Jump to content

יתר הליגה - מחזור 7

Recommended Posts

מתי אי פעם באר שבע שיחקו נגדנו פתוח? גם בתקופת השיא שלהם לא זכור לי משחק אחד שהם באו לשחק פתוח והתקפי מהתחלה תמיד ניסו לשחק מבוקר ולעקוץ. 

10 hours ago, מכביסט לעד said:

967340.jpg

כואב לי לראות כמה לשחקני כדורגל ישראלים אין את זה.

בשביל התמונה הזו צריך לעשות פעולה מאוד פשוטה, אתה הכוכב שלה, רק תסמן מספר עם האצבעות ותיראה כמו בן אדם, בייסיק, בכל מצב יוצאת תמונה יפה.

קונטה וגרסיה לא מסתבכים, תראו איזה קלילים הם נראים, זה שלהם, רק קינדה מסמן 3 כמו מפגר ומרים את היד יותר מידי, והאנונימי משמאל בכלל מחייך כמו ילד בן 12 שמצטלם עם שתי צ'וצ'יות ששכרו לריקודים בבת מצווה ומתאמץ לא לחרבן ולגמור בתחתון.

11 דקות לפני, הנדון said:

מתי אי פעם באר שבע שיחקו נגדנו פתוח? גם בתקופת השיא שלהם לא זכור לי משחק אחד שהם באו לשחק פתוח והתקפי מהתחלה תמיד ניסו לשחק מבוקר ולעקוץ. 

בחוץ בחיים לא, לא בבלומפילד ולא בנתניה.

בטרנר כן שיחקו פתוח, בעונות 16/17 ו-17/18. גם ב-10 שחקנים הם לא פחדו והיו יותר טובים, פאדיחה רצינית זאת היתה.

10 דקות לפני, yellow_blood said:

בטרנר כן שיחקו פתוח, בעונות 16/17 ו-17/18. גם ב-10 שחקנים הם לא פחדו והיו יותר טובים, פאדיחה רצינית זאת היתה.

ב10 שחקנים היה פשוט איבוד עשתונות של ג'ורדי נטו עליו וניהול המשחק הפחדני שלו. בכל שנות השליטה של ב"ש זה היה הכי קרוב שלהם ללהביס אותנו.

52 דקות לפני, amit levi said:

ג'וזואה של בש נראה שחקן מעניין, נתן כדור יפה בגול שהר.

הם היו זקוקים לדעתי למישהו שיוסיף טכניקה לקישור האפור להחריד שלהם, אבל ישלב את זה עם הגנה. סוג של עלי מוחמד כזה.

הפורטוגלי התקפי נטו, לא עושה הגנה בכלל. זה לא יחזיק שם מעמד לאורך זמן. לא תחת בכר.

בכר תמיד היה הזוי בבניית סגלים.

1 hour ago, yellow_blood said:

1 hour ago, הנדון said:

ב10 שחקנים היה פשוט איבוד עשתונות של ג'ורדי נטו עליו וניהול המשחק הפחדני שלו. בכל שנות השליטה של ב"ש זה היה הכי קרוב שלהם ללהביס אותנו.

עדיין ניצחו משני שערים מנבדל בוא לא נשכח. בלי עזרה של השופט בחיים לא היו מנצחים אותנו.

בכלל אני לא זוכר כמעט פעמים שב"ש ניצחה אותנו בשנים האחרונות ולא הייתה מעורבת איזו טעות שיפוט קריטית לטובתם במהלך המשחק. שערים מנבדלים, שערים בפנדלים שלא היו, שערים אחרי עבירות שלא נעשו והתחזויות של ברדה/מליקסון תוך כדי שהם מתבכיינים ללא הפסקה לשופט, שערים עם היד, שערים למרות שבוצעו עבירות על שחקנים שלנו לפני ולא נשרקו, שערים חוקיים שלנו שנפסלו או פנדלים שהגיעו לנו ולא נשרקו. אני כבר לא מדבר על אדומים שהגיעו להם ולא נשלפו (בעיקר לאוגו). הם בוכים על הכביכול יד של בדש וגם זה בספק והאדום שהגיע לגארסיה אחרי שהכשיל את ארבייטמן וזהו בערך זה כל מה שיש להם. לעומת זאת אני יכול לספור עשרות טעויות נגדנו במשחקים נגדם בעשור הזה.

26 דקות לפני, Ambition said:

הם היו זקוקים לדעתי למישהו שיוסיף טכניקה לקישור האפור להחריד שלהם, אבל ישלב את זה עם הגנה. סוג של עלי מוחמד כזה.

הפורטוגלי התקפי נטו, לא עושה הגנה בכלל. זה לא יחזיק שם מעמד לאורך זמן. לא תחת בכר.

בכר תמיד היה הזוי בבניית סגלים.

אין לך שום דרך להבין אם הוא עושה לא עושה הגנה. הוא שיחק משחק אחד, וכנראה גם לא בכושר מלא. גם אי אפשר לדעת אם הכמה מסירות היפות שלו (זה היה בישול באמת יוצא דופן) משקפות את היכולת ההתקפית שלו. בלי קשר,  כבר ראינו את בכר יודע להכיל שחקנים פחות חזקים הגנתית בקבוצה שלו. מליקסון היה הקפטן שלו; את זריהן הוא מאוד אוהב גם, משום מה.

