Jump to content

רשמים מהניצחון מול אשדוד בי"א | 3 נקודות חשובות במגרש קשה

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, Prici said:

בצ׳יראי סירב לבעוט פנדל בגביע בטענה שהוא מפחד להחמיץ, וזה אחרי עונה מעולה שלו.. 

תבוא לא מתאים להיות חלוץ מוביל במכבי 

Maor Buzaglo likes it

להגיד שלשוינפלד יש דריבל לא רע או בכלל לשים את המילים שוינפלד ודריבל באותו משפט זה כמו להגיד שאייל גולן חובב מבוגרות.

לא מתאים לך סוקראטס, אתה אף פעם לא רושם שטויות כאלה.

שוינפלד זה השחקן האחרון שצריך לעלות בהתקפה, הוא צריך לעלות רק בגביע הטוטו או בגארבג'.

אוהב ומעריך את הלחימה שלו, הוא לא פוזאיסט, לא עושה פרצופים ומוקירים לו תודה על מה שעשה ל"סתכלו לי בעיניים" אבל הוא חוטב עצים פר אקסלנס בכל רמ"ח אבריו. יותר מ-3 שנים זה מספיק זמן כדי לקלוט את זה.

35 דקות לפני, Krishi said:

יונתן לא שחקן אגף קלאסי, אבל מצד שני גם לא חלוץ בטח לא חלוץ 9. העמדה הכי טובה שלו זה חלוץ שני או מתחת לחלוץ שהוא יכול להגיע למצבים טובים עם הבעיטות שלו. יש לו את הקילר אינסטיקנט בהתהוות שרק צריך לפתח. לשים אותו על הקו.. זה כמו שתשים את זהבי על הקו. לדעתי זאת טעות.

לא מבין איך אפשר לקבוע את זה בכזו נחרצות, אני לא חושב שראינו אותו משחק דקה אחת כחלוץ במכבי.

יש לו את כל מה שצריך בשביל להיות אחלה חלוץ. בטח במצב החלוצים של מכבי שבמקרה הטוב יש שם את צ'יקו ובמקרה הרע בלקמן.

עכשיו אני לא אומר לפתוח ככה נגד באר שבע, אבל נגד כל החדרות של הליגה זה שווה לפחות מחצית אחת ניסיון.

55 דקות לפני, yellow_blood said:

להגיד שלשוינפלד יש דריבל לא רע או בכלל לשים את המילים שוינפלד ודריבל באותו משפט זה כמו להגיד שאייל גולן חובב מבוגרות.

לא מתאים לך סוקראטס, אתה אף פעם לא רושם שטויות כאלה.

שוינפלד זה השחקן האחרון שצריך לעלות בהתקפה, הוא צריך לעלות רק בגביע הטוטו או בגארבג'.

אוהב ומעריך את הלחימה שלו, הוא לא פוזאיסט, לא עושה פרצופים ומוקירים לו תודה על מה שעשה ל"סתכלו לי בעיניים" אבל הוא חוטב עצים פר אקסלנס בכל רמ"ח אבריו. יותר מ-3 שנים זה מספיק זמן כדי לקלוט את זה.

אולי הגזמתי עם הדריבל.

אבל עדיין חושב שלחלוטין מבין המצאי הוא הכי טוב שיש והכי מתאים שיש למשחק של מכבי, מבחינת היכולת להשתלט על כדור, לשחק עם הגב לשער, לתת פס, להטריד הגנה.

לתת גולים כרגע זה אקסטרה, אף אחד מהחלוצים שלנו לא גולר, חוץ מעטר, אבל הוא ילד זין שעדיף שלא יראה מגרש.

האיכות שלמכבי הייתה בחוד מאז פריצה תמיד נשענה על חלוץ שיודע לעשות יותר מלדחוק כדור מ-5 מטר (צ׳יקו). 

זהבי, וידאר, יצחקי, אפילו בדש...

אין לנו אף שחקן כזה בסגל, שוינפלד הוא הרע במיעוטו, בסיום העונה שעברה כששיחק את ה-9 אפילו היה לא רע וסיפק מספרים.

