Jump to content

רשמים מהניצחון מול אשדוד בי"א | 3 נקודות חשובות במגרש קשה

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, YalaMaccabi said:

דווקא אוהב תמגרש באשדוד

שונא כשמכבי משחקת שם, אבל טוב שיש מגרשים כאלה בליגה. גם הקופסא היה מגרש ביתי בטירוף.

1 hour ago, RAFICOHEN said:

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,3,31217/345950.html?ref=hp

כתבה על ביזיון רימון העשן האדום שהושלך אתמול:competitive:

האמת שזה לא כזה מזיז אבל כן הגיע הזמן לאיזשוהי תגובה אחרי שזה נהיה מנהג של כל קבוצה בליגה 

7 hours ago, turgi said:

צמד המגנים הטוב בליגה.

צמד הבלמים הטוב בליגה.

הקשר האחורי הטוב בליגה.

אחלה גול והגענו לעוד שניים שלושה מצבים של שער בטוח.

לגמרי.

5 דקות לפני, Omer said:

אני לא מתווכח איתך, אני חושב שיתרון ביתיות זה טוב (לעומת מקרים כמו חיפה או פתח תקווה, אשדוד ונתניה זה משהו אחר), וגם אני הייתי במגרשים האלה, אבל בשורה התחתונה מגיע לי **** בראש ויש לך זין עצום.

יש טעם לפגם ביתרון ביתיות שמושג בגלל מתקן מיושן ומגרש לא ראוי.

5 דקות לפני, Saar said:

יש טעם לפגם ביתרון ביתיות שמושג בגלל מתקן מיושן ומגרש לא ראוי.

למה, בעצם? ככה זה היה לאורך ההיסטוריה, בכל העולם. יש מגרשים שקשה לשחק בהם, וזה חלק מהיופי.

אין ספק שיש מה לשפר בגישה וכו', ואלה דברים שצריך לפתור, אבל המגרשים שצריך להרוס הם כאלה בסגנון וסרמיל, האורווה וקריית אליעזר, שגם ככה לא מספקים לקבוצה שלהם שום יתרון ביתיות אלא סתם דוחים. במקרה של נתניה החליטו שעדיף להם ואני מבין את זה, בכל זאת מגיע יותר קהל עכשיו, אבל אשדוד? גם ככה בקושי יש להם אוהדים, ולא מאמין שזה ישנה את זה. שישמרו את יתרון הביתיות, גם אם אנחנו שונאים לשחק שם.

באר שבע בנו אצטדיון לא גדול (כי הם רק טרנד חולף) סופר ביתי, מודרני, בכניסה לעיר ולא תקוע באמצע העולם - כמו שצריך.

האצטדיון באשדוד זבל מכל בחינה, הם רוצים להשיג יתרון שיעשו אצטדיון חדש של 8000 אוהדים קטן קומפקטי זול סגור בכניסה לאשדוד (ולא בין בניינים), עם חניה ודרכי גישה ראויים. עם סגירה הרמטית של המתחם מסביב וכל מה שנלווה לאצטדיון שראוי לארח משחקים בליגת העל. 

שיבנו אצטדיון שתפור למידות שלהם עם מגרש הכי קטן שאפשר עפ החוקים ובלי מקום לקהל היריבה לפתח טירוף - מה שהם רוצים. לא לוקח מהם את הזכות "לשמור על הביתיות" כל עוד הם עומדים בסטנדרטים מסויימים. 

האצטדיון כיום - בדיחה. עלוב שמשחקים שם. לא מבין איך אפשר להגן על זה. באמת צריך להיות מנותק ולא לבוש למגרש בקטע קיצוני.

עושים פינוי בינוי לכל שורת הבניינים מאחורי האצטדיון.

אם זה מנחם.

בעוד 5-10 שנים יוכלו לזרוק רימון מגובה 20 קומות ולא 3.

אני שלחתי הודעה למנהלת (לא בטוח כל כך שזה יעזור) בנוגע לאיסוף כרטיסים אתמול וגם על העניין שתמיד נזרקים לעברנו דברים ביציע הזה

אולי אם עוד אנשים יציפו את זה הם יתנו על זה את הדעת.. שווה לנסות 

הי"א זה איצטדיון שמרגש לקבל מידי פעם בסיבוב מוקדם של הגביע מול קבוצה בלאומית, לא משהו מעבר. 

