Jump to content

רשמים מהניצחון מול אשדוד בי"א | 3 נקודות חשובות במגרש קשה

Sawyer

Recommended Posts

33 דקות לפני, סלבה said:

שכטר שחקן שעבר רנסאנס במשחק שלו בשנים האחרונות. אולי הצלילות הן טריידמארק כבר שנים, אבל הוא גם תמיד היה שחקן מעולה, בשלב יותר מוקדם בקריירה בנה על זריזות ומהירות גבוהה עם סיבובים טובים על מגנים, ומאז שירדה על מהירות הוא מנהל התקפות ברמה גבוהה עם הגב לשער, שומר על כדור אפילו יותר טוב ממה שעשה בשיאו ומחלק מסירות שפותחו את ההתקפה בנגיעה.

מכל החלוצים שלנו הוא לדעתי הכי טוב. זה אומר הרבה גם על הקבוצה, אבל לפני שמתלוננים עליו יש תור של שחקנים שיש יותר חומר לתלונות כלפיהם - עטר, בלקמן שמאכזב אותי מאוד, יונתן כהן שבירידה גדולה העונה, שוינפלד הנגר, צ'יקו הלא יציב.

בוא נגיד ככה, אם מודדים את הסגל של מכבי לפי תקופת השיא בקריירה של שחקן, שכטר כנראה הכי טוב בסגל יחד עם גולסה, לפחות מהישראלים. להגיד שהוא בנה את הקריירה על צלילות זה חתיכת זלזול.

מדוייק. הוא בחירה ראשונה שלי גם היום. שום דבר מהותי לא קרה שגורם לי לחשוב אחרת.

אני לא לגמרי בטוח לגבי שכטר. 

מצד אחד זה נראה שלא משנה מה הוא לא יכול לשים את הכדור ברשת וכבר אין לו את הכוח של פעם. הוא גם העלה את רף הנפילות שלו רק שהשנה השופטים החליטו שגם אם היה עליו עבירה הם מתעלמים.

מצד שני השינוי שהוא מביא כשהוא נכנס, החוכמת משחק והידע עוזרים. הוא החלוץ הכי אמיתי שלנו בסגל, כי שוינפלד לא שחקן כדורגל, בלקמן שכח איך לשחק והוא ממש לא חלוץ וצ'יקו בעיקר יודע לנצל טעויות של שחקני ההגנה של היריב ולעשות לחץ, אבל שאר הדברים שהוא עושה די מפגרים.

זה רק מראה כמה אנחנו חייבים חלוץ. אפילו חלוץ בינוני. לצערי לא רואה אותנו מביאים חלוץ ישראלי בינואר ולא נראה לי שישחררו את ניקוליץ' או צ'יקו בשביל חלוץ זר אחר.

אולי בקיץ הבא...

מבין כל החלוצים שלנו - שכטר הוא השחקן הטוב ביותר, אבל לא החלוץ הטוב ביותר. 

בכושר ההבקעה הנוכחי שלו הוא יבקיע מול שוער אחת לחמש.

סקורר מחונן הבחור אף פעם לא היה, ובשביל לחזור לכושרו הרגיל  - הוא צריך ביטחון ורצף של משחקים בהרכב הפותח.

איביץ׳ לא ייתן לו את זה, לצערי. 

29 דקות לפני, Cosmic said:

מבין כל החלוצים שלנו - שכטר הוא השחקן הטוב ביותר, אבל לא החלוץ הטוב ביותר. 

בכושר ההבקעה הנוכחי שלו הוא יבקיע מול שוער אחת לחמש.

סקורר מחונן הבחור אף פעם לא היה, ובשביל לחזור לכושרו הרגיל  - הוא צריך ביטחון ורצף של משחקים בהרכב הפותח.

איביץ׳ לא ייתן לו את זה, לצערי. 

זה לא ששאר החלוצים שלנו יבקיעו מול שוער באחוזים גבוהים בהרבה. מי סקורר גדול יותר? כל החלוצים שלנו הם לא סקוררים מדופלמים.

2 hours ago, סלבה said:

זה לא ששאר החלוצים שלנו יבקיעו מול שוער באחוזים גבוהים בהרבה. מי סקורר גדול יותר? כל החלוצים שלנו הם לא סקוררים מדופלמים.

צ׳יקו ירשית באחוזים גבוהים יותר. גם על בלקמן אני סומך כרגע יותר במצב  של 1 על 1. לא בהרבה, אבל יותר. 

אין ספק שגם הם לא בדיוק פינישרים קליניים (חתיכת אנדרסטייטמנט), רק שכרגע מכבי נואשת לכל אחוז בניצול המצבים המועטים שהיא מסוגלת לייצר. 

שלא יובן לא נכון, אני מתומכיו הגדולים של שכטר בפורום, כנראה שגם מחוצה לו. מת עליו.

אבל עם כל הסימפטיה והרצון הטוב, חייבים להכיר בכך שהוא חסר ביטחון לחלוטין מול השוער כרגע. מתקשה להיזכר בשער הנקי האחרון שכבש. 

כולי תקווה שהחזרה של אצילי תשנה את המצב. על הנייר, אני חושב שהציוות ההתקפי של אצילי-שכטר-כהן הוא הטוב ביותר שיש לקבוצה להציע. 

15 hours ago, Krishi said:

הקביעה הנחרצת שלי זה שהוא לא צריך להיות שחקן אגף. בין אם הוא צריך להיות חלוץ או לא לדעתי כרגע פחות מתאים אבל אני לא פוסל את זה. העיקר לא באגף.

בזה אני מסכים.

3 hours ago, דקסטר said:

מפחיד

היה חסר לי עוד קצת פוש בדקות האחרונות

הרימון די הרס לדעתי. לא צריך להתייחס אליו יותר כי מן הסתם שגם בשני זה יקרה ומעכשיו כמעט כל המשחקים נגד ב"ש וחיפה הם ינסו לעשות את השטויות האלה.

1 hour ago, אקיטה said:

חזרה השמחת חיים לקהל של מכבי

אכן משהו טוב עובר על הקהל שלנו.

פיקנטריה

גולסה סיים עם הכי הרבה דריבלים מוצלחים במכבי לפי דוח המנהלת, 3 מוצלחים מתוך 3 ניסיונות.

למרות שנכנס בדקה ה88

אחריו ג'ראלדש עם 2 מתוך 5

לvar השופט הראשי צריך ללכת פיזית כל פעם ששופט הvar אומר לו שהוא טעה, או שנגיד שופט הvar יכןל להגיד לו ״פנדל מאה אחוז״ והשופט הראשי ישרוק לפנדל בלי לראות בעצמו?

49 דקות לפני, silentyogi said:

פיקנטריה

גולסה סיים עם הכי הרבה דריבלים מוצלחים במכבי לפי דוח המנהלת, 3 מוצלחים מתוך 3 ניסיונות.

למרות שנכנס בדקה ה88

אחריו ג'ראלדש עם 2 מתוך 5

אם זה נכון זה בושה וחרפה לקשרים ולחלק הקדמי שלנו.

‏יממה לאחר הפרסום ב-ONE, מכבי ת"א שולחת בעצמה פנייה למנהלת, להתאחדות ולמשטרה בנוגע לרימוני העשן ומבקשת לעצור את מה שעלול להסתיים בפגיעה בחיי אדם

מהטוויטר של רז אמיר