באמת חושב שעד שלא תהיה אלטרנטיבה ראויה שווה לרוץ איתו (אם הוא מסוגל לרוץ).

34 דקות לפני, turgi said:

לא מבין איך אפשר לקבוע את זה בכזו נחרצות, אני לא חושב שראינו אותו משחק דקה אחת כחלוץ במכבי.

יש לו את כל מה שצריך בשביל להיות אחלה חלוץ. בטח במצב החלוצים של מכבי שבמקרה הטוב יש שם את צ'יקו ובמקרה הרע בלקמן.

עכשיו אני לא אומר לפתוח ככה נגד באר שבע, אבל נגד כל החדרות של הליגה זה שווה לפחות מחצית אחת ניסיון.

יש לו כל מה שצריך? 

הבנאדם לא הצליח לעצור כדור כמו שצריך מתחילת העונה.

אנחנו לא מדברים על זהבי כן? סה״כ שחקן סביר פלוס עם בעיטה טובה מאוד.

35 דקות לפני, סוקראטס said:

אולי הגזמתי עם הדריבל.

אבל עדיין חושב שלחלוטין מבין המצאי הוא הכי טוב שיש והכי מתאים שיש למשחק של מכבי, מבחינת היכולת להשתלט על כדור, לשחק עם הגב לשער, לתת פס, להטריד הגנה.

לתת גולים כרגע זה אקסטרה, אף אחד מהחלוצים שלנו לא גולר, חוץ מעטר, אבל הוא ילד זין שעדיף שלא יראה מגרש.

האיכות שלמכבי הייתה בחוד מאז פריצה תמיד נשענה על חלוץ שיודע לעשות יותר מלדחוק כדור מ-5 מטר (צ׳יקו). 

זהבי, וידאר, יצחקי, אפילו בדש...

אין לנו אף שחקן כזה בסגל, שוינפלד הוא הרע במיעוטו, בסיום העונה שעברה כששיחק את ה-9 אפילו היה לא רע וסיפק מספרים.

באמת חושב שעד שלא תהיה אלטרנטיבה ראויה שווה לרוץ איתו (אם הוא מסוגל לרוץ).

יותר טוב משכטר וצ'יקו?

2 hours ago, Krishi said:

יונתן לא שחקן אגף קלאסי, אבל מצד שני גם לא חלוץ בטח לא חלוץ 9. העמדה הכי טובה שלו זה חלוץ שני או מתחת לחלוץ שהוא יכול להגיע למצבים טובים עם הבעיטות שלו. יש לו את הקילר אינסטיקנט בהתהוות שרק צריך לפתח. לשים אותו על הקו.. זה כמו שתשים את זהבי על הקו. לדעתי זאת טעות.

מסכים איתך בגדול אבל זה בדיוק מה שאמרו על זהבי כל הזמן ועוד באו בטענות לפאקו שהוא מבוזבז כחלוץ שפיץ. מאז עברו הרבה מים בנהר וכולם הבינו שזהבי לא באמת היה מתחת לחלוץ או חמישים חמישים אלא צריך לשחק ממש כחלוץ

2 דקות לפני, Omer said:

למה ששכטר יסכים לחתום ברעננה בינואר? ולמה שרעננה יקחו אותו בתמורה לראנם?

ברור שזה לא יקרה סתם כתבתי משאלת לב שלי.

האמת כמו ששכטר נראה גם רעננה לא יגעו בו

38 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

שכטר כבר בסוף הקריירה.

הבחור נכנס 10 דקות ומתנשף כאילו שיחק משחק שלם, נגמר לו החוזה בקיץ נכון?

שכטר לאורך כל הקריירה, מגיל 3 בערך, נראה מהרגע הראשון על המגרש כמו אחד שנגמר לו האוויר, והוא דפק ככה גם משחקים של 90 דקות של תנועה וספרינטים, זה פשוט איך שהוא נראה, הוא לא באמת שופך לאגר, יש לו כושר גופני טוב.