לא ראוי לליגת העל בשום עולם. 

8 דקות לפני, Omer said:

למה, בעצם? ככה זה היה לאורך ההיסטוריה, בכל העולם. יש מגרשים שקשה לשחק בהם, וזה חלק מהיופי.

אין ספק שיש מה לשפר בגישה וכו', ואלה דברים שצריך לפתור, אבל המגרשים שצריך להרוס הם כאלה בסגנון וסרמיל, האורווה וקריית אליעזר, שגם ככה לא מספקים לקבוצה שלהם שום יתרון ביתיות אלא סתם דוחים. במקרה של נתניה החליטו שעדיף להם ואני מבין את זה, בכל זאת מגיע יותר קהל עכשיו, אבל אשדוד? גם ככה בקושי יש להם אוהדים, ולא מאמין שזה ישנה את זה. שישמרו את יתרון הביתיות, גם אם אנחנו שונאים לשחק שם.

כי הקושי שם לא קשור לכדורגל. זה מגרש קטן, בתנאים גרועים. ההנאה שלך, שאני מבין אותה, קשורה בנוסטלגיה. לא לכדורגל. למעשה, היא אנטי-כדורגל. הקבוצות צריכות להלחם בתנאים לא טובים (גודל מגרש, איכות דשא, איכות מתקן), במקום לשחק כדורגל. מכבי, למשל, יורדת ברמה שלה לא (רק) בגלל שהיא בכושר לא טוב, או כי אשדוד משחקת טוב, אלא כי זה מגרש מחורבן. זה לא כדורגל.

לצורך השוואה - טרנר הוא מגרש שקשה לשחק בו. הוא מאוד ביתי. זה קשור לקהל שם, זה קשור לאצטדיון שם זה קשור למסורת המסויימת שהם הצליחו לבנות שם. את זה אני מכבד ומקבל, כי מכבי צריכה להאבק באלמנטים שהם המשחק: הקהל, הקבוצה. מגרשים כמו אשדוד צריכים לפוס מהעולם, כמו הרבה דברים אחרים שהתאימו פעם (למשל: פקס. למשל: איסור על תחבורה ציבורית בשבת), וזהו, כבר לא מתאימים היום.

3 דקות לפני, Omer said:

אין ספק שיש מה לשפר בגישה וכו', ואלה דברים שצריך לפתור, אבל המגרשים שצריך להרוס הם כאלה בסגנון האורווה וקריית אליעזר, שגם ככה לא מספקים לקבוצה שלהם שום יתרון ביתיות אלא סתם דוחים. במקרה של נתניה החליטו שעדיף להם ואני מבין את זה, בכל זאת מגיע יותר קהל עכשיו, אבל אשדוד? גם ככה בקושי יש להם אוהדים, ולא מאמין שזה ישנה את זה. שישמרו את יתרון הביתיות, גם אם אנחנו שונאים לשחק שם.

כי כמו שנאמר פה, בשנים האחרונות הליגה עברה מהפכת איצטדיונים והסטנדרט עלה.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כי הקושי שם לא קשור לכדורגל. זה מגרש קטן, בתנאים גרועים. ההנאה שלך, שאני מבין אותה, קשורה בנוסטלגיה. לא לכדורגל. למעשה, היא אנטי-כדורגל. הקבוצות צריכות להלחם בתנאים לא טובים (גודל מגרש, איכות דשא, איכות מתקן), במקום לשחק כדורגל. מכבי, למשל, יורדת ברמה שלה לא (רק) בגלל שהיא בכושר לא טוב, או כי אשדוד משחקת טוב, אלא כי זה מגרש מחורבן. זה לא כדורגל.

לצורך השוואה - טרנר הוא מגרש שקשה לשחק בו. הוא מאוד ביתי. זה קשור לקהל שם, זה קשור לאצטדיון שם זה קשור למסורת המסויימת שהם הצליחו לבנות שם. את זה אני מכבד ומקבל, כי מכבי צריכה להאבק באלמנטים שהם המשחק: הקהל, הקבוצה. מגרשים כמו אשדוד צריכים לפוס מהעולם, כמו הרבה דברים אחרים שהתאימו פעם (למשל: פקס. למשל: איסור על תחבורה ציבורית בשבת), וזהו, כבר לא מתאימים היום.

