Jump to content

נושא מעקב וספירה - ימי גשם בבלומפילד

Soul Boy

Recommended Posts

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

שם היה גשום? וואי וואי מה אכלנו בהיתר ברמת גן למי שזוכר, הגשם ירד אופקית. 

אני עדיין לא בטוח איפה היה יותר קר בגביע בראשל''צ או בגביע בטדי נגד הפועל י-ם

56 דקות לפני, yellow_blood said:

למרות שכנראה הנך טרול אענה לך.

כמה טיפות גשם? גשמים פסיכיים וברד עם כמות חריגה בלי הפסקה מהבוקר. פתח חדשות, כל ת"א מוצפת.

מקומות שלא היו קרובים ללהיות מוצפים כשירדה כמות נורמלית, כרגע במצב של בריכת שחיה.

כל הסביבה של הרחובות בבלומפילד מוצף בכמעט מטר גובה, זה לא קשור רק לבלומפילד. אין סיכוי ששום אצטדיון בארץ שהיה מקבל כמות גשמים כזאת היה עומד בזה אז חאלאס עם הבכי.

אין ספק שצריך לתקן באצטדיון את הדליפות ביציעים וגם יתקנו אבל מה שירד מהבוקר חריג מאוד וגם אם סמי עופר/טדי היה בלוקיישן של בלומפילד הוא היה מוצף היום.

מדהים... גם שלא מבקרים את מכבי אז אתה קטרא לי טרול? התשתיות בארץ זאת בדיחה עצובה.

כל פעם שיש 2 וחצי רעמים וגשם המדינה משותקת כאילו שהחורף מגיע פעם ביובל. וכן התשתיות בתל אביב פח ובלומפילד זאת בדיחה עצובה שזה סכום הכסף ששמו וזה המוצר שהיה בסיום. כמעט אותו סכום כמו סמי אין גג היציעים מאחורי השערים מבאסים ולא נבנו עם זווית גבוהה יותר או ב2 מפלסים. לא הולך איתך לליגות הפאר אבל ציינו פה את האצטדיון של לגיה...

6 דקות לפני, Dbolsa said:

מדהים... גם שלא מבקרים את מכבי אז אתה קטרא לי טרול? התשתיות בארץ זאת בדיחה עצובה.

כל פעם שיש 2 וחצי רעמים וגשם המדינה משותקת כאילו שהחורף מגיע פעם ביובל. וכן התשתיות בתל אביב פח ובלומפילד זאת בדיחה עצובה שזה סכום הכסף ששמו וזה המוצר שהיה בסיום. כמעט אותו סכום כמו סמי אין גג היציעים מאחורי השערים מבאסים ולא נבנו עם זווית גבוהה יותר או ב2 מפלסים. לא הולך איתך לליגות הפאר אבל ציינו פה את האצטדיון של לגיה...

כי אתה מדבר שטויות. מה שירד זה לא כמה טיפות ושום אצטדיון אחר בארץ לא היה מגיב טוב, אין קשר לבלומפילד.

שבוע שעבר נגד כפ"ס גם ירד גשם משמעותי ולא היתה שום בעיה בדשא.

הליקויים בבלומפילד הם הנזילות ביציעים עצמם שמאמין שיתוקנו בקיץ והשלמת החיפוי שגם יושלם יחד איתו אני מאמין ומקווה.

הרבה פעמים שמקבלים בית/מתקן משופץ מתגלים בו ליקויים שמתוקנים גם תוך כדי אכלוס. אנחנו למשל שיפצנו בצורה מסיבית את הבית של ההורים, הסתיים ביוני ועדיין הקבלן מגיע מדי פעם לתקן דברים.

מה רציתם שנהיה עוד שנה בנתניה וכל שבוע היה נפתח נושא בכי על הפקקים וכל הבעיות איתו? עשו לנו טובה והכניסו אותנו לבלומפילד העונה במקום למשוך עוד שנה בנתניה, בניגוד לכל התחזיות הפסימיות.

מעדיף את המצב הקיים בבלומפילד מאשר עוד עונה בנתניה.

הכל יתוקן.