3 hours ago, turgi said:

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

מסכים איתך בגדול אבל זה בדיוק מה שאמרו על זהבי כל הזמן ועוד באו בטענות לפאקו שהוא מבוזבז כחלוץ שפיץ. מאז עברו הרבה מים בנהר וכולם הבינו שזהבי לא באמת היה מתחת לחלוץ או חמישים חמישים אלא צריך לשחק ממש כחלוץ

הקביעה הנחרצת שלי זה שהוא לא צריך להיות שחקן אגף. בין אם הוא צריך להיות חלוץ או לא לדעתי כרגע פחות מתאים אבל אני לא פוסל את זה. העיקר לא באגף.

כבר בעונה שעברה אמרתי שצריך להעביר את יוני לעמדה שבה הוא יהיה יותר קרוב לשער -  בדיוק לאותו תפקיד שאליו סוזה העביר את זהבי.

1 hour ago, סלבה said:

שכטר לאורך כל הקריירה, מגיל 3 בערך, נראה מהרגע הראשון על המגרש כמו אחד שנגמר לו האוויר, והוא דפק ככה גם משחקים של 90 דקות של תנועה וספרינטים, זה פשוט איך שהוא נראה, הוא לא באמת שופך לאגר, יש לו כושר גופני טוב.

מת על ההליכה הצולעת הזאת שלו.

2 hours ago, סלבה said:

אם אתה אומר אתה יודע, עדיין...

עם כמה שהוא משקיע והכל, הוא בירידה, ואני לא כזה שגומר לשחקנים קריירה בגיל 32.

בואו נודה באמת, היתרון הגדול של שכטר לאורך הקריירה היה לעשות הצגות ולקבל פנדלים ומצבים נייחים.

אני בטוח שהוא גייס את גדולי שחקני הוליווד על מנת לפצח את ה-VAR, בינתיים לא הולך, אולי זה יעבוד על השופטים מהמשחק של רעננה חח

8 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

בואו נודה באמת, היתרון הגדול של שכטר לאורך הקריירה היה לעשות הצגות ולקבל פנדלים ומצבים נייחים.

אני בטוח שהוא גייס את גדולי שחקני הוליווד על מנת לפצח את ה-VAR, בינתיים לא הולך, אולי זה יעבוד על השופטים מהמשחק של רעננה חח

זה ממש לא האמת וראינו את זה עונה שעברה אצלנו.

34 דקות לפני, רועי .ק. said:

זה ממש לא האמת וראינו את זה עונה שעברה אצלנו.

באתי להגיב לזה ברצינות עד שראיתי שזה מרגריטי. עזוב, חבל על העצבים והזמן שלך.

2 hours ago, antonio_margheriti2 said:

אם אתה אומר אתה יודע, עדיין...

עם כמה שהוא משקיע והכל, הוא בירידה, ואני לא כזה שגומר לשחקנים קריירה בגיל 32.

שכטר שחקן שעבר רנסאנס במשחק שלו בשנים האחרונות. אולי הצלילות הן טריידמארק כבר שנים, אבל הוא גם תמיד היה שחקן מעולה, בשלב יותר מוקדם בקריירה בנה על זריזות ומהירות גבוהה עם סיבובים טובים על מגנים, ומאז שירדה על מהירות הוא מנהל התקפות ברמה גבוהה עם הגב לשער, שומר על כדור אפילו יותר טוב ממה שעשה בשיאו ומחלק מסירות שפותחו את ההתקפה בנגיעה.

מכל החלוצים שלנו הוא לדעתי הכי טוב. זה אומר הרבה גם על הקבוצה, אבל לפני שמתלוננים עליו יש תור של שחקנים שיש יותר חומר לתלונות כלפיהם - עטר, בלקמן שמאכזב אותי מאוד, יונתן כהן שבירידה גדולה העונה, שוינפלד הנגר, צ'יקו הלא יציב.

בוא נגיד ככה, אם מודדים את הסגל של מכבי לפי תקופת השיא בקריירה של שחקן, שכטר כנראה הכי טוב בסגל יחד עם גולסה, לפחות מהישראלים. להגיד שהוא בנה את הקריירה על צלילות זה חתיכת זלזול.