Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בבלומפילד | 2-0 ורימון.

Sawyer

Recommended Posts

אחרי שהבטחנו את שלושת הנקודות במגרש קשה באשדוד הכל התנקז להיום, למשחק הכי גדול שיש לכדורגל הישראלי להציע בעשור האחרון, מכבי ת"א נגד הפועל ב"ש.

בלומפילד המחודש עוד לא הוכיח את עצמו כמבצר שהוא הולך להיות וב"ש מגיעה בתקופה טובה עם הרבה מוטיבציה להוציא תוצאה טובה. איביץ' מפתיע בהרכב עם חוזז על חשבון בלקמן שאפילו לא בסגל, הקישור נשאר גלזר ברסקי מיכה.

פתיחה סוערת למשחק כבר מהשריקה הראשונה, כבר בעשר הדקות הראשונות הצהובים רושמים שלושה מצבי כיבוש מצויינים (ב"ש עם המצב הבודד שלהם במשחק) ומתבססים כקבוצה השולטת במגרש, הדקות חולפות והמגמה לא משתנה רק שויטור מנסה לקבל אדום בכוח, בסופו של דבר הוא גם מצליח דבר שמוביל ללחץ גדול עד השער המיוחל של טהא עמוק בתוספת הזמן.

מחצית שניה מול עשרה שחקנים בבאר שבע ורק קבוצה אחת על המגרש, הצהובים מגיעים לאינספור מצבים אבל לא מצליחים למצוא את המסגרת בזמן שהאדומים חרף העזרה מהשופט לא מצליחים להגיב ולסכן את השער אפילו פעם אחת. שוב פעם עמוק בתוספת הזמן השער המיוחל מגיע אחרי מבצע נהדר של שכטר. 2-0 בסיום.

שופט: רע- (ויטור התחנן לאדום והיה צריך לראות אותו לפני, שיפוט חד צדדי לטובת באר שבע מרחמים ברורים, עשה כל שביכולותו לעזור להם לא להתפרק. שיפוט מגעיל על חשבון חוקי המשחק לעיתים)

שחקנים: טננבאום ממשיך לשמור על רשת נקייה בלי לעשות כלום, שכחתי כבר אם הוא שוער טוב. ההגנה ממשיכה לשמור על רשת נקייה כשזה מתחיל במשחק פנטסטי בשני הצדדים של שני המגנים שלנו, גם סבוריט שעצר ויצר, רץ ללא הפסקה והראה עליונות וגם ג'ראלדש שנמצא בכושר שיא מאז הגעתו בשני צידי המגרש. אמאדור היה במשחק טוב אמנם אך מעט פחות מרוכז אבל החיפוי הגיע (שוב) מטיבי עם משחק יוצא מהכלל, ראשון לכל כדור, רוצח את ההתקפות של ב"ש. מדהים. הקישור ניצח לנו את המשחק כשבראש ובראשונה המצטיין במשחק, דן גלזר עם משחק מושלם לרפטואר, מה שהוא עושה במרכז זה מדהים. הגרזן האולטימטיבי רצח לבד את כל הקישור של ב"ש. ואוו. ברסקי שלא רצה להרוס לחברו הטוב הוסיף משחק סולידי בשני צידי המגרש כשדור מיכה הוביל וניהל את המשחק בצורה טובה אך שוב לא היה מספיק דומיננטי במקומות המסוכנים. חוזז הפתיע אותי לחיוב, המהירות, הנחישות. לא כדורגל ענק אבל תרם למשחק ההתקפי של מכבי, יוני היה גם כן במשחק לא רע, מעורב, מאיים על השער, קרוב מאוד לכיבוש כמה פעמים. צ'יקו ממשיך בכושר הלא רע, דומיננטי יחסית לחלוץ במכבי, מאיים קצת על השער (איזה החטאות..) ונותן קצת גוף כחלוץ.

*תענוג לראות כל שניה וכל נגיעה של גולסה, מברוק לשכטר על השער הנפלא ואיך אצילי לא השתתף גם בחגיגה.

פיקנטריה:

- שוב ויטור מקבל אדום מולנו

- מצב דשא מעט מדאיג בבלומפילד.

- גם השער השני בבלומפילד המחודש, עצמי של בלם (ותודה לטהא!)

- רימון עשן באמצע הגוש של ב"ש (חחחחחח)

- ברכות לקורא איתי דלבה על הפיצה

- גשם קל במחצית

- שער אמיתי ראשון בבלומפילד המחודש - שכטר בביצוע נפלא.

- אצילי חוזר למגרשים אחרי 3000 שנה+-

- טננבאום שובר שיא ספיגות

- מכבי עדיין ללא ספיגת שער מפתיחת העונה, 8 מחזורים.

קהל:

משחק העונה, רגע האמת. אווירה טובה ביציעים. עידוד טוב בסה"כ עם מעורבות שלנו ברוב דקות המשחק. זה היה משחק שקצת קשה להתפוצץ בו כי הציפייה להבקיע לא מגיעה ובכל זאת לא הלחצנו את הקבוצה ותמכנו.

לא התצוגה הגדולה ביותר שלנו אבל חגיגה נהדרת בסיום. תודה מיוחדת לרימון הצהוב שפתח את העת לחגיגות, קרנבל ביציעה בלומפילד על הזונה הבדואית באדום. תענוג. שלא ייגמר לעולם.

לא יורדים מהמקום הראשון עד סוף העונה, טורפים את הליגה. נגמר הסיפור.

שבת, 17:30, רעננה. נתראה שם.

