Jump to content

4000 כרטיסים לגמלים על מה ולמה?

Double

Recommended Posts

מה הבעיה, צריך לספור בדיוק כמה חייב ולהוסיף ל4, על זה להוסיף חציצה וכל השאר למכור למכבי.
אם אוהדי מכבי לא יקנו (והם יקנו), אז יש לך אוהדי באר שבע בשני צדדים של החציצה, שזה כבר יותר טוב ממה שהיה היום.

או שיורידו את החציצה, ואז זה יראה כמו היום, רק שלא יהיה את מי להאשים.

שער 4-5 זה 4800 מקומות, חייבים לתת להם 2800.

עכשיו נשאר 2000 מקומות, איך תכלול ב-2000 מקומות גם חציצה משני צדדים וגם אוהדי מכבי באותו שער?

גם קח בחשבון שאם אוהדי מכבי וב"ש יושבים באותן כניסות (4-5) אז מן הסתם שהמשטרה תדרוש יותר מקומות לחציצה מאשר מה שהיה היום.

כמו שאמרתי, בעיה.

8 דקות לפני, yellow_blood said:

עכשיו נשאר 2000 מקומות, איך תכלול ב-2000 מקומות גם חציצה משני צדדים וגם אוהדי מכבי באותו שער?

גם קח בחשבון שאם אוהדי מכבי וב"ש יושבים באותן כניסות (4-5) אז מן הסתם שהמשטרה תדרוש יותר מקומות לחציצה מאשר מה שהיה היום.

כמו שאמרתי, בעיה.

אם אוהדי מכבי היו יושבים ב4-5 אז אחרי הרימון היום בדוק היה בלאגן שום חציצה לא הייתה עוזרת, אבל עדיין לא צריך לתת להם את כל 4-5 הם מסרבים לתת לנו את כל היציע הדרומי בטרנר

12 דקות לפני, yellow_blood said:

כמו שאמרתי, בעיה.

בגלל שאין לי את המספרים המדויקים של מקומות וכרטיסים באיצטדיון וגם לא את דרישות החציצה של המשטרה, יש סיכוי לא רע שאני טועה.
ובכל זאת:
שער 2 (וגם 7, שמכבי תבחר בינהם) לא סולדאאוט מנויים, לכן את החציצה אפשר לתת בצד אחד על חשבונינו כביכול, ובצד השני כמה שיותר קרוב למרכז השער. ומצדה השני של החציצה אוהדי מכבי.

אין מצב להכניס אוהדי מכבי בשער 4-5, זה שתמשיכו להגיד את זה לא אומר שזה יכול לקרות.

אני קיוויתי שיתנו להם רק מה שצריך והשאר יישאר ריק.

המשטרה לא מסכימה בשום אופן שאוהדי מכבי יהיו ב 4-5 

אז נכון שמכבי יכולה לעשות דווקא ולמכור להם רק 2900 עם הפרדות ענקיות ולוותר על הכנסה של 1000 כרטיסים.

מי שבעד מהלך כזה וטוען שהנהלה סמרטוטים אז לפחות שיהיה הוגן להרחיק את עצמו מכל נושא מלפפונים ולא להוציא מילה אחת על רכש.  

4 דקות לפני, קאוביין said:

אז נכון שמכבי יכולה לעשות דווקא ולמכור להם רק 2900 עם הפרדות ענקיות ולוותר על הכנסה של 1000 כרטיסים.

מי שבעד מהלך כזה וטוען שהנהלה סמרטוטים אז לפחות שיהיה הוגן להרחיק את עצמו מכל נושא מלפפונים ולא להוציא מילה אחת על רכש.  

כמו שלא היו אוהדי מכבי בשער 4 נגד חדרה או בני יהודה? 

6 דקות לפני, קאוביין said:

מדיניות הרכש תלויה ב1000 כרטיסי חוץ של ב"ש? מה אנחנו בני יהודה?

