Jump to content

4000 כרטיסים לגמלים על מה ולמה?

Double

Recommended Posts

2 hours ago, קאוביין said:

המשטרה לא מסכימה בשום אופן שאוהדי מכבי יהיו ב 4-5 

אז נכון שמכבי יכולה לעשות דווקא ולמכור להם רק 2900 עם הפרדות ענקיות ולוותר על הכנסה של 1000 כרטיסים.

מי שבעד מהלך כזה וטוען שהנהלה סמרטוטים אז לפחות שיהיה הוגן להרחיק את עצמו מכל נושא מלפפונים ולא להוציא מילה אחת על רכש.  

מאיפה הבאת את זה שהמשטרה לא מרשה?

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אתה משווה את הקהל של בני יהודה או חדרה לקהל של ב"ש? 

כנראה המשטרה לא אישרה ומכבי זה לא מועדון שמתעסק בקקי ופיפי (לטוב ולרע), אז נתנו להם הכל והחציצה על חשבונם.

החציצה הייתה גם בשערים מחוץ ל4,5

ויש כאן עניין שליצור בית שיהיה מבצר (הכי חשוב מבחינתי) ולתת לאוהדים שלנו עוד מקומות- כי אוהדים שלנו אמורים להיות שווים יותר למכבי מאשר הגמלים

1 hour ago, קאוביין said:

מכבי זה עסק לכל דבר 

8 משחקי בית בעונה מול הגדולות, אתה רוצה לוותר על 1000 כרטיסים בכל משחק - זה 800 אלף שקל. 

אני לא חושב שמכבי בני יהודה אבל אל תחשוב שמכבי זה אפל או אמזון. 

זה גחמה מגוחכת שמתאימה למכבי חיפה, עסק שמבוסס על האדרת "נשיא" ולא הצלחה מקצועי וכלכלית. 

אני כן מקווה שזה נעשה לפחות ע"י הסכמה מול היריבות שהם גם יעניקו יותר כרטיסים. 

אתה קופץ למסקנות מקביעות לא מבוססות, נראה לי שהטעו אותך לגבי הקביעה בהודעה הראשונה שלך
וההיפך הוא הנכון מכבי לוקחת הרבה יותר כסף מאוהדי הכורסא ללא המנוי (כמו שצריך, כדי שיהיו יותר מנויים) מאשר מאוהדי ב"ש אז אם כבר ההפסד הכספי הוא בגלל הג'נטלמניות

אתם משווים את הנפיצות וה-20 אוהדים של חדרה ובני יהודה לבאר שבע?

תפנימו שאין אפשרות במשחקים כאלה להושיב אוהדי מכבי ב-5, זה היה גם בבלומפילד לפני השיפוץ.

לגבי באר שבע, המקסימום שאפשר לעשות זה פשוט לתת להם 2800 בלי כרטיס יותר עד שלא נותנים לנו אקסטרה בטרנר אבל זה אומר הפסד כספי.

לא נכנס לכיס של ההנהלה אבל אם מתאפשר ולא קריטי, אני בעד מהלך כזה. שיזדיינו עד שיביאו לנו יותר בטרנר.

הבעיה העיקרית זה המסדרונות שעולים ליציע, אל תשכחו ש4-5 מחובר. מה היה קורה אם אוהדי מכבי היו יושבים ב-4 אתמול אחרי הרימון? ב"ש זה לא חדרה ואין מה לעשות

1 hour ago, דקסטר said:

אגב לפי וואן, מכבי חיפה יקבלו 7500 כרטיסים לבלומפילד מול הפועל (כרגע הם קיבלו 4,600 כרטיסים של 10-11)

חלום שבדרבי הם יתנו לנו כל כך הרבה. רק לדמיין מה אפשר לעשות שם.

6 דקות לפני, yellow_blood said:

תפנימו שאין אפשרות במשחקים כאלה להושיב אוהדי מכבי ב-5, זה היה גם בבלומפילד לפני השיפוץ.

לגבי באר שבע, המקסימום שאפשר לעשות זה פשוט לתת להם 2800 בלי כרטיס יותר עד שלא נותנים לנו אקסטרה בטרנר אבל זה אומר הפסד כספי.

לא נכנס לכיס של ההנהלה אבל אם מתאפשר ולא קריטי, אני בעד מהלך כזה. שיזדיינו עד שיביאו לנו יותר בטרנר.