כל חוליית ההגנה, וכמובן גלזר, עם משחק טוב מאוד. 

פרט אליהם - אין אף אחד שראוי לציון במשחק הזה בעיניי. מבחינה התקפית, היה מתסכל לראות את מכבי לאורך 90 הדקות.

מדהים הפערים בין היציבות המופתית של יוני בנייחים לבין יכולתו במשחק השוטף. 

1 דקה לפני, Cosmic said:

פרט אליהם - אין אף אחד שראוי לציון במשחק הזה בעיניי. מבחינה התקפית, היה מתסכל לראות את מכבי לאורך 90 הדקות.

בחלק הראשון אתה לחלוטין צודק

בחלק השני ממש לא מוכן להיות מתוסכל ממכבי כל משחק ככה 90 דקות של עליונות על היריבה

2 דקות לפני, Cosmic said:

חוזז, המהירות שלו הוסיפה מימד שלא היה למכבי ויצרה כמה מצבים (בעיקר חופשיות מסוכנות ליוני) התקפה אכן רחוקה מלהרשים אבל אף אחד לא שווה לציין?

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

חוזז, המהירות שלו הוסיפה מימד שלא היה למכבי ויצרה כמה מצבים (בעיקר חופשיות מסוכנות ליוני) התקפה אכן רחוקה מלהרשים אבל אף אחד לא שווה לציין?

איזה מצב המהירות שלו סידרה ? 

משחק של לחימה. ניצחון חשוב מאוד.

אגב, השמועות שתפסו אוהדי ב"ש כי חשבו שהם זרקו את הרימון נכונות? 

סוייר מאוד התאכזבתי שלא הוספת לפיקנטריה את הפתק של איביץ' ואת זה שכל השחקנים עזבו את המשחק כדי לקרוא את הפתק ואחר כך קרעו אותו. 

10 דקות לפני, Cosmic said:

מסכים. קשה לנו לתת גול.

כושר מאוד גרוע של החלק ההתקפי. אנחנו צריכים 7-8 מצבים כדי לתת גול. נתון מזעזע.

גלזר וסבוריט מעל כולם. 2 השחקנים הכי טובים בליגה בפער. כל משחק העונה אני ממש רוצה לפרגן לבליפ/שוער שעדיין לא ספגנו. 

כלום כמעט לא מגיע אליהם. גלזר והמגינים זה האישיו..

ציקו כרגע האופציה מס1 בשלישייה ההתקפית שלנו, מחבב אותו מאוד, אבל זאת התוצאה של החלון קיץ המעט עצוב שלנו. 

בהחלט רואה את ג'ראלדש מגיע לרמת סבוריט מהר מאוד.. סולידימאוד  מהרגע הראשון, לאט לאט מבין את הרמה פה. 

לא ממש הרשמנו, בטח לא מול 10 שחקנים, אבל אנחנו מאוד יעילים והגנת ברזל.

החלק הקדמי מ-ממש אנוכי הפך קצת למבולבל ומפרגן יתר על המדיה, עד שנכנס שכטר עם ״הרוע״ שהיה חסר.

לדעתי המשחק היה טוב. משחק שיחקה באינטנסיביות שמאוד הקשתה על בש. הייתה קשוחה ולא אגריסיבית מידי (בעיקר אל מול בש). 

3 הנק חשובות מאוד

מילה על האווירה - היה מדהים. התחלנו להכיר את בלומפילד וזה ניכר

שאפו לכולנו

לעונה הבאה במוקדמות ליגת האלופות צריך חיזוק זר מקדימה. פערי האיכות בולטים מדי בין ההגנה להתקפה.

גלזר היה נהדר, בעיקר במחצית הראשונה.

ג'ארלדש ניטרל מצויין את האסלביינק. הגנתית הוא עולה על דסה.

https://youtu.be/9ciixxpvwmM

אויי כמה שאני אהבתי את הצהוב מתערבב באדום. תמיד אני נגד אבל דרשו ובתחת הם קיבלו. עכשיו מגיע תורם של הקופים לשאוף אוויר של רימונים.

מקווה שאצילי ישתפר. נראה מאוד כבד, איטי ואנוכי (ברור לכם שיונתן היה מבקיע את החופשית).

אמנם הוא רק חזר אבל גם גולסה רק חזר ונראה טוב כל שנייה שהוא על המגרש.

1 דקה לפני, avi.br said:

https://youtu.be/9ciixxpvwmM

אויי כמה שאני אהבתי את הצהוב מתערבב באדום. תמיד אני נגד אבל דרשו ובתחת הם קיבלו. עכשיו מגיע תורם של הקופים לשאוף אוויר של רימונים.

אז ככה עושים את זה נכון מסתבר 

24 דקות לפני, Double said:

חחחחחחחחחח אני מת

אמאלה אתה לא יודע מה עשית לי בגוף עכשיו. ואוו.

נשבע לך שזה היה נראה לי מ11 שהם מנסים לכבות אבל אמרתי לא חלאס אני סתם מגזים בראש שלי עם כמה שהם מפגרים. ואוו. איזה רגע קסום.

23 דקות לפני, Cosmic said:

איזה מצב המהירות שלו סידרה ? 

מזמין אותך לראות שוב רק את הרבע שעה הראשונה למשחק.

איך אני אוהב שצ'יקו מנער מעליו את הבלמים, אורגזמה

גם טיבי במחצית הראשונה פשוט שימש כמטאטא וחיסל כל התקפה של ב"ש באלגנטיות

אזור דקה 5 ההגנה שלנו חלמה וב"ש פגעו במשקוף,  ירד לי הלב