Jump to content

ההגנה של מכבי

itan17

Recommended Posts

26 דקות לפני, Cosmic said:

״פי כמה״, למיטב ידיעתי, הוא לא רק מונח אלגברי אלה גם ביטוי מטאפורי. אבל אם אתה מתעקש, אעריך כמותית שגלזר ראוי לציון פי 2.2 מברסקי על תרומתו למכבי אמש. 

״על חודו של שער״ זו המחשה פנטסטית לעצימת עיניים.  אתה באמת מאמין שההגנה של מכבי, שספגה שערים קלים מקבוצות אפורות, הפכה מבינונית מינוס לבטון מזויין

רק מתוקף הרצון הטוב של השחקנים וקצת מומנטום ?

אבל עזוב את מכבי. 0 נציגות בשנתיים זה לא מקרי, ולא יד הגורל - זו סטירה מצלצלת. 

- מטאפורית, "פי כמה" מתאר פער גדול מאוד. אין שם פער כזה. גם לא של פי 2.2 .לפחות לא אתמול. אם אתה מנסה להיות  ציני, לפחות תהיה מדוייק.

- לא. אני לא חושב שזו סטירה מצלצלת. זה מאוד לא נעים, וכל קבוצה צריכה לעשות את הדין וחשבון שלה, אבל זה לגמרי משהו שיכול לקרות.

- ולגבינו: כן, אני חושב שההגנה של מכבי, שהמגן השמאלי שלה היה פצוע, המגן הימני שלה רק הגיע וכך גם השוער שלה, שהיה ברור שלא יהיה בכושר, אכן השתפרה מאוד, כמו גם הקישור שלה, שמאבד הרבה פחות כדורים מטופשים, בלי קשר ליריבה. סודובה או אחרת. לא מבין מה מוזר בזה. ובעצם ,לא רק שזה לא מוזר, אלא שהשיפור היה צפוי, כי מכבי פשוט שיחקה הרבה פחות טוב מכפי ששיחקה אך כמה חודשים לפני כן. הכשל פה היה של מכבי, ולא כתולדה של איזה בלוף שסודובה, שכבודה במקומה מונח, חשפה. לצורך ההמחשה, ב"ש, לה בעיות משלה, תעמיד מול מכבי בשני הקרוב אתגר כדורגל גדול יותר מזה שסודובה העמידה אז.

3 hours ago, חומץ בלסמי said:

- מטאפורית, "פי כמה" מתאר פער גדול מאוד. אין שם פער כזה. גם לא של פי 2.2 .לפחות לא אתמול. אם אתה מנסה להיות  ציני, לפחות תהיה מדוייק.

- לא. אני לא חושב שזו סטירה מצלצלת. זה מאוד לא נעים, וכל קבוצה צריכה לעשות את הדין וחשבון שלה, אבל זה לגמרי משהו שיכול לקרות.

- ולגבינו: כן, אני חושב שההגנה של מכבי, שהמגן השמאלי שלה היה פצוע, המגן הימני שלה רק הגיע וכך גם השוער שלה, שהיה ברור שלא יהיה בכושר, אכן השתפרה מאוד, כמו גם הקישור שלה, שמאבד הרבה פחות כדורים מטופשים, בלי קשר ליריבה. סודובה או אחרת. לא מבין מה מוזר בזה. ובעצם ,לא רק שזה לא מוזר, אלא שהשיפור היה צפוי, כי מכבי פשוט שיחקה הרבה פחות טוב מכפי ששיחקה אך כמה חודשים לפני כן. הכשל פה היה של מכבי, ולא כתולדה של איזה בלוף שסודובה, שכבודה במקומה מונח, חשפה. לצורך ההמחשה, ב"ש, לה בעיות משלה, תעמיד מול מכבי בשני הקרוב אתגר כדורגל גדול יותר מזה שסודובה העמידה אז.

מבלי לזלזל בדניאל. לא ראינו ממנו משהו מיוחד עדיין.

ההגנה ובכללה גם גלזר עושים עבודה ממש טובה עד עכשיו וההתקפות לא מגיעות לשוער בכלל.

מבחינתי אם יגידו שדניאל היה בהקפות שניות בבית הכנסת של הרב פינטו באשדוד במהלך המשחק אני לא אופתע.

לא צריך מיוחד, צריך שוער בלי פאניקה, עם מיקום טוב, קר רוח, שיודע לנהל את ההגנה.

אחלה דניאל, התאהבתי בו עוד שקיבל דקות בגביע הטוטו לפני כמה שנים, תמיד הייתי בעד שיקבל צ'אנס.

אני זוכר שבמחנה האימונים אמרתי שצריכים לתת לו לשחק כי היווני נראה חלוד ויצאו עליי, איתו בטוח היינו עולים לאירופית.

5 hours ago, antonio_margheriti2 said:

אני זוכר שבמחנה האימונים אמרתי שצריכים לתת לו לשחק כי היווני נראה חלוד ויצאו עליי, איתו בטוח היינו עולים לאירופית.

חחחחחחח

54 דקות לפני, קובי השועל said:

הפועל חיפה זה סוס שחור רציני

:(

22 דקות לפני, gilgil28 said:

כדור תועה ברחבה ואיזה אלי בביב דוחק

שונא את זה. ואז השחקנים שלהם חוגגים עם הכיתובית הזו בפונטים ילדותיים של "התאמה"

11 דקות לפני, קובי השועל said:

מה עם כרטיסים? למי מחכים?

מי מנהל את מכביס??

https://www.leaan.co.il/he-IL/events/מכבי ת'א - הפועל חיפה/2019-11-9_19.50/בלומפילד - תל אביב?hallmap

27 דקות לפני, קובי השועל said:

50 ש"ח אחיד לשער 4 מכובד מאוד 

אבל אנשים ירצו במרכז המגרש ויבכו על המחיר.