Jump to content

אדלר

Dan eran

Recommended Posts

היה אחלה

לא שרק יותר מידי, השריקות הקטנות תמיד גרועות.

לפי מה שאני מבין הוא לא יכול להוציא צהוב שני לויטור, אבל היה ברור שייתן לו בעבירה הבאה. 

בתאכלס לא באמת הרגישו אותו מלבד הואר

7 דקות לפני, itanar said:

הכדור עומד שעה במקום, שום צהוב שום פציעה. ב"ש פשוט עברו ל-3 בהגנה ולא היה שם את אורן ביטון שיצא.

ניסה קצת בקטנות, אבל לא הצליח לו. המשחק בעיקר מחצית השנייה היה קל לשיפוט ועדיין פישל.

מצד שני לא קנה את הצלילות וכל הדרישות של ב"ש לפנדלים, אבל זה בטח הואר.

ולמה לא להוציא להם צהובים על כל הצלילות הללו? 

10 דקות לפני, itanar said:

הכדור עומד שעה במקום, שום צהוב שום פציעה. ב"ש פשוט עברו ל-3 בהגנה ולא היה שם את אורן ביטון שיצא.

ניסה קצת בקטנות, אבל לא הצליח לו. המשחק בעיקר מחצית השנייה היה קל לשיפוט ועדיין פישל.

מצד שני לא קנה את הצלילות וכל הדרישות של ב"ש לפנדלים, אבל זה בטח הואר.

לא נכון, הכדור לא היה ״מת״. אם מדברים על אותו מקרה. אני שונא את השופטים בארץ, היום הוא היה סבבה

לא הבנתי

אם פרץ קיבל צהוב אחרי בדיקת ואר לגבי פנדל, למה ויטור לא יכול לקבל צהוב אחרי בדיקת ואר לגבי אדום ישיר?

אסור לו מלכתחילה ללכת לואר לבדוק אם היה צהוב או לא כי יש כמה בדיקות מסוימות שמלכתחילה הולכים עבורן לואר. בדיקה של צהוב לא כלולה, זה נכון.

אבל אם הוא הלך לבדוק אם היה פנדל/אדום/כדור שעבר את הקו ועל הדרך ראה צהוב אז הוא צריך להוציא, כמו שהוציא לפרץ.

מכיוון שאסור להוציא צהוב על עבירה מהואר, העבירה שנבדקה היא כרטיס אדום. או כן או לא. חוק מטופש ששונה בקיץ. אבל ה״נזק״ נעשה. אדלר הבין את הסיטאוציה והיה די ברור שיוציא לו אדום בעבירה הבאה, בגלל אוזלת היד של הואר במקרה.

אבללל אם שרקת לפנדל והייתה צלילה אתה יכול להעניש על הצלילה. אגב לדוגמא אודוי מצלסי גם קיבל צהוב השבוע על צלילה, כמו פרץ.

אני עד היום לא יודע אם הצהוב שהוציאו לפרץ בהתחזות תקין. 

מי פה יכול לתת תשובה חד משמעית? 

ממה שאני הבנתי אסור לתת צהוב אחרי בדיקה ב VAR. 

7 דקות לפני, MyLord said:

מכיוון שאסור להוציא צהוב על עבירה מהואר, העבירה שנבדקה היא כרטיס אדום. או כן או לא. חוק מטופש ששונה בקיץ. אבל ה״נזק״ נעשה. אדלר הבין את הסיטאוציה והיה די ברור שיוציא לו אדום בעבירה הבאה, בגלל אוזלת היד של הואר במקרה.

אבללל אם שרקת לפנדל והייתה צלילה אתה יכול להעניש על הצלילה. אגב לדוגמא אודוי מצלסי גם קיבל צהוב השבוע על צלילה, כמו פרץ.

הבנתי, תודה

איזה חוק מפגר אלהים

6 דקות לפני, nirnir20 said:

אני עד היום לא יודע אם הצהוב שהוציאו לפרץ בהתחזות תקין. 

מי פה יכול לתת תשובה חד משמעית? 

ממה שאני הבנתי אסור לתת צהוב אחרי בדיקה ב VAR. 

מותר במקרה של התחזות - החוקים של הואר הם דומים בעולם, ובאנגליה זה קורה אז אני די משוכנע שזה חוקי.