3 דקות לפני, Krishi said:

חדרה או בני לא משכו את כל הכרטיסים כי אין להם אוהדים, המינימום הוא 2900

הם פשוט ויתרו עליו

6 דקות לפני, Krishi said:

אתה משווה את הקהל של בני יהודה או חדרה לקהל של ב"ש? 

כנראה המשטרה לא אישרה ומכבי זה לא מועדון שמתעסק בקקי ופיפי (לטוב ולרע), אז נתנו להם הכל והחציצה על חשבונם.

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

חדרה או בני לא משכו את כל הכרטיסים כי אין להם אוהדים, המינימום הוא 2900

הם פשוט ויתרו עליו

המינימום הוא מהכמות שניתנת למכירה. כלומר אתה עושה איזה הפרדה שבא לך ומה שנשאר זה מה שאתה מוכר. אין שום בעיה לעשות הפרדה בתוך 4-5 בין יציע 4 ל-5 ובין 4 ל-2 ועדיין לעמוד בתקנון.

Just now, מכביסט לעד said:

כנראה המשטרה לא אישרה ומכבי זה לא מועדון שמתעסק בקקי ופיפי (לטוב ולרע), אז נתנו להם הכל והחציצה על חשבונם.

במקרה הזה אני מאוד רוצה שמכבי תתעסק בקקי ופיפי. 

גם אם המשטרה לא אישרה לשים ב-5 זאת לא סיבה לתת להם עוד כרטיסים. ספציצפית הם. חיפה ובית"ר אני עוד מבין (רק במידה והסיבה שלא מוכרים לנו ב-5 זה בגלל המשטרה). בטח הדרבי שזה אינטרס שלנו גם. אבל לב"ש אין שום סיבה להביא יותר משצריך. 

1 דקה לפני, Krishi said:

במקרה הזה אני מאוד רוצה שמכבי תתעסק בקקי ופיפי. 

גם אם המשטרה לא אישרה לשים ב-5 זאת לא סיבה לתת להם עוד כרטיסים. ספציצפית הם. חיפה ובית"ר אני עוד מבין (רק במידה והסיבה שלא מוכרים לנו ב-5 זה בגלל המשטרה). בטח הדרבי שזה אינטרס שלנו גם. אבל לב"ש אין שום סיבה להביא יותר משצריך. 

בגלל זה רשמתי לטוב ולרע. הפעם זה לא טוב.

ב"ש למשל היו גם חוסמים את הבמה, אבל ההנהלה שלנו פשוט לא כאלה.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

החציצה לא הייתה רק על חשבונם, גם ב2 ו-7 חציצה של 500 מקומות 

4 hours ago, תמיר8 said:

אתם יודעים בוודאות שלא נקבל שום דבר בתמורה או שאתם סתם יוצאים על ההנהלה בלי לדעת?

הם קיבלו 1,500? כרטיסים מעל הכמות שהיינו מחוייבים לתת להם, בגלל שיש להם מנויים ליציע אוהדי החוץ בטרנר + חציצה אני לא חושב שטכנית הם יכולים לתת לנו מעל 500 אקסטרה.

31 דקות לפני, Mark said:

מדיניות הרכש תלויה ב1000 כרטיסי חוץ של ב"ש? מה אנחנו בני יהודה?

מכבי זה עסק לכל דבר 

8 משחקי בית בעונה מול הגדולות, אתה רוצה לוותר על 1000 כרטיסים בכל משחק - זה 800 אלף שקל. 

אני לא חושב שמכבי בני יהודה אבל אל תחשוב שמכבי זה אפל או אמזון. 

זה גחמה מגוחכת שמתאימה למכבי חיפה, עסק שמבוסס על האדרת "נשיא" ולא הצלחה מקצועי וכלכלית. 

אני כן מקווה שזה נעשה לפחות ע"י הסכמה מול היריבות שהם גם יעניקו יותר כרטיסים.