Jump to content

רשמים מהניצחון מול אשדוד בי"א | 3 נקודות חשובות במגרש קשה

Sawyer

Recommended Posts

חוזרים מהפגרה, תחושת הפספוס עדיין קיימת, רצף הפציעות לא נראה כאילו הוא הולך להגמר ובמגרש כ"כ קשה 3 נקודות הם גם חובה וגם משימה לא פשוטה בכלל. 

איביץ' מחליט להמר על הרכב שכולל חוליית קישור של גלזר ברסקי מיכה והתקפה של יוני צ'יקו ובלקמן. קשוח מאוד.

למרות הפתיחה הסוערת של הצהובים עם כמה מצבים קורצים כבר בדקות הראשונות לא לקח הרבה זמן  כדי להבין איך המשחק הזה הולך להראות כשהשחקנים של אשדוד עשו הכל כדי לבזבז זמן ולא לתת לשחק והשופט נתן להם לעשות בדיוק את זה. המשך המחצית הראשונה לא הראה שום סימן חיובי. גם במחצית השניה השליטה של מכבי נמשכה מול הבונקר של אשדוד אבל הקצב עלה והמשחק מעט נפתח. דקות טובות של מכבי (ובעיקר של יונתן כהן) הסתיימו עם שער מעולה שהתחיל מדור מיכה והסתיים אצלי צ'יקו אופאדו (שאיכשהו עם יונתן לא עשו 2-0 וגמרו משחק דקה אחריי השער). עד הסיום המשחק נשאר יחסית רגוע ואשדוד לא הצליחו לאיים על השער של טננבאום. 3 נקודות בסיום.

שופט: סביר- (שיפוט חלש ומאכזב כבר מהפתיחה, לגיטימציה לבזבוזי זמן והצגות, מינימום כבוד לכדורגל. גם בצהובים יכלת להעניש קצת יותר קבוצה שבאה לקצור. רגיל לגרועים ממנו כנראה, עדיין סבלתי מכל רגע)

שחקנים:

טננבאום ממשיך במסורת של לסיים משחקים כמעט בלי לגעת בכדור, הוציא איזה התקפה מהר בדקות הסיום חכם למיכה. משחק ההגנה גם כן ממשיך להיות יציב וטוב, מלבד אמאדור שהיום היה קצת פחות טוב עם טעות של בית סוהר ועוד כמה הרחקות לא מדויקות. טיבי המשיך בכושר הטוב בסה"כ עם משחק בסדר. המגנים היו החוליה החזקה שלנו היום כשסבוריט היה במקום עם רגליים בכל רגע שצריך בהגנה ותמך הרבה בהתקפה בעיקר כשהיה תקוע, ההפתעה הגיעה מג'ראלדש שמלבד עבודה הגנתית טובה הצטרף היום המון להתקפה, פתח אופציות מסירה ובסופו של דבר הביא את הבישול המיוחל. חוליית הקישור עבדה קצת פחות טוב שאם לדן גלזר אפשר לתת חיזוקים חיוביים על העבודה הבלתי נגמרת בהגנה, חילוצי הכדור והשלטת הטרור אין הרבה מה להגיד עליו בצד ההתקפי, אצל ברסקי זה כמעט כלום בשני הצדדים ודור מיכה אמנם הצליח להעביר 2-3 כדורים יפים (גולל הוקי אסיסט לגול) אבל צריך לתת יותר במגרש כזה. ההתקפה ממשיכה להיות תקועה, בלקמן כמעט ללא פעולות טובות והרבה החלטות בעייתיות, צ'יקו מפוזר אבל לפחות נותן את התחת, נכנס בכל הכוח ובסוף היה שם לדחוק את השער שהביא 3 נקודות. לגבי יונתן אני קצת מעודד אמנם לא היה מאופס אבל חזר מההעלמות שלו לכמה הבלחות שכללו איומים על השער ומהלכי כדורגל לא רעים, עדיין לא מספיק.

