Jump to content

יתר הליגה - מחזור 8

מכביסט לעד

Recommended Posts

בגדול שיחק לו המזל לגמרי עם רעיון לסטארטאפ שלא עשה כלום חוץ מלקחת כסף מהרבה משקיעים, אבל על הדרך להתחבר למשקיע שנהיה שותף לקרן הון סיכון

7 hours ago, turgi said:

מה שהשעיר אמר.

חיפה הוציאו לפני פחות משנה את אותו הסכום על שחקן אחר ואני לא רואה איך הוא נמכר ברווח.

בש לא יודעת למכור.

נתניה?!

לא צריך להרוויח סכומים גדולים, מספיק להחזיר את ההשקעה.

לא יודע על איזה שחקן בחיפה מדובר אז לא יודע לעשות את ההשוואה.

וגם ב״ש וגם חיפה היו יכולות להרוויח הרבה יותר כסף מלהפסיד אם היו מביאות אותו.

נתניה מכרה את עלי מוחמד בקצת יותר בקיץ לביתר - והחתימו כמו מפגרים שחקן חלש וגמור ל5 עונות על 300 לעונה.

15 hours ago, hairy2hell said:

לא רואה אותם מפטרים אותו כזה בקלות. האידיוטים עשו איתו חוזה לשנתיים בלי סעיף פיטורים (כאילו בשנתיים וחצי שהם כאן הם לא פיטרו מאמן כבר 5 פעמים).

אם מפטרים אותו, צריך לשלם לו את מלוא החוזה, שזה מיליון וחצי, שזה אומר כסף מהבית. וזה לא הקטע שלהם.

לא מתאימה לך הנאיביות הזאת.

אף אחד לא משלם שנתיים מראש חוץ אולי ממיץ כעקרון וגאידמק מטימטום.

כולם מגיעים לפשרה ובהפועל יודעים לסחוט את לימון הפשרה עד הסוף. תשאל את רפואה אם אתה לא מאמין.

2 hours ago, Mario said:

לא צריך להרוויח סכומים גדולים, מספיק להחזיר את ההשקעה.

לא יודע על איזה שחקן בחיפה מדובר אז לא יודע לעשות את ההשוואה.

וגם ב״ש וגם חיפה היו יכולות להרוויח הרבה יותר כסף מלהפסיד אם היו מביאות אותו.

נתניה מכרה את עלי מוחמד בקצת יותר בקיץ לביתר - והחתימו כמו מפגרים שחקן חלש וגמור ל5 עונות על 300 לעונה.

הפספוס הכי גדול של ב"ש וחיפה הוא בכלל עלי מוחמד. הוא רמה מעל לסורו לדעתי.

בית"ר קנתה אותו כאילו זה שוקו ולחמניה, בלי שום מאבק מצידן עליו.

5 hours ago, סלבה said:

הם לא נפלו בבניית הסגל, הם פשוט לא מסוגלים לעשות התאמות למשחק כדורגל. נתניה כבר כמה שנים חוטפת בראש כמות גדולה של משחקים בעונה, הם ישחקו פתוח גם נגד אינטר.

קהת ואלמוג כהן זה כישלון ידוע מראש לטעמי, והם די בנו הכל עליהם. מסכים שיש להם בעיה בהתאמות וטקטיקה, ועדיין לא יכול שלא להיות בעדם כשהליגה הזו מוצפת בכל מיני אבוקסיסים שמחריבים כל חשק לצפות בכדורגל.

התקפה הם מאמנים כמו שאף מאמן ישראלי אחר לא מאמן. אם יידעו גם לארגן טוב יותר את משחק ההגנה הם יהפכו למאמנים מעולים,  רק על עצם הסיכוי הזה אם הייתי אוהד נתניה הייתי מקווה שישארו, בטח כשאין אלטרנטיבות טובות יותר.

11 דקות לפני, Ambition said:

קהת ואלמוג כהן זה כישלון ידוע מראש לטעמי, והם די בנו הכל עליהם. מסכים שיש להם בעיה בהתאמות וטקטיקה, ועדיין לא יכול שלא להיות בעדם כשהליגה הזו מוצפת בכל מיני אבוקסיסים שמחריבים כל חשק לצפות בכדורגל.

התקפה הם מאמנים כמו שאף מאמן ישראלי אחר לא מאמן. אם יידעו גם לארגן טוב יותר את משחק ההגנה הם יהפכו למאמנים מעולים,  רק על עצם הסיכוי הזה אם הייתי אוהד נתניה הייתי מקווה שישארו, בטח כשאין אלטרנטיבות טובות יותר.

אלמוג כהן לדעתי זאת הנחתה של סגל.

אבל קהת זה באמת לא ברור כאילו לא ראו אותו משחק בחיפה ב 4 שנים האחרונות.

זה כמו שמישהו יחתים את עומר דמארי או בוזגלו

חוץ מזה אני מאוד מקווה שנתניה תשתפר ושסגל לא יפטר את דרפיץ וברדה.

עם כל החסרונות שלהם הם נקודת אור בכל אוסף הקורצקים ניסואים ושאר מאמנים בישין שמתפללים ל 00 

48 דקות לפני, Ambition said:

קהת ואלמוג כהן לא כאלה רעים, מאוד קל להפיל עליהם את המצב. היה להם שחקן על בדמות עלי מוחמד שהם בו את כל המשחק בהסתמך על היכולות שלו, וברגע שאין להם אותו הם לא חשבו בכלל על שינוי מהותי שיחמיא לכהן וקהת ויבליט את התכונות החיוביות שלהם (לאלמוג כהן נתנו כמה משחקים כשחקן היחידי בקישור שהוא לא התקפי מובהק ופתחו טיילת, לקהת נותנים להסתובב במקום להסתמך התכונה הכי טובה שלו שהיא הצטרפות לעומק בתנועה ללא כדור כקשר הקדמי ביותר). תוסיף לזה ירידה ביכולת של בצ'יראי וכל מיני ריג'נים שמקבלים לא מעט דקות וקיבלת בעיה רצינית.

25 דקות לפני, Double said:

מה יהיה שפיכלר

מניח שהתכוון שלא היה כשהפועל מארחת.

אנדר-אובר 780 סטיקרים ושטויות של הקופים ברחבי שער 11? אובר קליל בעיני.

1 דקה לפני, סלבה said:

מניח שהתכוון שלא היה כשהפועל מארחת.

אנדר-אובר 780 סטיקרים ושטויות של הקופים ברחבי שער 11? אובר קליל בעיני.

ומספר זהה של פוסטים באולטראס ישראל על הפעולה האמיצה