Jump to content

4000 כרטיסים לגמלים על מה ולמה?

Double

Recommended Posts

אני חושב שזה די חסר משמעות וראינו את זה גם נגד חיפה וגם נגד באר שבע.

אנחנו די ממצים את פוטנציאל הקהל שלנו גם בתצורה של אתמול (ולראיה כמה שעות לפני המשחק עוד היו כרטיסים למכירה).

מבחינת קהל החוץ האפקט ממש לא משמעותי גם ככה ואני מניח שההבדל בין 3000 ל4000 זניח ביותר (דווקא אוהדי בני יהודה שישבו ביציע אחד הצטיינו).

אפשר להפוך עולמות כדי לחצות באמצע 4-5 כולל באיזור המזנון ולהרוויח כמה מאות מקומות לאוהדים שלנו שספק יירכשו. 

בקיצור חוץ מהרצון המובן לתקוע לאלונה אצבע בעין לא בטוח שזה שווה התייחסות

17 דקות לפני, Krishi said:

מה? אחי אתה מתחיל להתבלבל קצת. קבוצה צריכה לתת מקום לקהל חוץ לשבת איפשהו, נכון? מחוייבת ע"י התקנון. אם המשטרה לא הייתה מאפשרת להם חציצה ביציע הצפוני בטרנר מה לדעתך הם היו עושים? לא מוכרים כרטיסים לקבוצה האורחת בכלל? חחח

זה לא "אין להם ברירה". זה הכל באישור. והכל מחושב מראש. די אחי אל תהיה טמבל. במכבי כנראה ידעו שהמשטרה תעשה בעיות או שהחליטו ללכת על מתווה אחר של הסכמים עם הקבוצות הגדולות לא משנה מה. הנקודה היא שבטרנר זה לא גזירה מהשמיים, זה משהו שנבדק ואושר ורק אחר כך מכרו לשם מנויים.

בקיצור עזוב. אפשר לעשות הכל, החציצות לא אמורות להפריע. רק משטרה עצלנית.

סבבה, מכירת מנויים מחושבת לפי מכסה לאורחת וחציצות זה ידוע אבל המשטרה לא תגיד לבאר שבע אל תמכרי מנויים בכלל לאותו יציע לכל העונה בגלל איזה 2 משחקים בעונה.

נהיה הוגנים, למה מנויים שלהם שרוצים לבוא לכל העונה גם נגד הקטנות לא יוכלו ויצטרכו לקנות כרטיס בודד כל העונה? בגלל 2 משחקים נגד מכבי?

לצורך העניין, אם היה ביקוש אז מכבי היתה מוכרת מנויים גם ל-4.

יש הבדל בין עונה למשחק בודד.

בכל מקרה, טחינת מים כי אין סיכוי שאוהדי מכבי ישבו ב-4 או 5בדרבי/חיפה/בית"ר/ב"ש כל עוד אין לנו לשם מנויים.

6 דקות לפני, yellow_blood said:

סבבה, מכירת מנויים מחושבת לפי מכסה לאורחת וחציצות זה ידוע אבל המשטרה לא תגיד לבאר שבע אל תמכרי מנויים בכלל לאותו יציע לכל העונה בגלל איזה 2 משחקים בעונה.

נהיה הוגנים, למה מנויים שלהם שרוצים לבוא לכל העונה גם נגד הקטנות לא יוכלו ויצטרכו לקנות כרטיס בודד כל העונה? בגלל 2 משחקים נגד מכבי?

לצורך העניין, אם היה ביקוש אז מכבי היתה מוכרת מנויים גם ל-4.

יש הבדל בין עונה למשחק בודד.

בכל מקרה, טחינת מים כי אין סיכוי שאוהדי מכבי ישבו ב-4 או 5בדרבי/חיפה/בית"ר/ב"ש כל עוד אין לנו לשם מנויים.