פיקנטריה:

- האוהד ב"ש עם שלט החלמה מהירה לחביב אוחיון

- רימון עשן ורוד

- הפריצה המרגשת של כמה מגדולי היציע דרך המגרש ליציע 5.

- הנגיעות של גולסה בכדור.. מטורף. המהלך בסיום.

קהל:

סולד אאוט עם רוב מוחלט לצהובים במשחק "הביתי" של אשדוד היה רק החימום לתצוגה הנהדרת היום. לא יודע מה היה בצעדה אבל היא הגיעה לאצטדיון עם המון אנרגיות שמחה ושירה חזקה שכבר מפתיחת המשחק דחפה את הצהובים קדימה בצורה חיובית, בוז טוב לפרקים לשופט זה גם משהו שאנחנו מבצעים טוב אבל השיא היה מבחינתי ההתעלות במחצית השניה שבאה קודם מהקהל ורק אח"כ מהקבוצה, התעלות שהסתיימה בשער שלנו. אולי פעם ראשונה העונה שאני מרגיש שלקהל יש נקודה גדולה בניצחון  - שאפו לכולם ובמיוחד לגוש שנתן עבודה גדולה היום.

אני מאושר שהרוח הזאת מגיעה אחרי הפגרה ועם ה3 נקודות לפני אחד המבחנים החשובים שהיו לנו בשנים האחרונות, משחק עונה אמיתי מול ב"ש בבלומפילד החדש - משחק על כל הקופה ואנחנו חייבים לתת את האימפקט שיכריע את ההתמודדות הזאת. עוד שבוע בדיוק, הטירוף מתחיל כבר עכשיו..

יום שני, 20:15 בבלומפילד. נתראה.

ניצחנו משחק חשוב וקשה במגרש שאף פעם לא אהבנו, מבחינתי זה הכי חשוב.

לגבי הקהל, השיפור שלו השנה גדל בהרבה. כל משחק יש עידוד טוב והקהל מגיע במספרים גבוהים. 

מגיע גם מילה טובה לפנאטיקס על הובלת העידוד והתפאורה. כבר מחכה לראות מה יהיה שבוע הבא.

בשורה התחתונה כיף להגיע השנה ליציע. רק שנמשיך ככה כקהל.

שיפוט סביר, היו רגעים שהתעצבנתי כמו למשל שהוא נתן פרס לאשדוד שביזבזו זמן כל המשחק בערך עם 5 דקות תוספת זמן אבל בסה"כ סביר.

ג'רלדש היה אדיר היום, סותם לאוזן החסר מושג הזה את הפה. עלק לא תורם התקפית.

5 דקות לפני, daniel616 said:

שיפוט סביר, היו רגעים שהתעצבנתי כמו למשל שהוא נתן פרס לאשדוד שביזבזו זמן כל המשחק בערך עם 5 דקות תוספת זמן אבל בסה"כ סביר.

יחסית לשיפוט במשחקים הקודמים, השיפוט היום היה הטוב בעולם לגילו

גולסה נראה רזה יותר, מקווה שזה מהוראה, והוא והסובבים אותו החליטו שהוא פחות יתמקד בעבודה הגנתית ויחזור לסגנון ההתקפי בתחילת הקריירה שלו.

הקהל היה מדהים !!

ההגנה מעולה, קישור (כשכולם כשירים) הכי טוב בליגה, החלק ההתקפי מאכזב היום ובכלל.

נגד חדרה פתחו אותה שלישייה התקפית וזה לא עבד, לא מבין מדוע להמשיך עם זה שוב.

השיפוט היה בסדר. באופן כללי אני די מרוצה מיגאל פריד, עקבתי אחריו עוד מהנוער.
מן הסתם יש לו טעויות פה ושם אבל הוא מנהל את המשחק טוב מאוד, הוא לא יהיר ולא הססן.

Just now, Sawyerdroid said:

גולסה חייב לפתוח מול בש.

המהלך שהוא עשה כשנכנס פשוט מדהים.

רק מראה כמה הוא היה חסר לנו. אין לנו אף שחקן בקישור שיודע לעשות דברים כאלה.

