Jump to content

תודה בן

DeepSpace

Recommended Posts

הזוי, זה כאילו כל מי שעל המוקד בפורום קורה לו משהו לאחרונה - "פרץ ליציע! פרץ ליציע!" בום! 3 חודשים בחוץ, יציאות בלי סוף על הקיץ של מנספורד... בום! עוזב את המועדון!

בינואר יתחילו רינונים על שחר פיבן לבלאקפול?

תודה בן, הוצאת אותנו מברוך לא קטן והובלת אותנו להישגים.

יש המון בתי קזינו קטנים בטיילת של בלקפול על הים (שלפחות בפעם האחרונה שהייתי שם הייתה מכוערת כמו הטיילת של ת"א בשנות ה-70'...)

רק אותי זה מפחיד אם יצחקי יהפוך למנכ"ל?

מת עליו והכל אבל מפה ועד להפוך למנכ"ל שלנו?

מקווה שימצאו פיתרון מהיר ולדעתי כדאי להביא מנהל מקצועי ביחד עם המנכ"ל כי המנכ"ל החדש לא יכיר את הכדורגל הישראלי ויצטרך עזרה.

Just now, Dalembert said:

נו בטח אחרת איך היית מרגרטי?

עזוב אותך, בלי להיות ציני, הבנאדם גאון, במכבי תל אביב היה עושה פלאים בכלום תקציב.

44 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

הזוי, זה כאילו כל מי שעל המוקד בפורום קורה לו משהו לאחרונה - "פרץ ליציע! פרץ ליציע!" בום! 3 חודשים בחוץ, יציאות בלי סוף על הקיץ של מנספורד... בום! עוזב את המועדון!

בינואר יתחילו רינונים על שחר פיבן לבלאקפול?

תודה בן, הוצאת אותנו מברוך לא קטן והובלת אותנו להישגים.

איזה ברוך? כי לא לקחנו אליפות 3 שנים. ואוו ממש המושיע. 

רוב הסיכויים שהיינו לוקחים אליפות בלעדיו. חוץ מבאר שבע אין באמת מתחרות (אולי חיפה היום) 

באר שבע לא יכולה לקחת 4 אליפויות רצוף כמו שאנחנו לא. 

לענייניו, אני מאמין שמיטש ידע על הפרידה הזאת בין אם זה בהחלטה שלו ובין אם בהחלטה של בן מספיק זמן כדי להביא מנכל חדש לחפיפה או לפחות להחלפת הכיסא במיידי. 

אצל מיטש הדברים לא עובדים ככה והם לא קורים לפי הספר כמו שראינו בעבר. 

הוא עשה מסיבת עיתונאים לפני תחילת הפלייאוף העליון והודיע אז שגורדי לא ימשיך. כולנו יודעים איך נגמרה העונה ואיך עבר עלינו הפלייאוף. 

הרבה פעמים מיטש לוקח את הזמן ולפעמים גם מקבל החלטות שלא תמיד נכונות. קורה...

לא אתפלא אם בן עזב מיוזמתו כמו שלא אתפלא אם מיטש פיטר אותו. 

לא יודע, יודע שמיטש אדם לא צפוי שבהחלט לוקח את הזמן אולי אפילו יותר מידי לפעמיים. 

12 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

עזוב אותך, בלי להיות ציני, הבנאדם גאון, במכבי תל אביב היה עושה פלאים בכלום תקציב.

הבנתי אותך. אולי כדאי להביא גם את בני בן זקן במקום איביץ'. שווה מחשבה

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רק אותי זה מפחיד אם יצחקי יהפוך למנכ"ל?

מת עליו והכל אבל מפה ועד להפוך למנכ"ל שלנו?

מקווה שימצאו פיתרון מהיר ולדעתי כדאי להביא מנהל מקצועי ביחד עם המנכ"ל כי המנכ"ל החדש לא יכיר את הכדורגל הישראלי ויצטרך עזרה.

לא מפחיד אותי אבל גם לא על הפרק במיידי נראה לי. ג'ק הוא הזמני, לא ברק.

20 דקות לפני, Echoes said:

אנחנו נוטים לפחד משינויים באופן כללי אבל האמת היא שבביזנס מוצלח זה הכרחי כל כמה שנים.

מאוד אוהב את בן ומודה לו על הכל.

נכון, ועדיין, באוקטובר, אחרי פתיחת עונה חצי קלאץ' זה אף פעם לא דבר חיובי. מה גם שמי מבטיח שנביא מחליף בזמן הקרוב? היו שנתיים בין ביין למנספורד

23 דקות לפני, דריקס said:

איזה ברוך? כי לא לקחנו אליפות 3 שנים. ואוו ממש המושיע. 

רוב הסיכויים שהיינו לוקחים אליפות בלעדיו. חוץ מבאר שבע אין באמת מתחרות (אולי חיפה היום) 

באר שבע לא יכולה לקחת 4 אליפויות רצוף כמו שאנחנו לא. 

לענייניו, אני מאמין שמיטש ידע על הפרידה הזאת בין אם זה בהחלטה שלו ובין אם בהחלטה של בן מספיק זמן כדי להביא מנכל חדש לחפיפה או לפחות להחלפת הכיסא במיידי. 

