Jump to content

רשמים מהניצחון מול אשדוד בי"א | 3 נקודות חשובות במגרש קשה

Sawyer

Recommended Posts

16 דקות לפני, kutomer said:

אני ממש לא מסכים, זה לא ליגת הצדק, אלו דברים שקורים בכדורגל.

בדברים כמו תוספת זמן אמור להיות לשופט כמה שפחות שיקול דעת, אם בזבזו חמש דקות שיוסיף חמש דקות, הבעיה היא בחוק לא בו.

דברים שקורים בכדורגל כמו 6 או 7 פעמים ששחקן של אשדוד נשכב על הדשא פצוע או שמשפתי כל המשחק מסדר את הכדור על קו ה-5 בקטע מוגזם? אם קבוצה מבזבזת זמן ב0-0 אין שום סיבה לתת לה פרס ולהוסיף 5 דקות אחרי שהיא נקלעה לפיגור. 

ההגנה שלנו מעולה ואליפות לוקחים מההגנה ככה שיש מאיפה לשאוף אופטימיות. 

ההתקפה שלנו מתחת לכל ביקורת, והקישור לא נותן את המספרים שנתן שנה שעברה. 

ברסקי זה ההגדרה לשחקן פרווה, עם כל האהבה לזה שהוא שחקן בית, הוא לא שווה סגל במכבי. 

הלוואי ששבוע הבא גולסה יפתח אבל אין שום סיכוי שזה יקרה. 

46 דקות לפני, Overmars said:

ממש..

״לטחון״ אותם עם ברסקי וריקן..

יותר סיכוי שזה יהיה ההפך.

זה לא מה שאני רוצה, זה מה שלדעתי יקרה. לאיביץ' יש קטע כזה במשחקים גדולים שהוא לא פותח עם ההרכב הכי טוב כטקטיקה.

אם גולסה יחזיק את כל העונה בלי פציעות אין לי ספק שיתנו לו חוזה חדש.

אבל אם שוב פעם זה יחזור על עצמו, קשה לי להאמין שלא ניפרד ממנו, למרות שהוא שחקן מעולה לליגה הישראלית.

באופן כללי, גולסה זה שחקן שבילה חצי מהקריירה מחוץ למגרש, היה יכול להגיע רחוק יותר, קיבל החלטות גרועות בגיל צעיר.

צמד המגנים הטוב בליגה.

צמד הבלמים הטוב בליגה.

הקשר האחורי הטוב בליגה.

אחלה גול והגענו לעוד שניים שלושה מצבים של שער בטוח.

13 דקות לפני, itanar said:

צריך לעשות מהלך על בצ׳יראי בינואר, יש לנו הרבה שחקנים שאפשר לתת לנתניה. חוזז, עטר, בלקמן ואפילו דוידזאדה.

לא מתאים לך.

נתניה תשלם את החוזים של בלקמן, עטר ודוידזאדה?

15 דקות לפני, itanar said:

צריך לעשות מהלך על בצ׳יראי בינואר, יש לנו הרבה שחקנים שאפשר לתת לנתניה. חוזז, עטר, בלקמן ואפילו דוידזאדה.

לא צריך לעשות שום מהלך בינואר

יש לא מעט שחקנים בעיקר בהתקפה שמסיימים חוזה. לתת להם לרוץ ולהרוויח חוזה חדש. מי שלא טוב להגיד לו שלום יפה ושנה הבאה אפשר להתחזק כמו שצריך.

הסגל כמו שהוא לא רע בכלל, גם אם ההתקפה לא תתאפס על עצמה אני מאוד רגוע. יש לך את ההגנה הכי טובה בליגה בפער, את הקשר האחורי הכי טוב ביקום ואת דור מיכה. יהיה בסדר

לא זוכר מתי פעם אחרונה לא היה בסגל אף חלוץ שמסוגל לעשות דריבל או לתת פס כמו שצריך (להוציא את חוזז).

המצב שלנו בחלק הקדמי קטסטרופלי, אין טיפה של איכות, מקווה שאצילי (שגם הוא לא באמת מסוגל לעשות דריבל) יחזור בקרוב לעניינים.

לחיוב - בלקמן יצא בשלב מוקדם. זה הזיז את צ׳יקו לאמצע ופתח את הקו לסבוריט (שהיה המצטיין במשחק) והמשחק שלנו השתחרר, הייתה שם רבע שעה מצויינת של מכבי שאפשר לשאוב ממנה אופטימיות.

איביץ' ממשיך להיות מקובע וזה מתחיל ממש להציק כבר.

ראיתי שיפור קל לעומת המשחק נגד חדרה, ועוד יותר אחרי שבלקמן יצא.

ההגנה שלנו מצוינת בטח לליגה הישראלית אז לפחות זה מנחם.

עוד 2 שחקנים שהציקו לי במיוחד היום - ברסקי, שאני לא מבין מה התרומה שלו במגרש כמעט כמו בלקמן. חייבים את גולסה דחוף שם. ושכטר, שנכנס מחליף ונראה כאילו הוא כבר עייף אחרי ריצת מרתון, התרכז יותר בליפול מאשר בלשחק כדורגל.