רק צריך לקוות שיפתח נגד ב"ש וימשיך להיות כשיר.

1 דקה לפני, ראש הזהב said:

סוייר לפיקנטריה..שכחת שאני הבאתי את הגול...תן קרדיט...אמרתי לכם מתי נבקיע כבר שהארגון מבקש לשבת...בום

אין מילים. הייתה שם איזה התערבות אלוהית שמעתי את זה לתוך האוזן כאילו כיוונתי את זה לאוזן שלי, עוד הספקתי לתהות איזה כיף זה יהיה. היה ממש כיף.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המהלך שהוא עשה כשנכנס פשוט מדהים.

רק מראה כמה הוא היה חסר לנו. אין לנו אף שחקן בקישור שיודע לעשות דברים כאלה.

רק צריך לקוות שיפתח נגד ב"ש וימשיך להיות כשיר.

גם בולדוג בהגנה רוצח עם גלזר, חותך קווי מסירה ויוצא קדימה וגם האיכות ביציאה קדימה בדריבל ובחציית קווי הגנה שככ חסרה לנו.

אמרתם שמגיע לנו אותנו לאיזה 700 דקות בעונה, לא? אני רוצה לשרוף לפחות 10% מהן בשבוע הבא מול בש. זה הזמן.

בעיית חלוצים גדולה.

חילוף ראשון בעמדת החלוץ(שינוי מערך)

חילוף שני, שוב בעמדת החלוץ. שוב שינוי מערך.

כמה קבוצות יש שהשינוי שלהם במשחק מגיע רק בעמדת החלוץ.

לא קשור לשחקן איקס או וואיי, חילוף בעמדת החלוץ זה החילוף הכי מיותר במשחק.

החלוץ הוא קונוס שצריך קצת להפריע לבלמים ומצדי שבנגיעה אחת יגמור את המשחק והפעם זה הגיע כמו נגד בית''ר שצ'יקו הוא החלוץ. אז למה לא להמשיך ככה ולוותר על החילוף המבוזבז הזה. 

עוד נקודה, פעם שרצינו להכניס את מיכה בכל מחיר היו שמים אותו באגף כי האמצע היה חזק מספיק אולי הפעם למרות שאין אמצע צריך לשקול את זה באיזשהי דרך. 

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

גם בולדוג בהגנה רוצח עם גלזר, חותך קווי מסירה ויוצא קדימה וגם האיכות ביציאה קדימה בדריבל ובחציית קווי הגנה שככ חסרה לנו.

אמרתם שמגיע לנו אותנו לאיזה 700 דקות בעונה, לא? אני רוצה לשרוף לפחות 10% מהן בשבוע הבא מול בש. זה הזמן.

700 אולי היה בעונה שעברה, בכל שאר העונות הקודמות הוא נתן איזה 1700.

2 דקות לפני, duss21 said:

גולסה לא יפתח שבוע הבא.

זה איביץ' קלאסי לא לפתוח איתו, גם אם הוא היה כשיר. לטחון אותם מחצית ראשונה ואז בשניה להעלות אותו.

ממש..

״לטחון״ אותם עם ברסקי וריקן..

יותר סיכוי שזה יהיה ההפך.

1 hour ago, daniel616 said:

אני ממש לא מסכים, זה לא ליגת הצדק, אלו דברים שקורים בכדורגל.

בדברים כמו תוספת זמן אמור להיות לשופט כמה שפחות שיקול דעת, אם בזבזו חמש דקות שיוסיף חמש דקות, הבעיה היא בחוק לא בו.

35 דקות לפני, duss21 said:

גולסה לא יפתח שבוע הבא.

זה איביץ' קלאסי לא לפתוח איתו, גם אם הוא היה כשיר. לטחון אותם מחצית ראשונה ואז בשניה להעלות אותו.

הייתי מקבל את הזהירות במצב של גלזר+פרץ. בש וזה, מחצית ראשונה, יאללה. 

אין פרץ, לא מוכן לברסקי, ריקן יבאס אותי אני רוצה את גולסה שם.