המשטרה בהחלט יכולה להגיד לב"ש שמבחינתה היא לא תאשר שם חציצה במשחקים שלדעתה יהיו נפיצים ורגישים ואז אם ב"ש מחליטה בכל זאת למכור לשם מנויים נתקעת עם מאות מנויים שהיא צריכה לפצות איכשהו או לפזר במקומות אחרים במגרש אם יש לה. אבל המשטרה בב"ש לא עשתה את זה כי מבחינתה זה כן אפשרי לבצע את החציצה גם במשחקים רגישים.

מכבי לא הייתה מוכרת מנויים ל-4 מסיבות אחרות גם כי היא לדעתי לפחות מעדיפה להשאיר את היציע הזה למכירה כרטיסים בודדים במשחקים שמגיע פחות קהל אורח בלי קשר לאם יש ביקוש למנויים (ולדעתי בהחלט יכל להיות כזה). ויכול להיות שהיא מעדיפה לעשות הסכמים עם הקבוצות הגדולות ולתת להם את כל 4-5 ואז לקבל יותר כרטיסים במשחקי חוץ.

אני אישית לגמרי הייתי מעדיף שכל יריבה לא משנה איזו תקבל את המינימום שבמינימום כרטיסים כשהיא מבקרת בבלומפילד, וכמה שיותר כרטיסים יהיו לאוהדי מכבי. האם זה אפשרי? בהחלט. למה לא עושים את זה? או שמכבי עצמה לא רוצה, או שהמשטרה לא מאשרת. אבל אפשרי זה כן.

13 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני חושב שזה די חסר משמעות וראינו את זה גם נגד חיפה וגם נגד באר שבע.

אנחנו די ממצים את פוטנציאל הקהל שלנו גם בתצורה של אתמול (ולראיה כמה שעות לפני המשחק עוד היו כרטיסים למכירה).

מבחינת קהל החוץ האפקט ממש לא משמעותי גם ככה ואני מניח שההבדל בין 3000 ל4000 זניח ביותר (דווקא אוהדי בני יהודה שישבו ביציע אחד הצטיינו).

אפשר להפוך עולמות כדי לחצות באמצע 4-5 כולל באיזור המזנון ולהרוויח כמה מאות מקומות לאוהדים שלנו שספק יירכשו. 

בקיצור חוץ מהרצון המובן לתקוע לאלונה אצבע בעין לא בטוח שזה שווה התייחסות

אתה לא רואה משמעות לעוד כרטיסים לאוהדים שלך על חשבון כרטיסים לאוהדי היריבה?

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא נכון. החציצה הייתה על חשבונם והמשטרה ביקשה לעשות חציצה קטנה גם ביציע שלנו.

800 מקומות חציצה בצד שלהם ו500 מקומות חציצה בצד שלנו

5 דקות לפני, Krishi said:

כן יש משמעות אבל אתה עושה מזה יותר ממה שזה ואומר לך את זה אחד שקדח שנתיים פה בפורום כמה טרנר משמעותי ביחס לנתניה וכמה קהל משפיע על המשחק והתוצאה.

כבר מכרנו מנויים ל4-5 בגלאקטיקוס.

המשטרה יכולה פר משחק להחליט שלא מוכרים ליציע מסוים, לא להשבית יציע ממנויים לכל העונה רק בגלל שני משחקים. אין פה היגיון והגינות לא כלפי הקבוצה שמפסידה ולא כלפי אוהדים שרוצים לבוא. 

Just now, yellow_blood said:

כן יש משמעות אבל אתה עושה מזה יותר ממה שזה ואומר לך את זה אחד שקדח שנתיים פה בפורום כמה טרנר משמעותי ביחס לנתניה וכמה קהל משפיע על המשחק והתוצאה.

כבר מכרנו מנויים ל4-5 בגלאקטיקוס.

המשטרה יכולה פר משחק להחליט שלא מוכרים ליציע מסוים, לא להשבית יציע ממנויים לכל העונה רק בגלל שני משחקים. אין פה היגיון והגינות לא כלפי הקבוצה שמפסידה ולא כלפי אוהדים שרוצים לבוא. 