אגב באנגליה שיכללו את המערכת והשופטים לא הולכים למוניטור, זה גם מאוד עוזר להם בקביעה (כי אז תמיד אפשר להאשים את שופטי הוידאו) וסם חוזך זמן

47 דקות לפני, Shroud said:

אתה טועה. 

הצהוב לפרץ הגיע לאחר בדיקת ואר שבדקה אם היה פנדל או לא. 

אני לא טועה ואתה מצדיק אותי. הצהוב הגיע לפרץ לאחר בדיקת VAR שבדקה אם היה פנדל או לא. בדיוק כמו שהיה צריך להיות פה שהוא הלך ל-VAR לראות אם היה אדום או לא. היה צריך להחליט על צהוב בלבד ולא אדום.
מה תגיד אם שחקן יקבל אדום גבולי ואחרי בדיקה VAR יראו שזו עבירה של צהוב כהה? לא יתנו צהוב כי לא הולכים ל-VAR בשביל צהובים?

ויטור בכל מקרה היה מקבל אדום כי הוא לא יודע בלי פאול. 
אבללללל, אם החוק כרגע לא מתיר לשופט לקחת איזה החלטה שירצה בהתחשב במה שראה בטלוויזיה אז החוק לא טוב וצריך לשנות אותו
הסיבה שהואר לא מתערב גם בצהובים זה כדי לא לתקוע את המשחק, אבל אם שופט לא שורק לעבירה, ואז שופטי הואר מודיעים לו שיש חשד לאדום והוא בא לראות ורואה צהוב אסור לו לשלוף?! אידיוטי לחלוטין

1 hour ago, Michael Scofield said:

איפה אפשר לראות את הדריכה של ויטור? בתקציר בחדשות הספורט פשוט ויתרו עליו ואדון אילדיס רק אמר את זה.

https://www.youtube.com/watch?v=kMFJEvcjuwc&t=1122s
דקה 18 בערך של הסרטון

2 hours ago, Michael Scofield said:

איפה אפשר לראות את הדריכה של ויטור? בתקציר בחדשות הספורט פשוט ויתרו עליו ואדון אילדיס רק אמר את זה.

בתקציר של המשחק  בספורט5.

מת לדעת איך ממן לא קיבל אפילו צהוב אחרי היתרון לקראת הסיום על הגליץ׳ ההזוי שהוא דפק שם, וגם מיגל ויטור עם עבירת בורדו רצינית עוד לפני האדום ואורן ביטון עם כמה צהובים במכה.

מה שכן, אחרי שההזויים האלה שיחקו את משחק הכדורים שלהם כמה פעמים, כשקפץ עוד כדור לרחבה של ב״ש בהתקפה שלנו (והשחקנים שלהם כמובן לא הוציאו אותו כשהם עברו לידו) הוא רץ בנונשלנט תוך כדי שהוא מסתכל על המשחק, הסתובב ודפק בעיטה לכדור החוצה מהרחבה של ב״ש. לפחות לא עצר שוב

6 hours ago, daniel616 said:

אדום לביטון על כניסה מאוחרת עם 2 רגליים ביוני?

זאת לא היתה עבירה של אדום. הצהוב היה מתאים.

מה שכן אני מסכים שהצהוב השני של ויטור היה צריך להיות אדום ישיר אבל זה לא השפיע בכלום על המשחק.

למה לעזאזל לקח כל כך הרבה זמן לבדוק בואר? מה הבעיה שתי שניות לבדוק ולקרוא לו? ולמה הוא היה חייב לעשות כאילו הוא מוציא כרטיס ולעשות פוזות? 

היה גם קטע שהוא אמר צעק על אחד השחקנים שלנו ללכת ועשה לו תנועה מזלזלת של עוף מפה עם הידיים.

כוסאמא שלכם ישופטים מפגרים. נמאסתם אתם והפוזות.

9 hours ago, itanar said:

יש הבדל מבחינת הרחקות אם צהוב שני או אדום ישיר?

כן, ספירת אדומים להרחקות נוספות היא רק באדום ישיר.

בגלל שהוא קיבל צהוב שני, בפעם הבאה העונה שיקבל אדום הוא יורחק רק למשחק 1 ולא ל-2 כמו שהיה מקבל אם אדלר היה מוציא אדום ישיר.

יש גם עניין של ועדת משמעת באדום ישיר, אבל כנראה ולא היה מקבל עונש נוסף בכל מקרה כי לא מדובר בעבירה חמורה.