לא הייתי אומר שמדובר בנוסטלגיה אני בעד שימור המצב הקיים. בכל מקרה, אני לא רואה משהו לא-לגיטימי בגודל מגרש. לדעתי עדיף שיש מגרשים בלתי נסבלים כמו שעדיף שיש שחקנים לא נסבלים, מאשר לשחק בתנאים סטריליים ומשעממים. אני מבין מאיפה אתה בא, אבל נסכים לא להסכים.

12 דקות לפני, Omer said:

לא הייתי אומר שמדובר בנוסטלגיה אני בעד שימור המצב הקיים. בכל מקרה, אני לא רואה משהו לא-לגיטימי בגודל מגרש. לדעתי עדיף שיש מגרשים בלתי נסבלים כמו שעדיף שיש שחקנים לא נסבלים, מאשר לשחק בתנאים סטריליים ומשעממים. אני מבין מאיפה אתה בא, אבל נסכים לא להסכים.

שום קשר לתנאים סטריליים.

תראה איזה איצטדיונים יש ב-League Two באנגליה.

לא צריך להיות הכי חדיש והכי נוצץ כדי שיהיה ראוי.

איצטדיון בושה וחרפה

לחנות בחולות 

לקבל כרטיסים בחולות

להיכנס למגרש בלי אפשרות להדפיס כרטיס בבית

בחימום לפני המשחק אתה מרגיש כאילו במטווח בלי יכולת לדבר עם מישהו ולא לנעשה בדשא(מחשש שתקבל כדור לפנים)

ופקקים נוראיים ביציאה

אך החרא הזה מאושר וכפר סבא או נס ציונה לא?!?

2 hours ago, Omer said:

שונא כשמכבי משחקת שם, אבל טוב שיש מגרשים כאלה בליגה. גם הקופסא היה מגרש ביתי בטירוף.

בושה וחרפה שיש אצטיונים כאלו בליגה.

24 דקות לפני, BuSa said:

שתיםפול קטיושה על האיצטדיון המסריח הזה

איצטדיון מסריח שום רגש נוסטלגי לא יתעלה על הגועל נפש הזה באשדוד.

מדרכי הגישה דרך הבתים מאחור וכל המסביב.

אצטדיון סירחון קבוצה סירחון.

בסך הכל התכוונתי שבתור אוהד חוץ מרגש להגיע לשם והיציע עידוד של האורחת הוא כיפי ואפשר לייצר שם טירוף

האצטדיון בכלליותו הוא מסריח, אבל כיף שיש גם אצטדיונים כאלה ולא אצטדיונים משעממים כמו נתניה או פתח תקווה

כן, זה חרפה שעדיין יש איצטדיונים כאלה בליגת העל, אני תמיד חושב לעצמי מה חושבים לעצמם השחקנים של קבוצות הליגה כשהם מגיעים לשם בפעם הראשונה, כאילו משחק גביע בחוץ נגד קבוצה ליגה חמישית.

ועדיין אני חולה על האיצטדיון הזה ואוהב לבוא לשם למשחקי חוץ.

אני אוהב להגיע למשחקי חוץ באשדוד, גם למגרש באשקלון אהבתי ללכת ואפילו ללויטה

יש משהו נוסטלגי במגרשים פח האלה שאין במגרשים החדשים, אפילו אם מטפטף עליך גשם מהבטון בלויטה או שאתה נתקע בפקק בחניון ביציאה מאשדוד עדיין מדי פעם כיף לשבור שיגרה ולי זה בעיקר מעלה זכרונות

מסכים עם אלה שאמרו פה שזה פוגע ברמה של הכדורגל אבל בחייאת רבאק אתם משווים לי את הליגה השנייה באנגליה לליגת העל? אנחנו לא ברמה הזאת יש פה בקושי 4 קבוצות שאפשר לראות משחק שלם שלהם בלי להירדם