הבעיה עם הפורטוגלי הזה, אם יש כזו, זה שלב"ש יש המון המון שחקנים באותה עמדה. ספורי, ממן והפורטוגלי יעילים בערך באותו מקום, כמו גם מליקסון, שעושה רושם שיחזור באיזה שלב, ואם הבנתי נכון, הברזילאי שאמור להצטרף אליהם בינואר משחק בעמדה הזו גם. אז זה קצת תמוה. אבל נצטרך לראות איך הוא ישתמש בהם.

8 דקות לפני, Dan eran said:

אין מה להתלהב מגוזואה 

בישול אחד נחמד לא אומר שהוא דה בריינה

תנו לו זמן ותראו שגם הוא פלופ של הגמלים

לומר שהוא פלופ זה בדיוק אותו הדבר כמו לומר שהוא הולך להיות זר העונה. זו שטות, וזו שטות. בדיוק כמו עם שחקנים זרים אצלנו אחרי משחק בודד.

כך או כך - זו הייתה בכורה טובה שלו.

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לומר שהוא פלופ זה בדיוק אותו הדבר כמו לומר שהוא הולך להיות זר העונה. זו שטות, וזו שטות. בדיוק כמו עם שחקנים זרים אצלנו אחרי משחק בודד.

כך או כך - זו הייתה בכורה טובה שלו.

יותר התכוונתי שהוא לא יהיה זר העונה, הוא יהיה עוד שחקן 

בלי לזלזל בשום יריבה, צריכים להתעסק רק בעצמנו. 
אנחנו האלופים ויש לנו את המאמן והשחקנים הכי טובים בליגה, עכשיו אנחנו צריכים למצוא את התלכיד הנכון ולהתחיל לרוץ.

אם מכבי תהיה טובה אף אחד לא יכול לעצור אותה, בטח לא הסגניות שסיימו 30 ו40 נק' אחריה עונה שעברה.

הבישול של הזר החדש של ב"ש באמת יפה, אבל הורג אותי איזה גולים קלים ב"ש כובשים.

הקבוצות היריבות כאילו מזמינים אותה להבקיע.

אותנו שומרים עם עשרה שחקנים בונקר מהסרטים.

ממן עוזב אותם בינואר בטח לבית"ר

אמרו שהברזילאי חלוץ לא? אמור להחליף את שהר

יש להם קבוצה טובה ומאוזנת אבל זאת לא קבוצה לאליפות.. אנחנו חייבים להתעורר

2 hours ago, Krishi said:

עדיין ניצחו משני שערים מנבדל בוא לא נשכח. בלי עזרה של השופט בחיים לא היו מנצחים אותנו.

בכלל אני לא זוכר כמעט פעמים שב"ש ניצחה אותנו בשנים האחרונות ולא הייתה מעורבת איזו טעות שיפוט קריטית לטובתם במהלך המשחק. שערים מנבדלים, שערים בפנדלים שלא היו, שערים אחרי עבירות שלא נעשו והתחזויות של ברדה/מליקסון תוך כדי שהם מתבכיינים ללא הפסקה לשופט, שערים עם היד, שערים למרות שבוצעו עבירות על שחקנים שלנו לפני ולא נשרקו, שערים חוקיים שלנו שנפסלו או פנדלים שהגיעו לנו ולא נשרקו. אני כבר לא מדבר על אדומים שהגיעו להם ולא נשלפו (בעיקר לאוגו). הם בוכים על הכביכול יד של בדש וגם זה בספק והאדום שהגיע לגארסיה אחרי שהכשיל את ארבייטמן וזהו בערך זה כל מה שיש להם. לעומת זאת אני יכול לספור עשרות טעויות נגדנו במשחקים נגדם בעשור הזה.

אני עד היום מחכה לסרטון תגובה שהם רצו לעשות על טל בן חיים אחרי מה שהוצאנו על אוגו.

ראיתי עכשיו את התקציר של הפועל נגד כ"ס.

קודם כל מי זה השדר הזה? הפתיע. הוא נשמע נורמלי. 

על הטעות ששלח עשה בגול השני של הפועל צריך להעמיד אותו לכיתת יורים לא פחות. מה זה הדבר הזה

הבדל גדול שאני רואה בין ה-4 הגדולות של הליגה

ביתר-בש-חיפה-ואנחנו

זה שלב"ש יש את השוער הטוב בליגה,אחרי העזיבה של ראיקו ועם כל הכבוד לדניאל/יאניוטיס-שטקוס מעל כולם והוא שווה לפחות כמה נק' בעונה.

בגלל זה אני רואה אותם היריבה העיקרית שלנו העונה.

ששטוס הכי טוב בארץ, מסכים.

אבל ההנה שלנו מטורפת (יחסית לליגה). לא רק שלא ספגנו, כמעט ולא הגיעו נגדנו למצבים. זה יתרון אדיר, הרבה יותר משוער.