Jump to content

רשמים מהניצחון מול אשדוד בי"א | 3 נקודות חשובות במגרש קשה

Sawyer

Recommended Posts

7 hours ago, מכביסט לעד said:

אתה יודע כמה שחקנים שיחקו טוב בנוער בתפקיד מסוים ושינו להם את התפקיד? יש גם מקרים יותר קיצונים ששחקנים היו בנוער חלוצים והפכו לבלמים.

בעונה שעברה נגד חיפה זה משחק אחד. אני גם יכול להביא לך משחקים שהוא שיחק בהם טוב באגף.

אין לנו שחקני אגף? דווקא כן. אצילי, עטר כהן, חוזז ואלמוג הם שחקני אגף.

שחקני אגף לא חייבים לדעת לעשות דריבלים ולעבור שחקנים. יש כמה תכונות שמתאימות לשחקן אגף חוץ מדריבלים.

יונתן כהן עם הפריצות מהאגף למרכז והבעיטות מרחוק עוזר מאוד במרכז. אצילי שרוף במערך ללא שחקני אגף וכמוהו גם עטר וחוזז.

עטר גמור, חוזז לא ברמה ואצילי פצוע בכלל. 

אין לך שחקני אגף. 

ליונתן יש בעיטה מטורפת וצעד ראשון מהיר.  אין לו מהירות, כוח מתפרץ ודריבל.

חייב לשחק בתפקיד שישים אותו במצבים בהם הוא מאיים על השער. 

אגב, זהבי שיחק קשר אחורי הרבה זמן מהקריירה שלו. מאמנים טועים בתפקוד של שחקנים לפעמים. זה קורה.

13 hours ago, itanar said:

צריך לעשות מהלך על בצ׳יראי בינואר, יש לנו הרבה שחקנים שאפשר לתת לנתניה. חוזז, עטר, בלקמן ואפילו דוידזאדה.

למעט דוידזאדה (וגם פה אני בספק) אף אחד מהם לא יסכים לשחק בנתניה. 

אתה זורק את זה לאוויר כאילו לא צריך את הסכמת השחקן.

20 דקות לפני, MR.Krabs said:

וכאילו הם יקצצו במשכורת בשביל לשחק במועדון הפאר.

45 דקות לפני, zion8 said:

עטר גמור, חוזז לא ברמה ואצילי פצוע בכלל. 

אין לך שחקני אגף. 

ליונתן יש בעיטה מטורפת וצעד ראשון מהיר.  אין לו מהירות, כוח מתפרץ ודריבל.

חייב לשחק בתפקיד שישים אותו במצבים בהם הוא מאיים על השער. 

אגב, זהבי שיחק קשר אחורי הרבה זמן מהקריירה שלו. מאמנים טועים בתפקוד של שחקנים לפעמים. זה קורה.

אצילי כבר לא פצוע.

הפיזיות, הבעיטה והצעד הראשון עוזרים לו מאוד באגף. התנועה שלו פותחת את המשחק הרבה פעמים

יהיה קצת מצחיק לשחק עם שני חלוצים שאין לנו אפילו אחד ראוי.

את זהבי אימן גוטמן. את כהן אימנו ג'ורדי, איביץ' והרצוג. מאמנים שמבינים קצת יותר לדעתי.

46 דקות לפני, MR.Krabs said:

חוזז לא יסכים לשחק בנתניה? מה?

2 hours ago, MR.Krabs said:

כן, יכול להיות שה מעט מופרח גם לאור השכר כפי שתורג'י ציין, אבל הסיטאוציה של בצ'יראי בנתניה יכול להיות שתאפשר לנו לעשות עליו מהלך בינואר.

שוב, אם מבטיחים לי אליפות אני מחכה לסוף שנה ועושה מהפכה בהתקפה (מיליון חוזים נגמרים).

בצ'יראי יחגוג 32 העונה. אין מה לעשות עליו מהלך, זה לא שחקן שישדרג אותנו באירופה או עם פוטנציאל להשתפר.

מאמין ומקווה מאוד שמכוונים לשחקנים יותר טובים.

מה בצ'יראי? הבן אדם לא פוגע מתחילת העונה וירד לספסל בנתניה. ממש לא מה שישדרג אותנו, שכטר לא נופל (תרתי משמע) ממנו.

עוד פרט קטן ששכחת זה שצריך לשחרר זר בשבילו.

19 hours ago, סלבה said:

חוזז לא יסכים לשחק בנתניה? מה?

מתן ישאר במכבי עד שיתנו לו הזדמנות, הוא לא ילך לשום קבוצה העונה. 

הגיע זמן יונתן בשפיץ.

על קו ימין יש את בלקמן/אצילי על קו שמאל את עטר/צ'יקו ויש גם את חוזז ואלמוג שהם אחלה שחקנים שצריכים לקבל עוד הזדמנויות בקווים.

באמצע אנחנו במצוקה גדולה שאף אחד לא פוגע (אני חושב שבלקמן שחקן טוב אבל בשפיץ זה ממש לא זה, שכטר כבר על סף פנסיה, שוינפלד פצוע).