הבעיה העיקרית זה המסדרונות שעולים ליציע, אל תשכחו ש4-5 מחובר. מה היה קורה אם אוהדי מכבי היו יושבים ב-4 אתמול אחרי הרימון? ב"ש זה לא חדרה ואין מה לעשות

גם בטרנר נכנסים מאותו מסדרון ליציע הצפוני, פשוט הם שמים שם גדרות כאלו להפרדה 

הכל אפשרי עם קצת מאמץ ומחשבה. בבלומפילד מולם - חציצה בשער 2, 2900 אוהדי ב"ש בשער 4, חציצה בתוך היציע ואפשר להביא 1000 אוהדי מכבי לשער 5 וליצור רצף צהוב בלי הפרדה עד שער 7

אבל זה דיון מיותר ולא רלוונטי. מאכזב מאוד מאוד.

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חלום שבדרבי הם יתנו לנו כל כך הרבה. רק לדמיין מה אפשר לעשות שם.

קשה לי להאמין.. אבל מאמין שיהיה אפשר להשיג כרטיסים ליציעי הפועל די בקלות.

18 דקות לפני, kutomer said:

קשה לי להאמין.. אבל מאמין שיהיה אפשר להשיג כרטיסים ליציעי הפועל די בקלות.

לי יהיה כרטיס כי יש לי ניקוד גבוה, אבל לשיר כל הפועל בני זונות מיציע ליציע יהיה כיף שלא יאמן.

2 hours ago, דקסטר said:

אגב לפי וואן, מכבי חיפה יקבלו 7500 כרטיסים לבלומפילד מול הפועל (כרגע הם קיבלו 4,600 כרטיסים של 10-11)

לא נשמע הגיוני, אם הם מוכרים מיני מנוי גם לשער 8 איפה חיפה ישבו עוד חוץ מ-10-11?

1 דקה לפני, Krishi said:

לא נשמע הגיוני, אם הם מוכרים מיני מנוי גם לשער 8 איפה חיפה ישבו עוד חוץ מ-10-11?

13

1 hour ago, yellow_blood said:

אני לא מבין, בטרנר אין את הנפיצות הזאת? בסמי עופר כשיש אוהדי חיפה שיושבים גם בדרומי אין את הנפיצות הזאת? בחיפה וב"ש המשטרה יכולה להתמודד עם זה אבל למשטרת ת"א זה קשה מדי? זה פשוט בולשיט. וגם בחיפה וגם בטרנר עשו הפרדה גם בלובי של היציעים עם גדרות עד הגג. בקיצור זה סתם תירוצים אין שום סיבה לא לתת לאוהדים שלנו לשבת בשער 5

20 hours ago, Dr. Caligari said:

כי הם מעפנים למרות שיחסית לחיפה הם עשו רעש

מקווה שהפועל ובית"ר (שעד שלא מעבירים אותנו לצפוני) לא יקבלו את כל 4 ו 5

הפועל וביתר יביאו לך בחזרה את אותה הכמות אז אין סיבה שלא תתן להם. 

10 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

הפועל וביתר יביאו לך בחזרה את אותה הכמות אז אין סיבה שלא תתן להם. 

מסכים שזה לא יעצבן כמו ב"ש (כי שם אנחנו מקבלים מקומות)  אבל זה יותר יבאס (בעיקר בגלל שהם לא פחים כמו ב"ש וחיפה אבל גם )  כי הם נותנים לנו בדרומי אז למה שניתן להם במקום טוב 

34 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מבין, בטרנר אין את הנפיצות הזאת? בסמי עופר כשיש אוהדי חיפה שיושבים גם בדרומי אין את הנפיצות הזאת? בחיפה וב"ש המשטרה יכולה להתמודד עם זה אבל למשטרת ת"א זה קשה מדי? זה פשוט בולשיט. וגם בחיפה וגם בטרנר עשו הפרדה גם בלובי של היציעים עם גדרות עד הגג. בקיצור זה סתם תירוצים אין שום סיבה לא לתת לאוהדים שלנו לשבת בשער 5

מסכים. גם נתניה. מה שהיה מפריד בין המערבי עליון לגוש של היציע חוץ זה יריעת בד של 3 מטר וגג 5 אנשי ביטחון שאני כולל גם סדרנים. אין הסבר רציונלי לתת יותר מ 10 אחוז בבלומפילד לב"ש וביתר.