במקרה היתי באיזור בלומפילד לפני כשעתיים, גשם מטורף, ברד שלא מפסיק לרגע, כל הרחובות מסביב מוצפים, כמות משקעים של חודש בשעתיים, לא חושב שיש קשר לאיכות הבניה בבלומפילד במקרה זה. 

בעקבות המצב, עיריית ת"א החלה במכירת ערכת השרדות לאוהדים שיגיעו לבלומפילד, הערכה תכלול 4 מוצרים מצילי חיים ותוצע במחיר מסובסד לתושבי העיר.
-%D7%9E%D7%98%D7%A3-%D7%90%D7%99%D7%A9%D

מטף אישי לכיבוי הכסאות הדליקים

1_5_3.jpg

שנורקל לימי החורף שהאיצטדיון יוצף 

%D7%97%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%

חרמונית כדי שלא יקפאו למוות

165b.jpg

מטרייה של מכבי\בני יהודה\הפועל בהתאמה לאירוע

*מי שיספק הוכחת הצבעה לחולדאי בבחירות האחרונות יקבל סירה מתנפחת וזוג משוטים

רגע, זה נספר בתור עוד יום גשום של משחק? נראה לי זה דרגת החומרה הגבוהה ביותר - שמשחק נדחה ואפילו לא מתקיים בגלל הגשם חח

1 hour ago, ohadn said:

החלום שלי היה שדבר כזה יקרה במשחק של ארגנטינה עם אורוגוואי.

אין כמו בושה בקנה מידה עולמי כדי להזיז פה עניינים מהר יותר

אבל מה בושה בזה? ירדה כאן כמות פסיכית ונדירה לגמריי בעוצמה שלה.

14 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אבל מה בושה בזה? ירדה כאן כמות פסיכית ונדירה לגמריי בעוצמה שלה.

לדעתי הוא יותר התכוון למחדל הגג

1 hour ago, Krishi said:

רגע, זה נספר בתור עוד יום גשום של משחק? נראה לי זה דרגת החומרה הגבוהה ביותר - שמשחק נדחה ואפילו לא מתקיים בגלל הגשם חח

חד משמעי נספר

25 דקות לפני, קובי השועל said:

לדעתי הוא יותר התכוון למחדל הגג

נכון והשלוליות בתוך ובכניסה ליציעים.

ועם רוח כמו היום יש מצב שגם ביציע הכבוד היו נרטבים

3 hours ago, yellow_blood said:

כי אתה מדבר שטויות. מה שירד זה לא כמה טיפות ושום אצטדיון אחר בארץ לא היה מגיב טוב, אין קשר לבלומפילד.

הליקויים בבלומפילד הם הנזילות ביציעים עצמם שמאמין שיתוקנו בקיץ והשלמת החיפוי שגם יושלם יחד איתו אני מאמין ומקווה.

הרבה פעמים שמקבלים בית/מתקן משופץ מתגלים בו ליקויים שמתוקנים גם תוך כדי אכלוס. אנחנו למשל שיפצנו בצורה מסיבית את הבית של ההורים, הסתיים ביוני ועדיין הקבלן מגיע מדי פעם לתקן דברים.

מה רציתם שנהיה עוד שנה בנתניה וכל שבוע היה נפתח נושא בכי על הפקקים וכל הבעיות איתו? עשו לנו טובה והכניסו אותנו לבלומפילד העונה במקום למשוך עוד שנה בנתניה, בניגוד לכל התחזיות הפסימיות.

הכל יתוקן.

שכחת גם את הכסאות הדליקים והגג שלא קיים.

4 hours ago, yellow_blood said:

הכל יתוקן.

הצחקת את חולדה... אתה ממש נשמע כמו סטטוסים אפשריים של עיריית תל אביב..

8 hours ago, Sawyerdroid said:

שם היה גשום? וואי וואי מה אכלנו בהיתר ברמת גן למי שזוכר, הגשם ירד אופקית. 

המשחק הכי רטוב שהיה לי בפער.

בקושי את המגרש ראו.

הגשם ירד מכל כיוון, אפילו מלמטה.