אצל מיטש הדברים לא עובדים ככה והם לא קורים לפי הספר כמו שראינו בעבר. 

הוא עשה מסיבת עיתונאים לפני תחילת הפלייאוף העליון והודיע אז שגורדי לא ימשיך. כולנו יודעים איך נגמרה העונה ואיך עבר עלינו הפלייאוף. 

הרבה פעמים מיטש לוקח את הזמן ולפעמים גם מקבל החלטות שלא תמיד נכונות. קורה...

לא אתפלא אם בן עזב מיוזמתו כמו שלא אתפלא אם מיטש פיטר אותו. 

לא יודע, יודע שמיטש אדם לא צפוי שבהחלט לוקח את הזמן אולי אפילו יותר מידי לפעמיים. 

אל תזלזל בשום דבר ואל תהפוך אליפויות למובנות מאליו. הוא לא אמור להיות מושיע, אלא מנכל טוב שגם מחלטר כמנהל מקצועי לעיתים. עשה את זה בסדר גמור ואפשר להגיד תודה. למיטש אין מחליף כרגע כי כנראה הוא לא מצא בחודשיים שלושה האחרונים אחד כזה. מיטש נוטה לא להתפשר.

12 דקות לפני, המכבייה said:

לא מפחיד אותי אבל גם לא על הפרק במיידי נראה לי. ג'ק הוא הזמני, לא ברק.

אני יודע שג'ק הוא הזמני, אבל דיברו פה על יצחקי כמנכ"ל קבוע.

לדעתי הוא עדיין לא שם כי במכבי כשגולדהאר פחות מעורב ואין מנהל מקצועי תפקיד המנכ"ל הופך להיות עוד יותר חשוב וגדול. 

אני מאוד אוהב את ברק, אבל לדעתי לתת לו את התפקיד הזה עכשיו או בסוף העונה זה צעד שיותר מתאים לבית"ר ירושלים ולא למכבי תל אביב.

כשביין עזב ג'ורדי היה במועדון, כשג'ורדי עזב מנספורד היה במועדון, עכשיו אין מנכ"ל ואין מנהל מקצועי.

מקווה שאנגלידיס יהיה זמני אבל לא בשלט רחוק. הוא חייב להיות פה.

Just now, eran_7 said:

כשביין עזב ג'ורדי היה במועדון, כשג'ורדי עזב מנספורד היה במועדון, עכשיו אין מנכ"ל ואין מנהל מקצועי.

מקווה שאנגלידיס יהיה זמני אבל לא בשלט רחוק. הוא חייב להיות פה.

זאת בדיוק הבעיה לדעתי. 

אני מקווה שימצאו מחליף מהר (לא מאמין שזה יקרה לפני סוף העונה) או לפחות שג'ק ויצחקי יתנו אקסטרה עבודה וגם גולדהאר יצטרך לעזור יותר.

5 דקות לפני, ravid said:

אני לא מאמין שיצחקי מועמד למנכ"ל. זה לא הסגנון של מיטש. מיטש יותר בקטע של איש מקצוע עם השכלה ונסיון בתחום.

אוי ואבוי אם הוא כן מועמד. אנחנו אור לגויים פה בארץ בכל מה שקשור למנהלים וסטנדרט ניהולי ואין שום סיבה שזה ישתנה פתאום.

היה בנאדם חביב סך הכל וניהל את מכבי בצורה טובה אבל זוכר שהליקוק שלו למיטש היה מוגזם,

היה בו משהו קצת מזויף.

בנאדם שמבקש לעזוב לבלקפול כמה חודשים אחרי פתיחת העונה הוא לא מישהו שאפשר לסמוך עליו,מבין את ההחלטה של מיטש לתת לו לעזוב.

בגדול מנספורד לא הצליח פה. 

את האליפות לקחנו כי לא היתה תחרות ובאירופה נכשלנו בגדול. 

מבחינת רכש ממנספורד גפ נכשלנו להוציא סבוריט. 

5 דקות לפני, Shroud said:

בגדול מנספורד לא הצליח פה. 

את האליפות לקחנו כי לא היתה תחרות ובאירופה נכשלנו בגדול. 

מבחינת רכש ממנספורד גפ נכשלנו להוציא סבוריט. 

די נו, ניהל את כל העניין של הפייר פליי הפיננסי בצורה יפה, דחף לשיתוף שחקני בית ומושאלים מה שבנה בעצם את הבסיס לאליפות ואולי לכמה שנים קדימה, גם מבחינת הזרים, סבוריט, אמאדור וצ'יקו הם הצלחה. עבד קשה, הלך לראות משחקים בלאומית. ומעל הכל היה חיבור טוב למועדון. 

אחלה מנספורד לא יודע איך יכולה להיות פה ביקורת עליו. הביא תוצאות בתנאים לא פשוטים, ייצב את המועדון, חתום על כמה שחקני רכש מוצלחים. סה"כ עשה עבודה טובה, מלבד זאת גם באופי ובאישיות היה אחלה גבר. שיהיה לו בהצלחה ושיבוא לבקר אותנו בסוף העונה בהקפת האליפות ה-24