25 דקות לפני, Krishi said:

בטרנר אין רצף של יציעים, יש את הבטון בצדדים ככה שמצד אחד לא צריך בכלל חציצה. הם עושם חציצה רק בתוך היציע, ממה שהבנתי יש להם שם מנויים באותו יציע.

תחשוב על זה, איזה ברירה אחרת יש להם חוץ מלעשות את החציצה באמצע היציע ולהושיב אותנו שם? אחרת איפה האוהדים שלנו ישבו? כל השאר מנויים.

בסמי עופר כל הדרומי לא מחובר כמו 4-5.

שורה תחתונה אתה לא יכול להכניס ב-2000 מקומות גם 2 חציצות וגם אוהדי מכבי וכל זה באותו יציע שמחובר במסדרונות. המשטרה לא תאשר דבר כזה כשיש ברירות אחרות.

בטרנר היציע משותף בלית ברירה (זה כמו שלנו היו מנויים בשער 5).

בסמי עופר לא זכורה לי פעם שישבנו עם חיפה באותן כניסות. זה או שזה היה ריק בשביל חציצה או שאוהדים שלנו ישבו שם.

זה גם ככה לא משנה, לא הם ולא חיפה הורגשו והשפיעו, היתה לנו שליטה מוחלטת ביציעים. לדעתי אם כבר 4-5 היה יותר משפיע לפני השיפוץ, על אף הכמות.

6 דקות לפני, yellow_blood said:

מה זה משנה מינויים או לא? העובדה היא שהם עושים חציצת בד ביציע וחציצה ע"י גדרות במסדרון לפני העלייה ליציע - ניתן ליישם גם ב4-5, פשוט לא רוצים והולכים על הפתרון הקל - לתת את הכל.

4 דקות לפני, yellow_blood said:

בטרנר אין רצף של יציעים, יש את הבטון בצדדים ככה שמצד אחד לא צריך בכלל חציצה. הם עושם חציצה רק בתוך היציע, ממה שהבנתי יש להם שם מנויים באותו יציע.

תחשוב על זה, איזה ברירה אחרת יש להם חוץ מלעשות את החציצה באמצע היציע ולהושיב אותנו שם? אחרת איפה האוהדים שלנו ישבו? כל השאר מנויים.

בסמי עופר כל הדרומי לא מחובר כמו 4-5.

שורה תחתונה אתה לא יכול להכניס ב-2000 מקומות גם 2 חציצות וגם אוהדי מכבי וכל זה באותו יציע שמחובר במסדרונות. המשטרה לא תאשר דבר כזה כשיש ברירות אחרות.

בסמי עופר לא זכורה לי פעם שישבנו עם חיפה באותן כניסות. זה או שזה היה ריק בשביל חציצה או שאוהדים שלנו ישבו שם.

זה גם ככה לא משנה, לא הם ולא חיפה הורגשו והשפיעו, היתה לנו שליטה מוחלטת ביציעים. לדעתי אם כבר 4-5 היה יותר משפיע לפני השיפוץ, על אף הכמות.

בטרנר אתה יושב באותו יציע עם אוהדי ב"ש. מה זה קשור שמצד אחד אתה לא צריך חציצה?

איזה ברירה יש להם? קודם כל לא למכור לשם כרטיסים/מנויים בכלל לאוהדים שלהם. מה שהם היו עושים אם המשטרה לא הייתה מאשרת להם חציצה. אבל המשטרה בב"ש כן אישרה להם, אין שום סיבה שמשטרת ת"א לא תאשר גם לנו.

בסמי עופר מחובר ועוד איך מחובר.

שורה תחתונה אתה יכול להכניס לשם אוהדי מכבי. המשטרה לא מאשרת כי הם זונות. בחיפה ובב"ש וגם בנתניה כמו שציינו פה אישרו בלי בעיה. בטרנר היציע משותף לא בלית ברירה. בסמי עופר זכור לי שישבנו עם חיפה באותן כניסות.

לא מעניין אותי כמה הרגישו אוהדים שלהם מעניין אותי שעוד אוהדי מכבי יוכלו להיכנס ולא שאוהדי היריבה יכנסו במקומם. וזה עוד מקומות ביציע שמתומחר זול באיצטדיון שבכיף היה מתמלא

מה זה שלא ימכרו מנויים לאוהדים שלהם? תאר לך אוהד שלהם רושם דבר כזה בפורום שלהם כשיש ביקוש אצלנו למנויים בשער 5?