אני לא עושה מזה יותר ממה שזה. אני פשוט רוצה שיהיו כמה שיותר כרטיסים לאוהדים שלנו באיצטדיון הביתי שלנו. זאת אמורה להיות מטרת העל בנושא הזה. לא יכול להיות שיהיה אוהד שלנו שירצה לבוא למגרש ולא יוכל להגיע בגלל שמכרו את המקום של ליריבה כשלא היו חייבים. זאת דעתי.

חח גלאקטיקוס, נו מה הקשר בין מכבי של אז למכבי של היום.

את המשטרה לא מעניין הגיון או הגינות. אם המשטרה רוצה היא סוגרת לך כל היציע לגמרי למשחק ספציפי (קרה למשל במשחק הנבחרת האחרון. העבירו את כל האוהדים מהצפוני שנסגר לדרומי).

הקבוצות צריכות להתיישר לפי דרישות המשטרה, כמובן שהן יכולות לנסות לנהל משא ומתן ולהפעיל לחצים אחרים דרך ההתאחדות או שר בממשלה. אין שום סרט בעולם שב"ש מכרה מנויים לצפוני מבלי שידעה בוודאות שהמשטרה תאשר לה חציצה שם גם במשחקים הרגישים יותר. אם המשטרה לא הייתה מאשרת ב"ש לא הייתה מוכרת לשם מנויים אלא רק כרטיסים בודדים במשחקים הפחות רגישים.

23 דקות לפני, Krishi said:

בוודאי שאני רואה.

אבל אני חושב שזה היה מספר זניח של כרטיסים ואני לא חושב שהם היו נרכשים. עובדתית אתמול  היו עוד כרטיסים.

אני חושב שאתמול הבאנו משהו כמו 23-24 אלף וזה מה שהקהל שלנו מסוגל חוץ מבדרבי ששם אתה גם ככה נותן את כל 4-5.

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

בוודאי שאני רואה.

אבל אני חושב שזה היה מספר זניח של כרטיסים ואני לא חושב שהם היו נרכשים. עובדתית אתמול  היו עוד כרטיסים.

אני חושב שאתמול הבאנו משהו כמו 23-24 אלף וזה מה שהקהל שלנו מסוגל חוץ מבדרבי ששם אתה גם ככה נותן את כל 4-5.

גם מספר זניח זה מספר.

דבר שני אל תשכח שליציע מאחורי השער כרטיסים יהיו זולים יותר ויפתו יותר אוהדים.

בטח ביציע לא מסומן שחבר'ה יוכלו לשבת ביחד במקום ביציעים המסומנים שהם היחידים שנשארו אליהם כרטיסים שם בטח נמכרו מקומות בודדים או לשורות הכי גבוהות ופחות אטרקטיביות.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בוודאי שאני רואה.

בדקתי אתמול בקופות לא היה כרטיסים למכירה, לא הייתה סיבה להקפיא 500 מקומות בצד שלנו

מה זאת אומרת מה הקשר בין מכבי של אז להיום? אז לא היו יריבויות ושנאות בין הקהלים? זה היה כבר הרבה אחרי שתרבות האולטראס נכנסה לארץ. לא הבאתי לך דוגמא משנות התשעים של יציע משותף עם חיפנ בר"ג.

אם המצב היה שהמשטרה לא מאפשרת למכבי למכור מנויים ל-4 או 5 היית צודק, כי אם בטרנר זה קורה אז גם פה אין סיבה שיקרה.

אתם סתם הולך ראש בקיר אחי. תבין את ההיגיון של הבדל בין משחק בודד לעונה שלמה שבה רוב המשחקים זה רעננה ואשדוד. אין סיבה שישביתו את כל היציע בגלל משחקים יוצאים מהכלל.

כל עוד לא מכרנו לשם מנויים, לא יאפשרו לאוהדים שלנו לשבת שם במשחקים רגישים.

31 דקות לפני, הילד בן 30 said:

בוודאי שאני רואה.

מול חדרה הבאת 25 אלף אז מול ב"ש לא תביא?

32 דקות לפני, yellow_blood said:

מה זאת אומרת מה הקשר בין מכבי של אז להיום? אז לא היו יריבויות ושנאות בין הקהלים? זה היה כבר הרבה אחרי שתרבות האולטראס נכנסה לארץ. לא הבאתי לך דוגמא משנות התשעים של יציע משותף עם חיפנ בר"ג.