לדעתי יונתן יכול לתת עונה של 15+ שערים ובישולים מהעמדה הזאת וחבל לא לתת לו שם 2-3 משחקים ולראות איך זה עובד.

מדברים פה על בצ׳יראי כאילו זה מינימום פריצה.

צריך חלוץ שישדרג את הקבוצה , לא אחד שייבלע בתוך הבינוניות בחלק הקדמי.

עד ינואר צ׳יקו צריך להמשיך בחוד, הוא היחידי שעוד עושה תנועה נכונה ומגיע למצבים. בלקמן חסר מושג ושכטר בכושר זוועה.

17 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

הגיע זמן יונתן בשפיץ.

על קו ימין יש את בלקמן/אצילי על קו שמאל את עטר/צ'יקו ויש גם את חוזז ואלמוג שהם אחלה שחקנים שצריכים לקבל עוד הזדמנויות בקווים.

באמצע אנחנו במצוקה גדולה שאף אחד לא פוגע (אני חושב שבלקמן שחקן טוב אבל בשפיץ זה ממש לא זה, שכטר כבר על סף פנסיה, שוינפלד פצוע).

לדעתי יונתן יכול לתת עונה של 15+ שערים ובישולים מהעמדה הזאת וחבל לא לתת לו שם 2-3 משחקים ולראות איך זה עובד.

יונתן כהן לא יכול להיות שום דבר מעבר לשחקן קו, וגם שם לא כזה איכותי, יש לו המון מזל שיש לו רגל שמאל חזקה.

בלקמן לא צריך לשחק כדורגל, לא היה צריך לחזור לפה ואין שום סיבה לבזבז עליו דקות משחק כשאילון אלמוג שחקן מכבי.

יצחקו עליי (סביר להניח), אבל אם הוא כשיר, שוינפלד הוא כרגע האופציה הטובה ביותר כ-9.

חזק, נוכחות, יודע לתת פס, לא אגואיסט, אפילו הדריבל שלו לא כזה רע, כל מה שכל השאר לא מסוגלים לעשות.

איתו בסוף העונה שעברה מכבי נראתה מצויין. אין סיבה לא להמשיך עם זה עד שיגיע חלוץ נורמלי שמסוגל לתרום למשחק של מכבי ולא רק לדחוק כדורים מ-5 מטר או לבעוט כדורים חופשיים.

4 דקות לפני, סוקראטס said:

יונתן כהן לא יכול להיות שום דבר מעבר לשחקן קו, וגם שם לא כזה איכותי, יש לו המון מזל שיש לו רגל שמאל חזקה.

בלקמן לא צריך לשחק כדורגל, לא היה צריך לחזור לפה ואין שום סיבה לבזבז עליו דקות משחק כשאילון אלמוג שחקן מכבי.

יצחקו עליי (סביר להניח), אבל אם הוא כשיר, שוינפלד הוא כרגע האופציה הטובה ביותר כ-9.

חזק, נוכחות, יודע לתת פס, לא אגואיסט, אפילו הדריבל שלו לא כזה רע, כל מה שכל השאר לא מסוגלים לעשות.

איתו בסוף העונה שעברה מכבי נראתה מצויין. אין סיבה לא להמשיך עם זה עד שיגיע חלוץ נורמלי שמסוגל לתרום למשחק של מכבי ולא רק לדחוק כדורים מ-5 מטר או לבעוט כדורים חופשיים.

פה איבדת אותי

25 דקות לפני, nirnir20 said:

פה איבדת אותי

נוכח העובדה שהוא מצליח לעבור שחקן (לא ממש אכפת לי אם זה מסביב או דרכו) - הדריבל שלו יותר טוב משל שאר החלוצים.

1 דקה לפני, סוקראטס said:

נוכח העובדה שהוא מצליח לעבור שחקן (לא ממש אכפת לי אם זה מסביב או דרכו) - הדריבל שלו יותר טוב משל שאר החלוצים.

הוא עובר שחקן כמו שחקן פוטבול אמריקאי ככה שזה לא תקף בכדורגל. 

בצ׳יראי אחלה חלוץ ומשפר את השחקנים סביבו. השנה נתניה מזעזעים בהגנה ובקישור אז מפילים את זה עליו. 

אצלנו הוא סביר שיצליח כי הוא חלוץ טוב. זכרון קצר יש לאנשים, עונה שעברה הוא היה מעולה. 

הגיל מעט בעייתי זה כן, אבל בליגה שלנו בחוזה לעונה וחצי אני חותם על זה עכשיו.

יונתן לא שחקן אגף קלאסי, אבל מצד שני גם לא חלוץ בטח לא חלוץ 9. העמדה הכי טובה שלו זה חלוץ שני או מתחת לחלוץ שהוא יכול להגיע למצבים טובים עם הבעיטות שלו. יש לו את הקילר אינסטיקנט בהתהוות שרק צריך לפתח. לשים אותו על הקו.. זה כמו שתשים את זהבי על הקו. לדעתי זאת טעות.