Jump to content

יתר הליגה - מחזור 8

מכביסט לעד

Recommended Posts

1 hour ago, Omer said:

השנה אני באמת מאמין בזה, זה ההבדל. לא סתם ווישפל ת׳ינקינג. לגבי ללמוד - מה יש ללמוד? אתה לא מאלה שחושבים שאם מישהו כתב משהו בפורום זה מה שישאיר את הפועל בליגה.

כל מה שאני אומר הוא שבכל שנה בשלב הזה יש קבוצות שכולם אומרים שיורדות בטוחות. לא מעט פעמים הן נשארות, אבל אומרים. כמו רעננה ואשדוד בשנה שעברה. אם הן היו יורדות בטוחות, למה הפועל לא? להגיד ש"הם בחיים לא יירדו" זה בכלל מגוחך. הם אחת משתי הקבוצות החלשות בליגה, אין שינוי בדרך, מה יש להם חוץ משם?

קבוצה שהיא בטופ 2 הגרועות של הליגה מבחינת סגל, מבחינת מאמן ומבחינת הכדורגל שמציגה, הבעלים משלמים לשחקנים שכר מינימום ולא דחוף להם להביא חיזוק או לפטר מאמן, ואתם אומרים לי שהם יישארו כי יש להם קהל - מה שלא מונע מהם להציג מאזן מביך במשחקי בית כבר שנים.

אין, כרגע, שתי קבוצות בליגה הזאת שגרועות מהפועל תל-אביב.

אין, כרגע, שום סימן שהמצב של הפועל תל-אביב ישתפר.

אז שוב, באיזה עולם הם לא פייבוריטים לירידה?

אני מחכה להסברים רציונליים, לא ל"זה בחיים לא יקרה, יש להם היסטוריה".

עומר, יש מספיק זמן לתקן. הם פח? אמת. אבל האחרות פח גם. ומספיק להביא שחקן וחצי שקצת יעזור להם לשמור על הראש מעל המים.

זה לא  עניין של יש הסטוריה. 

52 דקות לפני, קייפטאון said:

לא יודע עד כמה הם רוצים לראות דרבי צמרת...
בפעמיים האחרונות שאנחנו והם רצנו בצמרת הגבוהה ביחד זה נגמר ברביעיות (12/13) וחמישיות (69/70) לרשת שלהם. 
ב12/13 הם היו במקום השלישי והפסידו תוך כדי קריסה של כמה מחזורים רצופים. ב69/70 ממש רצנו בצמרת ביחד. 
אלא אם כן חתול יתקן אותי כי אני לא זוכר עוד עונות שרצנו ביחד בצמרת... 

ממממ בעבר הרחוק בהחלט היו.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

עומר, יש מספיק זמן לתקן. הם פח? אמת. אבל האחרות פח גם. ומספיק להביא שחקן וחצי שקצת יעזור להם לשמור על הראש מעל המים.

זה לא  עניין של יש הסטוריה. 

חתול, ראית מי הבעלים שלהם ומי השחקנים שהם מחתימים, כן? הם צריכים חתיכת שינוי קונספטואלי כדי לעבור למצב שבו הם מסוגלים להשאיר משהו בליגה. בתיאוריה הכל יכול לקרות, אבל לא הייתי שם כסף על זה כרגע.

1 hour ago, קייפטאון said:

לא יודע עד כמה הם רוצים לראות דרבי צמרת...
בפעמיים האחרונות שאנחנו והם רצנו בצמרת הגבוהה ביחד זה נגמר ברביעיות (12/13) וחמישיות (69/70) לרשת שלהם. 
ב12/13 הם היו במקום השלישי והפסידו תוך כדי קריסה של כמה מחזורים רצופים. ב69/70 ממש רצנו בצמרת ביחד. 
אלא אם כן חתול יתקן אותי כי אני לא זוכר עוד עונות שרצנו ביחד בצמרת... 

גם ב-02/03 רצנו בצמרת.

1 דקה לפני, המכבייה said:

שער אדיר. האטטיוד של חיפה השתנה(למרות בלבול). לא פשוט יהיה.

יש משהו בזה, נדבקים להם דברים פתאום. היו אמורים להיות בפיגור ופתאום משום מקום מובילים

אם יש משהו שאני שונא לראות זה תגובות של בכיינים, דיי כבר...

כאילו שכפר סבא יכולה לעשות משהו נגדם, איפה אתם חיים? חיפה קבוצת צמרת לגיטימית.

לא יודע, לא עפתי מחיפה.

שרי כמובן שחקן מצוין וכולנו ידענו את זה, אבל אני לא בטוח שהוא מספיק כדי להפוך את חיפה לאלופה.

חוץ מזה, מדובר בכפר סבא. אני לא חושב שאף אחד האמין שהם באמת יקשו יותר מדי על חיפה, במיוחד אחרי ששבוע שעבר הם הפסידו להפועל.

1 דקה לפני, Omer said:

גם ב-02/03 רצנו בצמרת.

נכון. 

האליפות של קלינגר. 

ניצחנו אותם 1-0 ברמת גן לא?

וגם את חיפה ברמת גן משערים של פרוחננקובס ורייס...