יש מצב נתון, שאין להם ברירה אלא לעשות חציצה בתוץ היציע כי כמו שאמרתי אין מקום אצר להושיב אותנו, אז המשטרה מתמודדת עם הקיים.

בבלומפילד יש ברירה כי אין לנו אוהדים מראש ב4-5, זה הכל.

המשטרה מנסה למנוע בלאגן במסגרת היכולות שלה (ולדעתי גם בצדק, לא רוצה לחשוב על מצב שאוהדי מכבי ב-5 אתמול אחרי הרימון). היא לא יכולה לבוא לאלונה בתחילה העונה להגיד לה אל תמכרי את כל המכסה של המנויים שאת יכולה, זו בדיחה.

בלומפילד גדול כמעט פי 2 מטרנר ויש לזה גם מחיר.

המקסימום שאפשר ואני בעד לעשות זה לתת להם 2800 וכל השאר חציצה בצדדים, עד שיוכלו טכנית לתת לנו יותר כרטיסים בטרנר.

6 hours ago, קאוביין said:

מכבי זה עסק לכל דבר 

8 משחקי בית בעונה מול הגדולות, אתה רוצה לוותר על 1000 כרטיסים בכל משחק - זה 800 אלף שקל. 

אני לא חושב שמכבי בני יהודה אבל אל תחשוב שמכבי זה אפל או אמזון. 

זה גחמה מגוחכת שמתאימה למכבי חיפה, עסק שמבוסס על האדרת "נשיא" ולא הצלחה מקצועי וכלכלית. 

אני כן מקווה שזה נעשה לפחות ע"י הסכמה מול היריבות שהם גם יעניקו יותר כרטיסים. 

אז לפחות למכור ל 2/7 ולהפחית לגמלים, אבל כאן נתנו להם 4 אלף ועוד עשו חציצה על חשבונינו.

3 דקות לפני, Darwin said:

אז לפחות למכור ל 2/7 ולהפחית לגמלים, אבל כאן נתנו להם 4 אלף ועוד עשו חציצה על חשבונינו.

זה לא נכון. החציצה הייתה על חשבונם והמשטרה ביקשה לעשות חציצה קטנה גם ביציע שלנו.

18 דקות לפני, yellow_blood said:

מה זה שלא ימכרו מנויים לאוהדים שלהם? תאר לך אוהד שלהם רושם דבר כזה בפורום שלהם כשיש ביקוש אצלנו למנויים בשער 5?

יש מצב נתון, שאין להם ברירה אלא לעשות חציצה בתוץ היציע כי כמו שאמרתי אין מקום אצר להושיב אותנו, אז המשטרה מתמודדת עם הקיים.

בבלומפילד יש ברירה כי אין לנו אוהדים מראש ב4-5, זה הכל.

המשטרה מנסה למנוע בלאגן במסגרת היכולות שלה (ולדעתי גם בצדק, לא רוצה לחשוב על מצב שאוהדי מכבי ב-5 אתמול אחרי הרימון). היא לא יכולה לבוא לאלונה בתחילה העונה להגיד לה אל תמכרי את כל המכסה של המנויים שאת יכולה, זו בדיחה.

בלומפילד גדול כמעט פי 2 מטרנר ויש לזה גם מחיר.

המקסימום שאפשר ואני בעד לעשות זה לתת להם 2800 וכל השאר חציצה בצדדים, עד שיוכלו טכנית לתת לנו יותר כרטיסים בטרנר.

מה? אחי אתה מתחיל להתבלבל קצת. קבוצה צריכה לתת מקום לקהל חוץ לשבת איפשהו, נכון? מחוייבת ע"י התקנון. אם המשטרה לא הייתה מאפשרת להם חציצה ביציע הצפוני בטרנר מה לדעתך הם היו עושים? לא מוכרים כרטיסים לקבוצה האורחת בכלל? חחח

זה לא "אין להם ברירה". זה הכל באישור. והכל מחושב מראש. די אחי אל תהיה טמבל. במכבי כנראה ידעו שהמשטרה תעשה בעיות או שהחליטו ללכת על מתווה אחר של הסכמים עם הקבוצות הגדולות לא משנה מה. הנקודה היא שבטרנר זה לא גזירה מהשמיים, זה משהו שנבדק ואושר ורק אחר כך מכרו לשם מנויים.

בקיצור עזוב. אפשר לעשות הכל, החציצות לא אמורות להפריע. רק משטרה עצלנית.