אם המצב היה שהמשטרה לא מאפשרת למכבי למכור מנויים ל-4 או 5 היית צודק, כי אם בטרנר זה קורה אז גם פה אין סיבה שיקרה.

אתם סתם הולך ראש בקיר אחי. תבין את ההיגיון של הבדל בין משחק בודד לעונה שלמה שבה רוב המשחקים זה רעננה ואשדוד. אין סיבה שישביתו את כל היציע בגלל משחקים יוצאים מהכלל.

כל עוד לא מכרנו לשם מנויים, לא יאפשרו לאוהדים שלנו לשבת שם במשחקים רגישים.

אני מדבר מה הקשר בין ההנהלה וצורת הניהול שהייתה אז לעומת ההנהלה הנוכחית. מה היו השיקולים שלהם אז ומה השיקולים של הנוכחית היום.

המשטרה לא אומרת למכבי איפה למכור מנויים, המשטרה אומרת או יכולה להגיד שבמשחק הזה והזה יצטרכו ככה וככה הפרדה ואז אם יש שם מנויים זה בעיה של מכבי איפה לשים אותם. את המשטרה זה לא מעניין. אני לא הולך ראש בקיר אתה פשוט לא מבין. ואני מנסה להגיד את זה בצורה הכי עדינה שאפשר. לא מעניין את המשטרה משחק בודד או לא, לא מעניין אותה כמה מנויים יש. כמובן שאם יפנו אליה לבדיקה הם יתנו את דעתם (בכל הקשור לפחות להפרדות וכד') וברור שיש איזשהו דיאלוג ומשא ומתן אם צריך בין הגורמים, אבל בסופו של דבר מי שקובע זה המשטרה לא מכבי ואם המשטרה החליטה משהו מכבי חייבת לבצע ואת המשטרה פחות מעניין הגיון או הוגנות. גם אם היינו מוכרים מנויים לשער 5 לצורך העניין, המשטרה יכולה להגיד למכבי שיחפשו להם מקום אחר לשבת כי היא לא מאשרת שם אוהדים של מכבי במשחק ספציפי כלשהו ואז מכבי צריכה לשבור את הראש. למשטרה בכלל לא אכפת לאיפה מכבי מוכרת מנויים. היא פשוט יכולה להחליט שהיא סוגרת את האזור וזהו גם אם יש שם מנויים וגם אם לא אחרת אין אישור למשחק.

• מנהלים ראשיים

שחררו אותנו כבר מהשטויות האלה, כמות כרטיסים כבר לא רלוונטית. זה מה שמכבי יכולה להקצות מול קבוצות גדולות וטוב שכך. בלומפילד בנוי בצורה כזאת שאין להם ברירה

• מנהלים ראשיים
1 hour ago, MaTa said:

אמילי בטח שיש ברירה. לתת את המינימום ולחצןץ בתוך היציע. אם בטרנר אפשר, גם ב4-5 אפשר. זה רק מצריך הפסד של עוד 200-300 כרטיסים לרווח. 

ממש לא, בשערים מאחורי השערים ממש אי אפשר והמשטרה לא מאשרת.

אני אומר לך ממידע אמין.

אם בנתניה בעונה הראשונה "הצליחו" לתחום את המערבי עליון ותחתון ולהפריד את קהל החוץ מאיתנו במסדרונות - גם בבלומפילד היו מצליחים אם היו רוצים. אם למשטרה אין רצון זה משהו אחר.

2 דקות לפני, amilov said:

זה לא אותם כניסות ומה שהכריע כנראה זאת החלטת משטרה. ובצדק לדעתי

סבבה,לא אומרים לשים אוהדים שלנו בשער 4 אבל לפחות לא לתת להם את כל הכרטיסים האפשריים...

16 דקות לפני, BRoi said:

סבבה,לא אומרים לשים אוהדים שלנו בשער 4 אבל לפחות לא לתת להם את כל הכרטיסים האפשריים...

100 אלף נוספים על הרצפה, לא תיקח מהשרמוטות?