Jump to content

יתר הליגה - מחזור 8

מכביסט לעד

Recommended Posts

7 דקות לפני, סלבה said:

מאוד יאכזב אותי אם אוהדים שלנו יגיעו לדרגת הטמטום הזו.

שידביקו ויקשקשו כמה שבא להם, זה מעניין את התחת.

בדיוק.

אין למה לקשקש ולהרוס בטח כשהכל יהיה נקי לפני המשחק הבא והבעלים של הקבוצה שלך הוא זה שישלם על הנזקים.

פעם חשבתי שהאיי קיו הממוצע של אוהד חיפה מצוי הוא 70, היום אני חושב שזה האיי קיו המשולב של כל האוהדים שלהם ביחד.

3 דקות לפני, Darwin said:

בדיוק.

אין למה לקשקש ולהרוס בטח כשהכל יהיה נקי לפני המשחק הבא והבעלים של הקבוצה שלך הוא זה שישלם על הנזקים.

פעם חשבתי שהאיי קיו הממוצע של אוהד חיפה מצוי הוא 70, היום אני חושב שזה האיי קיו המשולב של כל האוהדים שלהם ביחד.

הם צריכים לקבל מפעל חיים בפרס על שמך.

55 דקות לפני, דקסטר said:

ההבדל הוא שהם כביכול מזהמים ומכסים במדבקות את היציע של האוהדים השרופים (והארגון) כשאנחנו לא יכולים לעשות את זה אצלם. במילים אחרות ה"יציע הביתי" של הארגונים של חיפה ובש נשאר נקי מהשטויות האלו.

לא שזה באמת מפריע לי יותר מדי אבל קצת מציק לראות סטיקרים של קבוצות אחרות כל שבוע.

כן , אני מבין אבל תאורטית, שרופים של חיפה יושבים גם ביציעים אחרים(כמו שרופים רבים שיושבים ב7 למשל). בכל מקרה זה משחק בפיפי קקי שמאפיין אותם. מקווה שנתעלה מעל זה.

המקום בו הקהל שלנו יושב במשחקים בסמי עופר הוא המקום הקבוע של הקהלי חוץ ככה שאין לזה קשר לאוהדי חיפה.

בכל מקרה זה סתם מפגר והיה צפוי שהם יעשו השטויות האלה.

16 hours ago, Darwin said:

בדיוק.

כשרואים את התמונות לא נותר אלא לרחם עליהם ועל יענקלה.

גם אם ילדים בני 15 הם שעשו את הנזקים זה מביש ויהיה מביך לראות אוהדים שלנו "נוקמים".

רק שיסבלו.

8 דקות לפני, Saar said:

כשרואים את התמונות לא נותר אלא לרחם עליהם ועל יענקלה.

גם אם ילדים בני 15 הם שעשו את הנזקים זה מביש ויהיה מביך לראות אוהדים שלנו "נוקמים".

רק שיסבלו.

מי ישמע איזו נקמה להדביק סטיקרים על יציע שאחרי יום מנקים אותו. חכו עכשיו גם אוהדי ב"ש יכנסו לטרנד הזה בפעם הבאה שהם יהיו בבלומפילד.

הרי ברור שאם לא היו את הרשתות כלום מזה לא היה קורה, זה מביך וזה העיקר התמונה לעמודי עלאק אולטראס כאילו שזה מזיז למישהו. 

טמטום שהם גורמים למועדון שלהם לשלם עכשיו כדי לתקן את זה, הרי ברור שכשנגיע לשם בשבת כלום מזה לא יישאר.

אין שכל אין דאגות.