץ מול בני יהודה.

הפציעות השפיעו על הכושר שלו, הוא בכח מנסה להצדיק את הקרדיט והמחמאות שהיה מקבל. וכשלא עובד אז עושים עבירות וחוטפים כרטיסים. 

חייב לציין שהריצה של שכטר בחגיגה של הגול (בלי החולצה) נראית כל כך גמלונית ומסורבלת.

הוא תמיד נראה ממש סובל פיזית. 

23 דקות לפני, nirc2 said:

חייב לציין שהריצה של שכטר בחגיגה של הגול (בלי החולצה) נראית כל כך גמלונית ומסורבלת.

הוא תמיד נראה ממש סובל פיזית. 

הוא תמיד היה ככה. אם הוא ישחק עם מסכה אין אחד שלא יזהה אותו.

1 hour ago, פנחס שוף said:

@אנדי הרצוג, אני אשאל שוב

לואי טעה או איתי טיבי?

למה אתה רוצה שעוד שחקן שלנו יוזמן לנבחרת? שימשיכו עם שחקנים מב"ש ושלנו ישארו כשרים תודה.

2 דקות לפני, YoniC said:

יכול להיות שהיו להם יותר ניסיונות צלילה ברחבה מאשר ניסיונות הבקעה שלנו?

קבוצה מגעילה

זה היה פתטי כל שחקן שלהם שקיבל ליטוף נשכב כאילו ירו בו במטרה שהשחקן שלנו יקבל צהוב. היו ונשארו קבוצה מגעילה.

2 hours ago, ששון הצהוב said:

אגב

אצילי במעט ששיחק היה חד, ערני ומכוון.

כן, זה האפקט ההתלהבות מחזרה, אבל מעורר תיאבון.

אם הוא היה חד היינו מנצחים 5-0

2 hours ago, פנחס שוף said:

@אנדי הרצוג, אני אשאל שוב

לואי טעה או איתי טיבי?

דור פרץ

2 hours ago, מנש שער 11 said:

מצד אחד אף אחד ממיכה ומעלה לא בלט אבל לגבי חוזז, בהיעדר בלקמן (ברוך השם) הרעב והלחץ שלו על ההגנה שלהם היו שינוי מרענן. הוא גם נראה חלק מהקבוצה בניגוד לבלקמן שלא מוצא את עצמו. יחסית למשחק ראשון שהוא פותח במעמד כזה, אני מרוצה ממנו. 

כל ה״רץ״ / ״נלחם״ פחות מרגשים אותי כשמדובר בשחקני התקפה. אנחנו לא בני יהודה, שחקני ההתקפה שלנו אמורים בראש ובראשונה לבצע פעולות איכותיות עם הכדור ובלעדיו. 

מברסקי ועד צ׳יקו - כל שחקני החלק הקדמי שלנו נראו אתמול רע. חוסר אינטיליגנציה, חוסר תיאום, חוסר יכולת. 

מכבי לחצו גבוה אתמול, משהו שלא ראינו כמעט השנה, ומנעו ומב"ש לצאת בצורה מסודרת קדימה וגרמו לחולייה ההגנתית של ב"ש לבלבול ואיבוד הבלמים (ואחד מהם תרתי משמע).

ציקו עשה עבודה טובה והשתמש טוב בפיזיות העצומה שלו ולא הפסיק להטריד את ההגנה שלהם.

גלזר היה אדיר! צומח פה שחקן מטורף, תיקולים חדים שלא ראיתי גם מאלברמן במכבי, קור רוח ומסירות מדויקות קדימה ששוברות לחץ כשצריך. 

חוזז הפתיע וטיבי שומר על יציבות מדהימה ומטאטא את הכדורים המעטים שעוד מצליחים לעבור את גלזר.

איביץ כרגיל ישה לבכר בית ספר לכדורגל.