מעבר לכך היה משחק טוב מאוד של ההגנה ועוד יותר של המגנים. מעבר לצד ההגנתי, תמיכה התקפית טובה של המגנים זה פלוס ענק לקבוצה בליגה הישראלית שתעזור לקחת עוד אליפות, גלזר סגר יפה אבל התקפית כמעט שום תרומה. צ'יקו שרץ באמוק על כולם, הרבה כדורגל אין לו אבל לפחות רואים ממנו מאמץ ולחימה, לא יודע כמה זה מספיק למשבצת של זר אבל לפחות יש את זה. יונתן שמתקשה לפעמים במסירות אבל משחרר בעיטות מסוכנות, וגם ההגבהות שלו לפחות בקרנות די טובות. ומיכה.. אני חושב שקשה לו בעיקר כי אין לו למי, וכי סוגרים אותו חזק כמעט כל משחק.

הייתי אומר שהלוואי ואיביץ' ילמד מהמשחק הזה ויעלה בהרכב שונה, שנראה גם את אלמוג משחק או לפחות מתלבש, שלא נראה יותר את בלקמן, אבל זה כנראה לא יקרה אז שבוע הבא נגן חזק נקווה לגנוב איזה גול ונמשיך הלאה בלא ללמוד.

4 דקות לפני, AVIKUK12 said:

להוסיף לפיקנטריה 

הכדור עף לקהל שלנו והכרוז שלהם מבקש מאיתנו להחזיר את הכדור :D

הכרוז שלהם היה כמו סבא נחמד כזה, מדקלם את ההודעה הקבועה על גזענות במגרשים ומוסיף שעם 2 קהלים נהדרים כאלה לא אמורה להיות בעיה.

בסוף איחל לכולנו נסיעה בטוחה כי יש מישהו שמחכה לנו בבית או משהו כזה חח

אני מת על כרוזים במגרשים קטנים הם מרגישים כאילו הם בשכונה.

11 hours ago, Sawyer said:

שופט: סביר- (שיפוט חלש ומאכזב כבר מהפתיחה, לגיטימציה לבזבוזי זמן והצגות, מינימום כבוד לכדורגל. גם בצהובים יכלת להעניש קצת יותר קבוצה שבאה לקצור. רגיל לגרועים ממנו כנראה, עדיין סבלתי מכל רגע)

מעצבן אותי כל פעם מחדש ששופטים מחלקים צהוב באופן קולקטיבי ל-2 השחקנים ש"התעמתו".

סאבוריט נתקע ברגל של אתיופי גנרי מאשדוד כמובן לא בכוונה, קם מהר וחזר להגנה. הטמבל הזה מאשדוד מתקרב אליו בפוזה מאיימת ועם היד בתנועה של "אני אפרק אותך". סאבוריט לא מתרגש בכלל ומהמבט אתה מבין שהוא מנסה להרגיע אותו ולא להיכנס לעימות. מגיע השופט ביצים הזה ונותן לשניהם צהוב. למה? יבן זונה למה? ועוד לשחקן הגנה שלנו, סעממק ערס.

6 דקות לפני, שמש צהובה said:

מעצבן אותי כל פעם מחדש ששופטים מחלקים צהוב באופן קולקטיבי ל-2 השחקנים ש"התעמתו".

תופעה בזויה ומעצבנת, כל פעם מחדש. 

2 hours ago, סוקראטס said:

לא זוכר מתי פעם אחרונה לא היה בסגל אף חלוץ שמסוגל לעשות דריבל או לתת פס כמו שצריך (להוציא את חוזז).

המצב שלנו בחלק הקדמי קטסטרופלי, אין טיפה של איכות, מקווה שאצילי (שגם הוא לא באמת מסוגל לעשות דריבל) יחזור בקרוב לעניינים.

לחיוב - בלקמן יצא בשלב מוקדם. זה הזיז את צ׳יקו לאמצע ופתח את הקו לסבוריט (שהיה המצטיין במשחק) והמשחק שלנו השתחרר, הייתה שם רבע שעה מצויינת של מכבי שאפשר לשאוב ממנה אופטימיות.

אנחנו הקבוצה עם הדריבל הכי גרוע בליגה.

3 דקות לפני, yellowcake said:

לא חדש, שנה שעברה גם היינו ככה

אני יודע

רק חיזקתי את מה שהבחור שהגבתי לו אמר

מאז העונה של שוטה לא היו לנו שחקנים עם דריבל טוב

בן חיים עשוי לחזור בינואר לארץ, חייבים להתאבד עליו בכל מחיר, שחקן קו היחידי שיש לו דריבל ומהירות...הוא יתן לנו תוספת כוח רצינית חזרה

על חשבון בלקמן

45 דקות לפני, שמש צהובה said:

סאבוריט נתקע ברגל של אתיופי גנרי מאשדוד כמובן לא בכוונה, קם מהר וחזר להגנה. הטמבל הזה מאשדוד מתקרב אליו בפוזה מאיימת ועם היד בתנועה של "אני אפרק אותך". סאבוריט לא מתרגש בכלל ומהמבט אתה מבין שהוא מנסה להרגיע אותו ולא להיכנס לעימות. מגיע השופט ביצים הזה ונותן לשניהם צהוב. למה? יבן זונה למה? ועוד לשחקן הגנה שלנו, סעממק ערס.

כן, במקום צהוב כהה עם איום שפעולה הבאה הוא בחוץ ופרגון לסבוריט על הסבלנות, צהוב לשניהם.

פשע נגד הכדורגל.