Jump to content

nba 2019/20

אביאל 5

Recommended Posts

4 hours ago, g0lan said:

אמממ בוא נראה, אולי כי הלייקרס עד עכשיו הרשימו יותר במהלך העונה (ולראייה המאזן הכללי) + ניצחו את המפגש האחרון בין הקבוצות + הקליפרס מגיעים עם כמה חיסורים משמעותיים (לו וויליאמס, מונטרז הארל ופטריק בברלי)

קליפרס ניצחו אותם פעמיים העונה .

לו ווילאמס והארל בחוץ בקליפרס, רונדו וברדלי בחוץ בלייקרס. לגבי בברלי זה עוד לא ודאי. קיצור, יהיה מעניין.

34 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

קליפרס ניצחו אותם פעמיים העונה .

לו ווילאמס והארל בחוץ בקליפרס, רונדו וברדלי בחוץ בלייקרס. לגבי בברלי זה עוד לא ודאי. קיצור, יהיה מעניין.

כמו שרשמתי - שכחת גם את בברלי שבחוץ.

החיסורים של הקליפרס הרבה יותר משמעותיים מאלה של הלייקרס, במיוחד כשמסתמן שלפחות לפי משחקי ההכנה ג'יי אר סמית' ודיון ווייטרס נכנסו לעניינים לא רע בכלל. אבל כן, יהיה מעניין זה בטוח :-)

ברוקלין מנצחת את מילווקי ששתי הקבוצות ביחד זורקות 108 שלשות (בקורלין 57, מילווקי 51) ראיתי בערך אתה החמש דקות האחרונות וזה בעיקר מה שקרה 14 זריקות משותפות.

• 2 weeks later...

גם הלייקרסוגם מילווקי הפסידו את המשחק הראשון רק שלדעתי מילווקי בסופו של דבר תנצח בניגוד ללייקרס שאני לא בטוח תנצח את פורטלנד

דונציץ׳ זה משהו מטורף, אי אפשר לא להתאהב בו.

המשחק האחרון שלהם בסדרה היה חולני, פרוזינגיס בחוץ, דאלאס גם ככה קבוצה בלי עומק, הוא מוביל את כל המדדים הסטט׳ של הקבוצה (חוץ מblockים אני חושב) משחק כמעט לבד, מקבל שמירה מאחד השומרים הטובים בNBA ועדין הוא מצליח לנצח את המשחק, זה הרבה מעבר למהלך האחרון, הוא לוקח את כל הזריקות, בונה את כל ההתקפות, פשוט one man show.

ואז אתה נזכר שהוא בן 21, כאילו לאן עוד אפשר להתפתח? מקווה מאוד שיביאו לו עוד איזה 2-3 שחקנים נורמלים לשחק איתם כי עוד רגע עוד מוסר אסיסט לעצמו.

איזה כיף לראות את הלייקרס, כדורסל נדיר הם משחקים השילוב בין אנתוני דיוויס ולברון זה פחד אלוהים המשחקים האחרונים שלהם בסדרה הצגה, התעוררו בגדול.

תשאירו את הפוליטיקה מחוץ למשחק! מתחילים פה תקדימים שיהיה קשה מאוד לחזור מהם.

מה השלב הבא? טראמפ מנצח בבחירות אז על הזין הכל ואין לנו חשק לכדורסל? 

התנהגות של תינוק מגודל שברגע שמשהו לא נראה לו הוא זורק הכל הצידה ואמא אני לא הולך היום לבית ספר.

אחרי כל מה שה-NBA עשו כדי להחיות את הליגה... יריקה בפנים של הענף ושל האוהדים, לא פחות.

נשבר הזין כבר מארצות הברית, איזו אומה מאוסה

1 hour ago, אדביסי said:

תשאירו את הפוליטיקה מחוץ למשחק! מתחילים פה תקדימים שיהיה קשה מאוד לחזור מהם.

מה השלב הבא? טראמפ מנצח בבחירות אז על הזין הכל ואין לנו חשק לכדורסל? 

התנהגות של תינוק מגודל שברגע שמשהו לא נראה לו הוא זורק הכל הצידה ואמא אני לא הולך היום לבית ספר.

אחרי כל מה שה-NBA עשו כדי להחיות את הליגה... יריקה בפנים של הענף ושל האוהדים, לא פחות.

נשבר הזין כבר מארצות הברית, איזו אומה מאוסה

קשה לי מאוד להעביר ביקורת בתור מישהו שהוא לא אזרח, אני כן מבין שיש שם מספר בעיות עמוקות מאוד שדורשות צעדים מרחיקי לכת.

ברמה האישית יהיה מבאס מאוד אם העונה תבוטל.

רק אני מרגיש שלברון פופוליסט? אחרי הרצח של פלויד כשחלק מהשחקנים לא רצו לחזור הוא כן רצה ועכשיו הוא זה שמתנגד.

יבעס אותי מאוד אם יחליטו לבטל את סוף העונה במיוחד שיש סדרות שיכולות להיות מאוד מעניינות ובכל זאת אני אבין אם יבטלו.

אם היו להם ביצים צריך לתת קנס כבד וסנקציות על כל שחקן שלא עולה זאת פשוט השתנה מהמקפצה וסיבוב של הבולבול מה שהם עשו קו אדום.

5 hours ago, אביאל 5 said:

רק אני מרגיש שלברון פופוליסט? אחרי הרצח של פלויד כשחלק מהשחקנים לא רצו לחזור הוא כן רצה ועכשיו הוא זה שמתנגד.

יבעס אותי מאוד אם יחליטו לבטל את סוף העונה במיוחד שיש סדרות שיכולות להיות מאוד מעניינות ובכל זאת אני אבין אם יבטלו.

ברור שהוא מאה אחוז פופליסט ונכנע להתקפות.